Ivan Perisić

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ivan Perisić

Post autor: Chuchu »

Witamy Ivana Perisicia. Opinie na jego temat są tutaj mocno podzielone. Ja myślę, że gość jest całkiem dobrym zawodnikiem, bardzo uniwersalnym w ofensywie, a takich uwielbia Mancini. Co do kwoty to media podają różnie, raz że to 18 mln + bonusy, innym razem że 16 mln. Tak czy inaczej myślę, że się facet u nas odnajdzie i będziemy mieli z niego sporo pożytku.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kebo »

Mam podobne zdanie, solidny i pewny gracz jak dla mnie dobry transfer.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: ekspert »

Mnie przekonał do siebie grą w Wolfsburgu. Nic tylko życzyć mu powodzenia w Serie A :P
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Ivan Perisić

Post autor: BAGGIO1 »

Oby Ivan jak najszybciej się zaaklimatyzował w zespole i odnalazł w układance Manciniego. Mam nadzieje, że będziemy mieli z niego sporo pożytku, tak jak dotychczas miał Wolfsburg. Cena, która podobno oscyluje w granicach 16-18mln wydaje się adekwatna, bynajmniej porównując aktualne kwoty, które kluby płacą za piłkarzy (np. Borini za 14mln euro...).
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Ivan Perisić

Post autor: rumcyk »

Moim zdaniem przeciętny, przepłacony kopacz. Nic szczególnego tu nie pokaże i pewnie za rok-dwa będziemy go wciskać innym klubom.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: miniu86 »

Po 6. kolejkach wygląda to trochę tak, że Mancio bardzo chciał Perisicia, Dostał go, ale nie za bardzo się na niego przygotował. No bo na jakiej on gra obecnie pozycji? Już całkowicie abstrahując od tego co Chorwat daje obecnie drużynie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:Po 6. kolejkach wygląda to trochę tak, że Mancio bardzo chciał Perisicia, Dostał go, ale nie za bardzo się na niego przygotował. No bo na jakiej on gra obecnie pozycji? Już całkowicie abstrahując od tego co Chorwat daje obecnie drużynie.
dużo biega, wygrywa pojedynki główkowe, ale... już Cassano z nadwagą byłby pożyteczniejszy dla zespołu.
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Ivan Perisić

Post autor: Alabaa »

Perisić piłkarskim wirtuozem nigdy nie był, ale jest solidnym graczem, jeśli gra na swojej nominalnej pozycji. Dajmy mu czas, musi się zaaklimatyzować w zespole, poznać ligę, przyjdzie czas aby go ocenić. Trzeba to tego jeszcze wliczyć czas potrzebny Manciniemu, aby ten przekonał się że Perisić po prostu nie nadaje się do gry jako treq. Znając Manciniego, obawiam się, że to drugie będzie wymagało więcej czasu. :P
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Ivan Perisić

Post autor: Omen »

Mancini już chyba taki jest,że na siłę próbuje wypchać swoich pupilków typu Melo ( akurat co do niego to nie mam zastrzeżeń ale zobaczymy co będzie dalej ) i właśnie Perisić. Jak dla mnie Chorwat zawodzi na całej linii. Ja rozumiem,że musi się przystosować do Serie A itd ale wobec tego czemu szansy nie dostanie chociażby Montoya albo Ljajić? Czyżby znów jakiś wewnętrzny konflikt podobnie jak to było z Shaqirim? Na razie to uważam ,że te pieniądze powinniśmy lepiej wydać. No ale mam nadzieję,że się mylę i jeszcze zaskoczy. Chodzi tu o dobro Interu przede wszystkim.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Ivan Perisić

Post autor: Raffal »

Randama 23.03.2016, 21:46
Aktualnie to Perisic top 3 w Europie

:D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ivan Perisić

Post autor: Stachoo »

Raffal pisze:Randama 23.03.2016, 21:46
Aktualnie to Perisic top 3 w Europie

:D
buahaha troll roku
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Ivan Perisić

Post autor: lena182 »

za co Ivan dostał czerwo? :D bo na skrócie są tylko bramy Brozo :D
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: Klinsi64 »

lena182 pisze:za co Ivan dostał czerwo? :D bo na skrócie są tylko bramy Brozo :D
wjechał w nogi Bjarnasona,Rocchi nie miał skrupułów ;)
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Ivan Perisić

Post autor: lena182 »

:D Ivan Niepozorny ale Groźny :D
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

Ivan z Nami do 2022!
Jest to news na który czekałem od początku letniego mercato.
Perisic zaczyna u nas 3 sezon, a statystyki ma rewelacyjne, na dzień dzisiejszy jest to:
81 spotkań - 21 bramek i tyle samo asyst we wszystkich rozgrywkach.
Ma w sobie sporo sprytu boiskowego i podnosi jakość nie tylko naszego zespołu, ale i całej ligi.
Powodzenia :szal:
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Trzeba zaznaczyć, że po podwyżce TERAZ JUŻ mysli o Interze, co sam zaznaczył bo wcześniej myślał o czymś innym. Nie odbieram mu umiejętności, ale jest to najemnik i przewiduje kolejną sage z nim związaną za rok.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Ivan Perisić

Post autor: mathias »

Lepszy taki najemnik w postaci Perisicia niż kochający Inter Ranocchia i Nagatomo. Dobry piłkarz nie będzie siedział w klubie bez LM i krajowych sukcesów za "marne" 3mln na sezon.
I tak zachował się bardziej profesjonalnie niż Icardi rok temu z dziwnymi szopkami Wandy.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

majonez87 pisze:Trzeba zaznaczyć, że po podwyżce TERAZ JUŻ mysli o Interze, co sam zaznaczył bo wcześniej myślał o czymś innym. Nie odbieram mu umiejętności, ale jest to najemnik i przewiduje kolejną sage z nim związaną za rok.
Pokaż mi jakąkolwiek jego wypowiedź o chęci odejścia? Same gdyby, może...
Zresztą to samo można by powiedzieć w drugą stronę, że to Klub chciał się Ivana pozbyć, ale to i tak nie ma żadnego znaczenia. Bo liczy się to co zostało oficjalnie uzgodnione, a nie to co za rok będzie prasa wypisywać.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

PERISIĆ: TERAZ MYŚLĘ TYLKO O INTERZE - z innej strony.

Przypomnij sobie zdjecie całej grupy ze zgrupowania kiedy Perisic stał z boku całej ekipy oparty o murek i miał w dupie. Przypomnij sobie zdjęcie ze sparingu gdzie Perisic nie stanął z kolegami do wspólnego zdjęcia i na koniec przypomnij sobie ucieczke Perisika ze zgrupowania z powodu bolącego zęba.

Powtarzam nie umniejszam jego umiejętności bo je posiada, ale jest to najemnik nieprzywiązany do Interu. Po przytoczonych przeze mnie sytuacjach wiele osób pisało, że robi gnój i niech juz spier....la, a teraz jest zbawcą.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ivan Perisić

Post autor: Czarson »

Majonec

Perisic wychodzi na boisko i zapierdala, efektywnie oraz czasem efektownie. Reszta sie nie liczy. Oferta Manchesteru byla kuszaca, nic dziwnego, ze mial watpliwosci. Nie zrobienie sobie zdjecia nie jest czyms co mozna pietnowac w taki sposob jaky ty to robisz. Nie szukaj dziury w calym.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

majonez87 pisze:PERISIĆ: TERAZ MYŚLĘ TYLKO O INTERZE - z innej strony.

Przypomnij sobie zdjecie całej grupy ze zgrupowania kiedy Perisic stał z boku całej ekipy oparty o murek i miał w dupie. Przypomnij sobie zdjęcie ze sparingu gdzie Perisic nie stanął z kolegami do wspólnego zdjęcia i na koniec przypomnij sobie ucieczke Perisika ze zgrupowania z powodu bolącego zęba.

Powtarzam nie umniejszam jego umiejętności bo je posiada, ale jest to najemnik nieprzywiązany do Interu. Po przytoczonych przeze mnie sytuacjach wiele osób pisało, że robi gnój i niech juz spier....la, a teraz jest zbawcą.
Same skrawki informacji i wymowne zdjęcia i to ma być dowód że ma nas w dupie? Gdyby naprawdę tak było to już dawno odstawia taki cyrk jak Dembele...
Poza tym każdy może mieć wątpliwości i to się tyczy wszystkich sportowców.
Perisic związał się umową z nami i to jest jasny sygnał że chce być częścią tej drużyny.

Nie twierdzę że jest zbawcą, ale bardzo solidnym zawodnikiem i cały czas byłem za tym żeby grał u nas.
To że ktoś wylewał wiadra gówna na łeb Ivana po nieudanym meczu, to mnie prosze w to nie mieszać
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Jakie skrawki informacji? Przecież on tak sie zachowywał i tak czynił? Czego ty chcesz więcej?
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: ekspert »

majonez87 pisze:Jakie skrawki informacji? Przecież on tak sie zachowywał i tak czynił? Czego ty chcesz więcej?
A co on takiego strasznego zrobił? Opuszczał treningi jak Kondogbia czy co? Poza tym nigdy nie wypowiedział jasno tego, że chce odejść z klubu.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kredence »

O mój Boże ...
Majonec ogarnij sie może jednak co ? Jak można wnioskować po jakiejś akcji ze zdjęciem ze Ivan jest najemnikiem? ku rwa Perisic przy całym tym zamieszaniu z transferem do MU zachował się jak 10000 % profesjonalista. Chłop ma 28 lat i dostał oferte od legendarnego klubu z legendarnym trenerem i pewnie obiecaną sporą podwyżkę , jak można się dziwić gościowi że zastanawiał się nad transferem? Inter nie chciał go puścić i Ivan to zaakceptował jednocześnie zapier dalając na treningach co pokazuje jego obecna forma. Jeżeli porównamy tą sytuację z Demeble czy Coutinho to Ivan jest wzorem wszelkich cnót. Beka. Perisic to 100 % profesjonalista który co mecz to udowadnia . Sranie się do niego że miał myśli o transferze do MU w momencie gdzie cały czas pracował jak należy na treningach podjeżdża mocno gimnazjum jednak.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: IlCapitano »

kredens2222 pisze:O mój Boże ...
Majonec ogarnij sie może jednak co ? Jak można wnioskować po jakiejś akcji ze zdjęciem ze Ivan jest najemnikiem? ku rwa Perisic przy całym tym zamieszaniu z transferem do MU zachował się jak 10000 % profesjonalista. Chłop ma 28 lat i dostał oferte od legendarnego klubu z legendarnym trenerem i pewnie obiecaną sporą podwyżkę , jak można się dziwić gościowi że zastanawiał się nad transferem? Inter nie chciał go puścić i Ivan to zaakceptował jednocześnie zapier dalając na treningach co pokazuje jego obecna forma. Jeżeli porównamy tą sytuację z Demeble czy Coutinho to Ivan jest wzorem wszelkich cnót. Beka. Perisic to 100 % profesjonalista który co mecz to udowadnia . Sranie się do niego że miał myśli o transferze do MU w momencie gdzie cały czas pracował jak należy na treningach podjeżdża mocno gimnazjum jednak.
Święte słowa kuzynku.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Hahaha ale jestescie smieszni! Sami pisaliscie po tych fotkach żeby spier***** a teraz pajacujecie!

No tak nie udzielił wypowiedzi to te fotki i dentysta nie ma znaczenia. Bo przecież chyba niepełnosprytnym trzeba być żeby zrozumieć, że jak nie doszło do dealu i musi zostać to nie powie, że ma w dupie ten klub bo by se sam bata na dupe ukręcił. Ale tak on kocha i te akcje nic nie znaczą.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kredence »

Majonec kolejne kompro na twoim koncie jednak. Obecna forma Perisicia obala całą twoją teorie . Ivan jest obecnie w życiowej formie co jasno pokazuje że skupiał się na treningach a nie na transferze do MU.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Przestan kredenc bo tlumaczysz wszystko w zależności od sytuacji. Jakby grał chujowo to bys nawet nie piskal tutaj. A pamietam te wylewy na jego akcje. Jest gośc kozak ale dla mnie te akcje byly slabe z jego strony dlatego nie bede ukrywal, ze nie mam go za wielkiego Interiste. A jak bedzie dalej gral jak teraz to super. Dla mnie żaden problem.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kredence »

Majonec straszne brednie piszesz i nie potrzebnie brniesz w to.
Napisałeś że Ivan jest najemnikiem na podstawie jakiegoś zdjęcia i dentysty, nosz kur wa... dalej piszesz ze przed podpisaniem kontraktu był myślami w MU i miał nas w dupie . Ja rzeczowo i jak do dziecko ci wytłumaczyłem ze to nieprawda co pokazuje jasno forma w jakiej się znajduje ale ty nie przyjmujesz argumentów tylko idziesz w zaparte.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Kredenc ja nie pisze o jego formie, a o tym co robil. Nie pojmujesz to nie. Coz poczynie. Chyba sie pokrece na tygrysie :(
ODPOWIEDZ