Antonio Candreva

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Candreva

Post autor: miniu86 »

Na LM jakoś się nie nastawiam, ale rzeczywiście takie zestawienie skrzydłowych dupy nie urywa. No chyba, że Karamoh zrobi jakiś postęp, Candreva zagra znacznie lepszy sezon, Perisic i Politano przynajmniej taki jak ostatni.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Antonio Candreva

Post autor: Seba »

Trzeba liczyć, że środek pola (Vidal(?) - Brozo - Ninja) weźmie ciężar gry na siebie i skrzydłowi nie będą tak kluczowi, jak w zeszłym sezonie. W dodatku duet Vidal-Ninja jest w stanie zagwarantować sporo bramek, czyli to, czego brakowało Spallettiemu jeśli chodzi o drugą linię.
Obrazek
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Candreva

Post autor: TomHardy »

kusy pisze:Ja tylko napisalem, ze najlepszy, dalej sobie sam dopisales, jak balucki hipokryta bez odwagi, zwany tom hardy
A co ja takiego napisałem? Że dobrze zagrał bo może ktoś go kupi?

Hipokryta? Przecież to synonim słowa Kusy. O odwadze to ostatni powinieneś cokolwiek pisać bo sam siedzisz pod brzezinami zakamuflowany i jak tylko ktoś chce sie spotkać to znikasz w otchłani niczym duch. Błagam cie zachowaj troche powagi w tym co piszesz.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Antonio Candreva

Post autor: ZnawcaCalcio »

TomHardy pisze:
kusy pisze:Ja tylko napisalem, ze najlepszy, dalej sobie sam dopisales, jak balucki hipokryta bez odwagi, zwany tom hardy
A co ja takiego napisałem? Że dobrze zagrał bo może ktoś go kupi?

Hipokryta? Przecież to synonim słowa Kusy. O odwadze to ostatni powinieneś cokolwiek pisać bo sam siedzisz pod brzezinami zakamuflowany i jak tylko ktoś chce sie spotkać to znikasz w otchłani niczym duch. Błagam cie zachowaj troche powagi w tym co piszesz.
Kusy dostał kolejny potężny cios w wątrobę
ODPOWIEDZ