Samir Handanović

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Samir Handanović

Post autor: Dzyl »

A jak Bardi prezentuje się w Chievo ? Orientuje się ktoś ? Dalej przesiaduje ciągle na ławce ?
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Chuchu »

Bardi był podstawowym bramkarzem przez pierwsze 9 kolejek, ale że mu nie szło, to stracił miejsce w pierwszym składzie na rzecz 37-letniego Albano Bizzarriego. W poprzednim sezonie w Livorno też sporo baboli nawpuszczał. Nie ma co się na niego patrzeć, tylko w przypadku sprzedaży Samira skupić się na Perinie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Samir Handanović

Post autor: Minister »

Kolega widze kibic sukcesu, chlop ma pare gorszych dni i od razu do w yjebania?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Samir Handanović

Post autor: Odet »

już od przynajmniej roku ktoś w klubie powinien pracować nad transferem Perina, suszyć mu głowę tak, żeby to on sam chciał do nas dołączyć.
Wtedy Genoa nie będzie mogła zawołać zaporowej ceny.
Pozdr.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2015, 21:07 przez Odet, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Samir Handanović

Post autor: Hanys »

Do wywalenia czy nie, lepiej byłoby chyba dostać za gościa dobry pieniądz i kupić młodego za to (peron czy jak mu tam leci) niż zrobić jak z Cesarem
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

Minister pisze:Kolega widze kibic sukcesu, chlop ma pare gorszych dni i od razu do w yjebania?

Kibicuje Interowi bo jestem kibicem sukcesu a Handanovicia chcę wyebać od wczoraj, proste
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samir Handanović

Post autor: miniu86 »

Karny kutach dla tego pana, nawet nie za wczorajszy mecz, ale za zachowanie którym raczy nas już od dłuższego czasu. Co mecz zdarza mu się albo głupio podać, albo za długo przytrzymywać piłkę co stwarza zagrożenie pod naszą bramką. Wczoraj po prostu zabrał żniwo swoich lekkomyślnych decyzji i to nawet z nawiązką.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Samir Handanović

Post autor: Lopez »

Przy pierwszej bramce to medel go już samym podaniem wciągnął na mine,choć nie zmienia to faktu,że nawet w takiej sytuacji powinien bez problemu wyekspediować piłke gdziekolwiek.(Więc wiemy,że ofert z anglii przy takiej grze nogami mieć nie mógł i mieć nie będzie-nie od wczoraj ma z tym problemy)

Druga bramka ewidentnie jego.Przy 3 i 4 mógł zrobić zdecydowanie więcej,a zachowywał się biernie.

Niestety,ale podobnie jak w przypadku ranoki nie możemy w nieskończoność czekać aż osiągnie poziom z poprzedniego klubu.Dla takiego klubu z takimi ambicjami średniej klasy bramkarz to może na ławie siedzieć.A nie być "jedynką"
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
3. Zbanować Cię na forum i sb...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:
Stachoo pisze:
Piter9702 pisze:1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
3. Zbanować Cię na forum i sb...
Odjeb się od niego, dobrze pisze, pozdr.

Mówiłem kupić Sirigu w lecie, TO NIE. teraz mamy przejebane, eloszki mordy, nie strzelajcie z ucha na komendzie, jedziemy dalej sztywno, pozdro na rejonie.
8-)
4. Zbanować IlCapitano...ja już Ci pisałem na SB - skończ wiecznie narzekać i krytykować...
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Lubuszanin »

Ja tak samo jestem za wywaleniem Handy , tyle baboli co on dał to szok:)
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Samir Handanović

Post autor: Alabaa »

A JuliONE dalej wymiata w Benifice ;)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Samir Handanović

Post autor: Raffal »

Takiego bramkaza jak Cesar to brakuje.....

fenomenalny bramkarz
wielki czlowiek(widziana z punktu widzenia kibica)
swietna osobowosc(widziana z punktu widzenia kibica)

wiem ze to glupie ale chcialbym zeby wrocil :)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Samir Handanović

Post autor: Nen »

Chyba nikt nie spodziewał się, że JuliOne wskoczy jeszcze na takie obroty. Nieudana przygoda w QPR, a potem gra w egzotycznym Toronto.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

Raffal pisze:Takiego bramkaza jak Cesar to brakuje.....

fenomenalny bramkarz
wielki czlowiek(widziana z punktu widzenia kibica)
swietna osobowosc(widziana z punktu widzenia kibica)

wiem ze to glupie ale chcialbym zeby wrocil :)
wypalony dziad i próchno według elity shout boxa w momencie jak odchodził.


...


Jak dla mnie Julione w trójce najlepszych na świecie, teraz możemy wspominać tylko jego świetne parady.

Grande Julione.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

Stachoo pisze:
Raffal pisze:Takiego bramkaza jak Cesar to brakuje.....

fenomenalny bramkarz
wielki czlowiek(widziana z punktu widzenia kibica)
swietna osobowosc(widziana z punktu widzenia kibica)

wiem ze to glupie ale chcialbym zeby wrocil :)
wypalony dziad i próchno według elity shout boxa w momencie jak odchodził.


...


Jak dla mnie Julione w trójce najlepszych na świecie, teraz możemy wspominać tylko jego świetne parady.

Grande Julione.
skończcie już pierdolić z tymi ekspertami lub elitą sb,bo jak czytam komenty na fejsbuku to beka jeszcze większa niż tutaj...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:
Stachoo pisze:
Raffal pisze:Takiego bramkaza jak Cesar to brakuje.....

fenomenalny bramkarz
wielki czlowiek(widziana z punktu widzenia kibica)
swietna osobowosc(widziana z punktu widzenia kibica)

wiem ze to glupie ale chcialbym zeby wrocil :)
wypalony dziad i próchno według elity shout boxa w momencie jak odchodził.


...


Jak dla mnie Julione w trójce najlepszych na świecie, teraz możemy wspominać tylko jego świetne parady.

Grande Julione.
skończcie już pierdolić z tymi ekspertami lub elitą sb,bo jak czytam komenty na fejsbuku to beka jeszcze większa niż tutaj...

Skwituję to krótko...uderz w stół, a nożyce się same odezwą...

a bekę to ja mam, ale z pseudo ekspertów i krytyków na każdym kroku...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

Wytłumacz mi jedno.Na czym polega przewaga "nieeksperta z sb" który często jest niedzielnym kibicem piłkarskim,od "eksperta z sb" który się piłką żywo interesuje?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:Wytłumacz mi jedno.Na czym polega przewaga "nieeksperta z sb" który często jest niedzielnym kibicem piłkarskim,od "eksperta z sb" który się piłką żywo interesuje?
O jakiej ty przewadze teraz mówisz, bo albo nie rozumiem, albo źle sformułowałeś pytanie?

Mówiąc "żywo interesuje" masz na myśli wieczne jeżdżenie po klubie, krytykowanie klubu, a nie obiektywna ocena? Mówienie, że klub, któremu kibicujemy jest gówniany, a jako zawodników mamy samych gówniaków, albo w drugą stronę chwalić zawodnika, a po jednym słabszym meczu określać go mianem niewypału i wywalać go na kopach z klubu? Nie chce mi się przeszukiwać shouta, ale na koniec sezonu Icardi był bożyszczem fanów, a już teraz po 6 kolejce przez wielu - określanych jako właśnie ta pseudo elita - jest uznawany za gówniaka.

AMEN
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Samir Handanović

Post autor: mediolan »

Pamiętam okres gdzie naprawdę miałem dość Handy na bramce bo ruszał się w niej jakby stał po kolana w błocie ale co ten facet wyprawia w tym sezonie! Chyba jeden z niewielu a być może jedyny pozytyw w tym klubie na chwile obecną. Obawiam się że po tym sezonie się z nim pożegnamy... Bez wahania powiem że jest to godny zastępca JuliOne --> https://www.youtube.com/watch?v=hPHh5apU4yY
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Samir Handanović

Post autor: Raffal »

A ja uwazam ze warto sie z nim pozegnac po sezonie. Nie wierze ze raka forme utrzyma a kasa za nie moglaby sie przydac na Perina + zaplata za Banege.

Broni świetnie ale nam potrzebny jest pomocnik ofensywny.

PS. Jak pamiecia siegam az do Pagliuci to Inter zawsze mial genialnych bramkarzy... nawet Palacio czy Farinos dawalli rade :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Samir Handanović

Post autor: Lopez »

Jeśli City zgłosi się po Hande to też jestem za sprzedażą.Oni lubią przepłacać i pewnie przedstawią nam taką oferte żebyśmy nie musieli się zastanawiać.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Samir Handanović

Post autor: Speaker »

Bravo! dla nowego kapitana. Cieszę się, że to właśnie Samir przejmuje ważną role. Ostatnie dwa sezony trzeba tak powiedzieć najlepsze w Interze. Ten sezon cały blok defensywny jest nasza ostoją. No tak jest i to że ta opaska idzie do Handy jest jeszcze tym bardziej i wyróżnieniem i powierzeniem tego zadania; odpowiedzialności za zespoł, za zaangazowanie, za zachowanie, jakie ze sobą niesie Samirowi ale i całej obronie, z którą jest on mocniej skumany zawsze na boisku. W juve to działałalo i mam swoje podejrzenia co do przyszlości i następcy opaski :szal:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Skepta »

zasłużył na opaske, ale czy powinno mu sie ją dawać w trakcie sezonu? po co robic taki kwas? niemniej jednak wydaje sie być jedynym normalnym profesjonalistom w tym bajzlu, z dala od jakis afer i cyrków.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Samir Handanović

Post autor: Speaker »

Nie wiem, jeżeli trener z zarządem tak postanowili to może było. Opaska jest prestiżowa ale to nie jest coś jak nadanie przywilejów, a bardziej rola bycia reprezentantem i opiekunem drużyny na boisku, trudna rola. Zanetti i też Buffon pokazali dużo na ten temat. Dla Mauro uznanie, bo w młodym wieku został kapitanem i pełnił funkcję w trudniejszych czasach dla klubu. Przecież ciagle jest jednym z najważniejszych naszych piłkarzy.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: TomHardy »

C'e solo un Capitano! C'e solo un Capitano!
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Samir Handanović

Post autor: Wybraniec »

Handanovic kontuzjowany :lol: dzisiaj nie zagra, wystep w derbach rowniez zagrozony.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 2 lut 2020, 09:34 Handanovic kontuzjowany :lol: dzisiaj nie zagra, wystep w derbach rowniez zagrozony.
Jesteśmy w dupie xd
ODPOWIEDZ