Danilo D'Ambrosio

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Danilo D'Ambrosio

Post autor: Chuchu »

Wszyscy się zachwycają transferem Hernanesa, a zapomnieli że tej zimy zakupiliśmy jeszcze jednego piłkarza :)

D'Ambrosio ma 25 lat, w Torino się wyróżniał na boku obrony, zapłaciliśmy za niego małą kwotę. Mam pewne obawy co do tego, że się okaże kolejnym szrotem, którego trudno się pozbyć, ale nie wydaje mi się, żeby był słabszy od naszych wspaniałych boków Nagatomo-Jonathan.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

szybki, dobra technika, ograny we Włoszech

idealnie pasuje do taktyki Mazzarriego.

Wierzę w niego, myślę że będzie naszym Maggio.

Latem trzeba poszukać naszego Zunigi.

Pozdr.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Dzyl »

Na pewno gorszy od Schelotto czy Pereiry nie będzie. Ale się okażę czy wygryzie ze składu Yuto bądz Jonathana. Myślę że to dobry transfer, solidny zawodnik, może grać po obu stronach boiska. Nie wiążę z nim specjalnie wielkich nadziei, ale myślę że nie będzie to szrot typu Schelotto.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: yoda79 »

Od jutra nie chcę ogladać dwóch uczestników paraolimpiad i paralityków jednocześnie na boisku. Nie liczę na jakies szalenstwo ze strony naszego nowego nabytku, ale wygryzienie Jonathana to obowiazek.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Dzonyy »

Jeśli nie wygryzie Jonathana to znaczy , że będzie gorszy niż Schelotto. Ja w niego wierzę i mam nadzieję , że zobaczę go już dzisiaj przeciwko juve.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

Dzonego wygryzłbym nawet ja, choć już 3 lata nie grałem :)
dla mnie ten gość nie jest nawet piłkarzem, a w meczach z lepszymi zespołami jest obsr...y
pozdr.
IlCapitano

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: IlCapitano »

Dla D'Ambrosio wygryzienie takiego paralityka jak Jonathan to obowiązek. Po cichu liczę, że Mazzarri zrobi z niego naszego Maggio.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Piter »

Il Capitano pisze:Dla D'Ambrosio wygryzienie takiego paralityka jak Jonathan to obowiązek. Po cichu liczę, że Mazzarri zrobi z niego naszego Maggio.

Według mnie jeżeli D'Ambrosio nie wygryzie Jonathana lub Nagatomo, będzie to oznaczać jego największą życiową porażkę.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Wannabe »

Jestem optymistycznie nastawiony do tego wzmocnienia. Włoch, całkiem młody, ograny w Serie A, a i o reprezentację się otarł. Jednakże przypomina się sytuacja z Schelotto gdzie on też przychodził jako "wzmocnienie", a wszyscy wiedzą jak się skończyło. Niemniej jednak życzę Danilo hattricka dziś z ławki :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

Schelotto przychodził, kiego gdy nie mieliśmy trenera (bo za takowego nie uważam Sramy), Srama nie miał pomysłu jak go wykorzystać, gdzie ustawić.

Teraz z D'Ambrosio jest inna sytuacja, jest trener który ma własny styl i swoje schematy, a D'Ambrosio wydaje się idealnie pasować do tych schematów. Ten transfer jest typowo pod Mazzarriego.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

cieszę się że zadebiutował, widać było niezrozumienie i chwilami zagubienie.

Ale i tak ja w niego wierze.

Teraz jeszcze ktoś za Nagatomo, bo aż boli oglądanie w "akcji" Japończyka.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

ciekawe czy D'Ambrosio ma świadomość, że gdyby przedłużył umowę z Torino i został, grałby w Brazylii na MŚ zamiast Darmiana :)

Pozdr.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: sempre_fci »

Il Capitano pisze:Dla D'Ambrosio wygryzienie takiego paralityka jak Jonathan to obowiązek. Po cichu liczę, że Mazzarri zrobi z niego naszego Maggio.
No wlasnie z takim nastawieniem przychodzi, w innym wypadku bedzie to klapa. Licze ze zaskoczy bo moze to byc wzmicnienie na dobrych kilka sezonow.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Dzonyy »

sempre_fci pisze:
Il Capitano pisze:Dla D'Ambrosio wygryzienie takiego paralityka jak Jonathan to obowiązek. Po cichu liczę, że Mazzarri zrobi z niego naszego Maggio.
No wlasnie z takim nastawieniem przychodzi, w innym wypadku bedzie to klapa. Licze ze zaskoczy bo moze to byc wzmicnienie na dobrych kilka sezonow.
Jak narazie się na to nie zanosi. Nie zagrał jakieś oszałamiającej ilości spotkań ale w tych , w których grał spisywał się przeciętnie. Nowy Maicon jest aktualnie od niego o klasę lepszy. Zastanawiające jest tylko to czemu nie powołał go Scolari ? Mecze Interu widzieć musiał skoro powołał Hernanesa. Jedynym wyjaśnieniem jest to , że chciał dać szansę przeciwnikom.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: hQ »

U Mazzara zauważyłem, że bardzo rzadko stosuje rotacje w składzie i więcej zmienia zawodników z przymusu niż z chęci dania szansy. Żeby zawodnik dostał się do pierwszej jedenastki to musi po wejściu na boisko zrobić naprawdę duże wrażenie aby w następnych spotkaniach więcej pograć. Tak było z Kuzmą, który z Milanem wszedł i dał dobrą zmianę, a potem się z nim męczyliśmy następne kilka spotkań. Tak było też z Icardim i Kovą. Rolando też swoje przesiedział na początku. D'Ambrosio grał poprawnie, nie gorzej niż Jonathan czy Yuto, ale musiałby naprawdę dać dużą różnicę aby wywalczyć pierwszy skład. Może w sparingach odpali.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Klinsi64 »

czy naprawdę ten marny grajek przypominający z twarzy juvka zasługuje na temat na forum? :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

[/quote]

Jak narazie się na to nie zanosi. Nie zagrał jakieś oszałamiającej ilości spotkań ale w tych , w których grał spisywał się przeciętnie. Nowy Maicon jest aktualnie od niego o klasę lepszy. Zastanawiające jest tylko to czemu nie powołał go Scolari ? Mecze Interu widzieć musiał skoro powołał Hernanesa. Jedynym wyjaśnieniem jest to , że chciał dać szansę przeciwnikom.[/quote]


Ty na poważnie?? bardzo, ale to bardzo poprawiłeś mi humor tym komentarzem.

Może Scolari miał go powołać zamiast D.Alvesa :)
A Jonathan czekał także na powołanie od Prandellego :) a myślę że nawet Nawałka nie byłby aż tak g...

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

Dzonyy pisze: Jak narazie się na to nie zanosi. Nie zagrał jakieś oszałamiającej ilości spotkań ale w tych , w których grał spisywał się przeciętnie. Nowy Maicon jest aktualnie od niego o klasę lepszy. Zastanawiające jest tylko to czemu nie powołał go Scolari ? Mecze Interu widzieć musiał skoro powołał Hernanesa. Jedynym wyjaśnieniem jest to , że chciał dać szansę przeciwnikom.

Ty na poważnie?? bardzo, ale to bardzo poprawiłeś mi humor tym komentarzem.

Może Scolari miał go powołać zamiast D.Alvesa :)
A Jonathan czekał także na powołanie od Prandellego :) a myślę że nawet Nawałka nie byłby aż tak g...

Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: ZnawcaCalcio »

Odet ośmieszyłeś się
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Odet »

tak, wiem, źle skopiowałem tekst (w 1 poście, taki ze mnie internauta :)

Pozdr.)
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Mati_Btm »

Danilo D'Ambrosio podpisał nowy kontrakt z Interem, który wiąże go do 2021 roku!

Obrazek
F.C. Internazionale
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: VVujek »

Najwyższy czas aby odświeżyć ten temat,Danilo z gówniaka wyrósł na naprawdę dobrego obrońcę,gra dobrze w defensywie jak i ofensywie. W poprzednim sezonie już było widać duży progres,a w obecnym jest ważnym ogniwem naszej drużyny.
DD jest bardzo niedocenianym zawodnikiem,a swoją ciężką pracą zaczyna w końcu przekonywać do siebie kibiców Interu.
Niektórzy oczywiście dalej bazują na swoim starym przekonaniu,że gówniak czy zwykły średniak,a moim zdaniem on jest już dawno ponad tym,a swoimi występami powoli wybija wam to przekonanie z głowy.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: fcinter.pl »

Masakra jakaś a co było jakby Pinamonti grał regularnie co
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: fcinter.pl »

Wczoraj oglądałem mecz Włoch z Francją no i niestety D'Ambrosio wypadł fatalnie. Byłem ciekawy jak zagra naprzeciwko takiego Mbappe no i niestety, on pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy. Obyśmy jednak znaleźli kogoś innego na prawą stronę.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Kusy »

Czarodziej Czasu pisze:Wczoraj oglądałem mecz Włoch z Francją no i niestety D'Ambrosio wypadł fatalnie. Byłem ciekawy jak zagra naprzeciwko takiego Mbappe no i niestety, on pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy. Obyśmy jednak znaleźli kogoś innego na prawą stronę.
Aha, typowe nic nie wnoszące do rozmowy.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Kebo »

Każdy wie, że na LM Ambroży to się nie nadaje niestety i nigdy nie będzie. Może być za to cennym zmiennikiem. Tak samo jak leciał hejt na Żabę, a od kiedy wchodzi z ławki gra naprawdę ok i nie można mieć do niego pretensji.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Klinsi64 »

Klinsi64 pisze:czy naprawdę ten marny grajek przypominający z twarzy juvka zasługuje na temat na forum? :)
Przepraszam Danilo za to co napisałem,orłem nadal nie jesteś,ale na tle innych bocznych obrońców Serie A prezentujesz się solidnie,no i gdyby nie Twój spryt nie byłoby wygranej na Olimpico.Buziaki Pa.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Stryjek »

Jeden z najbardziej hejtowanych zawodników Interu po raz kolejny udowadnia, że zasługuje na to by nosić koszulke Interu, może nie ma duzych umiejętnosci czysto pilkarskich, ale obrońcą jest solidnym i charakternym, a do tego uniwersalnym.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Stryjek »

Tak jak się spodziewałem DD zacznie sezon w 1 składzie,razem z De Vrijem prezentują bardzo wysoki poziom w meczach towarzyskich,Skriniar również prezentował się bardzo dobrze,szkoda tego błędu w ostatnim meczu,ale to powinno sprawić,że będzie bardziej uważny następnym razem.
Głównym powodem z pewnością jest kontuzja Godina,ale co by nie mówić DD zasłużył sobie na to bardzo dobrymi meczami.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Danilo D'Ambrosio

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 5 sie 2019, 09:48 Tak jak się spodziewałem DD zacznie sezon w 1 składzie,razem z De Vrijem prezentują bardzo wysoki poziom w meczach towarzyskich,Skriniar również prezentował się bardzo dobrze,szkoda tego błędu w ostatnim meczu,ale to powinno sprawić,że będzie bardziej uważny następnym razem.
Głównym powodem z pewnością jest kontuzja Godina,ale co by nie mówić DD zasłużył sobie na to bardzo dobrymi meczami.
To się jeszcze okaże, czy tak będzie.
ODPOWIEDZ