Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mauro Icardi

Post autor: Bart »

kredens2222 pisze: Kończąc mój wywód uważam iż Icardi jest dużo mądrzejszym gościem niż się ludziom wydaje , niezwykle dojrzałym jak na swój wiek i doskonale rozumiejącym sytuację w jakiej się znajduje. Moim zdaniem jego przywiązanie do Interu nie jest udawane i wygląda na to że trafił się nam diamencik.
Ja w to wszystko chciałbym wierzyć i bardzo cenię sobie Mauro i widzę w nim kapitana na lata.

Czasem tylko przypominam sobie o różnych wypowiedziach piłkarzy na przestrzeni lat i późniejszym rozwoju wydarzeń, ale to tak rzadko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: IlCapitano »

Klinsi64 pisze:Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.
Święte słowa. Piłkarze oraz Pan Spalletti dobrze wiedzą, że mogą się wpisać do historii Interu i zdobyć wdzięczność kibiców na całym świecie jeśli w tym sezonie zakończą posuchę trwającą tu od 6 lat.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kredence »

Klinsi64 pisze:Icardi jest na tyle młody,że do Realu może sobie pójść za 3 lata,poza tym nie jest głupi i wie,że jakiekolwiek trofeum zdobyte z Interem da mu więcej fejmu i miłości fanów niż 13,14 czy 15 Puchar Mistrzów wywalczony w Madrycie,gdzie przewinęło się tyle sławnych nazwisk,że już mało kto tam o nich pamięta.

Niestety serce mi krwawi ale muszę się z tobą zgodzić. Odejście w wieku np 28 lat do hiszpanii za jakieś astronomiczne pieniądze lub cała kariera u nas . Innej opcji nie ma . Nie wierze w żadne bajerny czy czelsi w hiszpanii też tak naprawdę tylko Real lub Barca ( wątpie ) , więc też nie ma wielu drużyn które by sprostały wymaganiom Icardiego. .

PS . jestem niezwykle rozjuszony , izolatka wybitnie mi nie służy . Klinsi wiem że to twoja sprawka a ty penga strzeż się #Kredens is coming
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

kredens2222 pisze:
PS . jestem niezwykle rozjuszony , izolatka wybitnie mi nie służy . Klinsi wiem że to twoja sprawka a ty penga strzeż się #Kredens is coming
PDW bracia, mikołajkowa rakieta już posłana
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mauro Icardi

Post autor: Lopez »

To,że go Real/Perez/Zarząd chce to połowa sukcesu.Muszą przekonać Cristiano(nie wierze,że odejdzie w lecie) do niego,a on już nie jedną taką plotke zdementował mówiąć,że jemu najlepiej gra się z benzemą.

Awansujmy do LM to na pewno nie będzie mu się chciało nigdzie odchodzić.W lecie porozmawiać o nowym kontrakcie i wpisać taką klauzule,żeby nawet parchy z p$g czy city musiały się poważnie zastanowić czy stać ich:D na jego kupno.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Obecny dorobek strzelecki Maurito po 14 kolejkach jest trzecim wynikiem w historii Interu,tylko Angelillo(21) i Meazza(16) byli lepsi na tym etapie rozgrywek ;)
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

CarlitosLopez pisze:To,że go Real/Perez/Zarząd chce to połowa sukcesu.Muszą przekonać Cristiano(nie wierze,że odejdzie w lecie) do niego,a on już nie jedną taką plotke zdementował mówiąć,że jemu najlepiej gra się z benzemą.
To prawda. Benzema pasuje do Realu, Zidane'a i Ronaldo, to oczywiste.
My się mniej boimy odejścia Miętusa po sezonie, bardziej się tego boimy w przyszłości.

Na razie cieszmy się z tego co jest teraz.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

To fakt, Icardi już teraz pisze historię Interu. On jako jeden z 3 w historii klubu strzelił 15 goli w 4 sezonach z rzędu.
Już jest na 11. msc najlepszych strzelców Interu we wszystkich rozgrywkach wszech czasów. Tylko czasu trzeba by stał się wszedł do topki liczby meczów i goli w każdych rozgrywkach z osobna( Serie A, PW, europejskie puchary).

W dodatku jego historia. Odrzucenie przez Barce, potem w Interze postawił na swoim i olał tego pedała Brance i kazał mu samemu wypierdalać z Mediolanu. Wierzę, nawet jeśli naiwnie, w dobre intencje Mauro.
Tak jak piszecie, on może zostać legendą Interu. Zrobić tutaj coś wielkiego i zapamiętanego na zawsze.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Imrahil »

Mauro Icardi to miętus żyjący pod butem Konioryja. 3 gratisy to widać było za mało jak dla niego, dodał teraz dwa od siebie. Jego sprawa. Prawda jest taka, że Glonoryj raz huknie, tupnie nogą, to ikardi tuli ogon i nawet do żydentusu pójdzie byle nie drażnić żony. Bo nikt inny jak ona mu nie obciągnie, nie ujeździ itd. Niestety to przykre, bo facet sportowo wyrasta na prawdziwą legendę klubu..
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:Nie wiem, czy gdziekolwiek padła taka sugestia, ale jak dla mnie to przywiazanie Mauro do Interu jest bardziej przywiązaniem do Wandy. A dla pani agentki raczej wyjechanie na stałe z kraju z trójką dzieci kolesia grającego we Włoszech to nie taka prosta i wygodna sprawa. Tym bardziej, że np. teraz Maxi wystosował wobec niej jakiś pozew.

Koniec końców, wychodzimy na tym dobrze. :)
Dziennikarze czytają Twoje posty
https://www.fedenerazzurra.net/news/201 ... e-children
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wanda w jakimś wywiadzie mówiła, że chcą wychowywać swoje dzieciaki we Włoszech
http://sempreinter.com/2017/11/29/inter ... m=facebook
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Na odpowiedź Wandy nie trzeba było długo czekać. W kilku zdaniach na Twitterze zdecydowanie zareagowała na kolejną zaczepkę ze strony Diego Maradony:

- Polecałabym testy antydopingowe, także podczas ważnych imprez, ponieważ zawsze znajdują się osoby, których umysły są zamglone i starają się wszystko popsuć. On ma obsesję na naszym punkcie.


:brawo:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Icardi ma jeszcze 10 meczów żeby wskoczyć do klubu 100 goli przed 25 rokiem życia,byłby 6 piłkarzem w historii któremu udała się ta sztuka ;)
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Mauro Icardi

Post autor: mikruzzo »

100 Bramka na poziome Serie A w barwach Interu
Korona króla strzelców do spółki z Immobile
I w końcu gol dający nadzieję, a w konsekwencji wygraną z Lazio i awans do LM :brawo: :hold:
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Mauro Icardi

Post autor: bobogol »

dzisiaj zarobił też moje 116euro na nową koszulkę z duperelami LM na rękawie <3
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mauro Icardi

Post autor: Saff »

W zasadzie z nieba do piekla - wczoraj wygrana kwalifikacja do LM, dzisiaj oficjalnie brak powołania na MS.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Mora »

Saff pisze:W zasadzie z nieba do piekla - wczoraj wygrana kwalifikacja do LM, dzisiaj oficjalnie brak powołania na MS.
Dla nas to lepiej - Mauro odpocznie po ciężkim i wyczerpującym sezonie, naładuje akumulator i będzie gotów na kampanię 2018-2019. On z pewnością żałuje, że nie pojedzie do Rosji, ale coś czuję że Argentyna chuja ugra na mundialu. Odpadną w ćwierćfinale i cześć.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Liczę, że Mauro udowodni w przyszłym sezonie, że selekcjoner się pomylił - z korzyścią dla nas oczywiście.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mauro Icardi

Post autor: Czarson »

Brak powołania dla Icardiego to kuriozum ale widzimy, ze tam sklad ustala Messi i nie kieruje sie wzgledami sportowymi. Mysle, ze on zdawal sobie sprawe, ze nie pojedzie. Zanosilo sie na to.

Troche jednak czekalismy ostatnio na tego setnego gola ale istotnosc tego trafienia nam to wynagradza.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piter »

I dobrze że nie jedzie na MŚ bo sobie odpocznie chłop i rozkurwimy po prostu LM i tyle
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Mauro Icardi

Post autor: jackop »

Na całe szczęście odpocznie sobie by być gotowy na nowy sezon w barwach Bianconerich.

Welcome Maurito :lol3:
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kubus »

jackop pisze:Na całe szczęście odpocznie sobie by być gotowy na nowy sezon w barwach Bianconerich.

Welcome Maurito :lol3:
Debil.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

Żebyśmy sie czasem nie zdziwili z tym mientusem w juve, nie takie rzeczy sie widziało.


a z tym mientusem moze byc faktycznie cos na rzeczy niestety, bo o tym nie tylko trąbi tuttokupa, ale i inne gazety. Jesli ten lautaro martinece by odpalil, to bylbym w stanie poświęcić tego icardiego za Higuaina + 60 baniek, serio. O ile za te 60 baniek przyszedlby Chiesa. Mysle ze na dobre by nam to wyszło mimo wszystko. Zyskalibysmy fajnego napadziora z nazwiskiem mimo ze ulańca, mega przyszłościowy Martinez + Chiesa. Lepsze to niz jakis Politano zaje bany

ale fakt faktem włochy miałyby z nas niezla beke jesli kapitan po tak swietnym sezonie w Interze naszczałby na nas i poszedl do żydów. Cóż, nie raz nie dwa widziało sie jak wielkiej klasy pilkarz odchodzil do odwiecznego rywala, więc wcale mnie nie zdziwi taki deal.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mauro Icardi

Post autor: Nasir »

SKONCZCIE JUZ PARODIE Z TRANSFEREM MAURO DO JUVE
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Odell pisze: Jesli ten lautaro martinece by odpalil, to bylbym w stanie poświęcić tego icardiego za Higuaina + 60 baniek, serio. O ile za te 60 baniek przyszedlby Chiesa.
Mam nadzieję, że trolujesz. Jest to skrajnie słabe rozwiązanie - dużo lepiej byłoby dogadać się z zagranicznymi klubami, zgarnąć 110 mln i wtedy mamy na Chiesę i perspektywicznego napastnika np Martiala bez konieczności ubierania się w 31-letniego Higuaina z pensją 7.5 mln €, pomijając już nawet to kim on jest.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

dużo krzyku i szumu, a pewnie lada dzień Icar oficjalnie przedłuży, więc wrzućcie na luz xd
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

KoBa pisze: Mam nadzieję, że trolujesz. Jest to skrajnie słabe rozwiązanie - dużo lepiej byłoby dogadać się z zagranicznymi klubami, zgarnąć 110 mln i wtedy mamy na Chiesę i perspektywicznego napastnika np Martiala bez konieczności ubierania się w 31-letniego Higuaina z pensją 7.5 mln €, pomijając już nawet to kim on jest.
Dlaczego insynuujesz mi że troluje, skoro ja sie odnosze do gazet, a jasno i klarownie widać w ostatnim czasie że o Icardim w Juve trąbić zaczyna juz nie tylko tuttojude.
Oczywiscie ze jesli juz, to chcialbym go opiedrolić za granice, ale jak na razie widzimy tylko zainteresowanie Juve. Ponadto ta jego maciora agentka za kazdym razem podkreśla chęć pozostania WE WŁOSZECH. Martial + kasa byłby świetnym dealem, ale nie wiem czemu odnosisz się do Manchesteru United, skoro ani słychu ani widu by sie interesowali naszym kapitanem, a na dodatek maja Lukaku. Jeśli już to jakieś Chelsea, ale jesli mieliby nam wepchnąć Morate, to ja juz wole tego Higuaina, ale Chelsea raczej odpada, Icardi chciałby chyba już zasmakować LM, ma 25 lat.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Mauro Icardi

Post autor: darren1 »

Odell pisze: Oczywiscie ze jesli juz, to chcialbym go opiedrolić za granice, ale jak na razie widzimy tylko zainteresowanie Juve
1 lipca zostanie aktywowana klauzula wykupu (110mln) dla klubów zagranicznych, stąd prawdopodobnie brak zainteresowania naszym napastnikiem.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Odell pisze:ale nie wiem czemu odnosisz się do Manchesteru United, skoro ani słychu ani widu by sie interesowali naszym kapitanem, a na dodatek maja Lukaku. .
Nie napisałem, że widziałbym deal z MU Icardi-Martial, tylko, że Icardi sprzedany gdziekolwiek za 110 czyli wartość klauzuli pozwoliłby nam kupić Martiala, który jest na wylocie z Old Trafford, a byłby niebo lepszym transferem niż Higuain.
ODPOWIEDZ