Frank de Boer

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Frank de Boer

Post autor: miniu86 »

Lubię Leonardo i naprawdę dobrze wspominam jego epizod w klubie, ale chyba bym go nie zatrudniał. Raz, że to znowu wchodzenie do tej samej rzeki, a dwa że to wybitnie tymczasowe rozwiązanie. Już chyba wolałbym Piolego cze Guidolina z nadzieją, że ich doświadczenie w tej lidze u nas zaprocentuje. Frank za pewne zostanie do niedzieli. Chyba że uda mu się wyjść z twarzą z tych dwóch meczy i znowu kupi sobie trochę czasu...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Czarson »

on nie trenował 5 lat klubu, nie jest gwarancją niczego
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: ZnawcaCalcio »

w naszym klubie chyba zaden szkoleniowiec nie jest gwarancja
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

To już oficjalnie. Powiem szczerze że obawiałem się czy Frank da radę ale tak słabych wyników się nie spodziewałem. Chyba nikt się nie spodziewał. Rozczarowanie totalne. Co gorsze postawa trenera równie betonowa co u Betona. Widać że miał jakiś pomysł na grę ale to zupełnie się nie sprawdzało. Zamiast spróbować coś zmienić, to dalej forsowal pomysły które były nietrafione. No i mnóstwo dziwnych sytuacji z piłkarzami itd.
Ogólnie jeszcze po meczu z Roma się za bardzo nie martwilem. Bo facet późno nas objął, nie zna ligi no i wiadomo trzeba czasu. Ale potem było jeszcze gorzej. Nie jestem zwolennikiem częstych zmian trenerów i ta też mnie nie cieszy. Ale tu w ogóle nie było chemii na lini trener-zawodnicy. Przynajmniej tak to widzę.
Mimo kompromitujących wyników nie mam wielkiego żalu do niego, winę ponosi zarząd który ta sytuację spowodował.

Powodzenia Frank.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Frank de Boer

Post autor: Nen »

Chyba najmniej znielubiany trener z ostatnich zwalnianych przez Inter. Przybył w złym czasie. Nie dał rady. Życzę mu powodzenia.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Frank de Boer

Post autor: BAGGIO1 »

Oczywiście, że De Boer nie zastał łatwych warunków, ale chyba dobrze o tym wiedział przyjmując propozycję Interu. Nie sprawdził się, taka jest prawda. Przez dwa miesiące kompletnie nie widać żeby coś się zmieniało, szło ku lepszemu. Przede wszystkim brak tej drużynie charakteru, a to akurat można zaszczepić w szatni najszybciej. Jak widać Holendrowi się nie udało. Do tego kilka absurdalnych decyzji personalnych, nie podjęcie ryzyka w momencie kiedy grunt zaczął się palić pod jego nogami. W pewnym sensie jest ofiarą zastanej sytuacji, ale mam żal, że nie próbował walczyć tylko wyglądał jakby czekał na "ścięcie".

Szkoda, że zarząd spie***ł sprawę i mamy kolejny sezon z głowy. To głównie oni (Thohir w roli głownej) ponoszą za to odpowiedzialność. Było trzeba albo pożegnać się z Mancinim w czerwcu albo dać mu szansę na kolejny sezon i pozwolić wprowadzić jego pomysły w życie. Czasu już nie cofniemy. Przykro jednak, że dla nas, kibiców, emocje tego sezony skończyły się tak szybko.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: doug »

Zobaczymy jaki wynalazek usiądzie na Naszej ławce :) (nie liczę tymczasowego)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Frank de Boer

Post autor: sampam »

Nareszcie odrobina rozsadku - zwolnienie najgorszego trenera ostatnich lat w Interze. Gorzej byc nie moze, a swoja droga to calej sympatii do Holendra zupelnie nie pojmuje*. Byc moze niektorzy uznaja, ze to pilkarze sabotowali taktyczne knowania ogóra. Jesli tak to trzeba wziac pod uwage, ze dywersantow nie ubylo, a kolejny szkoleniowiec znow bedzie probowal ogarnac stajnie Augiasza. Zaraz...czy my tego juz nie przerabialismy? No tak. 4/5 rok z rzedu.

* No chyba, ze utozsamiamy sie z cierpieniem swietnie oplacanego czlowieka, ktory za skandaliczna fuszerke kasuje furgonetke pieniedzy
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Frank de Boer

Post autor: Piekarz »

Dobrze mu z oczu patrzyło, taki fajny Holender śmieszny. Niestety jednocześnie był to moim zdaniem najgorszy trener Interu co najmniej w XXI wieku. Gdy przychodził, jasno postawiłem na to, że coś takiego nie wypali, ale nie spodziewałem się, że z taką kadrą będzie aż taka katastrofa. Cóż, dzięki za mecz z Juve, dzięki któremu chociaż przez jeden wieczór emocjonowałem się Interem tak jak za nastolatka. Nigdy więcej takich pomysłów, błagam.

Pioli mnie trochę przeraża, o Vecchim nie wspominając... mam nadzieję, że oni naprawdę mają kogoś poważnego zarezerwowanego na czerwiec, ale ciężko mi w to wierzyć. Thohir się ośmieszył w lecie i rozpierdolił nam sezon, straciłem wiarę w typa, mam nadzieję że Chińczycy jak najszybciej ukrócą jego kompetencje.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2016, 15:37 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: MiRas. »

No to kolejny trener odszedł już do historii. Nie spodziewałem się po FdB sukcesów, ale nie spodziewałem się aż takiej katastrofy...

Teraz pytanie kto go zastąpi, bo nazwiska nie powalają. Vecchi? Bądźmy poważni... Co innego trenować trochę większe dzieci, a co innego dorosłych facetów (chociaż nasi piłkarze w wielu meczach też wyglądają jak dzieci we mgle). Już raz to przerabialiśmy. Leonardo? Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, poza tym sytuacja jest nieco inna niż ta z przełomu 2010/2011. Pioli? Statystyki 36.35% wygranych meczy w karierze jako trener... Blanc? Jakoś nie jestem przekonany, ale chyba już lepszy on niż jakiś włoski wyrób treneropodobny...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Frank de Boer

Post autor: sampam »

Blanc? Wygral z Bordeaux lige francuska, a z PSG wiadomo. Pioli jednak w Lazio osiagal niezle wyniki, lepiej zna obecne realia ligi.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Orzeu »

Pioli jednak w Lazio osiagal niezle wyniki, lepiej zna obecne realia ligi.
no tak, nie ma co liczyć średniej Pioliego z okresu gdy trenował taką Bolonię. Jak objął Lazio to wykręcił wynik o 26 punktów lepszy niż jego poprzednik. Lazio grało 4-3-3 lub 4-2-3-1 i wyglądało wtedy dobrze - mam nadzieję, że podobny start będzie miał w Interze.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: Klinsi64 »

kurwa przestańcie już z tym najgorszym trener w historii Interu,liczby to nie wszystko,tak samo ja mogę sobie napisać że Nagatomo statystycznie to najlepszy LO Interu od 40 lat ;) trafił na taki moment a nie inny i nie dał rady,tyle w temacie
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Skoro szukamy trenera-strazaka to bez różnicy kto przyjdzie. Maks to awans do LE nic więcej. Żeby myśleć o LM trzeba mieć ponad 20 zwycięstw i jednocyfrowa liczbę porażek. A my mamy jeszcze mecze z Milanem, Napoli, Violą i Lazio w tej rundzie. Choć o te mecze i tak się mniej boję.
W takiej sytuacji trener znający realia powinien być lepszy. Gdybyśmy szukali kogoś już na przyszły sezon to można się zastanawiać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Frank de Boer

Post autor: Piekarz »

Klinsi64 pisze:kurwa przestańcie już z tym najgorszym trener w historii Interu,liczby to nie wszystko,tak samo ja mogę sobie napisać że Nagatomo statystycznie to najlepszy LO Interu od 40 lat ;) trafił na taki moment a nie inny i nie dał rady,tyle w temacie
Rzecz w tym, że trafił na łatwiejszy moment niż wszyscy jego poprzednicy po Leonardo. Skompromitował się niewyobrażalnie i tyle, nazywajmy rzeczy po imieniu.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Frank de Boer

Post autor: Lopez »

Zobaczymy kto przyjdzie,ja najpierw zrobiłbym porządek z naszymi grajkami,a na końcu zwolnił trenera.jeśli to nie dałoby efektu to wtedy zwolnić.Oby nie przyszedł gorszy trener.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Czarson »

Piekarz zostaw Thohira bo ojciec mu umarł.Eryk to wszystko czyta i nie rozumie czemu taki jestes, nie rozumie tej krytyki, niektore sprawy lepiej zalatawiac w cztery oczy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Mora »

Osobiście Frank nie irytował mnie tak bardzo jak Mazzarri czy Gasperini, ale po prostu musiał odejść. Co prawda przejął zespół tuż przed sezonem, ale dostał do grania naprawdę solidnych zawodników za niemałe pieniądze, a mamy tylko punkt przewagi nad 16-tym w tabeli Sassuolo...Dzięki za zwycięstwo nad Juventusem i...chyba tylko za to.

Pytanie kto po Franku, szczerze mówiąc nazwiska, z którymi łączony jest Inter - nie powalają.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Frank de Boer

Post autor: Odet »

Odet pisze:Jeszcze bardziej absurdalne jest zatrudnienie De Boera. Amator wyleci do świąt.

A ja naiwny wierzyłem, że będzie lepiej (bo roszad w składzie mało i zgrany zespół odpali), a kolejny sezon przejściowy się szykuje :/

Pozdr.
Zapożyczone z wątku Roberto Mancini.

Klinsi64, Imrahil Hitokiri, Minister plus kilku innych użytkowników - czekam na przeprosiny :)

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze:
Klinsi64 pisze:kurwa przestańcie już z tym najgorszym trener w historii Interu,liczby to nie wszystko,tak samo ja mogę sobie napisać że Nagatomo statystycznie to najlepszy LO Interu od 40 lat ;) trafił na taki moment a nie inny i nie dał rady,tyle w temacie
Rzecz w tym, że trafił na łatwiejszy moment niż wszyscy jego poprzednicy po Leonardo. Skompromitował się niewyobrażalnie i tyle, nazywajmy rzeczy po imieniu.
burdel w okresie przygotowawczym,zamieszanie z Mancinim i Icardim to chyba nie jest wymarzony moment do rozpoczęcia nowej trenerskiej przygody?ale mniejsza z tym tego Pana już nie ma,zobaczymy co pokaże następca

Odet bądź poważny,przeprosić Cię mogę za bluzgi w Twoim kierunku,a nie za to że okazało się że miałeś rację w tym konkretnym przypadku :)
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Frank de Boer

Post autor: darren1 »

Szkoda, bo to nie jest całkowicie jego wina. Jak dla mnie robił dobrą robotę, ale stracił zaufanie piłkarzy i dalsze ciągnięcie tego nie miało sensu. Jestem pewien, że w innym klubie się sprawdzi, może nawet we Włoszech, gdzie będzie miał do dyspozycji bardziej ambitnych i profesjonalnych piłkarzy.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: ekspert »

darren1 pisze:Szkoda, bo to nie jest całkowicie jego wina. Jak dla mnie robił dobrą robotę, ale stracił zaufanie piłkarzy i dalsze ciągnięcie tego nie miało sensu. Jestem pewien, że w innym klubie się sprawdzi, może nawet we Włoszech, gdzie będzie miał do dyspozycji bardziej ambitnych i profesjonalnych piłkarzy.
Ale brednie. Co on niby dobrego zrobił? Jego taktyka jak i dobór piłkarzy wolaly momentami o pomstę do nieba. Dostał najlepszy skład od bardzo dawna i wypadł niemalże równie kompromitujaco co Gasperini. Stramaccioni amator zjada tego pana na sniadanie.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Frank de Boer

Post autor: BAGGIO1 »

Nie rozumiem toku rozumowania ludzi którzy dziwią się zwolnieniu De Boer'a, którzy twierdzą, że powinien dostać więcej czasu, którzy widzieli jakieś pozytywy w czasie jego pracy.

Chievo
Hapoel Ber Sheerva
Sparta Praga
Cagliari
Atalanta
Sampdoria

Powyższe zespoły nas pokonały! Do tego można doliczyć jako kompro remisy z Palermo Czy Bolonią. Ok, wpadki się zdarzają, to normalne, ale czasami!. Jasne, że cudotwórców nie ma, ale to w końcu Inter, transfery za nie małe pieniądze. To chyba proste, że od trenera wymaga się wyników. I w żaden sposób nie zmienia tego jeden mecz z Juve, który wyszedł naszym, a dodatkowo trafiliśmy na najgorszy dzień rywali w tym sezonie.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Imrahil »

Odet pisze: Klinsi64, Imrahil Hitokiri, Minister plus kilku innych użytkowników - czekam na przeprosiny :)
Pozdr.
Niby za co? Że broniłeś Manciniego który olał nasz klub na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu? Dopisujesz sobie facet własne bajki, a że Debur nie wypali to było pewne na 90%.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Frank de Boer

Post autor: pietri »

myślałem, że już nikt nie skompromituje bardziej naszego klubu. odrażająca kreatura mancini jest dla mnie złem wcielonym, ale ten wuefista, amator, trenerski dyzma przekroczył wszelkie dopuszczalne normy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Raffal »

Dziwny okres , z jednej strony meczowe jedynastki nie odbiegaly od tego co chcielibysmy widziwc, ustawienie rowniez. Obwinianie go za braak stylu jest smieszne bo w 12 meczow stylu wyrobuc sie nie da.
To co go pograza to atmosfera, jest jaka jest bo nie ma wynikow ale pewne jego decyzje atmosfery budowac nie pomagaly.
I mimo ze decyzje o Brozo,Kondo nie pomagaly to wydaja byc sie sluszne. Pomysl na gre presingiem nie glupi. Niby powinno byc dobrze a bylo fatalnie. Decyzja o zmiane trenera w przypadku takiej atmosfery , formy wydahe sie byc sluszna.

Pyranie kto za niego bo te nazwiska poza Blancuem to wg mnue szaly nie robua. Pioli z jego srednia i co rocznymi zmianami tez nie zachwycaja.

Teskni sie za stabilnoscia...
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Oj tęskni. Naprawdę marzę o tym żeby Inter miał jednego trenera przez 3-4 lata. Brak tu cierpliwości. I już nie chodzi o de Boera ale Mancini powinien zostać. Choć tu w grę wchodziły też inne powody. Dlatego ja bym brał trenera już z myślą o przyszłym sezonie. Bo w Simeone to za bardzo nie wierzę w 2017. A tak chłop miałby czas żeby to ogarnąć i od przyszłego sezonu by już nie było zmiłuj.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Raffal »

Akurat Mancini mail prawue 1'5roku i nie bylo widac ZADNYCH efektow. Dodatkowo jego decyzje byly glupie w mojej opini. Z wieloma jego decyzjami sue nie zgadzalem
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Ja podobnie ale i tak bym go nie zwalniał. W zeszłym sezonie wynik był przyzwoity. Miał kontraktbdo 2017 i powinien zostać. Zwłaszcza że nikogo dużo lepszego pod ręką nie było.
A że mnie osobiście rozczarował to druga kwestia.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: MiRas. »

Stabilności raczej długo nie zaznamy. Bo teraz dostaniemy trenera na przetrwanie (o ligowy byt...), od lipca dostaniemy znowu kogoś (na sezon) i tak w kółko. Martwi mnie to, że Zanetti i Ausilio usilnie chcą kogoś z Włoch, kogoś, kto zna włoskie podwórko. A przecież było już takich kilku odkąd sięgam pamięcią, specjalistów, którzy mają Serie A w mały palcu i zbawią Inter. Lippi, Zaccheroni,Gasperini, Mazzari...każdy z nich miał argumenty, wyniki na to, by dać nam nadzieję na świetny Inter. Jak to się wszystko skończyło, to wiemy. No i teraz wyjeżdżają z Piolim... historia uczy się, że to się nie prawa udać, ba... historia uczy o tym, że jeśli gorzej być nie może to przychodzi jakiś x-iński i udowadnia nam, że wcale nie byliśmy na dnie, tylko kilka pięter wyżej.
ODPOWIEDZ