Rodrigo Palacio

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Mnie drażni jedna rzecz. Gdy trzeba wydać 20-30 mln na bardzo dobrego piłkarza, to Moratti zasłania się FFP. Teraz natomiast lekką ręką wydaje 10,5 mln na przeciętnego 30 letniego gracza. Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: IlCapitano »

Seba. pisze: Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Hah dokładnie. Potem będą się dziwić jak ich Udinese kopnie w dupe jeśli będą chcieli zaoferować 2 miliony + połowa Primavery + 3 kanistry ropy, zamiast rzucić na stół 12 baniek za Islę :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Il Capitano pisze:
Seba. pisze: Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Hah dokładnie. Potem będą się dziwić jak ich Udinese kopnie w dupe jeśli będą chcieli zaoferować 2 miliony + połowa Primavery + 3 kanistry ropy, zamiast rzucić na stół 12 baniek za Islę :)
Jeszcze zabawniejsze jest to, że nawet nie zarabiamy na zawodnikach. Chivu z Muntarim odchodzą za darmo, z Lucio został rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron i pojawiały się plotki, iż Forlan może uczynić to samo. Później faktycznie jedyną kartą przetargową są młodzi zawodnicy (niegdyś 1 Muntar) i wszyscy na starcie już nas wyśmiewają. Do dziś nie zapomnę oferty za Mascherano: 7 mln+Muntari :hahaha: Jak ten klub może mieć perspektywy na przyszłość ?
Obrazek
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: miniu86 »

W zeszłym roku nie chciałem Palacio. Po zabójczym sezonie naszego ataku jestem jednak nastawiony pozytywnie. Najważniejsze teraz nie poprzestać na tym. Na podsumowania przyjdzie czas ostatniego dnia sierpnia.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: piotrek7 »

10 mln. za 30 letniego przeciętnego napastnika. To jest głupota. A trzeba dodać, że ten transfer praktycznie przekreśla wydanie większej gotówki za Lavezziego. W obecnej sytuacji szans na sprowadzenie El Pocho nie widzę żadnych. No chyba, że prezydent Napoli oszaleje i zamiast cieplutkiej gotówki np. z PSG wybierze ofertę typu 9,89 mln + szrot i młodzież.
Polityka tego klubu (czołowego w SerieA i liczącego się w LM) powinna być zupełnie inna. Większe pieniądze na gwiazdy, zawodników o uznanej renomie a tzw. grosze na uzupełnienie składu.
Obecnie w Interze jest dokładnie na odwrót
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Dzyl »

Nie rozumiem, kupujemy za 10,5mln 30 letniego średniaka a nie mamy 11-12mln na Islę ? Jakoś mnie Palacio specjalnie nie przekonuje, miał teraz udany sezon, ale nie wiadomo czy dalej będzie trzymał taki poziom. Moim zdaniem wydawanie takich pieniędzy na 30 latka to głupota.
Cóż, mam nadzieje że się jednak mylę i Palacio mnie pozytywnie zaskoczy.
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: DiegoMilito22 »

70% użytkowników tutaj sądzi że transfer Palacio przekreśla szanse na transfer Lavezziego, ale czy to właśnie wydanie ponad 30 milionów euro na Argentyńczyka nie przekreśliłoby wzmocnień innych formacji ?
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

DiegoMilito22 pisze: 70% użytkowników tutaj sądzi że transfer Palacio przekreśla szanse na transfer Lavezziego, ale czy to właśnie wydanie ponad 30 milionów euro na Argentyńczyka nie przekreśliłoby wzmocnień innych formacji ?
Jest to jakiś argument, ale ja osobiście wolałbym wydać więcej na jednego klasowego zawodnika i uzupełnić skład kimś z Primavery (np.Longo), niż kupić dwóch średnich piłkarzy, u których występuje większe prawdopodobieństwo wtopy. Moratti znany jest z tego, że idzie na ilość, a nie jakość i chyba każdy pamięta multum nazwisk przewijających się przez Inter. Zamiast wydać pieniądze na konkretnego grajka, to wolał ściągnąć dwóch Okanów, trzech Gresków i pięciu Guglielminpietrów. Ostatnio podano informacje jakoby Inter był bliski pozyskania Paulinho. Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Piekarz »

Seba. pisze: Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
To akurat nie byłoby rozmienianie się na drobne, tylko po prostu wyciągnięcie z portfela mniej kasy; za sumę potrzebną na taki duet kupilibyśmy jakieś pół Lavezziego.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Piekarz pisze:
Seba. pisze: Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
To akurat nie byłoby rozmienianie się na drobne, tylko po prostu wyciągnięcie z portfela mniej kasy; za sumę potrzebną na taki duet kupilibyśmy jakieś pół Lavezziego.
Wcale bym się nie zdziwił jakby za tego Paulinho także zapłacili ok. 10 mln, co łącznie z Palacio dałoby już 20 mln. Lavezzi jest świetny, ale nie róbmy już z niego piłkarza, na którego trzeba rozbijać bank. Wiadomo, że Napoli będzie chciało wyciągnąć jak najwięcej, ale trzeba znać granice.
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: pierwszyyeti »

Jeden Lavezzi Interu nie zbawi, uparliście się czy jak.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Piekarz »

Nasz bank - trzeba. A i tak mogłoby nie starczyć... zresztą to bez znaczenia, mogę się założyć z każdym, że nie wydamy w tym roku 20 mln euro lub więcej na jednego gracza. Z pewnego punktu widzenia to dobrze, bo byłby to nasz ostatni zakup.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: cor72z »

Nie byłem zwolennikiem jego transferu do nas tak rok temu, jak i teraz. No, ale skoro już do nas trafił to można żałować, że nie kupiliśmy go rok temu gdy chciał go Gasperini bo pewnie byłoby taniej i może też by miał ten jeden sezon życia u nas. Ma 30 lat na karku i dopiero w 2009 zawędrował do Europy, teraz zaś zabłysnął gdy jest bliżej końca kariery.

Skoro jest już naszym piłkarzem to odstawiam obawy i uprzedzenia na bok i trzymam kciuki żeby potwierdził, że 19 goli w Genoi to nie zwykły przypadek. Miejmy nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Klinsi64

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Klinsi64 »

gdyby w ostatnim dniu mercato zamiast Zarate przyszedł Palacio,szykowalibyśmy się do
eliminacji LM :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Klinsi64 pisze: gdyby w ostatnim dniu mercato zamiast Zarate przyszedł Palacio,szykowalibyśmy się do
eliminacji LM :)
Tego akurat nikt nie wie. Równie dobrze mógłby zawieść jak Zarate i Forlan.
Obrazek
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Matios »

Ja jakoś nie jestem przekonany do Palacio, ale mam nadzieję, że się mylę:)
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: and »

Mam dokładnie takie same odczucia. Z jednej strony idea odmlodzenie składu i FFP, a tu nagle zakup 30 latka i to wcale nie taniego ... Mam mieszane uczucia ale obcym się b. mylił.
Grande Inter !!!
Klinsi64

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Klinsi64 »

chłop ma 30 lat a jest uważany za emeryta :D jak dla mnie większe prawdopodobieństwo że on się sprawdzi niż młody i porównywalnie drogi Destro...
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Pablusso »

Wszyscy wielcy znawcy... Gdyby ufac pogladom wiekszosci Nie byloby tripletty (Milito) a w naszych szeregach niepodzielnie rzadzilby teraz Quaresma.

Palacio to bardzo dobry zawodnik, ktory przy swoich predyspozycjach moze pograc na wysokim poziomie spokojnie jeszcze ze 3 lata. Skreslanie go zanim w ogole postawil stope na murawie GM jest chore. Mam wielka nadzieje, ze Rodrigo pokaze wszystkim opluwaczom, ze sie mylili a wtedy licze na powazne bicie sie w piersi przez niektorych.
Obrazek
sig by Orzeu
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Pablusso pisze: Palacio to bardzo dobry zawodnik, ktory przy swoich predyspozycjach moze pograc na wysokim poziomie spokojnie jeszcze ze 3 lata. Skreslanie go zanim w ogole postawil stope na murawie GM jest chore. Mam wielka nadzieje, ze Rodrigo pokaze wszystkim opluwaczom, ze sie mylili a wtedy licze na powazne bicie sie w piersi przez niektorych.
To bardziej niezadowolenie, aniżeli od razu skreślanie. Wiadomo, iż czasem teoretycznie gorszy transfer okazuje się wielkim wzmocnieniem, ale z reguły na początku ocenia się zawodnika na podstawie jego wcześniejszych dokonań. Mnie osobiście wyczyny Palacio nie powalają. Jego średnia bramek w Serie A wynosi 0,4 , a w całej karierze 0,3. Liczę, że pozytywnie mnie zaskoczy, ale póki co jestem sceptycznie nastawiony do jego przyjścia. Obiecuję także, że uderzę się w pierś, jeśli się pomylę;)
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Pablusso »

Zacznijmy od tego, ze Palacio to nie Milito czy Inzaghi. On ma wiecej zadan niz tylko umieszczanie pilki w siatce. Nie przychodzi do nas z nastawieniem na tytul krola strzelcow, raczej na rozruszanie niemrawego ataku. A roznice z przodu zrobic potrafi co niejednokrotnie udowadnial.
Obrazek
sig by Orzeu
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: pierwszyyeti »

and pisze: Mam dokładnie takie same odczucia. Z jednej strony idea odmlodzenie składu i FFP, a tu nagle zakup 30 latka i to wcale nie taniego ... Mam mieszane uczucia ale obcym się b. mylił.
10 mln w obecnych realiach na rynku to jest *bardzo* tanio. Inna sprawa, że dla Interu faktycznie drogo.
Klinsi64

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Klinsi64 »

Palacio ma 30 lat a nie 32 :D Cavani 35 oj beczunia :D
RodrigoPalacio
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2012, 01:37

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: RodrigoPalacio »

Dla mnie to najlepszy piłkarz włoskiej ligi,myślę że 20 goli i 10 asyst spokojnie zdobędzie!
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Granat105 »

RodrigoPalacio pisze:Dla mnie to najlepszy piłkarz włoskiej ligi,myślę że 20 goli i 10 asyst spokojnie zdobędzie!
Aż takim optymistą nie jestem, ale jak na razie w sparingach się dobrze prezentuje. Oby strzelił coś z Hajdukiem ;)
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Re: Rodrigo Palacio

Post autor: Tomo »

Szkoda kontuzji Palacio świetny sezon rozgrywa i ratuje nas praktycznie co mecz.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rodrigo Palacio

Post autor: miniu86 »

Szkoda tej kontuzji. Każdy wie jaka jest sytuacja z napastnikami w tym sezonie.

Palacio o króla strzelców raczej by nie powalczył, ale do "20" mógłby dobić.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Rodrigo Palacio

Post autor: yoda79 »

z tym ratowaniem co mecz to gruba przesada, ale wyróżnia się w naszym tartaku.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Rodrigo Palacio

Post autor: Kubus »

Nie wiem co się z nim dzieje... Ostatnie mecze chyba pokazują, że szpica to nie jest miejsce dla niego.

W moim mniemaniu powinien usiąść na dwa-trzy mecze i na spokojnie zobaczyć boisko z perspektywy ławki.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Rodrigo Palacio

Post autor: Czarson »

Oczywisciem, ze powinien usiasc na lawce bo w ostatnich 7spotakniach marnuje setki ale nie stanie sie to bo jest on pilkarzem od ktorego zaczyna sie ustalanie skladu naszej druzyny. Od zawsze bylo wiadomo, ze Rodrigo nei jest typowa "9'' ale z przymusu musi tam grac. Nie usprawiedliwia to jednak jego strzeleckiej impotencji w kilku ostanich spotaniach. Nie trzeba byc napastnikiem zeby zamienic 100procentowa sytuacje na bramke.
ODPOWIEDZ