Andrea Ranocchia

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Andrea Ranocchia

Post autor: dodo_IM »

Jak wiemy Ranocchia jest już piłkarzem Interu, można więc otworzyć temat o nowym "Neście". Pojawia się bardzo wiele pozytywnych opinii na temat młodego stopera. Wszyscy bardzo go chwalą, przez co oczekiwania co do niego będą rosły. Sam nie widziałem ani jednego meczu w jego wykonaniu. Wiem tylko, że grał w Genoi regularnie i strzelił nawet bramkę. Jest bardzo wysoki, oby nie przeszkadzało mu tu w zwrotności. Osobiście bardzo się cieszę z jego transferu bo to inwestycja na przyszłość, a przede wszystkim odmłodzenie naszej bardzo starej linii obrony. Witamy Andrea na pokładzie.  :szal:
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Widziałem wiele meczów z jego udziałem i spisywał się bardzo dobrze. Bardzo wysoki, silny, świetny w odbiorze i dobrze grający głową. Rzeczywiście stylem gry przypomina Nestę z najlepszych lat. Zaraz po Chiellinim najlepszy włoski obrońca, a ma dopiero 22 lata i będzie jeszcze lepszy. Znakomita inwestycja Morattiego. Oby szybko się z Lucio zrozumieli.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: yoda79 »

Wszystko fajnie i wiążę z nim duże nadzieje - obawiam się tylko jednego: że nie udźwignie odpowiedzialności i presja go zniszczy. W Interze był już taki "świetny" włoski obrońca, którego po wyczynach w naszym klubie sprzedaliśmy za 1/25 Muntara.
Oby nasz Żaba stał się opoką obrony na długie lata.
Forza Andrea!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: RoB »

Szczerze mówiąc nie sądzę, że by w tej rundzie wygryzł ze składu Cordobę.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Hanys »

może i nie wygryzie go ze składu ale jeśli będzie regularnie wchodził to na pewno poczuje tą odpowiedzialność i w przyszłym sezonie na 100% będzie w podstawowej 11, chyba że Leo zobaczy że już to odrazu:)
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: dani7 »

Bardzo dobrze zaczynamy zimowe okno transferowe. Coś w nim musi być skoro eksperci nazywają go najbardziej utalentowanym włoskim defensorem. Czy wygryzie Cordobe? Też sądzę, że może i nie wygryzie, ale przecież Ivan ma już swoje lata i o kontuzje nie trudno... Ale niech lepiej wszyscy zdrowi będą i o tym kto ma grać zadecyduje trener  :szal:
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Jaszczu91 »

Mamy pierwsze zimowe wzmocnienie i myślę że na tym nie poprzestaniemy. Andrea Ranocchia to taki wymarzony typ piłkarza, którego Inter powinien pozyskać. Młody, bardzo zdolny Włoch! Takich w Interze brakuje i dlatego ten transfer mnie tak bardzo cieszy. Ja nie mam obaw o to czy Żaba sobie poradzi. Powiem więcej, jestem pewien, że już w meczu z Napoli wybiegnie w pierwszym składzie. Matrix boiska już nie powącha, a to też pozytywna wiadomość. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Pablusso »

Czemu ma nie wygryzc Cordoby? Kolumbijczyk nie gra zle ostatnio, ale bez rewelacji wiec watpie zeby Leonardo stawial na niego. Majac do wyboru starego dziadka i mlodego wilczka, o ktorego klub bardzo mocno zabiegal i wydal nan 12 mln za pol (!) karty, postawi raczej na Ranocchie. Przynajmniej taka mam nadzieje.
Obrazek
sig by Orzeu
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Omen »

Mi się wydaje że z miejsca dostanie szansę gry w pierwszej "11" a swoją drogą ciesze się bo to w końcu Włoch!Może nie widziałem zbyt wielu meczów Genoi z jego udziałem ale wystarczyło to że zrobił dobre wrażenie na mnie!Oby to był taki właśnie nasz "Nesta" z najlepszych lat!Jestem zadowolony z tego transferu teraz więc swoją wartość niech udowodni na boisku.
:szal:
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kalisz »

Transfer młodego i  utalentowanego Włocha na pewno musi cieszyć.Dawno tak dobrze nie zaczeliśmy okna transferowego,miejmy nadzieje że jeszcze lepiej je skończymy :-) Co do wygryzienia Cordoby...Jest to możliwe,ale tylko pod warunkiem gdy nowy młody zawodnik udźwignie presje gry w tak wielkim klubie..Nie do końca wierze w wyjście Andre w pierwszym składzie w meczu z Napoli.Pozycja obrońcy jest jedną z najważniejszych na boisku,myślę że trzeba stopniowo wprowadzać Renocchie na boisko.

Podoba mi się odmładzanie naszego składu,fajnie że zaczeliśmy od obrony  :yes2:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Imrahil »

Obrona to najwazniejsza formacja i dobrze ze uzupelnilismy luke po kontuzjowanym Samuelu zawodnikiem okreslanym nowyn "Nesta". Czy wygryzie Cordobe? w pierwszych meczach Leo bedzie raczej rotacyjnie ustawiac sklad,zeby na Bayern miec juz wyprobowana 11.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Woo-cash »

Żeby tylko przydomek "nowy Nesta" go nie zeżarł. Bo już było kilku takich rodzynków których niestety przerosła rola w tak wielkim klubie. Może nie od razu ale stopniowo powinien być wdrażany do wyjściowej jedenastki. Witamy w Interze i życzymy jak najlepiej.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Gunnar »

na pewno za kilka lat będzie stanowił trzon defensywy Interu. Na razie chciałbym go widzieć w co 2-gim meczu i będzie ok :)
Obrazek
Bartez
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2010, 09:14

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Bartez »

Wczoraj Andrea zagrał na San Paolo bardzo dobrze. Emanował pewnością siebie, ratował nas w beznadziejnych sytuacjach przed utratą gola. Będą z niego ludzie. To naprawdę dobry transfer.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Gunnar »

Okazuje się, że wczorajsza kontuzja jest poważniejsza... 3 tygodnie bez w tym momencie najpewniejszego gracza w defensywie bo Lucio ostatnio świruje z tymi rajdami co mnie wkurza.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Cholernie mi szkoda Andrei. Kontuzja akurat teraz, kiedy na dobre zagościł w pierwszym składzie i można powiedzieć stał się liderem obrony. Oby wrócił na rewanż w Monachium.
Jak najbardziej wart zapłaconych za niego pieniędzy, za rok, dwa będzie jednym z najlepszych obrońców w Europie. Strasznie gościa polubiłem  :)
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Jaszczu91 »

Jego kontuzja to największy minus wczorajszego meczu. Ogromnie mi go szkoda. Oby to nie było nic poważnego.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Castellazzi »

Napradę poważne osłabienie zespołu. Żaba powoli stawał się głównym filarem defensywy Interu. Bez niego będzie trudno, jeszcze Cordoba kontuzjowany :(
Obrazek
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Damiano »

Oby zdążył wrócić na rewanż, jeżeli chcemy jeszcze marzyć o awansie. Nie chcę gdybać, ale myślę, że z nim na boisku do końca nie przegralibyśmy wczoraj
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: miniu86 »

Wg mnie kontuzja Rano to również największa strata wczorajszego z meczu.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Helton »

Na poczatku myslalem ze to cos powaznego, teraz sie okazuje  ,że to tylko trzy tygodnie.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Chuchu »

Trzy tygodnie to jest dosyć sporo ale początkowo wyglądało to jakby miał nie grać do końca sezonu więc w sumie się cieszę, że tylko tyle go nie zobaczymy. Szkoda, że doznał tego urazu bo grał na prawdę świetnie (poza tym podaniem wszerz do przeciwnika).
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Gunnar »

http://www.pilka.pl/ranocchia-nie-zagra-przez-15-dni może jest nadzieja na szybszy powrót.
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: fmlyhm »

Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem umiejętności tego zawodnika ;-) Moim zdaniem świetny, trafiony transfer.
Podpisałbym z nim już teraz kontrakt do 2020 ;)
Obrazek
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kamikaze »

Synonim Ranocchi to terminator.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Serpente »

Wczoraj bardzo dobry występ,świetny w odbiorze,nie cackał się i przy tym wszystkim bardzo pewny,momentami nawet przypominał w tych akcjach Nestę :P Oby tak dalej bo teraz dobry obrońca to dla nas zbawienie !
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: pewny »

Nerazurro_ pisze: Wczoraj bardzo dobry występ,świetny w odbiorze,nie cackał się i przy tym wszystkim bardzo pewny,momentami nawet przypominał w tych akcjach Nestę :P Oby tak dalej bo teraz dobry obrońca to dla nas zbawienie !
dokładnie, wyrozniał sie w obronie zdecydowanie... bardzo pewny w odbiorze...
oby wchodził na wyzyny i z nich nie schodził :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Gunnar »

Powiem krótko: nasz najlepszy zawodnik wczoraj, lider obrony, wspaniałe przechwyty. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt drużyny. :)
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: fmlyhm »

Popieram przedmówców - brawa dla Ranocchi za wczorajszy występ, zagrał kapitalnie, to była klasa światowa
Obrazek
Klinsi64

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Klinsi64 »

Turcy huraganowo nie atakowali więc był pewny w interwencjach ;) klasa światowa po przegranym meczu z europejskim średniakiem? nie przesadzajmy :)
ODPOWIEDZ