Roberto Mancini

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Roberto Mancini

Post autor: pusiek »

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Skoro stać nas na wykładanie kasy na takich zawodników jak Kondogbia czy Candreva to może czas porządnego trenera zatrudnic? Jeszcze rozumiem,że podpisujemy kontrakt na rok z nadzieją,że Simeone za rok do nas dołączy, a jak nie to możemy mu umowe przedłużyć lub bezpiecznie sie rozstać. 3 lata, z czego pewnie za pół roku odejdzie,bo okaże się nie wypałem (oby nie!). Mam dość pseudo trenerów w naszej ekipie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Mancini w zeszłym sezonie nie wyprzedził żadnej znaczącej drużyny,no może po za Fiorą,więc te 4 miejsce to naprawdę minimum jakie mogliśmy ugrać.Co do De Boera to specjalistą od holenderskiej nie jestem,jednego czego jestem pewien to że Mancini z Ajaxem nawet tyle by nie wygrał ;) Bardzo ważna rzecz ich dzieli,Holender ma z tyłu głowy Milika,Klaasena i tej klasy piłkarzy,Inter to dla niego awans i duży krok naprzód,Mancini obciążony balastem w postaci Ibry,Aguero czy Yaya Toure,najlepsze ma już za sobą,każdy kolejny klub to odcinanie kuponów.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Roberto Mancini

Post autor: Piter »

Inter po połowie sezonu był pierwszy a Roma była poza podium i wyrzucili Garcie, przyszedł Spaletti a Mancini sie posrał i jeszcze dał sie wyprzedzić, ba nawet byliśmy na 5 miejscu (przypominam że w połowie sezonu zajmowaliśmy 1-wsze miejsce) więc niech mi jakiś amator albo imbecyl powie, że 4 miejsce to jest sukces, to utnę mu palce i nic więcej nie napisze
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: hbk »

4 miejsce to byl sukces.

Ile razy to juz slyszalem, czytalem, ze mamy sklad na LM. Konczylo sie na 6,9, 5 i 8 miejscu. Nadchodza mistrzowie, za sredniego trenera bierzemy dziwnego trenera.

Jedyna nasza nadzieja, to wiara ze Frank odbuduje mityczna szatnie i stworzy atmosfere. Ale czy da sie sprawic, ze Murillo bedzie gral bezblednie, Yuto bedzie dobrym obronca, Ansaldi i Erkin wniosa sie na jakis poziom, Kondogbia zacznie grac bardzo dobrze, Brozo zagra kilka dobrych meczy pod rzad,Eder zacznie strzelac, a Palacio sie odmlodzi?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Roberto Mancini

Post autor: Odet »

Trzeba było podziękować Mancio od razu po sezonie, a nie teraz, gdy za 12 dni rusza liga. Absurdalna decyzja.

Jeszcze bardziej absurdalne jest zatrudnienie De Boera. Amator wyleci do świąt.

A ja naiwny wierzyłem, że będzie lepiej (bo roszad w składzie mało i zgrany zespół odpali), a kolejny sezon przejściowy się szykuje :/

Pozdr.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: PepeBergomi »

Nareszcie...szkoda ze po weekendzie bo bym to opił z radości. Jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów świata leci. Jedynym jego plusem było nazwisko które pozwoliło na ściągniecie kilku grajków którzy i tak w jakiś wyjątkowy sposób nie poprawili naszej gry.
De Boer... oczywiście wolałbym Simeone czy Guardiole ale niestety na dzień dzisiejszy oni nawet nie spojrza w naszą strone. Nowy trener dostał kredyt zaufania i licze ze coś tam ugra. Dla tych co juz gościa krytykują, nikt nam nie zagwarantuje sukcesów. Ostatnie lata pokazały jak nieprzewidywalna jest piłka np:
-Ranieri wyszydzany u nas z Lisami mistrza zdobył,
-Sarri lesny, włoski dziadek = betonem, stworzył swietną druzyne w Napoli. Puki co możemy im lizać zadki z 4 miejsca
-Simeone.... dopiero w Atletico mu pykło, w Catanii sobie nie poradził, musiał wrocic do Argentyny,
-Emery w Valencii bez sukcesów, w Spartaku jeszcze gorzej aż w końcu w Sevilli 2 razy liga europy.
Mam nadzieje ze holender popracuje i jakoś to bedzie wygladało. Oby obyło się bez zgrzytów i konfliktów w szatni.
Powodzenia!!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:Trzeba było podziękować Mancio od razu po sezonie, a nie teraz, gdy za 12 dni rusza liga. Absurdalna decyzja.

Jeszcze bardziej absurdalne jest zatrudnienie De Boera. Amator wyleci do świąt.

A ja naiwny wierzyłem, że będzie lepiej (bo roszad w składzie mało i zgrany zespół odpali), a kolejny sezon przejściowy się szykuje :/

Pozdr.
Mancini przecież tak wszystko skrupulatnie poukładał,że De Boer przyjdzie i wszystko zepsuje,każe pościągać portrety Roberto ze ścian i za namową kochających Mancio piłkarzy,na czele z Joveticem, zostanie wyrzucony po 4 kolejkach...
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: hbk »

PepeBergomi pisze:Nareszcie...szkoda ze po weekendzie bo bym to opił z radości. Jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów świata leci. Jedynym jego plusem było nazwisko które pozwoliło na ściągniecie kilku grajków którzy i tak w jakiś wyjątkowy sposób nie poprawili naszej gry.
De Boer... oczywiście wolałbym Simeone czy Guardiole ale niestety na dzień dzisiejszy oni nawet nie spojrza w naszą strone. Nowy trener dostał kredyt zaufania i licze ze coś tam ugra. Dla tych co juz gościa krytykują, nikt nam nie zagwarantuje sukcesów. Ostatnie lata pokazały jak nieprzewidywalna jest piłka np:
-Ranieri wyszydzany u nas z Lisami mistrza zdobył,
-Sarri lesny, włoski dziadek = betonem, stworzył swietną druzyne w Napoli. Puki co możemy im lizać zadki z 4 miejsca
-Simeone.... dopiero w Atletico mu pykło, w Catanii sobie nie poradził, musiał wrocic do Argentyny,
-Emery w Valencii bez sukcesów, w Spartaku jeszcze gorzej aż w końcu w Sevilli 2 razy liga europy.
Mam nadzieje ze holender popracuje i jakoś to bedzie wygladało. Oby obyło się bez zgrzytów i konfliktów w szatni.
Powodzenia!!
Nie pisz historii na nowo:
- Simeone juz w Argentynie wygrywał mistrzostwa, w Catanii zrobił to po co go zatrudnili, utrzyamł ich w lidze, a nastepnie chcial odejsc.
Emery w Valencii radził sobie niezle, coz nie jego wina, ze wtedy juz zaczely dominowac Barca i Real. Jak sprzedali mu Silve i Ville to zaczelo sie sypac.

Zwalnianie trenera na dwa tygodnie przed poczatkiem sezonu to idiotyzm. Coz pozostaje miec nadzieje na efekt miotly i stowrzenie druzyny.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Roberto Mancini

Post autor: BAGGIO1 »

Umówmy się, że żaden poważny klub, aspirujący do gry w Lidze Mistrzów nie zmienia trenera na niespełna 2 tygodnie przed startem sezonu. To, że Mancini się wypalił było widoczne od samego startu przygotowań ( z doniesień mediów). Nie wierzę, że w klubie tego nie widzieli, było trzeba działać już w czerwcu. Wali amatorszczyzną na kilometr ...

Sam De Boer mnie nie przekonuje. Serie A to kilka pięter wyżej aniżeli holenderska eredivisie i boję się, że w ogóle nie ogarnie tematu. Szkoda, bo już przed starem sezonu mam poczucie, że jest on stracony ...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Co jest gorsze?Zwalnianie trenera,który nic nie wnosił 2 tygodnie przed sezonem,czy skreślanie trenera przed podpisaniem kontraktu?
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Roberto Mancini

Post autor: Saff »

Czarodziej Czasu pisze:De boer - amator, pionek. Jego ajax notorycznie kompromitowal sie w europie. Popelnia absurdalne decyzje personalne. No i przegrany final sezonuw sposob kompromitujacy. On jest jeszcze slabszy od manciniego. Obrony to on nie naprawi. Szkoda ze nikt nie pomyslal o pellegrinim ale rozumiem ze db bedzie latwo sterowalny. Tak czy siak sezon juz stracony i bijemy sie co najwyzej o gorna polowe tabeli. Bedzie 9 miejsce
I naprawdę uważasz, że na takim etapie na jakim jesteśmy, trener kalibru Pellegriniego zdecydowałby się na pracę u nas?
Tak jak pisałem wcześniej, kogo mieliśmy innego do wyboru? Hiddinka? To samo raczej co z Pellegrinim. Blanc? Przypuszczalnie pobaluje za pieniądze szejków i odpocznie od pracy. Bielsa? Proszę Cię. Leonardo? Nie wydaje mi się, żeby chciał podjąć pracę, jeżeli miałby być tymczasowym trenerem, na rok, tak jak o tym pisali ludzie na sb wczoraj. Można żałować jedynie, że Mancini nie poleciał wcześniej i nie powalczyliśmy o Sampaoliego, bo i Emery raczej byłby nie do zatrudnienia, w perspektywie oferty z PSG.

Kompromitowanie się w Europie? Sorry:
10/11 - 3. miejsce w grupie LM za Realem i Milanem (1 pkt mniej od Milanu), w LE odpada w 1/8 ze Spartakiem.
11/12 - 3. miejsce w grupie LM za Realem i Lyonem (tyle samo pkt co Lyon i przy okazji warto pamiętać, że w mocno kontrowersyjnych okolicznościach z podejrzeniem ustawienia awansu Lyonu), w LE odpada w 1/16 z United.
12/13 - 3. miejsce w grupie LM za Borussią i Realem, w LE odpada w 1/16 ze Steauą w karnych.
13/14 - 3. miejsce w grupie LM za Barceloną i Milanem (1 pkt mniej od Milanu), w LE odpada w 1/16 z Salzburgiem.
14/15 - 3. miejsce w grupie LM za Barceloną i PSG, w LE odpada w 1/8 z Dnipro.
15/16 - odpada w el. LM z Rapidem, 3. miejsce w grupie LE.

Biorąc jednocześnie pod uwagę poziom Ajaxu i fakt, że regularnie, rok rocznie tracił kolejnych, znaczących zawodników uważasz to za kompromitację? Z gówna bata nie ukręcisz, a mimo wszystko gra Ajaxu w LM mogła się podobać.

Przegrana w ostatnim sezonie mistrzostwa frajerska, to fakt, ale znowu - Ajax rozmienia się coraz bardziej na drobne. Wiele osób krytykowało go za zmianę Milika, nie wiem, meczu nie oglądałem, ale znajomy kibicujący Ajaxowi twierdził, że była to dobra decyzja, bo Arek kopał się po czole w tym spotkaniu, w co zasadzie można uwierzyć, patrząc przez pryzmat jego późniejszych występów na Euro.

Nie zrozumcie mnie źle, sam bym chciał lepszego trenera, ale w obecnej chwili uważam, że nie mogliśmy lepiej wybrać. A kwestia tego, czy trzymać tego amatora Manciniego dalej, czy zatrudnić de Boera, który może odpalić, raczej wydaje się jasna.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Roberto Mancini

Post autor: Alfa »

Saff pisze:
Czarodziej Czasu pisze:De boer - amator, pionek. Jego ajax notorycznie kompromitowal sie w europie. Popelnia absurdalne decyzje personalne. No i przegrany final sezonuw sposob kompromitujacy. On jest jeszcze slabszy od manciniego. Obrony to on nie naprawi. Szkoda ze nikt nie pomyslal o pellegrinim ale rozumiem ze db bedzie latwo sterowalny. Tak czy siak sezon juz stracony i bijemy sie co najwyzej o gorna polowe tabeli. Bedzie 9 miejsce
I naprawdę uważasz, że na takim etapie na jakim jesteśmy, trener kalibru Pellegriniego zdecydowałby się na pracę u nas?
Tak jak pisałem wcześniej, kogo mieliśmy innego do wyboru? Hiddinka? To samo raczej co z Pellegrinim. Blanc? Przypuszczalnie pobaluje za pieniądze szejków i odpocznie od pracy. Bielsa? Proszę Cię. Leonardo? Nie wydaje mi się, żeby chciał podjąć pracę, jeżeli miałby być tymczasowym trenerem, na rok, tak jak o tym pisali ludzie na sb wczoraj. Można żałować jedynie, że Mancini nie poleciał wcześniej i nie powalczyliśmy o Sampaoliego, bo i Emery raczej byłby nie do zatrudnienia, w perspektywie oferty z PSG.

Kompromitowanie się w Europie? Sorry:
10/11 - 3. miejsce w grupie LM za Realem i Milanem (1 pkt mniej od Milanu), w LE odpada w 1/8 ze Spartakiem.
11/12 - 3. miejsce w grupie LM za Realem i Lyonem (tyle samo pkt co Lyon i przy okazji warto pamiętać, że w mocno kontrowersyjnych okolicznościach z podejrzeniem ustawienia awansu Lyonu), w LE odpada w 1/16 z United.
12/13 - 3. miejsce w grupie LM za Borussią i Realem, w LE odpada w 1/16 ze Steauą w karnych.
13/14 - 3. miejsce w grupie LM za Barceloną i Milanem (1 pkt mniej od Milanu), w LE odpada w 1/16 z Salzburgiem.
14/15 - 3. miejsce w grupie LM za Barceloną i PSG, w LE odpada w 1/8 z Dnipro.
15/16 - odpada w el. LM z Rapidem, 3. miejsce w grupie LE.

Biorąc jednocześnie pod uwagę poziom Ajaxu i fakt, że regularnie, rok rocznie tracił kolejnych, znaczących zawodników uważasz to za kompromitację? Z gówna bata nie ukręcisz, a mimo wszystko gra Ajaxu w LM mogła się podobać.

Przegrana w ostatnim sezonie mistrzostwa frajerska, to fakt, ale znowu - Ajax rozmienia się coraz bardziej na drobne. Wiele osób krytykowało go za zmianę Milika, nie wiem, meczu nie oglądałem, ale znajomy kibicujący Ajaxowi twierdził, że była to dobra decyzja, bo Arek kopał się po czole w tym spotkaniu, w co zasadzie można uwierzyć, patrząc przez pryzmat jego późniejszych występów na Euro.

Nie zrozumcie mnie źle, sam bym chciał lepszego trenera, ale w obecnej chwili uważam, że nie mogliśmy lepiej wybrać. A kwestia tego, czy trzymać tego amatora Manciniego dalej, czy zatrudnić de Boera, który może odpalić, raczej wydaje się jasna.

Dziekuje dobranoc.

Dodam jeszcze od siebie ze z Mancinim rowniez nie bylo zadnych perspektyw, czuc bylo ciagnacy sie za nim syf w szatni po meczu z lazio i brak jakiegokolwiek poparcia ze strony zawodnikow. Mogli wczesniej zmienic, ale widocznie chcieli zostawic Mancio ale ze ten chcial jakies chore warunki konktraktu to postawil ich pod sciana no i stwierdzili ze lepiej pozno niz wcale. Poza tym De boer ma zarabiac 1.5mln rocznie, na 3 lata, nawet jesli zajmie 3 miejsce a i tak nasi stwierdza ze go wyjebia na rzecz Simeone to i tak odszkodowanie bedzie mniejsze niz u mancio, a mysle ze jest to calkiem realna opcja, bo okazji z simeone nie beda chcieli przepuscic
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Imrahil »

Lepiej zmienić trenera teraz, na początku sierpnia, kiedy jeszcze sezon się nie zaczął, niż w okresie ligowym. To chyba aż nazbyt logiczne. Zarząd chciał poczekać, monitorować pracę Manciniego w okresie przygotowawczym. On sam wynikami dał im powód do zwolnienia. Jedyne, z czym mogę się zgodzić, że po pamiętnym meczu z Lazio nie odłożono decyzji do czerwca, tylko czekali (zarząd) aż dwa miesiące na nowe motywy i potknięcia Roberto.
Wydaje mi się, że już wcześniej to było planowane, chociażby z powodu ruchów transferowych. Praktycznie tylko Candreva przyszedł z "listy" Wybitnego, reszta jego wymysłów spotkała się z kategorycznym sprzeciwem.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Roberto Mancini

Post autor: Saff »

A wracając do osoby de Boera. Tak z ciekawości podpytałem znajomego, który w miarę regularnie oglądał mecze Ajaxu i twierdzi, że ma mieszane uczucia co do jego osoby.
Ajax za czasów Franka ponoć preferował ofensywny styl gry (ale to w sumie specyfika ligi i nie musi się przełożyć to na Serie A i Inter) i ustawienie 4-5-1 z bocznymi obrońcami często podłączającymi się do ataku.
Twierdzi, że de Boer był dobrym motywatorem, że miał charyzmę i posłuch w szatni, ale to mogło w znacznym stopniu wynikać z tego, że bądź co bądź jest legendą klubu.
Główny zarzut jaki kieruje pod jego kątem, to niektóre niezrozumiałe decyzje personalne - potrafił mieć swoich pupili (Blind), którzy niezależnie od formy, grali regularnie w podstawowym składzie.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: hbk »

Imrahil Hitokiri pisze:Lepiej zmienić trenera teraz, na początku sierpnia, kiedy jeszcze sezon się nie zaczął, niż w okresie ligowym. To chyba aż nazbyt logiczne. Zarząd chciał poczekać, monitorować pracę Manciniego w okresie przygotowawczym. On sam wynikami dał im powód do zwolnienia. Jedyne, z czym mogę się zgodzić, że po pamiętnym meczu z Lazio nie odłożono decyzji do czerwca, tylko czekali (zarząd) aż dwa miesiące na nowe motywy i potknięcia Roberto.
Wydaje mi się, że już wcześniej to było planowane, chociażby z powodu ruchów transferowych. Praktycznie tylko Candreva przyszedł z "listy" Wybitnego, reszta jego wymysłów spotkała się z kategorycznym sprzeciwem.
Serio ktos monitoruje sparingi. No jaj sobie nie robmy.
Kompromitacja jest zwalnianie trenera na dwa tygodnie przed poczatkiem sezonu. Osoby zarzadzajace wlasnie pokazaly, ze sa debilami.

Co do de Boera, oczywiscie zycze mu wszystkiego najlepszego, kilka sezonow mial niezlych. Miejmy nadzieje, ze serie a to nie ebda za wysokie progi. No i jak juz zwrocono uwage, nikogo lepszego zatrudnic sie nie dalo.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Imrahil »

hbk pisze: Serio ktos monitoruje sparingi. No jaj sobie nie robmy.
Kompromitacja jest zwalnianie trenera na dwa tygodnie przed poczatkiem sezonu. Osoby zarzadzajace wlasnie pokazaly, ze sa debilami.
Chyba sobie jaja robisz myśląc, że to był ich główny powód - wyniki spraingów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przypominam też, że Mancini w zeszłym sezonie dwukrotnie otrzymywał ultimatum i z każdego się nie wywiązał.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Roberto Mancini

Post autor: miniu86 »

Z jednej strony taka zmiana na 12 dni przed startem sezonu pokazuje jakim jesteśmy klubem, z drugiej zaś ciężko to oceniać bo nie znamy wszystkich faktów. Gra Interu za Manciniego nie budziła naszego zachwytu, w dodatku pisze się coś o konflikcie z zawodnikami.

Mleko się rozlało, teraz wypadałoby wierzyć, że w końcu trafimy na odpowiedniego szkoleniowca. Doświadczenie jednak podpowiada, że będzie jak zawsze.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Kujon »

Ta decyzja powinna być zaraz po zakończeniu sezonu, ale lepiej zaryzykować z De Boerem teraz niż dalej iść w przeciętność z Roberto.

A może tak w pakiecie Klaassen od razu :P
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Roberto Mancini

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze: Mancini przecież tak wszystko skrupulatnie poukładał,że De Boer przyjdzie i wszystko zepsuje,każe pościągać portrety Roberto ze ścian i za namową kochających Mancio piłkarzy,na czele z Joveticem, zostanie wyrzucony po 4 kolejkach...
pewnie zostanie wyrzucony do świąt...
Klinsi64 pisze:De Boer to już człowiek Thohira co powinno rozjaśnić sytuację i oczyścić klimat...
no i w ramach tego oczyszczenia, pewnie zaraz odejdzie Icardi, bo nie zechce gnić w "gównoklubie", który 12 dni przez 1 kolejka wywala trenera...
Klinsi64 pisze:Co jest gorsze?Zwalnianie trenera,który nic nie wnosił 2 tygodnie przed sezonem,czy skreślanie trenera przed podpisaniem kontraktu?
na pewno lepsze jest zatrudnienie faceta, który po włosku umie powiedzieć "Forza Inter"...

W świat idzie info (co z tego, że nie prawdziwe) Chińczyków, wywalamy trenera po przegranych sparingach. Dobrze że CHińczyki nie rządzą w Barcelonie (wtopa z Liverpoolem), czy w Liverpoolu (wtopa z Mainz) :)

Dobre Mercato, niezły skład i 2 tyg przed ligą zmiana trenera... głupota.

Pozdr.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: hbk »

Imrahil Hitokiri pisze:
hbk pisze: Serio ktos monitoruje sparingi. No jaj sobie nie robmy.
Kompromitacja jest zwalnianie trenera na dwa tygodnie przed poczatkiem sezonu. Osoby zarzadzajace wlasnie pokazaly, ze sa debilami.
Chyba sobie jaja robisz myśląc, że to był ich główny powód - wyniki spraingów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przypominam też, że Mancini w zeszłym sezonie dwukrotnie otrzymywał ultimatum i z każdego się nie wywiązał.
Proszę w takim razie o wyjaśnienie swojej wypowiedzi.
Skoro zwalniamy w trakcie sparingow, okresu przygotowawczego, to co bylo powodem zwolnienia. No chyba, ze powodem zwolnienia byla inna wizja klubu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
Klinsi64 pisze: Mancini przecież tak wszystko skrupulatnie poukładał,że De Boer przyjdzie i wszystko zepsuje,każe pościągać portrety Roberto ze ścian i za namową kochających Mancio piłkarzy,na czele z Joveticem, zostanie wyrzucony po 4 kolejkach...
pewnie zostanie wyrzucony do świąt...
Klinsi64 pisze:De Boer to już człowiek Thohira co powinno rozjaśnić sytuację i oczyścić klimat...
no i w ramach tego oczyszczenia, pewnie zaraz odejdzie Icardi, bo nie zechce gnić w "gównoklubie", który 12 dni przez 1 kolejka wywala trenera...
Klinsi64 pisze:Co jest gorsze?Zwalnianie trenera,który nic nie wnosił 2 tygodnie przed sezonem,czy skreślanie trenera przed podpisaniem kontraktu?
na pewno lepsze jest zatrudnienie faceta, który po włosku umie powiedzieć "Forza Inter"...

W świat idzie info (co z tego, że nie prawdziwe) Chińczyków, wywalamy trenera po przegranych sparingach. Dobrze że CHińczyki nie rządzą w Barcelonie (wtopa z Liverpoolem), czy w Liverpoolu (wtopa z Mainz) :)

Dobre Mercato, niezły skład i 2 tyg przed ligą zmiana trenera... głupota.

Pozdr.
Mancini jest rodowitym Włochem,a przez 1,5 roku nie potrafił znaleźć wspólnego języka z piłkarzami,De Boer gada po angielsku i hiszpańsku,więc z większością się dogada,do reszty się nie odnoszę,bo jak zwykle histeryzujesz co jest typowe dla kibiców romantyków...
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Roberto Mancini

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze: Mancini jest rodowitym Włochem,a przez 1,5 roku nie potrafił znaleźć wspólnego języka z piłkarzami,De Boer gada po angielsku i hiszpańsku,więc z większością się dogada,do reszty się nie odnoszę,bo jak zwykle histeryzujesz co jest typowe dla kibiców romantyków...
Jezu, Ty dalej nie rozumiesz (nic na to nie poradzę), że chodzi mi o czas kiedy chcą zwolnić Mancio.
Za stary jestem na kłótnie, a polemika z Tobą ma taki sam sens jak rozmowa (bez urazy) ze ścianą :)
Serdecznie pozdrawiam.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Roberto Mancini

Post autor: Alfa »

Odet pisze:
Klinsi64 pisze: Mancini jest rodowitym Włochem,a przez 1,5 roku nie potrafił znaleźć wspólnego języka z piłkarzami,De Boer gada po angielsku i hiszpańsku,więc z większością się dogada,do reszty się nie odnoszę,bo jak zwykle histeryzujesz co jest typowe dla kibiców romantyków...
Jezu, Ty dalej nie rozumiesz (nic na to nie poradzę), że chodzi mi o czas kiedy chcą zwolnić Mancio.
Za stary jestem na kłótnie, a polemika z Tobą ma taki sam sens jak rozmowa (bez urazy) ze ścianą :)
Serdecznie pozdrawiam.

a czyTy nie pojmujesz ze oni chcieli go zostawić i mu zaoferowali nowy kontrakt ale on odrzucił po czym zdecydowali sie go wywalic, tymbardziej ze od maja mancio robil syf z zarzadem
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Imrahil »

Ale co jest złego w czasie, kiedy go zwolnili? To teraz tylko w okresie czerwiec-lipiec można zmieniać trenera? To teraz, gdy zespół dostaje srogie lanie w lidze musi czekać na ten magiczny miesiąc by zwolnić szkoleniowca?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
Klinsi64 pisze: Mancini jest rodowitym Włochem,a przez 1,5 roku nie potrafił znaleźć wspólnego języka z piłkarzami,De Boer gada po angielsku i hiszpańsku,więc z większością się dogada,do reszty się nie odnoszę,bo jak zwykle histeryzujesz co jest typowe dla kibiców romantyków...
Jezu, Ty dalej nie rozumiesz (nic na to nie poradzę), że chodzi mi o czas kiedy chcą zwolnić Mancio.
Za stary jestem na kłótnie, a polemika z Tobą ma taki sam sens jak rozmowa (bez urazy) ze ścianą :)
Serdecznie pozdrawiam.
Umówmy się że Mancini przez okres swojej pracy nie zbudował nic.Czy można zepsuć nic?Co jest gorsze dla wizerunku klubu?Zmiana trenera na 2 tygodnie przed startem,czy 1-6 ze Spurs i 1-4 z rezerwami Bayernu po kompromitującej grze(z Bayernem w ogóle nie grali)?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Roberto Mancini

Post autor: Odet »

Alfa pisze: a czyTy nie pojmujesz ze oni chcieli go zostawić i mu zaoferowali nowy kontrakt ale on odrzucił
tego na 100% nie wiemy
Imrahil Hitokiri pisze:Ale co jest złego w czasie, kiedy go zwolnili?
dowiesz się za miesiąc lub dwa
Imrahil Hitokiri pisze:To teraz tylko w okresie czerwiec-lipiec można zmieniać trenera? To teraz, gdy zespół dostaje srogie lanie w lidze musi czekać na ten magiczny miesiąc by zwolnić szkoleniowca?
to my w lidze gramy z Tottenhamem i Bayernem? a co to za liga, bo coś przeoczyłem??
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Orzeu »

tego na 100% nie wiemy
no to jest akurat jasne, bo trąbią o tym w każdym źródle
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roberto Mancini

Post autor: Bart »

Odet pisze:
Imrahil Hitokiri pisze:Ale co jest złego w czasie, kiedy go zwolnili?
dowiesz się za miesiąc lub dwa
Juventus zatrudnil Allegriego 16 lipca, co nie przeszkodzilo im w zdobyciu mistrzostwa i awansie do finalu LM.

Termin nie jest zly. Tak naprawde rozgrywki ruszaja na powaznie dopiero za ponad miesiac.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Roberto Mancini

Post autor: maniekfci »

Odet pisze:
Alfa pisze: a czyTy nie pojmujesz ze oni chcieli go zostawić i mu zaoferowali nowy kontrakt ale on odrzucił
tego na 100% nie wiemy
Imrahil Hitokiri pisze:Ale co jest złego w czasie, kiedy go zwolnili?
dowiesz się za miesiąc lub dwa
Imrahil Hitokiri pisze:To teraz tylko w okresie czerwiec-lipiec można zmieniać trenera? To teraz, gdy zespół dostaje srogie lanie w lidze musi czekać na ten magiczny miesiąc by zwolnić szkoleniowca?
to my w lidze gramy z Tottenhamem i Bayernem? a co to za liga, bo coś przeoczyłem??

opisz o co Ci dokładnie chodzi.
nie popierasz decyzji zarządu o zwolnieniu czy o co konkretnie idzie?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Roberto Mancini

Post autor: Odet »

Bart pisze:
Odet pisze:
Imrahil Hitokiri pisze:Ale co jest złego w czasie, kiedy go zwolnili?
dowiesz się za miesiąc lub dwa
Juventus zatrudnil Allegriego 16 lipca, co nie przeszkodzilo im w zdobyciu mistrzostwa i awansie do finalu LM.
jeśli na miejsce Mancio przyjdzie Allegri to od razu stanę się najszczęśliwszym człowiekiem pod Słońcem :)
maniekfci pisze:nie popierasz decyzji zarządu o zwolnieniu czy o co konkretnie idzie?
o termin mi chodzi, o termin...

Pozdr.
ODPOWIEDZ