Felipe Melo

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Felipe Melo

Post autor: Chuchu »

Dość długo trwała telenowela związana z transferem Brazylijczyka, ale w ostatnim dniu w końcu się u nas zjawił. Nie da się ukryć, że to jeden z pupilów Manciniego, więc pewnie będzie grał regularnie. Myślę, że w duecie z Kondogbią stworzą prawdziwy mur w środku pola.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Felipe Melo

Post autor: Wannabe »

Ktoś wie ile za niego zapłaciliśmy i ile będzie zarabiać u nas?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Felipe Melo

Post autor: Odet »

z tych wszystkich strażaków z 31/08 o niego jedynego jestem jakoś dziwnie spokojny.
Liczę że sobie poradzi.
A jak np Ljajic zacznie kozaczyć, to będzie miał mu kto w dziób dać.

Pozdr.
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Felipe Melo

Post autor: Cinek »

Wannabe pisze:Ktoś wie ile za niego zapłaciliśmy i ile będzie zarabiać u nas?
3,5 mln euro płatne od razu, 2-letni kontrakt 2,8 mln euro/rok.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Felipe Melo

Post autor: Kujon »

Z jednej strony transfer trochę bez sensu, bo płacić 3,5 mln za ponad 30 letniego gracza, który jakimś kozakiem nigdy nie był, ale z drugiej strony potrzebny był u Nas ktoś, kto ma typowe cechy przywódcze, biega cały mecz i zagra agresywniej, witamy Melo.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Felipe Melo

Post autor: Nen »

Kujon pisze:Z jednej strony transfer trochę bez sensu, bo płacić 3,5 mln za ponad 30 letniego gracza, który jakimś kozakiem nigdy nie był.
Melo w Violi był prze kozakiem i tylko szybko wyłożone 25 mln € przez Juve sprawiło, że nie wylądował w Anglii czy Hiszpanii, zresztą wtedy my też o niego ostro zabiegaliśmy, a Motta był tylko alternatywą. W Juve zawiódł podobnie jak wszystkie ówczesne gwiazdy (Diego), jednak i tak wyróżniał się na tle całkowicie nieudanej drużyny. Doszedł do tego nieudany Mundial, fatalny błąd przy bramce (do spółki z Julione) i dostał łatkę ogóra.

W Galacie zgarniał sezon w sezon b. dobre noty i mimo wieku prezentuje jakość. O Melo z Fiorentiny nie ma co marzyć, już nie ten czas, ale nie ma też podstaw do obaw, że będzie to Melo z Juve i RPA, kupiliśmy Melo z Galatasaray i uważam, że taki Melo będzie u nas walczył i wybijał rywalom z głowy zapędy w naszym środku pola.

Czy Melo posadzi Medela? Wg mnie tak - Chilijczyka przewyższa w dwóch kluczowych aspektach - warunkach fizycznych i rozegraniu.

Transfer oceniam na plus.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Felipe Melo

Post autor: Odet »

Nen pisze:
Czy Melo posadzi Medela?

i mi dokładnie na tym najbardziej zależy.

Pozdr.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Felipe Melo

Post autor: BAGGIO1 »

Nie zdziwię się jeśli będą grali razem. Zakładając, że z przodu będą grali np. Jovetic-Icardi-Perisic to pomoc może wyglądać Kondo-Medel-Melo.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Felipe Melo

Post autor: Dzyl »

Mancini chyba chciał 3 typowych DM. Mam nadzieję, że jednak tak nie będziemy grać, bo w środku pola wolę Medela-Kondo-Guarina. Potrzeba chodź jednego zawodnika w środku pola, który potrafi coś rozegrać, a Guarin potrafi posłać dobre podania.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Felipe Melo

Post autor: Yascarr »

Mam nadzieje że po tym transferze Medel bedzie siedział na ławie. Dla mnie ten gość jest bezużyteczny na boisku, nie przekonuje mnie nawet w odbiorze, a do tego jest strasznie niski. Melo to ten prawdziwy "pitbull" i to mnie cieszy, bo wreszcie będzie typowy świr na boisku a nie same ciepłe kluchy Brozowicze itp :D
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Felipe Melo

Post autor: mediolan »

jesli nie sprawdzi sie w pomocy to mysle ze moze grac na zmiane z handanoviciem https://www.youtube.com/watch?v=l92JYDU8mLU :P
ODPOWIEDZ