Fredy Guarin

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dzonyy »

Guarin zaczął trenować z drużyną.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Odp: Fredy Guarin

Post autor: interfann »

Kondzik mam nadzieje ze jestes takie samego zdania co ja ze to bedzie nasz najlepszy srodkowy pomocnik. Jestem pełen nadziei
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Fredy Guarin

Post autor: magneto86 »

Żeby grał to trzeba go jeszcze wystawić albo chociaż zostawić dla niego miejsce na ławce rezerwowych, a przypływu takiej mądrości się po Ranierim nie spodziewam....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dzonyy »

magneto86 pisze: Żeby grał to trzeba go jeszcze wystawić albo chociaż zostawić dla niego miejsce na ławce rezerwowych, a przypływu takiej mądrości się po Ranierim nie spodziewam....
Jakie ten Ranieri jest nie dobry!! Cały czas stawia na dziadków! Ch*j z tym że Guarin ma kontuzje !
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Seba »

Jestem hardkorem pisze:
magneto86 pisze: Żeby grał to trzeba go jeszcze wystawić albo chociaż zostawić dla niego miejsce na ławce rezerwowych, a przypływu takiej mądrości się po Ranierim nie spodziewam....
Jakie ten Ranieri jest nie dobry!! Cały czas stawia na dziadków! Ch*j z tym że Guarin ma kontuzje !
Źle zinterpretowałeś jego wpis ;)
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Fredy Guarin

Post autor: magneto86 »

Dokładnie, nie trzeba się od razu spinać.... Piszę o przyszłości jak wróci po kontuzji. Skoro tak "chętnie" wystawia teraz Poliego czy Obiego, to pewnie tak samo będzie z Guarinem.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Dzonyy »

Nie wiem jak wy ale ja dostrzegam pewną różnice między Poli/ Obim a Guarinem , który już jest uznaną marką a nie jakimś talentem. Liczę że Freddy od razu wskoczy do podstawowego składu i pokaże naszym drewnianym pomocnikom jak się gra w piłke :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Odp: Fredy Guarin

Post autor: interfann »

@Jestem hardkorem  :ave: Obyś się nie mylił(podobnie myślę)
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: pewny »

sezon zbliża się ku końcowi i zarząd będzie musiał podjąć decyzję odnośnie Guarina... czy wykupić jego kartę, czy też odesłać zawodnika do Portugalii...
może przeprowadzimy jakąś ankietę na forum odnośnie tego czy chcielibyśmy aby pozostał z nami, czy tez aby wrócił do Portugalii...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Fredy Guarin

Post autor: Chuchu »

Ankietę? Wynik będzie oczywisty, jeśli zarząd nie zdecyduje się go wykupić to zrobi najgorszy transfer w życiu bo zapłacili 1mln € za wypożyczenie, wyleczyli kontuzjowanego piłkarza, przywrócili go do formy i odesłali do poprzedniego klubu. Moratti i Branca mieli już różne przygody na rynku transferowym ale taką głupotą się chyba nie wykażą.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Fredy Guarin

Post autor: pewny »

tak Chuchu ankietę :)

chciałbym zobaczyć to...


czy wykupić kartę Guarina??

100% na TAK --- 0% na NIE
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Fredy Guarin

Post autor: magneto86 »

W krótkim czasie pokazał, że trzeba go wykupić. Uważam, że będzie bardziej przydatny niż Poli, choć chciałbym, żeby jego też wykupili.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Fredy Guarin

Post autor: andyvdm »

Przykro patrzec mi na gre Guarina w tym sezonie. Zwlaszcza, ze jak chyba kazdy po jego bardzo dobrych wystepach w tamtym sezonie wierzylem, ze bedzie kluczowa postacia Interu. Tymczasem widzimy olbrzymi zjazd w dol, obecnie wyglada to naprawde fatalnie. Beznadziejne podania, straty i oczywiscie znak firmowy, czyli strzaly z dystansu ktore moga budzic tylko usmiech politowania. Mam nadzieje, ze jakos sie odmuli i to wkrotce.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Fredy Guarin

Post autor: magneto86 »

Myślę, że szybko się ogarnie, bo umiejętności ma co pokazał wcześniej.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Fredy Guarin

Post autor: Piter »

Te strzały z dystansu, prawda lipa ale niech robi to dalej bo w przyszłości może być to zawodnik który strzeli takich z 10 w sezonie i przyda nam się na wiele lat.
Młodzi grajkowie doprowadzają Inter na dawne tory.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fredy Guarin

Post autor: Chuchu »

Wyrasta nam chyba na lidera i być może w najbliższej przyszłości największą gwiazdę. Początek sezonu miał słaby, ale od meczu z Sampdorią gra fenomenalnie. Te transfery z Porto jednak nie zawsze nam muszą źle wyjść. Przydałby mu się jeszcze do poklepania jakiś świetny rozgrywający, mamy takiego jednego, ale już nie liczę, że w ogóle mu pozwolą u nas zagrać.
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Fredy Guarin

Post autor: Minio »

Moim zdaniem to teraz najlepszy i najważniejszy gracz Interu. Pokazuje to co u AVB, czyli siwetne i precyzyjne przerzuty, nie małą jak na pomocnika skuteczność i to co najważniejsze czyli zarówno odbiór piłki jak i kreowanie akcji.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Fredy Guarin

Post autor: Piter »

Może nie ten temat lecz wie ktoś czy jest kompilacja gdy nasz świetny Guarin oddaje swój precyzyjny strzał w trybuny ?
fudalik1995
Posty: 196
Rejestracja: 30 lis 2010, 10:13

Re: Fredy Guarin

Post autor: fudalik1995 »

and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Fredy Guarin

Post autor: and1 »

W ogole po tym calym zamieszaniu z Guarinem czytalem komentarze pod artykulami dotyczacych sprzedazy go. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale on gra lepiej tylko i wylacznie dlatego ze interesuje sie nim Chelsea. Gra tylko i wylacznie po to aby podbic cene i zachecic do negociacji anglikow. Jak tylko to zainteresowanie minie badz skoncza sie fiaskiem Guarin dalej bedzie nas tak samo irytowal jak wczesniej...potwierdzi to tylko ze gra wylacznie dla kasy i trzeba go sprzedac poki ktos chce dac za niego te 18 baniek...
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Fredy Guarin

Post autor: Shady »

and1 pisze:potwierdzi to tylko ze gra wylacznie dla kasy i trzeba go sprzedac poki ktos chce dac za niego te 18 baniek...
Każdy piłkarz gra dla kasy bo to ich zawód.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Fredy Guarin

Post autor: and1 »

Wyrwane zdanie z calego kontekstu. Od momentu pojawienia sie zainteresowania Chelsea nagle zachcialo mu sie grac a wczesniej to piach...jaki z tego moral? A no taki ze wyciagneles zdanie z calej wypowiedzi i nic do niej nie wniosles ;) Ja tez nie pracuje w swojej firmie charytatywnie bo nie mam co z czasem zrobic, ale w jego przypadku brak zaangazowania byl bardzo widoczny do momentu sprawy z transferem.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Fredy Guarin

Post autor: Dzyl »

Jak już mamy sprzedać Guarina to na pewno nie za 18mln. Za Naingollana który gra w jakimś Cagliari wołają około 20mln, a Guarin ma wyrobioną całkiem niezłą markę w Europie i prezentuje obecnie wysoką formę, więc myślę że za mniej niż 25mln nie powinniśmy go sprzedawać, ale znając geniusz Branci to sprzeda go za 15 mln, kupi Lavezziego za dwa razy większą kwotę i jeszcze będzie zadowolony. Jesteśmy Interem, i nie powinniśmy pozbywać się najlepszych graczy aby kogoś kupić. Powinniśmy się wzmacniać, zostawić Guarina i kupić kolejnego porządnego pomocnika, bo z taką polityką jaką mamy obecnie to stoimy w miejscu, a nawet się osłabiamy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Fredy Guarin

Post autor: sampam »

To juz nawet nie tragikomedia! Branca znow mialby sabotowac prace klubu? Nowy wlasciciel, stare obyczaje=kaplica.

Guarin to strasznie chimeryczny gracz i watpie, by ktos dal za niego wiecej niz 20 mln.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Fredy Guarin

Post autor: mikruzzo »

Przedłużenie kontraktu z Guarinem do 2017r. to świetny ruch ze strony naszego zarządu.
Właśnie w oparciu o tak kluczowych graczy jak: Fredy i Hernanes, budować zespół powracający na arenę Europejską.
Nawet po dobrych występach Kolumbii i Fredy'ego na MŚ, tym bardziej NIE SPRZEDAWAĆ!
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Fredy Guarin

Post autor: Jaszczu91 »

Kolejny dobry ruch Thohira. Dostał podwyżkę i tym samym znowu będzie chciało mu się grać. Jego dobra gra podbija cenę a przedłużony kontrakt daje sygnał że potencjalny kupiec musi się bardzo postarać żeby kupić Guarina. O to chodzi.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Fredy Guarin

Post autor: Odet »

jeśli zgra się z Hernanesem i zrozumie że tylko razem mogą pociągną Inter do LM czy wyżej to będziemy miec dużo pożytku z Guaro.

Oczywiście jeśli...

W ostateczności można go sprzedać, ale ja bym poniżej 18-20mln nie schodził.

Pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Fredy Guarin

Post autor: Czarson »

Jaszczu91 pisze:Dostał podwyżkę i tym samym znowu będzie chciało mu się grać.
czemu to mialoby wplynac in plus na jego gre? to tak nie działa niestety.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Fredy Guarin

Post autor: Jaszczu91 »

Czarson pisze:
Jaszczu91 pisze:Dostał podwyżkę i tym samym znowu będzie chciało mu się grać.
czemu to mialoby wplynac in plus na jego gre? to tak nie działa niestety.
Np dla Zanettiego gra w barwach Interu to honor i on zawsze będzie dla klubu dawał z siebie wszystko. Ale piłkarz taki jak Guarin to typowy wyrobnik grający przede wszystkim dla kasy. Dostał podwyżkę więc może wreszcie skupić się bardziej na grze. uważam że to wpłynie na niego pozytywnie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Fredy Guarin

Post autor: Piter »

guarin w dzisiejszym meczu pokazał wszystko co potrafi. temu panu już dziękuje.
ODPOWIEDZ