Matias Silvestre

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Matias Silvestre

Post autor: pewny »

po długim oczekiwaniu mamy wzmocnienie w obronie... na dzień dzisiejszy Matias jest nasz :)

Argentyński obrońca na tą chwilę został wypożyczony za 2 mln euro... wypożyczenie ma obowiązywać do lipca 2013...

jest to bardzo dobre posunięcie... jeśli się sprawdzi to wykupimy jego kartę (mamy na to pierwszeństwo)


grał w Boca Juniors, z którego trafił do Catanii... był to rok 2008... następnie w 2011 roku wykupiło go Palermo za niecałe 6.5 mln euro... długo w Palermo nie zagościł, teraz trafił do nas...

powodzenia Matias
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Orzeu »

własnie zdałem sobie sprawę, że on ma 28 lat... myślałem, że max 24.
Obrazek
Cosima
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, 12:46

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Cosima »

Tak naprawdę ciężko powiedzieć mi coś o nim. Niby solidny defensor, ale czy to jest gość który będzie lekarstwem na naszą gre obronną? Palermo straciło w tamtym sezonie bardzo dużo bramek. Dobra formuła transferu. Dla mnie i tak niewiadoma, mimo, że jestem do każdego transferu zawsze optymistycznie nastawiony.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Matias Silvestre

Post autor: MiRas. »

Generalnie nie wiem czego się po tym człowieku spodziewać, ale wypożyczenie za 2 mln € plus ewentualna dopłata w razie wykupienia wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Andy »

Odszedł Cordoba (pomimo, że już nie grał), poszedł i Lucio (zbyt wysokie wynagrodzenie). A przyszedł kto ? Silvestre. Też nie mam zbyt wielu informacji na jego temat. Co z tego, że w zeszłym sezonie Palermo straciło wiele bramek...a to tylko jego wina była ? Chyba raczej wszystkich obrońców, a jak już sądzić to całego zespołu. Najważniejsze, że mimo odejścia dwóch piłkarzy - "wzmacniamy" tę formację..a nie przyglądamy się jak inni kupują.

Zobaczymy co pokaże na obozie..a najlepiej już w fazie pucharowej :).

Powodzenia Matias !
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Matias Silvestre

Post autor: miniu86 »

Panowie my w zeszłym sezonie też straciliśmy wiele bramek, a mieliśmy Ranocchie, Samuela i Lucio. Wiele zależy od trenera i systemu gry.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Chuchu »

Jeden z najsolidniejszych stoperów Serie A w ostatnich latach. Takim graczom jak Thiago Silva czy Chiellini może i nie dorównuje ale na pewno jest to gwarancja jakości w defensywie. Poza tym jak na środkowego obrońcę jest bardzo bramkostrzelny :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Matias Silvestre

Post autor: magneto86 »

Bardzo potrzebny transfer, solidny obrońca za dobrą cenę. Powinien przyczynić się do poprawy naszej linii defensywnej. Powodzenia w Interze !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Matias Silvestre

Post autor: tomiko85 »

dokładnie .Powodzenia ! Pokaż że warto było !
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Kusy »

magneto86 pisze: Bardzo potrzebny transfer, solidny obrońca za dobrą cenę. Powinien przyczynić się do poprawy naszej linii defensywnej. Powodzenia w Interze !
Oby tak było jak piszesz ;-) Powodzenia!!!
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Piter9703 »

Więżę w niego, niech nie czeka tylko na pensje tylko pokaże, że wyciąga z siebie 200% możliwości i nigdy się nie poddaje gdy do ataku biegnie jakiś Ronaldo czy Ibra
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Kebo »

Bardzo mądry ruch MM, liczę na niego, moim zdaniem klasowy stoper, oby tylko Rano nie odszedł bo to byłaby głupota.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Matias Silvestre

Post autor: Wasiel InterFC »

Takze nie wiem na co stac Matiasa, ale zycze mu powodzenia. Nie mniej uwazam, ze pozostac w Interze powinni takze Rano i Juan Jesus.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Matias Silvestre

Post autor: Gunnar »

Nie wiem jak gra, ale obrońca bo zakończeniu współpracy z Lucio był nam niezbędny. Ponadto może Ranocchia się weźmie do roboty jak będzie miał solidną konkurencje na pozycji. Kto wie, może jak Samuel skończy karierę naszą siłę defensywną będą stanowić Ranocchia-----Silvestre :)
interm22
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2012, 20:47

Re: Matias Silvestre

Post autor: interm22 »

Dobrze że go kupiliśmy bo po odejściu Lucio i zakończeniu kariery przez Cordobe nie byłoby rywalizacji dla Ranocchi i Samuela oby czas pokazał iż był to trafny wybór Morattiego a jeśli chodzi o to iż Palermo straciło tyle bramek w tamtym sezonie to nie winiłbym tylko Silvestra ale całą linię defensywy , ważne również żeby Ranocchia został z nami
gruszka
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2012, 11:32
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
Kontakt:

Re: Matias Silvestre

Post autor: gruszka »

Ranocchia musi ruszyć zad żeby zostać, jak kolejny sezon będzie zgrywał piłki napastnikom drużyny przeciwnej to jak dla mnie jest skreślony. Póki co nie udowodnił swojej wartości i miejmy nadzieje, że rywalizacja z Silvestrem mu w tym pomoże.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Matias Silvestre

Post autor: Seba »

"We have not sold for money, but because we did not like. With him, we got a lot of goals, so we have given at Inter." - Zamparini o Matiasie :lol3:
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: Matias Silvestre

Post autor: eKubaL »

Seba. pisze:"We have not sold for money, but because we did not like. With him, we got a lot of goals, so we have given at Inter." - Zamparini o Matiasie :lol3:
Podczas dzisiejszego spotkania przypomniały mi się te słowa. W lidze na 3 przegrane spotkania, w dwóch Matias miał okazję wystąpić. Jeśli Stramaccioni ma zamiar grać trójką obrońców to w zimowym okienku musimy pozyskać na rezerwę kogoś lepszego niż Silvestre.
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Re: Matias Silvestre

Post autor: Kielben »

Tak to właśnie jest, jak się nie ma solidnego zastępcy na ławce.
Matias, pakuj się
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Matias Silvestre

Post autor: magneto86 »

Może jeszcze wyjdzie na ludzi, ja bym go tak szybko nie skreślał.....
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Matias Silvestre

Post autor: Chuchu »

Ja go jeszcze nie skreślam, a wręcz jestem chyba jedyną osobą, która dalej w niego wierzy. Tej wiary jest zdecydowanie mniej, niż kiedy podpisywał kontrakt, ale może jeszcze wyjdzie na ludzi. Niech zostanie do końca sezonu, jest przecież tylko wypożyczony więc niczym nie ryzykujemy, najwyżej go nie wykupimy.
Klinsi64

Re: Matias Silvestre

Post autor: Klinsi64 »

Chuchu pisze:Ja go jeszcze nie skreślam, a wręcz jestem chyba jedyną osobą, która dalej w niego wierzy. Tej wiary jest zdecydowanie mniej, niż kiedy podpisywał kontrakt, ale może jeszcze wyjdzie na ludzi. Niech zostanie do końca sezonu, jest przecież tylko wypożyczony więc niczym nie ryzykujemy, najwyżej go nie wykupimy.
racja oprócz Ciebie jedynie najbliżsi w niego wierzą :D
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Matias Silvestre

Post autor: Blablarzynca »

Niestety, ale dzisiaj go ogrywali bardzo łatwo. Do tego zachował się jak junior przy tym karnym. Może nie było tam karnego, może był, ale takich rzeczy nie robi się w polu karnym. Nie dziwię się sędziemu, że odgwizdał.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Matias Silvestre

Post autor: rumcyk »

Moze i niezly jest ale to co gra jest ponizej krytyki i przy pierwszej bramce gdzie zle obliczyl lot pilki albo sie zle ustawil i przy karnym to nie zasługuje na gre w Interze bo popsuje to co mamy:)
Pedryllox
Posty: 9
Rejestracja: 6 lip 2009, 14:48

Re: Matias Silvestre

Post autor: Pedryllox »

Musi dostawać regularnie szanse, bo widzę w nim spory potencjał. Świetne warunki fizyczne, doskonała gra głową i krystalicznie czysty odbiór (co potwierdził przy interwencji na Moralezie, bo karnego nie było). Nie wiem no, Il Muro Samuel nie przekonuje mnie w tym sezonie, nic więcej z niego nie wyciśniemy, trzeba ogrywać Matiasa, jestem pewien, że odpali.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Matias Silvestre

Post autor: magneto86 »

Pedryllox pisze:Musi dostawać regularnie szanse, bo widzę w nim spory potencjał. Świetne warunki fizyczne, doskonała gra głową i krystalicznie czysty odbiór (co potwierdził przy interwencji na Moralezie, bo karnego nie było). Nie wiem no, Il Muro Samuel nie przekonuje mnie w tym sezonie, nic więcej z niego nie wyciśniemy, trzeba ogrywać Matiasa, jestem pewien, że odpali.
Ma papiery na dobrą grę, ale co do tego krystalicznie czystego odbioru, to w takiej sytuacji w polu karnym nigdy nie powinien odbierać piłki w ten sposób, bo to bardzo ryzykowne i sędziowie zazwyczaj wtedy gwiżdżą i prezent dla przeciwnika gotowy :(
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Matias Silvestre

Post autor: Don_Balon »

Wiązałem z Nim wielkie nadzieje - myślałem, że będzie naturalnym nastepcą Walle. Przeliczyłem się znacznie.

We wczorajszym meczu 2 bramki zawalił, a w kolejnej został na spalonym, a gola strzelił jego zawodnik. Do tego kilka wybić piłki które spadały pod nogi przeciwnika.
Niestety potwierdza się, że nie jest to gracz na poziomie Interu. Dla mnie dołączył do grona zawodników do wyjazdu, niestety.
Klinsi64

Re: Matias Silvestre

Post autor: Klinsi64 »

Pedryllox pisze:Musi dostawać regularnie szanse, bo widzę w nim spory potencjał. Świetne warunki fizyczne, doskonała gra głową i krystalicznie czysty odbiór (co potwierdził przy interwencji na Moralezie, bo karnego nie było). Nie wiem no, Il Muro Samuel nie przekonuje mnie w tym sezonie, nic więcej z niego nie wyciśniemy, trzeba ogrywać Matiasa, jestem pewien, że odpali.
zwykła prowokacja nic więcej ;) krystalicznie czysto kolanem trafił Moraleza w łydkę :) Silvestre co mecz gra niepewnie,nie ma nic na jego obronę...


Ostatnio przesunięty w górę 1 kwie 2018, 17:13 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ