Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: TomHardy »

Piter pisze: 23 sie 2019, 18:55
kusy pisze: 23 sie 2019, 18:50 VVujek musisz się z tym pogodzić. Przyjmij na klate, nie szukaj żadnych wymówek i usprawiedliwień. Musisz się z tym pogodzić, że Twoja wiedza na temat Calcio jest początkująca. Od dwóch miesięcy ze swoimi atencjuszami na SB wałkowaliscie temat, że na pewno odejdzie i wszystkie brudy opisywaliscie na swój sposób, czyli nienawiścią do drugiego człowieka. Pan Icardi dostał nowy numer i zostal zgłoszony do Serie A. NAPISZE TO JESZCZE RAZ. TYSIĄC Razy pisałeś i Twoi atencjusze, że pragnie Juve i cały czas z nimi ma kontakt, pójdzie tam na setke. Mauro zdementował na łamach gazety, że w sercu ma Inter i nigdy nie zagra w juve, a Wy od dwóch miesięcy pieprzyliscie, że pragnie Juve itd, bo przeczytaliscie w jakiejś gazecie typu fakt, że tak powiedział. Teraz od lutego milczał, więc miałeś Ty radość , bo Mauro nie negował pomówień, a tłum imbecyli rozpowszechnial plotkarskie wiadomości 🤗
Pięknie i merytorycznie wyjaśnione, doceniam kusy niesamowicie wysoką formę, pojmowanie Calcio oraz spokój i opanowanie przez te wszystkie dni na SB.

Mauro Icardi, pamiętamy Twój pot, krew i łzy z tego pamiętnego wałka z rubentusikiem pfu.
Obrazek

Dokładnie, a bana od klubu na opaskę, treningi z zespołem itp. dostał za to, że w sercu ma Inter, a nie kontakty ze złodziejami. Klub zrobił z siebie pośmiewisko, a biedny Mauro i jego klacz są tak oddani niebiesko-czarnym barwom, że co roku szopki z podwyżką urządzają. Tak samo jak słynne zdjęcie zebry z Safari na ich instagramie było tylko głupim żartem...

Jeśli Icardi zostanie to tylko dlatego, że Inter nie dał sie wyruchać w ostatnich dniach okienka, kiedy to złodzieje mieli rzekomo przedstawić niską ofertę za niego, aby w rozpaczy Inter ją przyjął.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Kiedy indziej xD

Według transfermarkt.pl wydaliśmy jak do tej pory tego lata 155 mln euro i mamy wpływy w postaci 50 mln euro. Dodatkowo dołączą:

- Alexis (0 mln)
- Biraghi (0 mln)

Bilans transferowy obecny: -103 mln euro

Orientacyjna cena za Icardiego - 65 mln euro.

Doszły wpływy z LM. Nie dokucza nam FFP

Zeszły rok został zakończony z bilansem - 5mln euro. Zhang obiecał, ze w tym roku będziemy wydawać.

Skoro Inter zatrudnił Conte to znaczy, że mamy włączyć się do walki o tytuł. Jeśli akceptujecie sprzedanie Icardiego i odłożenie kasy na "kiedyś tam", bez zatrudnienia na jego miejsce konkretnego zawodnika to jesteście odklejeni albo mało ambitni. Tutaj i teraz. Albo wcale.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: jaszczomb »

Albo te "kiedyś tam" to np zimowe okno. Będzie czas zobaczyć jak działa maszyna Conte i gdzie są największe braki. Lepiej wydać grube siano na konkretne wzmocnienie newralgicznej pozycji niz wywalanie kasy aby tylko ktoś przyszedł.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: zoniek »

155 baniek, ale bez żadnego mocnego pier*olnięcia w postaci zawodnika, który SAM zrobi różnicę.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

W zimowe okno to się szuka okazji, a nie szasta pieniędzmi. Tak było zawsze. Na wieki wieków amen.

Dokładnie Zoniek, dlatego ja optuję za Dybalą albo chociaż za tym SMS-em, jeden potrafi zrobić różnicę, drugi kisi się w gównianym Lazio, ma ambicje i przede wszystkim jest jakieś 3 półki z wyżej od każdego naszego pomocnika (no może poza Marcelo).
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: jaszczomb »

Okazje okazjami. Majac duzo bilonu można się porozglądac za kimś ciekawym jesli ktoś z podstawowej 11 będzie grał dużo poniżej oczekiwań
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Tootkey też odkłada na potem jak handluje bluzami.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: jaszczomb »

Bardzo merytoryczne kropka
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 24 sie 2019, 11:10 Dokładnie Zoniek, dlatego ja optuję za Dybalą albo chociaż za tym SMS-em, jeden potrafi zrobić różnicę, drugi kisi się w gównianym Lazio, ma ambicje i przede wszystkim jest jakieś 3 półki z wyżej od każdego naszego pomocnika (no może poza Marcelo).
Jak przyjdzie Alexis to Dybala może okazać się zbędny. Poza tym jak Pawełek do nas to Icar do nich, a temu mają się przeciwstawiać Zhangi. Osobiście uważam, że dla Sancheza i Pawełka miejsce w wyjściowym by się u nas znalazło.
Chilijczyk praktycznie klepnięty, a mnie najbardziej przeraża pomoc. Nie ma tam dosłownie NIKOGO kim można postraszyć, same ogóry.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Dybala za plecami Alexisa i Lukaku i system 3-4-1-2. Dobrych i wszechstronnych napastników nigdy za wiele.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: jaszczomb »

Paweł na 10 już gral w juve i dodam, że z marnym skutkiem
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

A tam, pieprzenie.

W Turynie stwierdzili, że Cancelo jest za słaby w defensywie na boku obrony, a myśmy boleli, że go nie wykupiliśmy.

Dybala ma potencjał do gry za napastnikiem. W dobrze ułożonym zespole spokojnie by sobie poradził. Czasem głupie detale decydują o tym że zawodnik w jednym klubie radzi sobie dobrze na konkretnej pozycji, a w innym już nie.

Zresztą mamy tego bydlaka na 9, Sanchez lubi grać szeroko, a Dybala najlepiej radzi sobie z dala od linii bocznej. Dwóch zawodników potrafiących samemu wygrać mecz, na dodatek o zupełnie innych profilach. Dla mnie bomba taki techniczny atak za rosłym murzynem. Kupiłbym to.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

- Przyjęliśmy wypowiedź Wandy Nara ze szczyptą irytacji, biorąc pod uwagę czas i sposób jej wypowiedzi - mówił Marotta w rozmowie przed kamerą DAZN.

- Jednocześnie z czystym sumieniem mogę zaprzeczyć głosom, aby ktoś w klubie powiedział Icardiemu, aby ten został w Interze, a już na pewno nie był to prezydent klubu Steven Zhang - dodał działacz.

- Strategia Interu jest jasna i przekazaliśmy ją już w odpowiednim momencie. Na pewno nie ulegnie ona zmianie - skwitował Włoch.

Wygląda to na przekomarzanie obu stron. Marotta dość mocno wysapał do Wandy. Przeciąganie liny. Zobaczymy kto to wygra, ale przypuszczam, że Paratici blokuje Icardiego i nie mamy za bardzo ruchu. Tak czy siak myślę, że Icardi jednak odejdzie. To wszystko prowokacje i gierki. Skąd to wiem? Wanda jest podobna do Olki.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

umarł ciul,niech żyje Król...Lukaku Witamy ! ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 26 sie 2019, 23:01 Zobaczymy kto to wygra, ale przypuszczam, że Paratici blokuje Icardiego
Poszedłby Miętus do Napoli.
Zyska on, zyska Napoli, zyskamy My (kasę). Straci Juventus, który będzie się kopać na boisku z Higuainem (i jego pensją).

Skoro Marotta i Conte powiedzieli że Icardi w Interze nie zagra, to dla mnie nie zagra i koniec.

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mauro Icardi

Post autor: SETE »

Przegranym tej sytuacji był, jest i będzie tylko i wyłącznie Icardi. Inter w tej sytuacji straci finansowo ale mentalnie zyska na tym cala grupa, Juventus za to nie dostanie w promocji gracza którego bardzo chciał i będzie musial oblecieć sezon na co by nie mowic graczach niechcianych.
Final jest taki, ze Paratici , Agnelii, Nedved i Wanda myśleli ze wydymają swobodnie Marotte i Zhanga , ale Zarzad Interu nie jest w ciemie bity.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mauro Icardi

Post autor: Jaszczu91 »

Jestem ciekaw tego co się stanie z Icardim jeśli zostanie. Przepisy mówią, że dany zawodnik jeśli jest zgłoszony do rozgrywek a nie zagra co najmniej 10% spotkań to może rozwiązać umowę z klubem. Czyli jeśli Marotta postawi na swoim i Icardi nie zagra już dla Interu to po sezonie Miętus odejdzie za free bo rozwiąże umowę.To już chyba lepiej oddać go do tych juvków za 50 mln teraz i niech oni się z tym koniem męczą.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mauro Icardi

Post autor: Saff »

A co za problem wystawić go w kilku mało ważnych spotkaniach w Serie A, nawet jakby miał grać jakieś ogony i wchodzić w 2. połowie?
Pytanie tylko jak się ma ten przepis do tego, kiedy to zawodnik w razie czego odmawia gry?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Jaszczu91 pisze: 27 sie 2019, 12:41 Jestem ciekaw tego co się stanie z Icardim jeśli zostanie. Przepisy mówią, że dany zawodnik jeśli jest zgłoszony do rozgrywek a nie zagra co najmniej 10% spotkań to może rozwiązać umowę z klubem.
Czy tutaj przypadkiem nie chodzi o powołania, a nie samą grę ?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piekarz »

To by było strasznie absurdalne, gdyby chodziło o grę, więc pewnie o powołania.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

No i spotkali się z tym Icardim i ponoć Marotta ani o cal nie zmienił zdania. Won albo trybuny.

Dawac tego Dybalę, Alexisa i Biraghiego.

Jak dojdą to dam nam 3% szans na tryplete, 9% na LM i jakies 40% na Scudetto.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 27 sie 2019, 18:09 Dawac tego Dybalę, Alexisa i Biraghiego.

Jak dojdą to dam nam 3% szans na tryplete, 9% na LM i jakies 40% na Scudetto.
Z tego wynika że na Coppa Italia będziemy mieli ok. 83% szans.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Zgadza się.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Gianluca Di Marzio twierdzi, że Mauro Icardi wyraził wolę pozostania w Interze.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

czyli potwierdza,że jest debilem i ma wywalone jajca na wszystko...temat można usunąć ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mauro Icardi

Post autor: Czarson »

ta sytuacja przekracza granice absurdu...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Corriere informuje, że Icardi wczoraj odbył pełny trening taktyczny i grał w sparingu wewnętrznym. Stanowisko się nie zmienia, ale może być inne po mercato, jeśli ten zostanie. Nasi nie chcą dopuścić do sytuacji w której za rok odejdzie za darmo (musi zagrać minimum w 10% spotkań) oraz dopuszczają do pełnych treningów aby uniknąć pozwu. Ponoć należy spodziewać się jego występów w Pucharze Włoch.

Bardzo ciekawe jak nasi to rozwiążą. Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że jeśli zostanie to po jakimś czasie włączą go także do kadry meczowej. No chyba, że faktycznie Llorente dojdzie, wtedy pozamiatane.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 29 sie 2019, 08:50 Corriere informuje, że Icardi wczoraj odbył pełny trening taktyczny i grał w sparingu wewnętrznym. Stanowisko się nie zmienia, ale może być inne po mercato, jeśli ten zostanie. Nasi nie chcą dopuścić do sytuacji w której za rok odejdzie za darmo (musi zagrać minimum w 10% spotkań) oraz dopuszczają do pełnych treningów aby uniknąć pozwu. Ponoć należy spodziewać się jego występów w Pucharze Włoch.

Bardzo ciekawe jak nasi to rozwiążą. Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że jeśli zostanie to po jakimś czasie włączą go także do kadry meczowej. No chyba, że faktycznie Llorente dojdzie, wtedy pozamiatane.
dokl, aczkolwiek wg tego info https://sempreinter.com/2019/08/28/inte ... egal-risks

Inter’s only remaining risk is found in Article 15 of FIFA’s regulations on player transfers, which states ‘established’ players can resolve their contracts if they do not take part in at least 10% of official matches within a season.

The Nerazzurri could choose to give Icardi a handful of cameo appearances in ‘irrelevant’ matches, so as to close off the striker’s last possible avenue of a legal challenge.

czyli wystarczy dac mu wejsc na kilka minut i niech spada
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Spojrzałem na twittera Wandy i jak się ubiera do tej tiki taki xD To jakiś program dla debili chyba.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 29 sie 2019, 17:11 Spojrzałem na twittera Wandy i jak się ubiera do tej tiki taki xD To jakiś program dla debili chyba.
Nigdy nie oglądałem, ponoć ma dużą oglądalność, tak twierdził jeden z użytkowników fci. Tłum kocha kicz, więc coś w tym musi być, że dla debili.
ODPOWIEDZ