Jonathan vs Debuchy

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Jonathan vs Debuchy

Post autor: VVujek »

Jak wszyscy wiemy prawdopodobnie odejdzie Maicon,a na celowniku Nerazzurrich znalazł się Debuchy,ale czy warto wydawać na niego 10-12 mln skoro mamy Jonathana ??

Debuchy - Najlepszy prawy obrońca minionego sezonu ligi francuskiej,wcześniej jakoś nie zachwycał z meczów z Interem też go jakoś nie pamiętam,więc pewnie się nie wyróżniał.Bądźmy szczerzy,nikt z was nie wpadł by na pomysł zastąpienia Maicona Debuchym gdyby nie newsy na stronce,newsy dotyczące odejścia Maicona pojawiały się dużo wcześniej niż te z Debuchym.Padały różne nazwiska,ale nikt nie wpadł na pomysł z Debuchym,teraz po tych newsach prawie każdy chce tego zawodnika.


Jonathan - Najlepszy prawy obrońca ligi brazylijskiej,ograny na włoskich boiskach (bardzo dobre pół sezonu w Parmie) 

Brazylijczyk wygrywa bo jest ograny we Włoszech,a do tego jest za free 

Moim zdaniem kupno Debuchego było by głupotą  jest,Zanetti,Jonathan,Faraoni,Nagatomo,nam potrzebny jest napastnik wysokiej klasy (Tevez :P)    obrońca środkowy i jakiś pomocnik za Dejana.           

 
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Nen »

Myślę, iż zaufanie Jonathanowi nie byłoby czymś nierozsądnym, o ile transfer Francuza nie doszedłby do skutku. Niemniej zdecydowanie ważniejszym wzmocnieniem byłby Kolarov, bo na lewej stronie bieda - słabiutki Nagatomo i prawonożny Zanetti (Chivu nie liczę, bo to już tylko stoper).
God protect me
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: pietrasowy »

mnie debuchy sie nie podoba, taki troche jezdziec bez glowy.
jonathan przynajmniej gral juz w serie a.
kto by nie przyszedl, bedzie o 2 klasy gorszy od maicona z lat 2007-10
zarzad za pozno sie obudzil z odmladzaniem, i zaczyna je nie od tej strony co trzeba. stankovic, kiwu... tylko sam zarzad wie co oni jeszcze robia w interze
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Omen »

Jonathan pokazał w kilku meczach Interu,że Maiconem to on raczej nie będzie.Jakoś nie przypada mi do gustu.A czy Debuchy ? Wolałbym Isle ale wiadomo jak to u nas z tymi transferami jest.Gadka była też o Piszczku...Jeśli Maicon odejdzie to wolę żeby na prawą obronę powrócił Zanetti.
:szal:
IlCapitano

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: IlCapitano »

Na prawej obronie i tak będzie grał Zanetti - za nazwisko.

A jeśli chodzi o Jonathana i Debuchy, to różnica klas jest oczywista. Nie słyszałem, żeby Jonathan w Parmie położył swoją grą na kolana całe Włochy, podczas gdy Francuz został wybrany najlepszym prawym obrońcą ligi i przyzwoicie gra w reprezentacji.

Przestańmy rozmieniać się na drobne, wystarczy że po lewej stronie mamy wynalazek z Japonii, który nie łapałby się na ławkę w Milanie i Juve. Powinniśmy sprowadzić Kolarova, bo na prawej tak jak mówię na 99% będzie grał Zanetti, a na lewej jest dno, wodorosty i metr mułu.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: VVujek »

Różnica klas Oczywista skąd ty to bierzesz ? ? Brazylijczyk w swojej rodzimej lidze był najlepszym prawym obrońcą,francuz w swojej to samo wiec jaką tu widzisz różnice ?? 
To,że gra w reprezentacji ?  9 meczy rzeczywiście powala na kolana... Zapewniam cię,ze Debuchy Brazylijskiej kadry nawet by nie powąchał.

Dziękuje za uwagę   
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Kubus »

Wolę Zanettiego za nazwisko i 17 lat gry na poziomie, niż pół udanego sezonu Debuchy'ego. Ale chodzi oczywiscie o prawą obronę, bo nie wyobrażam sobie żeby Javier zabierał miejsce innym w pomocy.

Mi też nie widzi się ten francuz, podobno zagrał niezle w tym Lille i nagle spust, szkoda tylko że wcześniej nikt o nim nie słyszał.  Jestem jak najbardziej za wzmocnieniem lewej flanki, na prawej zawsze może grać ten nasz kochany Javier. Kolarov albo Cissokho muszą przyjść.
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Piter »

Miejsce dla Javiera musi być, chłop z wiekiem ale kondycję ma jak mało kto. Biega cały mecz i gra bardzo dobrze, może to i jego ostatni sezon w karierze ale niech go spędzi w głównym składzie.
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Seba »

Dla mnie priorytetem powinien być Kolarov. Na prawej stronie może grać Javier oraz Jonathan (który wcale nie jest taki słaby jak twierdzą niektórzy). Zresztą skoro Zanetti ma grać w pierwszym składzie, to niech robi to właśnie na prawej obronie, a nie w pomocy. Na chwilę obecną nie widzę sensu spinania się na Debuchy'ego.
Obrazek
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: tomiko85 »

Dokładnie Kolarov kozak , też bym wolał a koszt jakieś myślę 9 mln by się zamknęło , problemem może być wysokie wynagrodzenie jakie zarabia w City .
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: groch »

Gadanie, że zagrał pół dobrego sezonu (mowa o Debuchy'm) jest chore...
Czy ktoś widział kiedyś dobry sezon Maicona zanim przyszedł z Monaco? Warto zaryzykować tymbardziej, że sobie radzi. W dodatku ma 26 lat. Pogra na poziomie kilka lat. Jestem za tym transferem a najbardziej byłbym za sprowadzeniem Debuchiego oraz Kolarova. Nie ma co się oszukiwać Zanetti nie pociągnie już raczej 2 sezonów. Myślę, że ten będzie jego ostatnim. Niestety...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: magneto86 »

Seba. pisze: Dla mnie priorytetem powinien być Kolarov. Na prawej stronie może grać Javier oraz Jonathan (który wcale nie jest taki słaby jak twierdzą niektórzy). Zresztą skoro Zanetti ma grać w pierwszym składzie, to niech robi to właśnie na prawej obronie, a nie w pomocy. Na chwilę obecną nie widzę sensu spinania się na Debuchy'ego.
Dokładnie, najważniejsze jest wzmocnienie lewej strony, a dla Javiera prawa obrona to najlepsza pozycja
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Jaszczu91 »

Z tego co pamiętam, to Zanetti najlepsze swoje mecze w ubiegłym sezonie rozgrywał gdy był wystawiony na boku obrony. Wydaje mi się, że lepiej sobie radzi z prawej strony, chociażby z racji tego, że operuje prawą nogą. Tak więc bardziej konieczne jest wzmocnienie lewej flanki, gdzie zostaję jedynie Yuto (zakładając że Chivu to stoper, a Capitano prawy). Ściągnięcie Kolarova powinno być celem numer jeden. Sytuacja na prawej stronie jest lepsza, bo jest Zanetti, Jonathan i bądź co bądź Maicon, który wcale nie musi odejść.
Do tego Debuchy nie jest zawodnikiem który jest wyraźnie lepszy od swoich potencjalnych rywali. Francuz nie będzie zbawieniem dla naszej obrony. Co innego Kolarov. Serb dla mnie jest piłkarzem o wiele lepszym od Nagatomo.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: tomiko85 »

popieram kolarov dobry gracz, zanim trafil do City Inter mocno o niego zabiegał .
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: pewny »

Debuchy ponoć może odejść z Lille, jeśli znajdą na niego następce... To pchnąć im w rozliczeniu Chivu i po problemie :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Wasiel InterFC »

Ja tez uważam, ze priorytetem jest lewa flanka. Nie wyobrażam sobie nowego sezonu (do ktorego podchodze z nowymi nadziejami) z Yuto bądz Chivu na lewej stronie boiska. Podobno na lewej moze grac tez Jesus, ale po pierwsze o nie przepracuje z Interem obozu przygotowawczego do nowego sezonu lub nawet moze nie zagra w tym sezonie w Interze (mowi się o ewentualnym wypozyczeniu do Bologny). Także na lewej ma być probowany młody M,Baye. Jest kilka opcji- jednak jak dla mnie jedyne poważne wyjscie to dokupić prawdziwego lewego obronce, a nie takiego na siłe. Niekoniecznie musi być to Kolarov (w ktorego transfer osobiście nie wierze).
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: Kebo »

Popieram, jak dla mnie najpierw należy zająć się LO, a konkretnie Kolarovem, świetny gracz moim zdaniem na Serie, poza tm Zanetti wciąż ma ten dryg do rajdów i to on powinien grać na PO
domi
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:56

Odp: Jonathan vs Debuchy

Post autor: domi »

No, a ja bym się lepiej zajął prawą stroną, bo po odejściu Maicona kto ma tam grać? Jonathan, Zanetti?
ODPOWIEDZ