Gabriel Barbosa Almeida

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Adriano_forever »

Nie oszukujmy się, Pioli nie ogarnął potencjału Barbosy. Typowy Włoch, pogram sobie starym Palacio i Ederem. GIT POMYSŁ NIE MA CO
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: miniu86 »

Dopóki Pioli wyrgywał jego decyzje personalne mnie nie interesowały, teraz to się wszystko zaczyna powoli obracać na jego niekorzyść.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Imrahil »

Na ten moment 81 minut w Serie A; 72 w PW. Jeden gol.
Mamy środek kwietnia. Praktycznie po sezonie. Jeśli ma zacząć grać, to teraz jest idealny moment. Bez presji, bez spiny pokazać na co go stać. W innym przypadku transfer tego zawodnika do naszego zespołu to największa kompromitacja w tej dekadzie. Następna rzecz, że facet stracił cały sezon w bardzo ważnym momencie swojej kariery.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Odet »

Imrahil Hitokiri pisze:Na ten moment 81 minut w Serie A; 72 w PW. Jeden gol.
Mamy środek kwietnia. Praktycznie po sezonie. Jeśli ma zacząć grać, to teraz jest idealny moment. Bez presji, bez spiny pokazać na co go stać. W innym przypadku transfer tego zawodnika do naszego zespołu to największa kompromitacja w tej dekadzie. Następna rzecz, że facet stracił cały sezon w bardzo ważnym momencie swojej kariery.
Dokładnie !!!
I jeszcze należałoby zapytać pana ET po co Gabi1gola sprowadzał już latem !!
Pozdr.
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Gajdzik »

To jest Fenomen!
Ściągać zawodnika wcześniej, robić mu przywitanie jak samemu RONALDO, a później sadzać go na ławce kosztem wypalonego Palacio...
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Orzeu »

nie za dobrze zaczęła się przygoda Barbosy z Benficą.

Przez miesiąc zagrał 13 minut w lidze i 63 minuty w LM. Ostatnie mecze 23 września ława, 27 ława i bójka z Jardelem, wczoraj nie zmieścił się nawet na ławce.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Kusy »

Orzeu pisze:nie za dobrze zaczęła się przygoda Barbosy z Benficą.

Przez miesiąc zagrał 13 minut w lidze i 63 minuty w LM. Ostatnie mecze 23 września ława, 27 ława i bójka z Jardelem, wczoraj nie zmieścił się nawet na ławce.
Masakra, nic z niego już nie będzie niestety.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: IlCapitano »

Mówiłem, że to amator nieprawdopodobny, to oczywiście nie wierzyliście.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Lopez »

Lepiej wtopić 29.5mln niż 192;) Zawsze się muszą zdarzyć jakieś niewypały transferowe,niestety,ale za tego Pana to nie wiem czy ktoś da "dyszke",trzeba go może dorzucić go do jakiejś wymiany w przyszłości.
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: fmlyhm »

Dalej nikt nie ogarnął potencjału Barbosy, strasznego pecha ma chłopak od kiedy przyjechał do Europy..
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: ekspert »

fmlyhm pisze:Dalej nikt nie ogarnął potencjału Barbosy, strasznego pecha ma chłopak od kiedy przyjechał do Europy..
Pecha to ma Inter, że wtopil tyle kasy na takiego amatora.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: KoBa »

Pamiętam jeden tekst - Gabi uciekaj z tego klubu, bo on zniszczy Ci karierę xD
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: ZnawcaCalcio »

Jak mówiłem, że jest to amator to bylem wyzywany. Od początku było wiadome, że barabasz się tutaj nie sprawdzi i za te pieniądze trzeba było wzmocnic obronę, ale jak zawsze znawcy z SB wiedzą lepiej.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Kusy »

ZnawcaCalcio pisze:Jak mówiłem, że jest to amator to bylem wyzywany. Od początku było wiadome, że barabasz się tutaj nie sprawdzi i za te pieniądze trzeba było wzmocnic obronę, ale jak zawsze znawcy z SB wiedzą lepiej.
Też byłem opluwany, niektórzy po prostu nie pojmują calcio na poziomie legenda, lecz na poziomie amator
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Lopez »

Nie no trzeba być wybitnym "znawcą calcio"(to nie nawiązanie do Twojego nicku IM),"legendą"żeby napisać,że się nie chce no name"a z brazylii:)
Lovato
Posty: 13
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Lovato »

Ale za to trzeba być niebywałym ignorantem aby robić z Barbossy zbawce Interu oraz bronić tego zdania dalej przez ponad rok mimo coraz większej ilości faktów stwierdzających amatorstwo tego piłkarza. Zresztą to nieodosobniony przypadek.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: sampam »

To juz klasyka.
Wyluskanie ponoc utalentowanego gracza przez klub, ktory od lat pograzony jest w kryzysie. Dlaczego zatem trafia tu a nie do jakiegos...Arsenalu? Od razu na mysl przychodza przypadki Guarina, Perreiry (czy jak mu tam). Tez rzekomych kozakow. Inna sprawa to umiejetnosc przewidywania znawcow i wyznawcow calcio. Kto jest dobry, a kto nie. Po kompilacjach z z neta i artykulow, ktore smarowali mniej lub bardziej znani zurnalisci:) Cos pechowe te nasze brazylijskie talenty;) A propos - Alisson w Romie przynajmniej zaczyna robic kariere :D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Minister »

Widzę, że niektórzy "znafcy" wszystkiego, a zarazem niczego pozjadali już wszystkie rozumy i naciągają wypowiedzi wedle swoich potrzeb. Z tego co pamiętam, a również należałem do tego grona, większości z nas nie chodziło o zakłamywanie rzeczywistości i ślepą wiarę w zbawiciela z Brazylii, a raczej rozwagę i czas na wykazanie się przez wspomnianego osobnika. Tym bardziej należało to zrobić mając amatorów kwaśnych jabłek na ławce trenerskiej. Z momentem odstrzelenia go przez Spalla moje wątpliwości spadły praktycznie do zera, a słodkie pierdy jego agenta na temat rzekomych ofert z wielu klubów utwierdziły nas w przekonaniu, że przejebaliśmy 30 baniek.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Saff »

sampam pisze:Od razu na mysl przychodza przypadki Guarina, Perreiry
Nie to żebym bronił Barbosy, ale mało trafne porównanie, bo raczej żaden z nich nie trafiał do nas z łatką super talentu i nie było robionej takiej szopki, jak przy transferze Brazylijczyka. W dodatku tamci dwaj przychodzili do nas w wieku, kolejno, 26 i 27 lat.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: sampam »

Chodzilo mi tylko o to, ze mieli sie sprawdzic. Notabene sam zalozylem ten watek, ironizujac troche z transferu Brazylijczyka:)
Teorie byly przeciez przerozne. Niezyczliwi trenerzy, potrzeba aklimatyzacji itd. Z drugiej strony to zadziwiajace, ze mozna wtopic taka gotowke i tak koncertowo "przegrac". Chociaz czy na pewno? Przeciez ten chlopak jest tak mlody, ze wiele sie moze jeszcze wydarzyc.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Czarson »

Kolejny i nie ostani grajek, który się u nas nie sprawdził. Zawsze w takich sprawach jak w przypadku tego trasnferu tworzą sie dwie ideologie. Jedna twierdząca, że nie dostał szansy. Druga mowiąca, o tym, że nie miał umiejętnośći. Prawdą jest, żę każdego roku kupujemy piłkarza za 20-30mln a on do nas kompletnie nie pasuje. Tacy ludzie zarządzają tym klubem.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: KoBa »

Czarson pisze:Prawdą jest, żę każdego roku kupujemy piłkarza za 20-30mln a on do nas kompletnie nie pasuje. Tacy ludzie zarządzają tym klubem.
W tym roku kto nie pasuje?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Czarson »

W tym roku narazie nie ma powodu kogos negatywnie oceniać ale sam spojrz co się działo w poprzednich latach.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Stachoo »

Czarson pisze:W tym roku narazie nie ma powodu kogos negatywnie oceniać ale sam spojrz co się działo w poprzednich latach.
Hernanes, J. Mario, Barbosa, Kondogbia...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Klinsi64 »

porównywanie Gabidupy do Guarina i Perreiry to jakiś niesmaczny żart,dwaj ostatni robili furorę z FC Porto,brazylijczyk został wyciągnięty z kapelusza,to pokemon który nie jest akceptowany nawet wśród portugalsko języcznych piłkarzy...miałem do niego sporo sympatii i nadziei,ale przestałem się łudzić,że cokolwiek z niego będzie,jeden trener może sie mylić w ocenie,ale nie 4 na Boga
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: sampam »

Oczywiscie porownanie w pelni zasadne jesli chodzi o wtope transferowa. Nikt tutaj nie porownywal umiejetnosci i historii tych pilkarzy z Barbosa. Swoja droga niby pilkarz znikad, ale na listach talentow figurowal. Przynajmniej tych interowskich:D
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Skepta »

porownywanie gabiniegola do pereiry to jeszcze mozna przelknąć, ale do Guarina? jakimś kozakiem nie był u nas - fakt, ale kilka bramek chociaż łupnął i nie brzydkich
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: sampam »

Moim zdaniem oba transfery z Porto to niewypaly. Guarin byl po prostu przecietny. Wydawalo sie, ze Pereira i Kolumbijczyk beda lepszymi graczami. Barbosa tez przychodzil z jakimis tam oczekiwaniami. Poki co ich nie spelnil. Tutaj widzialem i widze analogie. Nie ma tu zadnych porownan czysto pilkarskich:) Dlatego jestem troche zdziwiony, ze czytam pare postow o jakichs porownaniach, a takowych nie bylo. Tylko skojarzenie w pewnym zakresie. Wlasciwie to samo mozna napisac o wspomnianym wyzej Kondo. Mial byc...a jest...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: fcinter.pl »

Raffal 15.01.2018, 17:23
" wytłumaczę Ci to w prostszy sposób tak żebyś zrozumiał. Benfica jest wylęgarnią talentów których mają sprzedać dalej zarabiając kasę. Jeżeli wypożyczyliśmy go do Benfici z możliwością wykupu za 30 mlnE to Benfica żeby na nim zarobić musiałaby być pewna że jego potencjał pozawala na sprzedaż za 50mlnE. Nie za tyle go nie sprzedadzą. Wypożyczenie do Benfici to dla mnie od razu była głupota. Jeżeli Benfica ma inwestować czas w naszego zawododnika którego odda po sezonie to raczej woli dać grać swojemu młodemu zawodnikowi którego sprzedadzą z dużym zyskiem. Pomiedzy młodymi zawodnikami nie ma takiej różnicy aż. Im jest potrzebny czas na zdobycie doświadczenia !! Nie każdy zawodnik rozwija się w ten sam sposób a nie każdy mając 18 lat zdobywa Złotą Piłkę. Oceniając Barbose z minut w Interze mogę powiedzieć że chłopak coś tam gra, nie będzie mega wymiataczem ale skoro już wydaliśmy kase na niego to spróbujmy albo zrobić z niego zawodnika do gry albo chociaż na tyle wypromować żeby móc go odsprzedać."

NIe przekonał mnie, a Was?
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Gabriel Barbosa Almeida

Post autor: Skepta »

Chyba każdy widział wypowiedź Gabigola odnoszaca sie do de Boera, który go hejtował. Powiem wam, że mnie zaskoczył swoją wypowiedzią. Może sie zmienił? Czy to początek dobrego czasu dla Gabigola? mimo wszystko go szkoda.
ODPOWIEDZ