Fredy Guarin

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Fredy Guarin

Post autor: Baszczu »

Mały Baszczu namiętnie grał w Football Managera 2006. Prowadził Wisłę Kraków i ściągnął w dniu premiery zawodnika z bliżej nieznanego klubu Envigado - Kolumbijczyka Fredy'ego Guarina. Baszczu bardzo dobrze sobie radził z krakowskim klubem, wygrał z nim 9 razy z rzędu Ligę Mistrzów, a Kolumbijczyk stanowił fundament jego drużyny. Marcin pokochał tego zawodnika i powiedział sobie, że będzie śledził jego karierę i życzył mu jak najlepiej. Na pamiątkę tej niezwykłej pasji, tego przywiązania do - bądź co bądź - anonimowego zawodnika, postanowił sprawić sobie z zaoszczędzonych pieniążków taki prezent:

Obrazek

A dzisiejszego dnia, 31.01.2012r, stało się to, czego mały Marcinek pragnął w głębi duszy i po cichu liczył, że kiedyś będzie tego świadkiem. Tego pamiętnego popołudnia, o 17:05, spełniło się jedno z wielu marzeń młodego zakręconego chłopaka z Bydgoszczy i jego ulubiony kopacz, 6 lat temu najlepszy z wyimaginowanych przyjaciół, został zawodnikiem ukochanego Interu.

Życie potrafi pisać piękne scenariusze  :yes2:
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Kubus »

Szacun :D
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Seba »

Pokładam w tym piłkarzu ogromne nadzieje. Guarin może okazać się strzałem w 10. Takiego gracza brakowało w drugiej linii.

Baszczu :brawo:
Obrazek
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Fredy Guarin

Post autor: miniu86 »

Oby sie sprawdził. Mam cichą nadzieję, że z nim w składzie nasza pomoc przestanie stanowić tartak.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Chuchu »

Bardzo dobry transfer, szkoda tylko, że w Lidze Mistrzów nie może grać. Tak czy inaczej może ta nasza drętwa pomoc się nieco rozrusza. Obawiam się jednak jednego - Ranieriego. On uwielbia ustawiać jednocześnie Zanettiego i Cambiasso niestety i dla Freddy'ego może brakować miejsca.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dominho »

Ja Capiano przerzuciłbym na lewą obronę, z której Nagatomo tak rewelacyjnie się nie wywiązuje. Na defensywnego ustawiłbym Cuchu, a przed nim Alvareza, Mottę i Guarina w linii. Do Sneijdera jakoś ostatnio nie mam przekonania, ale można go ustawić zamiast Motty i do przodu. Co do Guarina -> http://helpbets.com/pl/Newsy/1385-nowy- ... j-ukadance
Pomoc wygląda ciekawie. Na następne mercato trzeba postarać się o klasowego napastnika.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: pewny »

jestem za :)

trzymam kciuki żeby się sprawdził...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Damiano »

Baszczu w tego managera Kolumbia miała kilka takich perełek , jeszcze lepszy był Sherman Cardenas:) co do Guarina to osobiście nie jestem przekonany, przez to , że Juve go zlało to wybrał nas, ale obym się mylił
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Fredy Guarin

Post autor: yoda79 »

Zyskaliśmy pilkarza, ktory teoretycznie wniesie siłe i ożywienie do naszej 2 linii. Oby sprawdziło się to w praktyce.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Fredy Guarin

Post autor: mio85 »

wszystko fajnie tylko, gdzie on bedzie gral? jesli ma rozgrywac to Sneijder usiadzie na lawke, jesli ma byc defensywnym to Cuchu, na skrzydle go nie widze tak samo jak nie widze Alvareza, oprocz tego w skladzie caly czas mamy Motte, a teraz dodatkowo jeszcze Palombo i Poliego...........chyba najlepszym ustawiniem byloby 4-3-1-2 z trojka srodkowych pomocnikow Guarin, Cambiasso, Zanetti (Motta, Obi) przed nimi Wes.......tylko troche szkoda sadzac Motte na lawce.......
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dominho »

Cambiasso, Obi, Poli, Motta, Zanetti, Palombo, Guarin, Sneijder, Alvarez, Stanković - wszyscy nasi pomocnicy. Gra czterech, w tym na bank Zanetti. Pozostają więc trzy miejsca. Zanetti gra bardziej po prawej, po lewej myślę, że będzie grał Alvarez. Pozostają dwa miejsca. Stanko, Obi, Poli na bank ławka i to drugi rząd. Cambiasso, Palombo, Guarin i Wes powalczą o te dwa miejsca. Dobrze, że jest takie bogactwo, bo jest z czego wybierać i przynajmniej będą musieli zasuwać by grać.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Kubus »

Dominho pisze: Cambiasso, Obi, Poli, Motta, Zanetti, Palombo, Guarin, Sneijder, Alvarez, Stanković - wszyscy nasi pomocnicy.
Zapomniałeś o Faraonim :P
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Fredy Guarin

Post autor: MiRas. »

W Porto za czasów Boasa to był piłkarz, którego bardzo chciałem, po odejściu AVB nieco jego postać zbladła, moje źródła podają, ze zagrał w tym sezonie ledwo 653 mecze... trochę blado. Nie mniej jednak mam nadzieję, że będzie z niego pożytek, życzę powodzenia i oczekuję dobrej gry, na którą niewątpliwie go stać. Oczywiście, że dużo lepiej, że wybór padł na Guarina niż na QQćkę, którego bym nie zdzierżył.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Baszczu »

MiRas. pisze:moje źródła podają, ze zagrał w tym sezonie ledwo 653 mecze... trochę blado.
Chłopaku swoją żonę to Ty zajedziesz!  :-D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Kusy »

Baszczu pisze:
MiRas. pisze:moje źródła podają, ze zagrał w tym sezonie ledwo 653 mecze... trochę blado.
Chłopaku swoją żonę to Ty zajedziesz!  :-D

dobre :-D

Ciężko będzie miał chłopak, wiązane są z nim duże nadzieje, oby mu się udało i dał nam dużo radości.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dominho »

Baszczu  :brawo:
Kubuś: Fakt, Faraoni. Wymienię za Mottę :)
Cambiasso, Obi, Poli, Faraoni, Zanetti, Palombo, Guarin, Sneijder, Alvarez, Stanković
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Klinsi64

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Klinsi64 »

MiRas. pisze: Oczywiście, że dużo lepiej, że wybór padł na Guarina niż na QQćkę, którego bym nie zdzierżył.
żeście się uczepili tego Kucki :D mam nadzieję że latem go ściągniemy :)
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: pewny »

nadal nie wiadomo jaki numer założy Guarin :)

chyba że ktoś już wie??
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Andy »

Na pewno Guarin ma nie małe umiejętności i na pewno jak nie teraz to kiedy ma się nimi pochwalić :D. Ja tam pokładam w nim wielkie nadziej, ale będę do tego podchodził z dystansem..chłopakowi trzeba dać czas, jeszcze kontuzja...conajmniej miesiąc odpocznie jeszcze od piłki. Numer na koszulce ? Mówi się o 14,15 lub 16.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Fredy Guarin

Post autor: miniu86 »

Szkoda tylko, że prawie miesiąc będzie się leczył, potem zanim się wkomponuje minie trochę czasu. Efekt? W tym sezonie zbyt wiele pożytku mieć z niego nie będziemy, a oddaliśmy w zamian praktycznie najważniejsze ogniwo naszej pomocy. Brawo.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Kubus »

Guarin tak biegł do Interu, że sobie kontuzję łydki narobił :P no cóż, trzeba będzie poczekać na debiut naszej wielkiej nadziei.
Obrazek
Can7ona
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Can7ona »

No nie. Zespół sie sypie i zamiast zrobić konkretne transfery to kupują kolumbijskiego "gwiazdora". Co to za wzmocnienie? Piłkarz, który rozegrał w tym sezonie siedem ligowych spotkań, z czego aż DWA w pełnym wymiarze czasowym. Tylko pogratulować. Jak trenerem Porto był Andres Villas-Boas to faktycznie od niego ustalał jedynastkę, a teraz? Niektórzy się cieszą, że Inter sprzedał Motte, ale moim zdaniem Guarin nie dorasta Tiago do pięt. Nie zna włoskiego futbolu i boje się, że bedzie takim "wielkim" wzmocnieniem jak Zarate. Może to i lepiej. Może powinno trochę "zatrząsnąć" klubem(np. nie dostać sie do LM) i wtedy coś się zmieni. Na razie ani styl w jakim gramy  ani kadra nie jest dla mnie wystarczająca dobra. Wierzę jednak, że cudowne ręce Ranieriego natchną zespół do walki i powalczymy w tym sezonie o coś więcej niż miejsce w trójce.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Fredy Guarin

Post autor: miniu86 »

Can7ona Interem trzęsie już od niemal dwóch lat i póki co nie przyniosło to żadnych efektów.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Jaszczu91 »

No cóż, Inter od dwóch lat w każdym okienku transferowym robi się coraz słabszy. Moratti wprowadza oszczędności i sprzedaje każdego jak tylko trafi się dobra oferta. Jestem pewien, że gdyby pojawiła się oferta za Sneijdera opiewająca na ok 35 mln to też by go sprzedano. Jedyny ratunek Interu to petrodolary, na które się nie zanosi. Już prędzej Moratti odda biznes synowi, bo chyba go ma.  Teraz odchodzi Motta, na którym opierała się cała gra w środku pola. Przychodzi średniak Palombo, który najlepszą formę ma już za sobą i właśnie Guarin. Sam nie wiem co o nim myśleć ale fajerwerków sobie nie obiecuje. 
Ostatnio zmieniony 1 lut 2012, 18:51 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Seba »

Załamała mnie wiadomość o jego kontuzji. Przez kolejny miesiąc trzeba będzie oglądać w środku pola duet Cambiasso-Zanetti...
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dzyl »

W takiej sytuacji Zanetti powinień zostać przesunięty na obronę, a duet środkowych pomocników powinni tworzyć Cambiasso i Poli bądź Palombo. Ale nie sądzę aby Ranieri ustawiał taki skład...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: pewny »

Guarin miał wrócić do gry mniej więcej 1 marca, a dzisiaj mamy już 8...
on jest gotowy do gry?? wie ktoś coś może??

bo na naszej stronie głównej dalej jest w tabeli kontuzjowanych...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Klinsi64

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Klinsi64 »

ma wrócić 18 marca na Atalantę :)
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Fredy Guarin

Post autor: miniu86 »

Lol 18 marca. Wypożyczyć kontuzjowanego zawodnika, który zagra w może 5-6 spotkaniach. To mogło się zdarzyć tylko w tegorocznym Interze.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Kondzik »

A moze sie okazac ze bedzie motorem napedowym naszej drewnianej pomocy  :yes2:
ODPOWIEDZ