Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Mauro Icardi

Post autor: BAGGIO1 »

No to oby jeszcze w tym roku (kalendarzowym) dołączył do klubu 100 w Serie A, a następnie przekroczył tą liczbę w barwach Interu.
adi1908
Posty: 350
Rejestracja: 5 sie 2007, 11:59
Lokalizacja: Radomsko

Re: Mauro Icardi

Post autor: adi1908 »

andyvdm pisze:To juz 5 wystep od pierwszej minuty drugiego Cavaniego, nowego Vieriego czy tez Batistuty. Podsumujmy jego występy. 1 bramka po słabym meczu w jego wykonaniu, 4 fatalne występy w których nie istniał. Takiego drewniaka na napastniku to w życiu nie widziałem. Nawet biega w drewniany sposób, dynamiką przypomina mi wóz z węglem. Ogromne kłopoty ze znajdowaniem sobie miejsca w polu karnym, radzeniu sobie z obrońcami, technika zerowa, praktycznie bezuzyteczny przez wiekszosc spotkania. Cale szczescie ze tylko pol karty mamy tego pseudonapastnika, mozna bedzie latem opchnac za kogos.
tak sobie temat od początku zacząłem czytać i ta "truskaweczka a torcie" jak mawia Tomuś mnie urzekła szczególnie ten wóz z węglem :)
to taka przestroga żeby za szybko nie oceniać bo dziś Icar to nasz zbawiciel, gość bez którego bysmy byli około Milanu i jak się okazuje to naprawdę świetny CAPITANO , ma 24 lata i cały czas może być tylko lepszy (przykład nasz Lewy w wieku 24 i jaki jest potwór teraz) i tylko modlić się żeby cały Inter wszedł na poziom gdzie Ci najlepsi będą przychodzić żeby Icar nie musiał szukać wyzwań
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Mora »

adi1908 pisze:tylko modlić się żeby cały Inter wszedł na poziom gdzie Ci najlepsi będą przychodzić żeby Icar nie musiał szukać wyzwań
Napastnik kompletny w wieku 24 lat. W przypadku (odpukać!) braku LM w tym sezonie, klauzula 113 mln euro byłaby okazyjną ceną dla kilku klubów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: IlCapitano »

"Jeśli Neymar kosztuje 200 mln to ile jestem warty ja? Nie myślę o tym. Ja pragnę zostać ikoną tak jak Javier Zanetti, każdy wie o tym."

I tego się trzymajmy. Chyba trafiliśmy szóstke w lotto tym transferem.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Mora »

IlCapitano pisze:"Jeśli Neymar kosztuje 200 mln to ile jestem warty ja? Nie myślę o tym. Ja pragnę zostać ikoną tak jak Javier Zanetti, każdy wie o tym."

I tego się trzymajmy. Chyba trafiliśmy szóstke w lotto tym transferem.
Słowa Icardiego są piękne i romantyczne, jednak ludzi poznaje się po czynach, a nie po słowach. Parafrazując klasyka:"też kiedyś zaufałem pewnemu piłkarzowi, dałbym sobie za niego rękę uciąć i wiesz co? Bym teraz kurwa nie miał ręki...". Różnie może być z Icardim, trzeba pamiętać, że facet jest ambitny i chce coś wreszcie wygrać, poza tym jego przypominająca konia partnerka ma 'chciwość" wypisaną na twarzy...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Wyciągnięcie go z Sampdorii we właściwym czasie za 10mln(?) to jawny steal. Taki ruch transferowy smakuje jak... jak... jak... jak pierdolone zwycięstwo.

Wiadomo jak to z piłkarzami jest, ale chciałbym żeby Icardi okazał się "TYM" gościem. W sensie, piłkarzem chcącym, tak jak Zanetti, napisać kawał pięknej historii w Internazionale.
Jak będzie? Niewiadomo. Ale jak na razie musimy być świadomi niebywałego szczęścia, że Icardi nie chce do innego klubu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Sorry, że post po postem. Albo i nie sorry, ale tak ostatnio przeglądałem archiwa naszego kochanego klubu:

Ronaldo 99 meczy i 59 goli
Eto'o 102 mecze i 53 gole
Ibrahimovic 117 i 66
Crespo 117 i 46

Zawsze mieliśmy szczęście do genialnych napastników, szkoda że niektórym nie było dane, trochę dłużej nas uszczęśliwiać
Z Ronaldo wiadomo jak było, ale pamiętam jak mocno żałowałem, że odchodzi po MŚ w 2002. Gdyby został to z Vierim w 2003 cieszylibyśmy się ze Scudetto, tak myślę. Żałowałem też mocno, gdy przechadzając się po chorwackim Zadarze, wpadła mi w ręce gazeta wieszcząca odejście Eto'o. Sezon czy dwa za szybko wg mnie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: Ronaldo 99 meczy i 59 goli
Eto'o 102 mecze i 53 gole
Ibrahimovic 117 i 66
Crespo 117 i 46
jak teraz Icar wygląda?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:
miniu86 pisze: Ronaldo 99 meczy i 59 goli
Eto'o 102 mecze i 53 gole
Ibrahimovic 117 i 66
Crespo 117 i 46
jak teraz Icar wygląda?
159 m 91 g
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mauro Icardi

Post autor: VVujek »

Eto takie liczby a grał na skrzydle :hold:
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: ZnawcaCalcio »

VVujek pisze:Eto takie liczby a grał na skrzydle :hold:
Ale w 2 sezonie grał na ataku, bo wybitnego Milito męczyły kontuzje
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

No ten drugi sezon to Eto'o był kosmiczny. Przypomnijmy:
Liga 35 m i 21 goli
PW 5m i 7 goli
LM 13m i 9 goli

37 goli w sezonie. Nie sprawdzałem, ale coś i się wydaje, że to jeden z lepszych wyników w historii Interu.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mauro Icardi

Post autor: Bart »

Nie wiem, czy gdziekolwiek padła taka sugestia, ale jak dla mnie to przywiazanie Mauro do Interu jest bardziej przywiązaniem do Wandy. A dla pani agentki raczej wyjechanie na stałe z kraju z trójką dzieci kolesia grającego we Włoszech to nie taka prosta i wygodna sprawa. Tym bardziej, że np. teraz Maxi wystosował wobec niej jakiś pozew.

Koniec końców, wychodzimy na tym dobrze. :)
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kredence »

Bart pisze:Nie wiem, czy gdziekolwiek padła taka sugestia, ale jak dla mnie to przywiazanie Mauro do Interu jest bardziej przywiązaniem do Wandy. A dla pani agentki raczej wyjechanie na stałe z kraju z trójką dzieci kolesia grającego we Włoszech to nie taka prosta i wygodna sprawa. Tym bardziej, że np. teraz Maxi wystosował wobec niej jakiś pozew.

Koniec końców, wychodzimy na tym dobrze. :)
Problem z Twoją wypowiedzią jest taki że to tylko zwykłe domysły nie mające żadnego potwierdzenia. Utarło się w mediach itd że Wanda niby steruje Icardim co może oczywiście być prawdą ale może być również zupełnie odwrotnie , zwyczajnie tego nie wiemy. Kolejna sprawa to jeżeli wezniemy pod uwage iż Mauro i Wanda jako rodowici Argentyńczycy znający język hiszpański to wyprowadzka do np. Madrytu to żaden większy problem. Do tego z Włoch do Hiszpanii jest rzut dropsem. Więc osobiście nie wierze w Twoją teorie.

Najlepsze w tym wszystkim że ludzie piszący o Icardim że niby głupek, ciężki charakter , problematyczny i że pod wpływem żony itd , nie widzą tego jak ten gościu dorósł od mniej więcej czasu jak dostał opaskę kapitana. Inny zawodnik. Mamy kapitana który co mecz zostawia serce na boisku i najzwyczajniej widać w nim pasje do tych barw. Gość przeczekał tyle lat nędzy i w końcu kiedy widać że idzie to w dobrą stronę , w momencie gdy strzela jak na zawołanie oraz w dostał powołanie i na 99% pojedzie na MŚ ma odchodzić ? Do tego ludzie zapominają że w klubie jest taki pan jak Javier Zanetti który jako legenda Interu zapewne ma spory wpływ na Mauro i dba aby Icardi zrozumiał że jego przyszłość jest tylko w Interze. Nie mówie że zostanie z nami do końca kariery bo to jest zbyt długi okres czasu i może się wydarzyć miliard rzeczy ale ten i przyszły sezon Maurito zostanie z nami i jestem tego pewien. ;)

Kończąc mój wywód uważam iż Icardi jest dużo mądrzejszym gościem niż się ludziom wydaje , niezwykle dojrzałym jak na swój wiek i doskonale rozumiejącym sytuację w jakiej się znajduje. Moim zdaniem jego przywiązanie do Interu nie jest udawane i wygląda na to że trafił się nam diamencik.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

Bart pisze:Nie wiem, czy gdziekolwiek padła taka sugestia, ale jak dla mnie to przywiazanie Mauro do Interu jest bardziej przywiązaniem do Wandy. A dla pani agentki raczej wyjechanie na stałe z kraju z trójką dzieci kolesia grającego we Włoszech to nie taka prosta i wygodna sprawa. Tym bardziej, że np. teraz Maxi wystosował wobec niej jakiś pozew.

Koniec końców, wychodzimy na tym dobrze. :)
Myślę podobnie. Wanda lubi Mediolan i Włochy. Ciepło, ładnie, przyjemnie.
Jak Inter zagra wreszcie w LM to i sportowy powód odejścia Miętusa (np do Hiszpanii) by odpadł.
Choć pewnie Real kusi.
Pozdr.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mauro Icardi

Post autor: Bart »

kredens2222 pisze: Kończąc mój wywód uważam iż Icardi jest dużo mądrzejszym gościem niż się ludziom wydaje , niezwykle dojrzałym jak na swój wiek i doskonale rozumiejącym sytuację w jakiej się znajduje. Moim zdaniem jego przywiązanie do Interu nie jest udawane i wygląda na to że trafił się nam diamencik.
Ja w to wszystko chciałbym wierzyć i bardzo cenię sobie Mauro i widzę w nim kapitana na lata.

Czasem tylko przypominam sobie o różnych wypowiedziach piłkarzy na przestrzeni lat i późniejszym rozwoju wydarzeń, ale to tak rzadko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: IlCapitano »

Klinsi64 pisze:Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.
Święte słowa. Piłkarze oraz Pan Spalletti dobrze wiedzą, że mogą się wpisać do historii Interu i zdobyć wdzięczność kibiców na całym świecie jeśli w tym sezonie zakończą posuchę trwającą tu od 6 lat.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kredence »

Klinsi64 pisze:Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.

Niestety serce mi krwawi ale muszę się z tobą zgodzić. Odejście w wieku np 28 lat do hiszpanii za jakieś astronomiczne pieniądze lub cała kariera u nas . Innej opcji nie ma . Nie wierze w żadne bajerny czy czelsi w hiszpanii też tak naprawdę tylko Real lub Barca ( wątpie ) , więc też nie ma wielu drużyn które by sprostały wymaganiom Icardiego. .

PS . jestem niezwykle rozjuszony , izolatka wybitnie mi nie służy . Klinsi wiem że to twoja sprawka a ty penga strzeż się #Kredens is coming
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

kredens2222 pisze:
PS . jestem niezwykle rozjuszony , izolatka wybitnie mi nie służy . Klinsi wiem że to twoja sprawka a ty penga strzeż się #Kredens is coming
PDW bracia, mikołajkowa rakieta już posłana
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mauro Icardi

Post autor: Lopez »

To,że go Real/Perez/Zarząd chce to połowa sukcesu.Muszą przekonać Cristiano(nie wierze,że odejdzie w lecie) do niego,a on już nie jedną taką plotke zdementował mówiąć,że jemu najlepiej gra się z benzemą.

Awansujmy do LM to na pewno nie będzie mu się chciało nigdzie odchodzić.W lecie porozmawiać o nowym kontrakcie i wpisać taką klauzule,żeby nawet parchy z p$g czy city musiały się poważnie zastanowić czy stać ich:D na jego kupno.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Obecny dorobek strzelecki Maurito po 14 kolejkach jest trzecim wynikiem w historii Interu,tylko Angelillo(21) i Meazza(16) byli lepsi na tym etapie rozgrywek ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

CarlitosLopez pisze:To,że go Real/Perez/Zarząd chce to połowa sukcesu.Muszą przekonać Cristiano(nie wierze,że odejdzie w lecie) do niego,a on już nie jedną taką plotke zdementował mówiąć,że jemu najlepiej gra się z benzemą.
To prawda. Benzema pasuje do Realu, Zidane'a i Ronaldo, to oczywiste.
My się mniej boimy odejścia Miętusa po sezonie, bardziej się tego boimy w przyszłości.

Na razie cieszmy się z tego co jest teraz.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

To fakt, Icardi już teraz pisze historię Interu. On jako jeden z 3 w historii klubu strzelił 15 goli w 4 sezonach z rzędu.
Już jest na 11. msc najlepszych strzelców Interu we wszystkich rozgrywkach wszech czasów. Tylko czasu trzeba by stał się wszedł do topki liczby meczów i goli w każdych rozgrywkach z osobna( Serie A, PW, europejskie puchary).

W dodatku jego historia. Odrzucenie przez Barce, potem w Interze postawił na swoim i olał tego pedała Brance i kazał mu samemu wypierdalać z Mediolanu. Wierzę, nawet jeśli naiwnie, w dobre intencje Mauro.
Tak jak piszecie, on może zostać legendą Interu. Zrobić tutaj coś wielkiego i zapamiętanego na zawsze.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Imrahil »

Mauro Icardi to miętus żyjący pod butem Konioryja. 3 gratisy to widać było za mało jak dla niego, dodał teraz dwa od siebie. Jego sprawa. Prawda jest taka, że Glonoryj raz huknie, tupnie nogą, to ikardi tuli ogon i nawet do żydentusu pójdzie byle nie drażnić żony. Bo nikt inny jak ona mu nie obciągnie, nie ujeździ itd. Niestety to przykre, bo facet sportowo wyrasta na prawdziwą legendę klubu..
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:Nie wiem, czy gdziekolwiek padła taka sugestia, ale jak dla mnie to przywiazanie Mauro do Interu jest bardziej przywiązaniem do Wandy. A dla pani agentki raczej wyjechanie na stałe z kraju z trójką dzieci kolesia grającego we Włoszech to nie taka prosta i wygodna sprawa. Tym bardziej, że np. teraz Maxi wystosował wobec niej jakiś pozew.

Koniec końców, wychodzimy na tym dobrze. :)
Dziennikarze czytają Twoje posty
https://www.fedenerazzurra.net/news/201 ... e-children
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wanda w jakimś wywiadzie mówiła, że chcą wychowywać swoje dzieciaki we Włoszech
http://sempreinter.com/2017/11/29/inter ... m=facebook
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Na odpowiedź Wandy nie trzeba było długo czekać. W kilku zdaniach na Twitterze zdecydowanie zareagowała na kolejną zaczepkę ze strony Diego Maradony:

- Polecałabym testy antydopingowe, także podczas ważnych imprez, ponieważ zawsze znajdują się osoby, których umysły są zamglone i starają się wszystko popsuć. On ma obsesję na naszym punkcie.


:brawo:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Icardi ma jeszcze 10 meczów żeby wskoczyć do klubu 100 goli przed 25 rokiem życia,byłby 6 piłkarzem w historii któremu udała się ta sztuka ;)
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mauro Icardi

Post autor: mikruzzo »

100 Bramka na poziome Serie A w barwach Interu
Korona króla strzelców do spółki z Immobile
I w końcu gol dający nadzieję, a w konsekwencji wygraną z Lazio i awans do LM :brawo: :hold:
ODPOWIEDZ