Ezequiel Schelotto

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ezequiel Schelotto

Post autor: Chuchu »

Naszym kolejnym wzmocnieniem jest Ezequiel Schelotto. 23-latek dołącza do nas z Atalanty za 3,5mln € plus połowa karty Livaji. W tym sezonie rozegrał 16 spotkań ligowych, w których zaliczył jedną asystę.

Generalnie transfer ani dobry, ani zły. Facet jest dość młody, więc jest cień szansy, że jeszcze eksploduje z formą, ale osobiście się tego raczej nie spodziewam.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Orzeu »

Z nami zawsze całkiem dobrze szarpał prawą stroną. IMO może być dobre uzupełnienie składu.
k-rach
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:30

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: k-rach »

Pisałem z Paolo Cozza na facebook'u i jego zdaniem Schelotto jest słaby i to pijak! 8-)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: yoda79 »

Kto go tam wie, fakt,że ostatnio na ławie siedział.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Jaszczu91 »

Schelotto to prawy obrońca grający ofensywnie. Jest wychowankiem argentyńskiego Banfield i przychodzi do Interu w wieku 23 lat. Czy kogoś Wam to przypomina? Niewątpliwie będzie ciężko zmierzyć mu się z legendą.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: pewny »

ciekawe jaką pensje dostanie, bo o tym się nie mówi w tej chwili, a u nas w ostatnim czasie to podstawowy temat :)
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Minio »

Mi się raczej wydaje, że będzie pełnił rolę prawe pomocnika, aniżeli obrońcy. Moim zdaniem to niezły transfer, interesowało się nim wiele innych klubów, m.in. Napoli. Takiej kariery jak Zanetti raczej nie zrobi, ale mimo wszystko może być wzmocnieniem.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: andyvdm »

Mam wrazenie ze to najbardziej kaleki skrzydlowy jakiego widzialem kiedykolwiek w tym klubie. On nie potrafi ani biegac, ani dryblowac, ani strzelac ani wrzucac. Poza golem z Milanem nie mial do tej pory ani jednej dobrej akcji, chociaz jednej. Kompletne drewno z beznadziejna motoryka, kolejny cudowny transfer mr Branki
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: interfann »

my go kupiliśmy czy tylko wypożycznie? Mam nadzieję ze ta 2 opcja...
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Czarson »

Kupilismy go za 3,5mln € + polowa karty Livaji
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Piter »

Czarson pisze:Kupilismy go za 3,5mln € + polowa karty Livaji

A sprzedamy za 1,5 mln.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: sampam »

Spodziewalem sie po nim wiecej, w koncu w Bergamo radzil sobie ponadprzecietnie, czego dowodem bylo nawet powolanie do s-kadry. Coz, nie tylko on w Interze obnizyl loty.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: groch »

Na razie zupełnie nie powala jego gra. Czym gorszy jest od Biabianiego? :) Niczym, obydwoje to średniaki. Może Schelotto jeszcze sie ogarnie bo w Atalancie gral ok.
Ale tak podsumowując wydaliśmy w tym roku ponad 80 baniek. Za taka kase możnaby kupić po 2 dobrych zawodników do każdej pozycji. A tymczasem mamy zlepek średniaków. Jedyne transfery które się spłacają to Palacio i Handa
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: miniu86 »

Schelotto tak? Tak na prawdę wiele o nim powiedzieć nie można. Strama nie znalazł mu miejsca w taktyce, nie grał też zbyt dużo minut. Jak dla mnie niewiadoma.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Piter »

Ezequiel nie grał u nas za dużo, lecz ja bym go zostawił wraz bo nic za niego nie weźmiemy a moze się jeszcze rozegrać.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Orzeu »

póki co jedyne co o nim można powiedzieć to to, że jest najbardziej wygwizdywanym piłkarzem Interu na SS.
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Dejwid »

Bez przesady, że nie miał jak do tej pory dobrego zagrania jeszcze, bo nawet w ostatnim meczu stworzył Rocchiemu podaniem praktycznie 100% sytuacje, no, ale o wiele więcej się od niego wymaga i jak nie zacznie pokazywać się z lepszej strony to długo nie zabawi w tym klubie.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Czarson »

Mam wrazenie, ze on jest troche zbytnio zestresowany podczas meczu i to go paralizuje. Bardzo chce ale niezbyt wiele mu wychodzi. Ambicje widac, gwizdow nie rozumiem.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: magneto86 »

Od początku nie byłem jego zwolennikiem, ale może się ogarnie z czasem
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Jaszczu91 »

Przyznam że nie widziałem nigdy meczu Schelotto przed jego transferem do Interu. Jednak to co można było o nim przeczytać w prasie dawało nadzieję że w piłkę grać umie. Teraz po jego kilku występach mogę stwierdzić że się myliłem. Kolejny pokaz beznadziejnej gry naszego kalekiego skrzydłowego w meczu z Parmą za nami. Nie wiem jak ten gość mógł trafić do Interu jeszcze kosztem Livaji. Jedyne wytłumaczenie jest takie że przyszedł zimą bo było nam potrzebne trochę drewna. Już wolałem Biabiany'ego ten przynajmniej umiał szybko biegać. Schelotto nie umie nic. Jak dla mnie do wyrzucenia latem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: miniu86 »

Wystarczyło zostawic Livaje, który gorszy przecież nie był, no ale Strama szukał zawodników pod poronione 3-5-2.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Matteo »

Powinien wyleciec razem z tym, kto go sprowadził bo tylko ślepiec nie widzi ze to mega drewno. A najlepsze jest to ze najbardziej chciał go nas wielki taktyk....
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: pewny »

z tego co wyczytałem ma umowę z Nami do końca czerwca 2017 :|

czy zostanie na kolejny sezon? jeśli zostanie Strama to i zostanie Schelotto :|

totalny niewypał!!
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Ezequiel Schelotto

Post autor: Granat105 »

Ja go jeszcze nie skreślam. Grał dobrze w Cesenie, miał dobre momenty w Atalancie. 4 mecze do końca, może coś pokaże :)
ODPOWIEDZ