Yuto Nagatomo

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: yoda79 »

Cóż powiedzieć o człowieku,o którym nic nie wiem a będzie grał w Interze?
Nic nie mogę powiedzieć, mogę tylko życzyć powodzenia z korzyścią dla nas wszystkich.
A teraz pytanie do użytkowników strony: widział ktoś jego grę w przynajmniej kilku meczach? Jak się (obiektywnie) prezentował?
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Dzonyy »

Gorszy niż Santon być nie może. Jak dla  mnie dobry transfer, można powiedzieć że na nim zyskujemy bo Santon będzie miał szansę gry w barwach Ceseny. Poza tym jest jeszcze aspekt marketingowy. Otwieramy się na Japoński rynek, który może dodać troche groszy :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Gunnar »

dodo_IM pisze: Po obejrzeniu go na YT można stwierdzić że jest dobry, ale to YT. Na Mistrzostwach Azji wymiatał, ale to Mistrzostwa Azji. Fakt że ma taką ocenę w LGdS i że interesował się nim Juve i Milan, to już coś znaczy. Ponoć nawet Barca go obserwowała, więc może on posadzić Rumuna na ławce, czas pokaże. To Japończyk, a oni we krwi mają waleczność i pracowitość. Witamy w Interze
na YT  nawet Quaresma i Amauri są bogami futbolu :D
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: WTF »

Widziałem go może w trzech meczach i jakoś za bardzo to mi w pamięć nie zapadł. Jedynie to, że szybki i ma dobrą kondycję. Chłopak ma życiową szansę i zapewne zrobi wszystko aby ją wykorzystać. Transfer idealny dla obu stron, my mamy lewego obrońcę, który mam nadzieję nawiąże walkę z Chivu, Cesena ma młodego gracza na wypożyczeniu, Santon będzie częściej grał, a Yuto tak jak pisałem dostanie szansę, która może się już nie powtórzyć i dlatego będzie się starał za dwóch. Po prostu mistrzostwo transfer, zero ryzyka, a może to się opłacić wszystkim.
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: InterNH »

Wiadomo z jakim numerem będzie grał?
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Szycha »

InterNH pisze: Wiadomo z jakim numerem będzie grał?
Logika podpowiadałaby 16, ale może Japończyk jest jakoś emocjonalnie związany z jakimś wyższym numerem.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Seba »

Na goal.com Nagatomo został wybrany piłkarzem tygodnia na świecie. To tylko portal internetowy, ale mimo wszystko wyróżnienie nie byle jakie. Coraz bardziej ciekawi mnie jego osoba.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Jaszczu91 »

Szczerze przyznam, że wcześniej nic o tyn zawodniku nie słyszałem. Oglądając magazyn ligi włoskiej, też nie zwróciłem uwagi na Nagatomo. Bardziej cieszę się z wypożyczenia Santona, bo wreszcie będzie grał.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Omen »

Nie znam tego grajka byłem zaskoczony tym transferem.Fajnie by było jak by się okazał dla nas kimś takim jak Kagawa dla Borussii choć wiem że to inna pozycja i w ogóle.
:szal:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: mio85 »

co ciekawe, mimo, iz gra na pozycji lewego obroncy to jest to zawodnik prawonozny (ale uzytek robi takze z lewej) co stwarza wiele mozliwosci - czeste lamanie do srodka i precyzyjny strzal, alternatywa dla Maicona.......Nagatomo wslawil sie miedzy innymi tym, ze w rpa kompletnie wylaczyl z gry Samuela Eto, a to obiecujacy sygnal......zdaje sie tez ze komercyjnie juz punktujemy :) o czym wiecej: http://www.inter.it/aas/news/reader?N=35729&L=en
Klinsi64

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Klinsi64 »

kojarzę go z MŚ w RPA przeprowadzał sporo rajdów,często komentatorzy wymieniali jego nazwisko,trochę byłem zdziwiony że trafił do Ceseny bo wydawało się że po Mundialu będzie miał sporo atrakcyjniejszych ofert,meczów beniaminka nie oglądałem,ale sadząc po notach i zainteresowaniu topowych drużyn można wywnioskować że spisywał się bardzo dobrze jedyną jego wadą wydaje się być zaledwie 170cm wzrostu...
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: kostrzes »

Jeśli ktoś chciałby obejrzeć prezentacje Nagatomo to tu macie link http://www.ustream.tv/recorded/12452909 ... m=12452909
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Castellazzi »

Wchodził ktoś dzisiaj na inter.it ? są tam zdjęcia z treningu, kiedy Matrix nosił Nagatomo :)
Zachęcam wejdźcie i zobaczcie.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Woo-cash »

Kolejny udany transfer naszego zarządu. Tylko pozazdrościć. Gdzieś tam wyczytałem o Japończykach podbijających Europę i warto o tym wspomnieć bo w Japonii wychowało się pokolenie piłkarzy którzy na prawdę umieją grać w piłkę nożną. A chodzi mianowicie o naszego Yuto, dalej Kagawa z Borussi który już ponoć czaruje w sparingach, następnie Honda który niestety uciekł na zachód do Cska oraz młody Ryo Miyaichi z Arsenalu. Tak wiec nie pozostaje nam nic innego jak mieć sporo korzyści z naszego kitajca :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Klinsi64

Odp: Yuto Nagatomo

Post autor: Klinsi64 »

mimo iż jest w Interze dopiero od 6 miesięcy jest to zdecydowanie mój ulubiony zawodnik
http://www.youtube.com/watch?v=PlZSO8y0apI tu Yuto w wieku 15 lat,już wtedy był showmanem
:D,w nowej wersji "Pazza Inter" powinien mieć całą zwrotkę do zaśpiewania :D
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: peter0512 »

luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: luuki »

śmieszna ta reklama

PS. kto przetłumaczy :P??
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: MiRas. »

No cóż... jaki piłkarz, taka reklama... :P
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: AlwaysRemember »

Rozwala mnie to video.:D może trafi na babol.pl.:D
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: peter0512 »

Obrazek Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Bart »

Taka ciekawostka: według średnich not La Gazzetty, Nagatomo jest piątym najgorszym zawodnikiem w Serie A w tym sezonie, jeśli brać pod uwagę zawodników, którzy rozegrali co najmniej 10 spotkań. A najgorszym z tych, co rozegrali co najmniej 14 spotkań.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Stachoo »

Bart pisze:Taka ciekawostka: według średnich not La Gazzetty, Nagatomo jest piątym najgorszym zawodnikiem w Serie A w tym sezonie, jeśli brać pod uwagę zawodników, którzy rozegrali co najmniej 10 spotkań. A najgorszym z tych, co rozegrali co najmniej 14 spotkań.
Czemu mnie to nie dziwi?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: maverik »

Bart pisze:Taka ciekawostka: według średnich not La Gazzetty, Nagatomo jest piątym najgorszym zawodnikiem w Serie A w tym sezonie, jeśli brać pod uwagę zawodników, którzy rozegrali co najmniej 10 spotkań. A najgorszym z tych, co rozegrali co najmniej 14 spotkań.
A co za elita jest gorsza od Yutka?
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Bart »

Głównie gwiazdy z Pescary, np. niejaki Sulley.

http://www.gazzetta.it/calcio/fantanews ... a-2016-17/
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Czarson »

To nie jest ciekawostka. To jest rzeczywistość. Ciekawostką jest jego obecność w Interze.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Skepta »

https://www.youtube.com/watch?v=w3xCxDbgD8w

ocencie poświęcenie Nagatomo
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Piekarz »

6,5 roku. Tyle już ten skurwysyn tu siedzi. Zastanówcie się, co robiliście 6,5 roku temu, w styczniu 2011 roku, a co robicie teraz - to wam uświadomi, jaka to jest kupa czasu. Gdybym mógł się przenieść do tyłu 6,5 roku... ludzie kochani, ja byłem wtedy kimś zupełnie innym niż teraz. 2011 rok był jednym z najważniejszych, może najważniejszym w moim życiu. Wydaje mi się, że żaden inny nie ukształtował mojej obecnej jaźni jak on. Wtedy było zupełnie inaczej na świecie. Powietrze wydawało się świeże i tajemnicze, coś nieznanego unosiło się w powietrzu, to ta niepewność przyszłości. Wydawało się nam jeszcze wtedy, że jesteśmy nieskończenie młodzi, że nigdy nie umrzemy, że prawie nic za nami, a prawie wszystko przed nami. Było nas wielu. Teraz? Spoglądam przez ramię ku tym czasom, które już nigdy nie wrócą (a może... gdyby tylko prawdziwa była koncepcja, zgodnie z którą przeszłość i przyszłość są względne, a tak naprawdę wszystko, co już się działo i co ma się dziać, dzieje się bez przerwy? Nie ma się co śmiać, w fizyce przecież dokonywane są takie odkrycia, od których włos jeży się na głowie). Gdy patrzę wprzód - widzę śmierć, widzę całe swoje życie, choć niby takie jeszcze powinno być długie. Czy jestem li to jeszcze ja? Powiedzcie mi na miłość boską, czy jestem tą samą osobą, która 6,5 roku temu tak beztrosko żyła sobie, niepomna nadchodzących trudów przenajdoroślejszego życia? Czy jaźń zachowuje jakąkolwiek ciągłość, czy umieramy co noc, co godzinę, co sekundę, co infinitezymalny odcinek czasu?

Oto jak japoński amator skurwysyn potrafi skłonić do refleksji, czy indywidualny człowiek, jako określona, wolna, bezwzględna od otoczenia jednostka w ogóle istnieje, czy też wszystkie jego twarze, nawet samotna, są tylko maskami, pod którymi nie kryje się nic autentycznego i niezmiennego. Nienawidzę cię Yuto Nagatomo, gardzę tobą i pluję. Bo rujnujesz i ośmieszasz mój ukochany klub od 6,5 roku, ale ponad wszystko dlatego, że przypominasz mi, jak szybko się starzeję.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Skepta »

Piekarz pisze: Oto jak japoński amator skurwysyn potrafi skłonić do refleksji, czy indywidualny człowiek, jako określona, wolna, bezwzględna od otoczenia jednostka w ogóle istnieje, czy też wszystkie jego twarze, nawet samotna, są tylko maskami, pod którymi nie kryje się nic autentycznego i niezmiennego. Nienawidzę cię Yuto Nagatomo, gardzę tobą i pluję. Bo rujnujesz i ośmieszasz mój ukochany klub od 6,5 roku, ale ponad wszystko dlatego, że przypominasz mi, jak szybko się starzeję.
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: Odet »

Pango1987 pisze:
Piekarz pisze: Oto jak japoński amator skurwysyn potrafi skłonić do refleksji, czy indywidualny człowiek, jako określona, wolna, bezwzględna od otoczenia jednostka w ogóle istnieje, czy też wszystkie jego twarze, nawet samotna, są tylko maskami, pod którymi nie kryje się nic autentycznego i niezmiennego. Nienawidzę cię Yuto Nagatomo, gardzę tobą i pluję. Bo rujnujesz i ośmieszasz mój ukochany klub od 6,5 roku, ale ponad wszystko dlatego, że przypominasz mi, jak szybko się starzeję.
Obrazek
10/10
:)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Yuto Nagatomo

Post autor: MiRas. »

Piekarz pisze:6,5 roku. Tyle już ten skurwysyn tu siedzi. Zastanówcie się, co robiliście 6,5 roku temu, w styczniu 2011 roku, a co robicie teraz - to wam uświadomi, jaka to jest kupa czasu. Gdybym mógł się przenieść do tyłu 6,5 roku... ludzie kochani, ja byłem wtedy kimś zupełnie innym niż teraz. 2011 rok był jednym z najważniejszych, może najważniejszym w moim życiu. Wydaje mi się, że żaden inny nie ukształtował mojej obecnej jaźni jak on. Wtedy było zupełnie inaczej na świecie. Powietrze wydawało się świeże i tajemnicze, coś nieznanego unosiło się w powietrzu, to ta niepewność przyszłości. Wydawało się nam jeszcze wtedy, że jesteśmy nieskończenie młodzi, że nigdy nie umrzemy, że prawie nic za nami, a prawie wszystko przed nami. Było nas wielu. Teraz? Spoglądam przez ramię ku tym czasom, które już nigdy nie wrócą (a może... gdyby tylko prawdziwa była koncepcja, zgodnie z którą przeszłość i przyszłość są względne, a tak naprawdę wszystko, co już się działo i co ma się dziać, dzieje się bez przerwy? Nie ma się co śmiać, w fizyce przecież dokonywane są takie odkrycia, od których włos jeży się na głowie). Gdy patrzę wprzód - widzę śmierć, widzę całe swoje życie, choć niby takie jeszcze powinno być długie. Czy jestem li to jeszcze ja? Powiedzcie mi na miłość boską, czy jestem tą samą osobą, która 6,5 roku temu tak beztrosko żyła sobie, niepomna nadchodzących trudów przenajdoroślejszego życia? Czy jaźń zachowuje jakąkolwiek ciągłość, czy umieramy co noc, co godzinę, co sekundę, co infinitezymalny odcinek czasu?

Oto jak japoński amator skurwysyn potrafi skłonić do refleksji, czy indywidualny człowiek, jako określona, wolna, bezwzględna od otoczenia jednostka w ogóle istnieje, czy też wszystkie jego twarze, nawet samotna, są tylko maskami, pod którymi nie kryje się nic autentycznego i niezmiennego. Nienawidzę cię Yuto Nagatomo, gardzę tobą i pluję. Bo rujnujesz i ośmieszasz mój ukochany klub od 6,5 roku, ale ponad wszystko dlatego, że przypominasz mi, jak szybko się starzeję.
Parafrazując klasyka (https://www.youtube.com/watch?v=B7m6q-pMxa4)... Czasy się zmieniają, ale fjuto ciągle jest w Interze.
ODPOWIEDZ