Alvaro Pereira

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Alvaro Pereira

Post autor: pewny »

Alvaro dołączył do Nas z Porto za 10 mln euro + 5 mln euro możliwe w ramach bonusów...

Po ostatnim sezonie każdy z kibiców Interu wiedział że wzmocnienie obrony jest priorytetem... Po ściągnięciu Silvestre przyszedł czas na Pereirę...

Zawodnik pochodzi z Urugwaju, ma 26 lat... Liczymy na jego dobre występy...
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Ynter »

Wreszcie mamy lewego obrońcę z prawdziwego zdarzenia :) Oby się szybko zaaklimatyzował i rozwinął jeszcze bardziej. Lubie Nagatomo ale bywa zupełnie bezużyteczny w obronie, szkoda mi tylko Mbaye bo zapowiada się świetnie a w związku z transferem Pereiry za wiele raczej nie pogra :oops:




PS Kolego byłem we wszystkich trzech tematach, które założyłeś w związku z nowymi nabytkami Interu i masz straszny problem z nadużywaniem wielokropka ;p Jak się czyta Twoje posty to ma się wrażenie jakby pisał je ktoś, kto zaraz uśnie z głową na biurku. Uprzejmie radzę walczyć z tym nałogiem ;)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Kubus »

Dobry ruch, cena podobna do Kolarova zarobki znacznie niższe. W końcu (mam nadzieję) dobry lewy obrońca na San Siro.

Transfer o tyle ciekawy, że o ile Alvaro jest chyba troszkę słabszy od Kolarova, to ten drugi Apogeum swoich możliwości osiągnął, a Pereira jak sądzę się jeszcze rozwinie. I to mnie najbardziej cieszy.

PS: Fajnie że w klubie nie dominują celebryci i gwiazdorzy z Brazylii, a zamiast brazoli są Argentyńczycy i ostatnio Urugwajczycy.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Alvaro Pereira

Post autor: pewny »

Ynter pisze:
PS Kolego byłem we wszystkich trzech tematach, które założyłeś w związku z nowymi nabytkami Interu i masz straszny problem z nadużywaniem wielokropka ;p Jak się czyta Twoje posty to ma się wrażenie jakby pisał je ktoś, kto zaraz uśnie z głową na biurku. Uprzejmie radzę walczyć z tym nałogiem ;)

wielokropek robi za ciąg zdania w którym można było by lać wodę :)
tylko po co lać wodę skoro każdy w dokończeniu zdania dopowie sobie to co chce i będzie zadowolony, a tak to co byś nie napisał zawsze znajdzie się jakiś anty ;)

najważniejsze że Inter się wzmacnia, a wielokropek olać :D
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Kebo »

Idealny transfer. W końcu nie będę musiał oglądać na LO tego Yuto. Nie lubię kolesie, w końcu będziemy mieli LO z prawdziwego zdarzenia
Klinsi64

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Klinsi64 »

widzę że głupota na stronie się rozprzestrzenia jak dżuma w powieści A.Camus ;) ciekawy zawodnik z tego Pereiry,meczów Porto nie śledzę za bardzo,ale podobał mi się on na Copa America,będzie idealnie pasował do obecnego Interu,waleczny,dynamiczny,świetne warunki fizyczne,ma szanse stać się najlepszym LO w Serie A...jakiś ekspert nazwał go najlepszym bocznym obrońcą ligi portugalskiej w XXI wieku obok Coentrao a to coś tam oznacza...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Kebo »

Jaka głupota po prostu fakty Pereira>>>>>>>>>>Yuto
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Seba »

Liczyłem, że zobaczę Pereire w meczu z Vaslui, a on przecież nie został jeszcze zgłoszony. Szkoda, bo z Romą zapewne także nie zagra. Raczej Strama nie rzuci go tak na żywca w takim meczu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Alvaro Pereira

Post autor: sampam »

Kompletny dyletant futbolowy stwierdzilby, ze bohater niniejszego watku to pilkarz zaliczany do swiatowej czolowki. W rzeczy samej. Ale do czolowki wpadek transferowych. Do tej pory Pereira prezentuje sie doprawdy kiepsko, co najwyzej przecietnie. Kiedy on w koncu zacznie grac???
Moze po prostu Porto wiedzialo, kiedy go sprzedac...
Klinsi64

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Klinsi64 »

sampam pisze:Kompletny dyletant futbolowy stwierdzilby, ze bohater niniejszego watku to pilkarz zaliczany do swiatowej czolowki. W rzeczy samej. Ale do czolowki wpadek transferowych. Do tej pory Pereira prezentuje sie doprawdy kiepsko, co najwyzej przecietnie. Kiedy on w koncu zacznie grac???
Moze po prostu Porto wiedzialo, kiedy go sprzedac...
po prostu nie ma z kim grać i tyle :D
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Alvaro Pereira

Post autor: interfann »

Klinsi64 pisze:
sampam pisze:Kompletny dyletant futbolowy stwierdzilby, ze bohater niniejszego watku to pilkarz zaliczany do swiatowej czolowki. W rzeczy samej. Ale do czolowki wpadek transferowych. Do tej pory Pereira prezentuje sie doprawdy kiepsko, co najwyzej przecietnie. Kiedy on w koncu zacznie grac???
Moze po prostu Porto wiedzialo, kiedy go sprzedac...
po prostu nie ma z kim grać i tyle :D
Dokładnie. Nie ma do kogo podać i nie wie gdzie dalej ma biec. Wynika to z tego, że brak nam jakichkolwiek schematów taktycznych. Nie wiem co oni robią na treningach? Trenują pieczenie karkówki na grillu? :cry:
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Alvaro Pereira

Post autor: magneto86 »

Niestety, ale okazuje się że jest po prostu słaby. Niczym się nie wyróżnia, no chyba że na minus. Z obecną formą to Nagatomo zjada go na śniadanie, a też nie gra jakoś rewelacyjnie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Alvaro Pereira

Post autor: sampam »

No nie wiem czy tak do konca jest. Czy po ponad 100 dniach pobytu w klubie nie powinien chociaz z 2 razy zagrac na wysokim poziomie? Innym pilkarzom to sie zdarzalo.
Mozna sie cieszyc, ze kosztowal "tylko" 10 mln, a ewentualne bonusy sa malo realne.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Damiano »

Od początku jestem do niego uprzedzony, nawet jego wygląd mi nie pasuje, po prostu go nie trawię pewnie każdy z Was ma kogos takiego w kadrze. Pomijając moje osobiste uprzedzenia to wydanie ponad 10 baniek za to drewno to skandal. On nie potrafi podać, czy wrzucić, pod naszym polem karnym robi głupie faule, albo wali z całej siły dzide na Cassano. Mam nadzieję, że wkrótce odejdzie albo usiądzie na ławce chociażby kosztem Mbaye
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Alvaro Pereira

Post autor: mio85 »

o tym w jak swietnej dyspozycji musi byc Pereira swiadczy fakt, ze przegrywa rywalizacje z Nagatomo, ktory niedawno wrocil po kontuzji....uwazam, ze taki Mbaye nie gralby gorzej, a pieniadze mozna bylo przeznaczyc na kogos innego.....i pomyslec ze ja kiedys narzekalem na Santona......czlowiek jest glupi
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Alvaro Pereira

Post autor: magneto86 »

mio85 pisze:o tym w jak swietnej dyspozycji musi byc Pereira swiadczy fakt, ze przegrywa rywalizacje z Nagatomo, ktory niedawno wrocil po kontuzji....uwazam, ze taki Mbaye nie gralby gorzej, a pieniadze mozna bylo przeznaczyc na kogos innego.....i pomyslec ze ja kiedys narzekalem na Santona......czlowiek jest glupi
Santon przy nich to klasa sama w sobie :)
k-rach
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:30

Re: Alvaro Pereira

Post autor: k-rach »

no ale Mbaye to prawy a Pereira lewy?
Klinsi64

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Klinsi64 »

ponoć Boas chciał Pereire,oferował za niego Assou Ekotto,nie wiem ile w tym prawdy :D
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Alvaro Pereira

Post autor: Minio »

Też czytałem o tym, że AVB chce Alvaro. Ja wciąż liczę na to, że on pokaże pełnię swojego talentu. Pamiętam go z występów w Porto i on tam robił kompletny sztos. Chciała go Chelsea i Tottenham, a to świadczy o jego nieprzeciętnym talencie. Ja wciąż wierzę, że się odbuduje i będę ściskał za niego kciuki.
lays
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2008, 18:53
Lokalizacja: Rumia

Re: Alvaro Pereira

Post autor: lays »

Jak dla mnie jest to najbardziej bezproduktywny zawodnik Interu. Dużo biega po tej Lewej stronie i kompletnie nic z tego nie wynika, nie mówiąc już o tym jak dramatycznie dośrodkowuje. Czasami wyjdzie mu klepka z Cassano, ale ali on strzelić nie umie, ani błysnąć jakimś rozstrzygającym podaniem. Jednak, pomimo tego mam nadzieję że zostanie z nami na anstępny sezon i udowodni mi że się mylę; bo podobno ma do tego warunki.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Alvaro Pereira

Post autor: sampam »

Wypozyczon y! Dziadowski pilkarz, dziadowski transfer - symbol dna Interu.
ODPOWIEDZ