Roberto Mancini

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: hQ »

Plusy Mancio:
- od momentu aż przyszedł to klub zaczął ściągać jakieś konkretne nazwiska w miarę znane w świecie futbolu, a nie Taider, Dodo itd.
- 4 miejsce, no jednak to ciągle lepiej niż rok temu,
- pozbycie się Ranocchi i reszty ogórków,
- mimo wszystko lepsza gra w defensywie, ogarnięcie Handanovicia.

Minusy:
- kompletnie bezsensowne rotowanie składem gdzie jedynymi rozgrywkami w jakich braliśmy udział była liga i parę spotkać w pucharze Włoch,
- kompletny brak stylu, bazowanie na indywidualnościach,
- dalej nie wiadomo kto jest liderem, nie ma kręgosłupa, szczególnie w pomocy. Różne dziwne decyzje jak choćby wystawienie Santona na Milan gdzie nie grał od dłuższego czasu, posadzenie na ławce Icardiego, po świetnym meczu z Napoli czy Juve (tu trochę rozumiem, dogrywka) znów 4 zmiany w kadrze.
- motywacja, tu jest ogromny problem, jak idzie to idzie, jak nie to nie, często widać np. jak Brozović po nieudanym podaniu od razu głowa w dół i bezradność, to samo Perisić.
- no i najważniejsze, zależy to pewnie głównie od materiału jaki mamy w kadrze, świetnie gramy z zespołami, które nas naciskają, a my musimy kontrować, ale w drugą stronę jest totalna męczarnia, gra w szerz i pierdyliard dośrodkowań na oślep w pole karne, brak schematów. No jak oglądałem choćby Real z City to oni grali jakieś 5x szybciej.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Roberto Mancini

Post autor: miniu86 »

Jeżeli niemożliwe jest przyjście Simeone to dałbym Mancio jeszcze sezon. Nie widzę innego sensownego rozwiązania. Zatrudnimy kogoś pokroju Mihajlovica. Przyjdą noname'y, znowu przebudowa i 6 miejsce na koniec sezonu. Widzę to przed swoimi oczami.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Roberto Mancini

Post autor: kachol »

hbk pisze:
kachol pisze:Pozostawienie Manciniego to największy błąd jaki może zrobić zarząd (większym jest tylko to, że się sami do dymisji nie podadzą, ale na to nie liczę).

Bo Inter z Mancinim grać lepiej nie będzie, więc żeby wejść do top 3 musimy liczyć, że Juve się jeszcze umocni kosztem Napoli i Romy. Chociaż zaryzykuje, że te dwa zespoły nie są się w stanie tak osłabić, żeby na koniec sezonu znaleźć się za Interem Manciniego, a do tego jak co roku mało prawdopodobne jest, ale możliwe, że Viola i Milan wykrzeszą z siebie trochę więcej i również nas przegonią.
Zwolnić trenera! Robimy to od kilku lat i mamy niesamowite efekty!!!
Efekty są do dupy, bo trenerzy, którzy przyszli, albo nie pasowali do Interu (nie ci zawodnicy pod to co chcieliby grać), albo po prostu sami byli słabymi fachowcami. Mancini może zostać jak dostanie z 100 baniek na wzmocnienia kolejne, wtedy owszem zbuduje w dwa sezony zespół, który będzie walczył o wicemistrzostwo, bez tego się to nie uda, bo po prostu to nie jest typ, który zmotywuje niezmotywowanych i wyciśnie sezony życia z przeciętniaków, którzy nagle pociągnął ten klub na szczyt. Mancini zapewni brak kompromitacji jakim jest 4 miejsce i z obecnymi możliwościami kadrowymi jak powiedziałem, jak nie osłabi się top 3 to w ciemno mogę mówić, że w przyszłym sezonie gramy o pozycję nr 4 i to jest max na tą chwile.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Roberto Mancini

Post autor: Piter »

Ty amatorze, ty psycholu, ty gnoju jeden ty, odejdź w tej chwili póki sezon się jeszcze nie zaczął.
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Roberto Mancini

Post autor: Alabaa »

A-M-A-T-O-R !!
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: PepeBergomi »

kachol pisze:
hbk pisze:
kachol pisze:
Efekty są do dupy, bo trenerzy, którzy przyszli, albo nie pasowali do Interu (nie ci zawodnicy pod to co chcieliby grać), albo po prostu sami byli słabymi fachowcami. Mancini może zostać jak dostanie z 100 baniek na wzmocnienia kolejne, wtedy owszem zbuduje w dwa sezony zespół, który będzie walczył o wicemistrzostwo, bez tego się to nie uda, bo po prostu to nie jest typ, który zmotywuje niezmotywowanych i wyciśnie sezony życia z przeciętniaków, którzy nagle pociągnął ten klub na szczyt. Mancini zapewni brak kompromitacji jakim jest 4 miejsce i z obecnymi możliwościami kadrowymi jak powiedziałem, jak nie osłabi się top 3 to w ciemno mogę mówić, że w przyszłym sezonie gramy o pozycję nr 4 i to jest max na tą chwile.
Mancini w City miał kasy ile chciał a zdobył jeden puchar i mistrza wiec przy 100 bankach to watpie by cokolwiek ugrał biorac pod uwage obecne ceny za konkretnych zawodników. :P
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Roberto Mancini

Post autor: miniu86 »

Niby sparingami się nie powinniśmy przejmować, jednak to pewnie nie przypadek, że przegrywamy z Tottenhamem 1-6.

Ehh Mancio, weź mnie raz w życiu zaskocz i zrób coś z niczego.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Roberto Mancini

Post autor: Stachoo »

miniu86 pisze:Niby sparingami się nie powinniśmy przejmować, jednak to pewnie nie przypadek, że przegrywamy z Tottenhamem 1-6.

Ehh Mancio, weź mnie raz w życiu zaskocz i zrób coś z niczego.

Z niczego? No kurde, z niczego to mógłby zrobić, gdyby wygryzł w tym momencie Montelle, ale teraz w Interze na papierze na 2 kadrę w serie a, więc jakie z niczego.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

dobra popisałeś się,a teraz zażyj tabletki które ci zapisał psychiatra
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Roberto Mancini

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:dobra popisałeś się,a teraz zażyj tabletki które ci zapisał psychiatra
Lepiej tego sprecyzować się nie dało. Dziękuję, że wyręczyłeś mnie w odpowiedzi na jego post.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Roberto Mancini

Post autor: Dzyl »

Co z tego, że mamy podstawową 11 na dobrym poziomie, jak nie mamy w ogóle ławki
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Orzeu »

Dzyl pisze:Co z tego, że mamy podstawową 11 na dobrym poziomie, jak nie mamy w ogóle ławki
Nie jest aż tak źle. Taki Erkin, Santon, Medel, Melo, Eder, Jovetić jeśli fizycznie będą przygotowani do sezonu to są piłkarze gwarantujący określony poziom.

zmiennicy na każdą pozycję:

ŚO: Ranocchia, Medel, D'Ambrosio - słabo
Boczni obrońcy: Erkin, Nagatomo, Santon - mocno przeciętni
pomoc: Medel, Melo + mam nadzieję jeszcze jakiś zawodnik - nie jest źle IMO
skrzydła: Biabiany, Palacio, Eder - nie jest źle, każdy z tych zawodników ma jakieś zalety, ale no Biabianym na Juve to raczej trochę słabo.
Atak: Jovetić, Eder - dobrzy zmiennicy
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: Imrahil »

Jest jeszcze Marco Andreoli, który gdy grał, nie zawodził.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Roberto Mancini

Post autor: mathias »

Andreolli to niewiadoma. Przed kontuzją grał solidnie, ale po tak długiej przerwie ma dużo zaległości fizycznej. Oby tylko nie zaczął babolić nak Ranocchia, bo to by był jego koniec.

Jeśli chodzi o ławkę, to bardzo słabo to wygląda. W ataku jakoś to jeszcze wygląda ale obrona i pomoc to tragedia. Wypada Miranda i Banega na pare meczów i jesteśmy w dupie. Dlatego potrzeba jeszcze jakiegoś ogarniętego pomocnika i obrońce. Santon, Dodo, Rano, Gnou na wylocie - za hajs z nich udałoby się kupić jakiegoś pomocnika i obrońce tylko jest problem... Santon nie może przejść testów medycznych a Ranocchia jest tak tragiczny że nikt go nie chce,
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Roberto Mancini

Post autor: Hanys »

Santon? Co on prezentować po wakacjach jak dwa razy testów medycznych nie przeszedł? Ja się pytam o co z tym chodzi? Myślałem że jak do nas przychodził to będzie fajnie grał ale się zawiodłem
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Roberto Mancini

Post autor: miniu86 »

Również uważam, że atak to nasz najmniejszy problem. Ten Gabi Gol jak taki dobry to może przyjść grać za Icardim.

Banega wtedy się cofnie. No właśnie, czy Banega to nie jest bardziej środkowy niż ofensywny pomocnik? Na "10" on mi nie wygląda, ale może się nie znam.

Największe znaki zapytania dla mnie to czy zostanie Handanovic i Brozovic. I jak będzie Mancio EpicBrozo ustawiać jeśli zostanie.

Tak czy inaczej to nie będzie samograj i jeśli Mancini nie stanie na wysokości zadania to za rok LM znowu nie będzie. Napoli i Roma potrafią wygrywać długimi tygodniami, my mamy z tym problem.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Czarodziej Czasu pisze:
Klinsi64 pisze:dobra popisałeś się,a teraz zażyj tabletki które ci zapisał psychiatra
Co roku się mądrzysz, że mamy silna kadrę i co roku wyzywasz mnie od najgorszych i w maju to ja smieje sie z Ciebie.
1.odrobina optymizmu i nadziei to jeszcze nie mądrzenie się i nazywanie kadry silną
2.nie wyzywam Cię od najgorszych tylko twierdzę,że masz coś z deklem
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Roberto Mancini

Post autor: Piter »

Imrahil Hitokiri pisze:Jest jeszcze Marco Andreoli, który gdy grał, nie zawodził.
Dokładnie tak, rok temu znienawidziłem tego psychola gdy wypchnął go z klubu, Andreolli to był kozak, zawsze gdy grał był najlepszy i nie robił babolów, hejtują go te osoby, które nie oglądają meczów.

BTW. CzarodziejCzasu bardzo dobrze ocenił nasz skład, do tego tylko dochodzi trener któremu daję ocenę 1/10 co daje 4,8(3).
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: ekspert »

Czarodziej Czasu pisze: Kim jest Ansaldi? Przeciętnie radził sobie w Rosji, nie radził w Atletico. W Genoi grał jako Wing Back. Tutaj musi dołożyć gre defensywną w której jest kompletnym amatorem.
Proste, krótkie pytanie. Widziałeś jak grał Ansaldi w Rubinie Kazań? Szczególnie w LM? W sumie nie wiem po co pytam, bo mam wrażenie że nikt tu nie zna tego piłkarza z żadnego innego klubu poza Genoa. Oceniać bez jakiejkolwiek wiedzy to każden jeden potrafi.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Roberto Mancini

Post autor: Stachoo »

ekspert pisze:
Czarodziej Czasu pisze: Kim jest Ansaldi? Przeciętnie radził sobie w Rosji, nie radził w Atletico. W Genoi grał jako Wing Back. Tutaj musi dołożyć gre defensywną w której jest kompletnym amatorem.
Proste, krótkie pytanie. Widziałeś jak grał Ansaldi w Rubinie Kazań? Szczególnie w LM? W sumie nie wiem po co pytam, bo mam wrażenie że nikt tu nie zna tego piłkarza z żadnego innego klubu poza Genoa. Oceniać bez jakiejkolwiek wiedzy to każden jeden potrafi.
Przecież Randama zna od podszewki ligę rosyjską, a mecze Rubina oglądał co tydzień.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Roberto Mancini

Post autor: maniekfci »

nadchodzi wyczekiwana przez wszystkich chwila, wspaniały moment, przełom i nadzieja na lepsze jutro - odejście amatora w szaliku.
czekam na konkrety, Tokir i spółka przejrzeli na oczy i wyciągają wnioski.
#ManciniOUT
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Roberto Mancini

Post autor: pietri »

odrażająca kreatura opuszcza szeregi najwspanialszego klubu na świecie, pozostaje tylko świętować
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Roberto Mancini

Post autor: MiRas. »

Włoskie pismaki grzmią, że Roberto "mam focha, jestem bogiem i przy okazji całujcie mnie wszyscy w dupę" Mancini wylatuje z Interu. O 1,5 miesiąca za późno, chociaż i tak było to 1,5 miesiąca ... co by nie mówić napawającego skrajnym pesymizmem na nowy sezon. Ma przyjść De Boer (lepsze to niż Capello, czy o zgrozo.. BIELSA), więc mając do wyboru stagnację i jałowość z Mancinim, czy szaleństwo z De Boerem (bo osobiście nie wiem czego mam się po nim spodziewać..), to już wolę to drugie... bo chyba będzie ciekawiej.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Roberto Mancini

Post autor: sampam »

"I don`t believe this shit, man!"
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Roberto Mancini

Post autor: Klinsi64 »

Mancini to był jeszcze pomysł Morattiego zaakceptowany przez Indora,De Boer to już człowiek Thohira co powinno rozjaśnić sytuację i oczyścić klimat...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Roberto Mancini

Post autor: Czarson »

Azjaci zatrzymali tę karuzelę żenady i postanowili pożegnać się z facetem zupełnie bez pomysłu na drużynę. Dobra zmiana.
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: Roberto Mancini

Post autor: dawid123784 »

Randama bardzo trafnie ocenił nasz skład.

Mam nadzieje ze De Boer przyciągnie ze sobą Klassena
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Roberto Mancini

Post autor: Piter »

Teraz przeanalizowałem wszystko i powiem wam, że popełniłem błąd pisząc, że nie warto zwalniać teraz mansiniego, ale jednak warto go zwolnić teraz bo jeśli nie zwolnilibyśmy go teraz, to wyleciałby za 2 tygodnie po dwóch porażkach z amatorami więc wypad trenerski psychopato.

Mam nadzieję, ze De Boer przyciągnie ze sobą Milika
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Roberto Mancini

Post autor: maniekfci »

Głównym zadanie Franka będzie zbudowanie atmosfery i stworzenie ducha drużyny. Z takim składem i normalnymi relacjami może powalczyć.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Roberto Mancini

Post autor: Yascarr »

Trochę suchych faktów.
Mancini w zeszlym sezonie ugral 4 miejsce które jest absolutnie do zaakceptowania, ponieważ kadrowo nie mielismy i tak startu do Napoli i Romy. Za jego kadencji przyszli tutaj tacy pilkarze jak Perisic (wyśmiewany przez większość, w tym mnie), Miranda, Kondogbia, Banega, Brozovic czy Candreva.
De Boer natomiast w poprzednich rozgrywkach przegral pewne mistrzostwo dla Ajaksu w ostatnich kolejkach sezonu (postawa identyczna jak Inter po meczu z Lazio), do tego w decydującej ostatniej kolejce skompromitowal sie na caly swiat, po czym zostal zwolniony. Do tego przegral eliminacje do LM po kolejnej ogromnej kompromitacji z bodajże Rapidem Wiedeń. Warto również wspomnieć o postawie Ajaksu w LE, gdzie odpadli juz w grupie, wygrywając tylko 1 mecz na 6. Morale w ich szatni ponoć bylo bardzo niskie.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2016, 23:01 przez Yascarr, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ