Ricky Alvarez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ricky Alvarez

Post autor: Nen »

Dlatego ogromna szkoda, że Alvarez nie dostał powołania do LE jutro pograłby sobie 90 minut z Partizanem, a tak to nie wiem, kto w tym meczu będzie rozgrywał.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Ricky Alvarez

Post autor: yoda79 »

Dla mnie transfer porażka.
Kilkanaście milionów za piłkarza podatnego na kontuzje, wolnego, ze słabym wykończeniem i chyba nie do końca zaaklimatyzowanego. Owszem technika i przegląd jest,ale co z tego.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ricky Alvarez

Post autor: sampam »

Lamela moze i w tym sezonie duzo strzelil goli, ale prawda jest tez taka, ze dobre wystepy przeplata kiepskimi. Bywa zupelnie niewidoczny. Na pewno wiecej sie po nim spodziewalem, ale jego niestabilna forme tlumacze "rzymskim balaganem".
Alvarez z kolei w tym sezonie to czlowiek-widmo, niby jest, ale nikt go nie widzial;)
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Ricky Alvarez

Post autor: Minio »

Argentyńczyk przed przyjściem do nas był uznawany za wielki talent i nie dziwne, że tyle za niego zapłaciliśmy. Myślę, że po odejściu Sneijdera będzie dostawał więcej szans i będzie mógł udowodniać swoje nieprzecietne umiejętności. A jak nie, to w grę zawsze wchodzi wypożyczenie. :)
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Ricky Alvarez

Post autor: luuki »

wypożyczenie, żeby się ogrywał? Chłop ma 25 lat i poza kilkoma rozegranymi meczami odkąd przyszedł, gra słabiutko. Jeszcze pół roku temu w niego wierzyłem, że stać go na więcej, ale skończyło się. Sorry, ale miał wystarczająco dużo czasu aby pokazać w pełni swoje umiejętności. Do tego niekończące się urazy... Skoro Serie A jest dla niego za trudna, niech zmyka do Hiszpanii czy wraca do Argentyny. Sprzedać w lecie i kupić kogoś lepszego, bo Alvarez i tak jest bezużyteczny.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Ricky Alvarez

Post autor: Dzyl »

Ostatnio gdy wchodził z ławki to nie grał źle ;) jako zmiennik Kovacicia może byc. Jezeli tylko Kovacic będzie otrzymywał szansę gry w wyjściowym składzie...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Ricky Alvarez

Post autor: pewny »

esteban91 pisze:Był słaby po prostu :) jak na Inter
raczej JEST SŁABY, a nie że był

on już wielkiego pożytku do nas nie wniesie, w trybie natychmiastowym szukał bym jakiegoś rozwiązania z jego sprzedażą bądź wymianą np za Fernando z Porto (+ może lekka dopłata :P)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ricky Alvarez

Post autor: miniu86 »

Alvarez powinie potraktować najbliższe pół roku jako ostatnią szansę. Cou jej nie dostał. Jeśli nie zacznie dawać druzynie więcej niż tylko pojedyncze zagrania to w lecie poleci.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ricky Alvarez

Post autor: Piter »

Ricky strzela coraz więcej goli, gra coraz lepiej, przypadek? nie sądzę, nie ma kto grać więc wpuszczają Alvareza i z regularną grą to Ricky może się rozbujać. Jego drewniana prawa noga mnie nie odstrasza i nie ma sensu go sprzedawać, teraz może być tylko lepiej, niech Alvarez dogra sezon do końca i pokaże na co go stać.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ricky Alvarez

Post autor: miniu86 »

Już od dawna było wiadome, że to zawodnik potrzebujący zaufania. Wiadomo, Interu on nie zbawi, ale może robić konstruktywne rzeczy w każdym meczu. W sezonie takim jak ten powinien być regularnie ogrywany, a on dostał szansę dopiero jak wszyscy się połamali. Wcześniej Strama wolał wystawiać Guarina jak "10" - zupełne nieporozumienie, które jednak pokazuje jakim trenerem jest Andrea.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ricky Alvarez

Post autor: mikruzzo »

Przy całych rewelacjach związanych z osobą Fredy'ego Guarina, przyszedł Mi na myśl Ricky Alvarez.
Od momentu przyjścia nie darzyłem Go wielką sympatią, był Mi raczej obojętny, ale zaczeło się to zmieniać z każdym następnym spotkaniem i z pracą jaką wykonuje na boisku.
Ricky jest obecnie jednym z najlepszych (na boisku) i najbardziej wartościowych (16,5 mln euro, wg transfermarkt.pl) z zawodników naszej kadry. Jest z nami od 2011r. czyli przez cały okres staczania się Interu po równi pochyłej i tak się zastanawiam, czy nasz zarząd jest w stanie i Jego się pozbyć?? Nie koniecznie w tym okienku... Ciężko Mi jest sobie wyobrazić na tą chwilę, składany podpis Alvareza na dokumentacji innego klubu... :szal:
ODPOWIEDZ