Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mauro Icardi

Post autor: Nasir »

no i co wanda skonczylo sie rumakowanie. jak juz pisalem, nie przypominam sobie zeby ktokolwiek z wielkiej druzyny mistrzow 2010 pajacowal rok w rok w sprawie podwyzki. taki pstrzyczek w nos, nikt nie jest wazniejszy od druzyny.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

Marotta "Nie będzie problemu z nowym kontraktem Icardiego"
Di Marza "Spall pogorszył sprawę, bo stanął po stronie piłkarza"

Newsy sprzed 4 dni, a dziś zabierają mu opaskę. Profesjonalizm :)

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Wg mnie sprawa przedłużenia kontraktu z kapitanem klubu, który aspiruje do bycia poważnym powinna rozgrywać się w zaciszu gabinetów. Szczególnie kapitana, który na każdym kroku podkreślał jakie ważne jest dla niego pełnienie tej roli.
Zastanówmy się więc co się działo. Wanda Nara od kilku miesięcy odstawia szopkę, wrzuca jakieś dwuznaczne i szczeniackie gówna w social mediach, wypowiada się mętnie i zagadkowo. Prowokuje. Icardi w tym wszystkim zachowuje się jak zniewolony gówniarz, który ma tylko cicho siedzieć i czekać na efekt rozmów dorosłych, podczas gdy podobno jest kapitanem klubu.

Podsumowanie. Nie wiem czy, na tym etapie sezonu, jest to dobry ruch klubu, ale na pewno zrozumiały. Takie historie nie mogą mieć miejsca, nikt nie jest święty. Tak jak kolega wyżej pisał, Inter w swojej historii miał znacznie lepszych zawodników, którzy tak nie pajacowali tylko potrafili zachować się z klasą. Tego samego należy oczekiwać od rzekomego kapitana.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze: 13 lut 2019, 14:49
Odet pisze: 13 lut 2019, 14:43
kusy pisze: 13 lut 2019, 14:24 dobra decyzja klubu!
Czy dobra to się okaże.
Natomiast ponawiam pytanie: co Inter zyskał tym ruchem (podjętym po zakończonym okienku transferowym??)

Pozdr.
Muszą być mega kwasy w szatni. Innej opcji nie widze. Może to Icardi jest źródłem problemów, a przez jego dobrą gre zawsze to było olewane. Jedno jest pewne żegnamy Mauro w lecie.
Od dłuższego czasu o tym myślałem, że Inter jest "zniewolony" przez Icara. Być może kazał grać na siebie czy coś w tym stylu i stąd Lucek nie próbował innych schematów. Nie wiem tylko się zastanawiam. Tak czy siak dobra decyzja bo kapitan nie może odpierdalać takich szopek z kontraktem.

Do tego Brozo polubił komentarz o Samirze. Chuj wie ale wychodzi na to, że Icar jest tym PROBLEMEM. Za Manciniego też przez niego były jazdy chociażby z Osvaldo. Frank De Boer tez sapał.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

No i mamy odpowiedź - tradycyjnie nie trener jest głównym powodem chujowych wyników tylko pierdolone piłkarze z mentalnością na poziomie gimbusa. Od lat ten sam problem. Skoro Marotta ze Spallettim wspólnie podjęli tak radykalne środki to znaczy, że jest tam naprawdę chujowo.

Generalnie to ostatnie miesiące Icardiego w Mediolanie. Klub tego kontraktu pewnie nie przedłuży. Jedynie martwię o wartość piłkarza, choć wierzę, że ktoś te 100 baniek rzuci, bo klasa piłkarza jest niepodważalna. Moim zdaniem Icardi trafi do PSG albo Juventusu. Francuzi są w stanie dużo płacić, a Juventus już raz wyrwał za grubą kasę Higuaina, a latem na pewno będą potrzebować środkowego napastnika i ich wybór może paść na Icardiego.

Wielka szansa przed Lautaro. Młody na potencjał na bycie numerem 1 w ataku Interu i sądzę, że i w klubie są tego świadomi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

NARESZCIE
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 13 lut 2019, 15:42 No i mamy odpowiedź - tradycyjnie nie trener jest głównym powodem chujowych wyników tylko pierdolone piłkarze z mentalnością na poziomie gimbusa. Od lat ten sam problem. Skoro Marotta ze Spallettim wspólnie podjęli tak radykalne środki to znaczy, że jest tam naprawdę chujowo.

Amen
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: NdOrom »

Zgadzam się w pełni z Odetem. Pomimo wszystko nie powinno się tego robić teraz. Miało być profesjonalnie jest komicznie. Być może Mauro jest problemem, wyjdzie za jakiś czas ale na Boga. Jeżeli my liczymy każde euro to nie powinno się tego załatwiać w ten sposób. Cena z pewnością nie będzie dzięki temu wyższa.
Szkoda Icardiego jeżeli odejdzie - a nie zdziwi mnie to nic a nic. Tak samo jak nie zdziwi mnie działanie Marotty na niekorzyść Interu. Oczywiście - przyszedł z zewnątrz i być może ma świeże spojrzenie jak to wyglądać powinno w środku - a nie wygląda, ale jakoś nie jestem mu w stanie póki co uwierzyć. Fatalna atmosfera, chęć wywalenia Ausilio, info o Perisicu, podkopywanie autorytetu Spalletiego, teraz Icardi. Dużo jak na 3 mies. pracy - ale powtarzam, być może z miejsca zauważył coś, czego Zanetti, Ausillio itp. nie widzieli od 7 lat.
No nic... Pozostało nam czekać i wierzyć. A to potrafimy najlepiej;)
Choć już za Icardim zaczynam tęsknić...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: TomHardy »

Icardi niepowołany na mecz z Rapidem. Musi być gruby smród nawet większy chyba niż ten z Radkiem. Zabranie opaski + niepowołanie to musi byc tam gruba imba niczym na SB po przegranej Interu. Chcemy wyjaśnień, ludzie tego pragną masakra itp. itd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

No bo w końcu kurwa mamy w zarządzie dyrektora europejskiego formatu... Jakie doświadczenie w tej branży miał poprzedni CEO, Antonello? Czy Ausilio jako dyrektor sportowy miał/posiada wpływ na sytuacje w szatni? Jakie doświadczenie w prowadzeniu klubu ma Zanetti albo Zhang? Suning może robić dobrą robotę pod kątem finansów/marketingu, bo są w tej dziedzinie ekspertem, ale nie mają żadnego doświadczenia pod kątem jak to ma wyglądać blisko drużyny. Tyle lat przerabiamy ten sam schemat, że naprawdę nie mam nic przeciwko totalnej rewolucji.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mauro Icardi

Post autor: Czarson »

Takie rzeczy załatwia się w przerwie letniej a nie teraz w środku sezonu. Beppe jest z nami od grudnia więc może dlatego takie zmiany teraz, szkoda bo tracimy na tym. Icardi pewnie usniósł się dumą i dlatego jest niepowołany, żeby mógł się pozbierać.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Mauro Icardi

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 13 lut 2019, 16:31 No bo w końcu kurwa mamy w zarządzie dyrektora europejskiego formatu... Jakie doświadczenie w tej branży miał poprzedni CEO, Antonello? Czy Ausilio jako dyrektor sportowy miał/posiada wpływ na sytuacje w szatni? Jakie doświadczenie w prowadzeniu klubu ma Zanetti albo Zhang? Suning może robić dobrą robotę pod kątem finansów/marketingu, bo są w tej dziedzinie ekspertem, ale nie mają żadnego doświadczenia pod kątem jak to ma wyglądać blisko drużyny. Tyle lat przerabiamy ten sam schemat, że naprawdę nie mam nic przeciwko totalnej rewolucji.
Tylko uściślę, Antonello nie jest w klubie od spraw sportowych, to CEO od spraw korporacyjnych. I dalej pozostał na swoim stanowisku, Marotta jest szefem od spraw sportowych
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Mora »

Bardzo dobra decyzja, wkurwiało mnie już to coroczne żebranie o wyższy kontrakt tej niedoruchanej Wandy. Tak to jest jak chciwa blondyna jest "agentką". Icardi może jeszcze wyjść z twarzą z tej sytuacji i zgodzić się na warunki klubu, ale to raczej mało prawdopodobne i pożegnamy Icara latem. Ktoś tam pisał o transferze do PSG albo Juventusu...Paryżanie mają w tej chwili chyba najsilniejszy atak w Europie, Juventus też ma kim straszyć...Prawdopodobnie trafi do Realu, Benzema młodszy nie bedzie...

Lautaro następcą? Daj Boże, ale to chyba jednak nie ten rozmiar kapelusza...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Spalletti przed konferencją: Icardi otrzymał powołanie, to jego wybór, że nie ma go z nami.

No to czekamy :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 13 lut 2019, 19:50 Spalletti przed konferencją: Icardi otrzymał powołanie, to jego wybór, że nie ma go z nami.

No to czekamy :D
Pewnie Wanda mu kazała tak postąpić. Wanda nie odpuści, teraz się zacznie jej show w mediach, co to będzie...
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: and1 »

Niech spierdala. Prawda jest taka, że świetny z niego strzelec, ale żeby taki napastnik nie potrafił wygrać żadnego pojedynku jeden na jeden? Nawet w starciach z ogórkami nie jest w stanie zrobić przewagi dryblingiem czy nietuzinkowym podaniem. Dlatego też nikt prócz juve swojego czasu nie zapłaci za niego 100mln. bo jest on dość ograniczony jeżeli chodzi i pomoc drużynie. W dodatku wieczne sapy o podwyżkę mimo że klub nie robi progresu śmieszne pstryczki w kierunku fanów zamiast posypać głowy popiołem. Dobrze wiemy, że w Interze piłkarze są traktowani jak jajeczka więc mam nadzieję że to zwiastuje zmiany. Brakuje tylko Mourinho który by icardich perisiczow brozowiczow posadził na trybunach.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mauro Icardi

Post autor: Saff »

Na dzień dzisiejszy ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy ta decyzja jest słuszna, zwłaszcza z perspektywy kibica, nieznającego sytuacji od środka.

Nie wydaje mi się, aby scenariusz nakreślony przez Odeta z Marottą jako kretem był realny. Owszem, nie twierdzę, że Mauro kiedyś nie trafi do Juve, ale nie sądzę, aby obecna decyzja miała na to jakikolwiek wpływ. Icardi zwyczajnie jest i będzie najemnikiem i żadne jego gadanie o przywiązaniu do Interu i o chęci zostania legendą tego nie zmienią - liczą się czyny, nie słowa.

Faktem jest, że odebranie mu opaski kapitana w trakcie sezonu, w momencie naszego największego kryzysu w tej kampanii, może być strzałem w kolano i podłamie nasze morale już kompletnie.
Kwestia tego tylko, jak ten gest będzie odbierać szatnia. Czy większość jest za naszym już byłym capitano, czy jednak jest jakiś gnój między nimi i decyzja Marotty jest swoistym vox populi.

W obecnej sytuacji warto by było poruszyć też inną kwestią - Icardi nigdy tej opaski nie powinien dostać. Osobiście cieszę się, niezależnie od okoliczności i czasu, że została mu ona odebrana.
Pomijam już sprawy etyczne i całą sytuację z Wandą i Maxi Lopezem, chociaż jestem zdania, że takie sytuacje również powinny mieć wpływ przy ocenie tego czy dany zawodnik powinien założyć opaskę, czy nie.
Icardi przede wszystkim nie ma żadnych cech przywódczych. Owszem jest dobrym, być może nawet bardzo dobrym zawodnikiem, ale nic ponadto. W sytuacjach kryzysowych, a przecież w ostatnich latach mieliśmy ich wiele, nie widać w nim typowej sportowej złości, która mogłaby natchnąć resztę zespołu żeby grać lepiej. Nie widać tego, aby potrafił na konkretnych piłkarzy krzyknąć i ich zwyczajnie opierdolić.
Nie, Icardi to po prostu fajny kumpel, który odbierze cię z lotniska, zadzwoni żeby przywitać w nowym klubie, zaprosi na grilla, kupi nowego rolexa.
Sorry bro, ale chyba nie na tym polega rola kapitana w klubie o takiej klasie, do jakiej aspirujemy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mauro Icardi

Post autor: sampam »

Ile przypadkow zna profesjonalny futbol, w ktorych zawodnik samowolnie podejmuje ecyzję, aby nie jechać na mecz? No czesto sie o tym nie slyszy, a na pewno nie z ust trenera. Jaki to jest w ogole przekaz do fanow, calego srodowiska? Nie wiem jakie relacje lacza Icara z reszta, ale osobiscie nie wybralbym Argentynczyka na przywodce czegokolwiek. Zapewne jednak poza bramkostrzelnoscia czyms imponuje reszcie. Notabene, gdy Icardi tulal sie w serie b to Handanovic byl juz najlepszym bramkarzem ligi. Wlasciwie z miejsca Sloweniec powinien byc kandydatem na capitano.
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: Mauro Icardi

Post autor: jacodj »

Coś mi się wydaje że Wandzie i Mauro nie po drodze ostatnio i przez to ten cały cyrk. Obym miał rację i niech Maurito zostawi te modelkę w pizdu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

Saff pisze: 13 lut 2019, 23:17
Owszem jest dobrym, być może nawet bardzo dobrym zawodnikiem, ale nic ponadto.
Został wybrany przez Włoskie Stowarzyszenie Piłkarzy najlepszym zawodnikiem sezonu 17/18 ale nic ponadto :)

Saff pisze: 13 lut 2019, 23:17
Faktem jest, że odebranie mu opaski kapitana w trakcie sezonu, w momencie naszego największego kryzysu w tej kampanii, może być strzałem w kolano i podłamie nasze morale już kompletnie.

W obecnej sytuacji warto by było poruszyć też inną kwestią - Icardi nigdy tej opaski nie powinien dostać.
Zgadza się, dostał opaskę pewnie tylko po to żeby zatrzymać go w klubie, który nie gra w LM.
Natomiast czy nie lepiej byłoby załatwić tą sprawę z opaską np w trakcie zimowego Mercato? byłby czas na sprowadzenie (wypożyczenie oczywiście) zmiennika dla Lautaro.

Jestem ciekawy, niesamowicie ciekawy reakcji drużyny w meczu z Rapidem. Jeśli Chorwaci albo cała drużyna zacznie grać lepiej to będziemy wiedzieć więcej o roli Miętusa.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Teraz przygotujmy się na eskalację konfliktu bo to jest Inter - tutaj nie może być po cichu. Taka eskalacja pokaże tylko, że Icardi nie powinien być kapitanem nigdy. Jeśli zachowa się z klasą jak profesjonalista to chętnie cofnę te słowa, ale coś mi się nie wydaje - już przecież, odmówił wyjazdu do Wiednia.
Teraz czas na ruch klubu. Ciekawe czy Spalletti dostanie zgodę na powołanie go na Sampdorię bo coś mi się nie wydaje.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

jacodj pisze: 14 lut 2019, 07:02 Coś mi się wydaje że Wandzie i Mauro nie po drodze ostatnio i przez to ten cały cyrk. Obym miał rację i niech Maurito zostawi te modelkę w pizdu.
Zapomnij o tym, że zostawi matkę swoich dzieci. Nie Mauro.

Prawdą jest natomiast, że dał się tej szukającej atencji pipie owinąć wokół palca.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Mauro jej nie zostawi. Nie liczcie na takie coś. On tam jest kobietą w związku, a Wanda jest facetem i dlatego jest jak jest niestety itd itp.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: TomHardy »

To już wiemy co i kto był problemem w Interze. Wypierdolić w senie sprzedać. Nikt nie jest ważniejszy od klubu. Marotta działaj
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: Mauro Icardi

Post autor: jacodj »

Jak nie on to ona go zostawi. Wystarczy że powie jej że to wszystko jest jej wina. Ten związek nie potrwa za długo.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

Już abstrahując od tego czy zasługuje na te opaske czy nie - nie rozumiem co miało na celu odbieranie mu jej w trakcie sezonu? Odebranie opaski pilkarzowi i to w czasie sezonu to jak publiczne osmieszenie go i splunięcie mu w ryj, a czy zasluzyl sobie na nie? jakby nie bylo byl naszym najlepszym pilkarzem przez ostatnie sezony a zostal potraktowany jak gówno. Nie dziwcie mu sie ze położył lache na mecz z Rapidem, wcale mnie nie zdziwi jak sie wielce przyczyni do tego, że spadniemy z top4 na koniec sezonu a przez te całą sytuacje sprzedamy go za jakies marne grosze gdziekolwiek.

Interze kombinuj kombinuj, żebyś czasem nie przekombinował ;)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mauro Icardi

Post autor: sampam »

No jezeli chlopak zachowal sie niegodnie to trudno zeby dalej byl liderem druzyny. To jest poza dyskusja. A jezeli obecny zarzad tez wyleje dziecko z kapiela to po prostu bedzie kontynuacja tradycji...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

sampam pisze: 14 lut 2019, 15:08 No jezeli chlopak zachowal sie niegodnie to trudno zeby dalej byl liderem druzyny. To jest poza dyskusja. A jezeli obecny zarzad tez wyleje dziecko z kapiela to po prostu bedzie kontynuacja tradycji...
a czy dopiero teraz jakos szczegolnie niegodnie sie zachowywal? w zeszłym sezonie jego dupa też ględziła o podwyżkach. Trzeba bylo mu ją odebrać na początku lipca 2018 jak wszyscy wracali z wakacji i zaczęły sie przygotowania do nowego sezonu a nie teraz w newralgicznej sytuacji, gdzie mamy na dupie 3 zespoły pragnące LM a sami gramy gówno a teraz jestem niemalże pewney ze Icardi nie bedzie dawał wszystkiego z siebie albo w ogóle nie bedzie grał, to już to widze granie Martinezem do konca sezonu :cry: juz pomijam fakt ze po tych cyrkach watpie by ktos zaplacil kosmiczna kase za Mauro i jego małpke. Nie wiem naprawde co mialo na celu robienie sobie w trakcie sezonu jeszcze wiekszego bigosu niz jest...serio.
Sami se strzelamy w stope ale najwyrazniej jestesmy do tego stworzeni

A najlepsze jest to że część ludzi tutaj twierdzi ze SPALETTI POWINIEN ZOSTAC DO KONCA SEZONU mimo tych fatalnych wyników, zeby nie zaburzać harmonii (a istnieje jakakolwiek harmonia w tym klubie? xddd) i nie robic zbednego zamętu, a teraz te same osoby twierdza, ze odebranie Icardiemu opaski w trakcie sezonu to dobra decyzja XD
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mauro Icardi

Post autor: Nasir »

dokl pango wyjasnij was hipokryci eksperci z jutuba
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

ODPOWIEDZ