Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: ZnawcaCalcio »

Orzeu, wielki kibic calcio, a nie wie, ze Anderson to obecnie jeden z lepszych o ile nie najlepszy zawodnik Lazio, ktore jest w czubie tabeli...
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: miniu86 »

5/7 miejsce na koniec, tak to widzę.Gorzej nie będzie bo to jednak dobrzy piłkarze i nawet z marnym trenerem siłą rzeczy nauczą się siebie.

Pioli. Może to i dobrze, że tym międzynarodowym cyrkiem zarządzać będzie Włoch? W tym klubie jest taki burdel, że może to wprowadzi trochę porządku.

Pierwsze mecze, które go czekają... Szybko się przekona jak to jest w Interze.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: lena182 »

@Orzeu - zgadzam się. Kibicować a nie psioczyć bo chłop jeszcze kontraktu nie podpisał a już większość gościa nienawidzi :)

Co do Andersona to gość jest w gazie tak jak to było w pierwszym sezonie Pioliego - potem się posypały urazy i słabsza dyspozycja całego Lazio. Nie nam oceniać czy to wina/zasługa Pioliego.

Gość ma przyjść i zrobić swoją robotę, czyli poukładać towarzystwo. Czy ktoś na serio oczekuje pucharów?
Bardzo ważne będzie znalezienie miejsca dla Gabigola. Bo albo faktycznie zaczniemy go ogrywać albo niech idzie się uczyć włoskiego na jakieś wypożyczenie.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Gambit »

Ja uważam że w tym sezonie nikt by nam nie pomógł. Podskórnie czuję że będzie porażka jak nic ale bez przesady z nienawiścią. Życzę Pioliemu jak najlepiej i obym się mylił co do jego oceny.
Co do Barbosy to w trzech najbliższych kolejkach raczej murawy nie zobaczy więc bym się nie napalał.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: lena182 »

powinien być w kadrze meczowej mimo to. i nawet z Milanem czy Fiorentiną (oczywiście w zależności od sytuacji na boisku) mógł by wchodzić jako ten trzeci zmieniający co go zawsze się wpuszcza w 92 minucie bo te zmiany są dość częste i są tylko żeby kraść sekundy i prawie każdy je stosuje. Jak nie będzie nawet takiej opcji dla niego to oddać do jakiegoś crotone lub serie B niech tam biega i zbiera siniaki.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Gambit »

Taa... Ty tak poważnie? Myślisz że Barbosa pójdzie do serie B? I niby po co tam? Zresztą jak ma wchodzić na dwie minuty to co za różnica. Może wcale nie wchodzić.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: lena182 »

na minutkę z Milanem w LE na 45 i gdzieś po drodze 10 z Fiorentiną i 20 z jakąś Genuą... niech zbiera... wiem że gwiazda do Serie B nie będzie chciała ale jak mu dadzą wybór minutka z milanem lub 90 w Serie B to będzie musiał wybrać ;)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Kujon »

lena182 pisze:. Bo albo faktycznie zaczniemy go ogrywać albo niech idzie się uczyć włoskiego na jakieś wypożyczenie.
Wypożyczać zawodnika za prawie 30 baniek, co to Chelsea jesteśmy?

Ja jestem zawiedziony wyborem trenera, kolejny przeciętniak do kolekcji któremu trzeba będzie płacić od czerwca bo wtedy najpóźniej się z nim pożegnają i tak w kółko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Klinsi64 »

lena182 pisze:@Orzeu - zgadzam się. Kibicować a nie psioczyć bo chłop jeszcze kontraktu nie podpisał a już większość gościa nienawidzi :)
Czasami odnoszę wrażenie,że większość ludzi tutaj nienawidzi Interu ;) na pierwszy rzut oka wydaje się,że Pioli się wyłoży jak wielu przed nim,kariera za nim nie przemawia,ale za Sarrim też nie przemawiała,a dostał szansę w Napoli,Spaletti wszedł drugi raz do tej samej rzeki i jakoś ogarnia.Nie chodzi o to by Inter gniótł każdego,ale żeby ci piłkarze jakich mamy grali chociaż na 75% swoich możliwości i przede wszystkim,żeby wiedzieli jak mają grać w danej sytuacji boiskowej,bo nawet debil zorientowałby się,że jeśli sto wrzutek w pole karne nie przynosi efektu trzeba zaatakować środkiem,uderzyć z dystansu itd.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Nen »

Nie do końca zgadzam się ze skreślaniem Piolego tylko dlatego, że dotychczas nigdzie większej furory nie zrobił. Wystarczy przyglądnąć się CV Allegriego zanim trafił do Milanu. Oczywiście, Pioli może być nie drugim Allegrim, a Gasperinim, ale tego w tym momencie nie wiemy.

Jasne, że ciężko o ogromny entuzjazm kiedy nowym trenerem zostaje osoba znana tylko sympatykom Serie A, ale De Boera znał cały piłkarski świat i nic to nie dało.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Gambit »

Zgadza się. Czasami odpowiedni trener trafia w odpowiednim momencie na odpowiednią drużynę. I to działa.
Choć jakoś ciężko mi uwierzyć że u nas tak będzie. Ale zobaczymy.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: hQ »

Każdy trener, który nie będzie wystawiał Ranocchi i Nagatomo ma u mnie plusa. Jeśli w pierwszym spotkaniu po przejęciu drużyny dokona takiego autosabotażu to będzie już dla mnie skreślony.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: maniekfci »

8 listopada 2016, godzina 16:11, Pioli oficjalnie trenerem Interu.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: kachol »

Ja byłem za pozostawieniem De Boera, a mam nieodparte wrażenie, że wymieniamy Dacie na Łade. Swoją drogą musi być bardzo zła atmosfera, skoro na gwałt dokonuje się takich zmian, które nawet na papierze nie wróżą niczego dobrego. Pioli wchodzi na bardzo grząski grunt i na starcie już jest po jaja w błocie, bo po 3 meczach jak nie zdobędzie 7ptk będzie zwalniany przez wielu sympatyków, bo oczekuje się niemożliwego, czyli szybko dobrych wyników. Wygląda to tak, że zarząd naprawdę wierzy, że dobry trener jest w stanie ugrać z tymi kopaczami top3, bo każde miejsce poniżej z taką kadrą będzie nie spełnieniem oczekiwań. Bo czy zajmiemy 4 miejsce czy 12 nie ma większego znaczenia.

Załóżmy, że spełni się pozytywny scenariusz i uda się w miarę zbierać punkty i skończymy sezon na 5 pozycji - co dalej wtedy z Piolim? To samo co było z Mancinim, czyli kredyt zaufania i ma pracować dalej, czy wywalamy go bo np. może przyjść Simeone. No i wtedy oczywiście płacimy mu odszkodowanie bo kto bogatemu zabroni głupio trwonić pieniądze.

Więc życzę mu jak najlepiej i oczekuje, że jak przyjdzie (oficjalnie) to celem będzie osiągnięci wyniku w TOP3, bo inaczej ta zmiana trenera jest idiotyczna w perspektywie letniego poszukiwania trenera. Naprawdę nie wierzę, że Frank byłby w stanie spuścić Inter do Serie B, więc dalej nie widzę powodu aby przerywać mu pracę.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: maverik »

Na pewno będzie lepszy niż ten amator z Holandii. Najczęściej grał 433 i 4231 więc możliwe, że w Interze tak samo poustawia. Na Gabigola też powinien stawiać jeżeli okaże się na tyle dobry by grać :P,skoro nie miał problemów z Balde czy Andersonem, W Lazio nie miał 2 napastników i u nas w sumie też nie ma więc nie spodziewam się od niego 2 z przodu.
Myślę, że LE to max co ugra, choć go nie skreślam ;)
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Jaszczu91 »

Pioli nowym trenerem. Nie spodziewam się po nim niczego nadzwyczajnego. Chociaż top trzy jest jak najbardziej cały czas w zasięgu to nie łudzę się, że Inter znajdzie się na pudle na koniec sezonu. Była by to dla mnie wielka niespodzianka jeśli by się udało.Pioli wchodzi w bardzo trudnym momencie organizacyjnym w klubie i do tego sportowo szykuje nam się ciężki kalendarz. Milan, Fiorentina i Napoli mogą nas zjeść na dzień dobry. Chociaż paradoksalnie najlepsze mecze sezonu graliśmy z Juventusem i Romą więc nasze gwiazdy może zepną pośladeczki :) Najważniejszym zadaniem nowego trenera będzie stworzenie pozytywnej atmosfery i dotarcie do zawodników. Motywacja u nas ewidentnie leżała za De Boera. Miejmy nadzieje że Pioli to poprawi, bo że potencjał w tej grupie ludzi jest to chyba każdy się zgodzi.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: TomHardy »

Niestety jesteśmy w fatalnej formie obecnie i nie sądzę, żeby efekt nowej miotły podziałał aż tak dobrze (o ile w ogóle zadziała) aby wygrać kolejno kilka spotkań pod rząd. A terminarz mamy bardzo trudny począwszy od Milanu. Przegrywaliśmy z teoretycznie słabszymi i nie sądzę, że uda się posklejać ten burdel tak szybko. Na TOP 3 nie ma co liczyć, bo jeszcze gdyby teraz były z 3 - 4 mecze z ogórkami to może spinając dupę jakoś byśmy podrasowali morale i uwierzyli, ale nie mam wątpliwości 5 miejsce to max co można wycisnąć w tym sezonie.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: miniu86 »

Inter to Inter, tak więc to prawdopodobne, że zawodnicy na własnej ambicji całkiem dobrze zagrają z Milanem, Napoli i Fiorentiną. Tutaj logika nie ma nic do rzeczy,

Tak czy inaczej Pioli. Nie mam zielonego pojęcia co będzie dalej. Doświadczenie cicho podpowiada, że nic dobrego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Odet »

No i mamy nowego trenera.

Już niedługo, bo 8 grudnia nasz nowy taktyk, będzie miał okazję na osobisty rewanż na mocarnej Sparcie Praga, która rok temu wywaliła z LE prowadzone przez niego Lazio (z Andersonem, Candrevą, Biglia, Klose itd), w niezłym stylu 0-3.

Czy będzie rewanż, czy Deja Vu ??

Pozdr.
ps. ciekawe co by było, gdyby Lazio w meczu z Spartą poprowadził Inzaghi.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: sampam »

Ad vocem,

Z Czechami to swego czasu bodajze Napoli sie wylozylo i ktos jeszcze. Nic nie chce sugerowac, ale te mecze w LE sa czasem "przedziwne" :D
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: lena182 »

LE - kibice powinni odpuścić. Wiadomo że chcemy zawsze dobrego wyniku ale z braku czasu Pioli powinien je traktować jak sparingi. Serie A jest ważniejsza szczególnie że przegrywając kolejne mecze bardzo łatwo zaczniemy walczyć o utrzymanie a naszej drużynie to na psychikę nie pomoże :P
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: miniu86 »

Jednego chyba można oczekiwać od Piolego. Zna ligę, zna trenerów, wie jak grają, wie jakie triki pomagają tutaj wygrywać, nie zacznie wprowadzać jakiejś innej filozofii rodem z Holandii, ma w kadrze takich pomocników jak Brozovic, Jao Mario, Banega czy nawet Kondogbia, w ataku, supersnajpera Icardiego, do tego do wyboru Perisicia, Candrevę, Jovetica, Edera czy Barbosę. Wydaję mi się, że na prawdę można od niego oczekiwać gry na NORMALNYM poziomie. Bo chyba wszyscy zgodzimy się, że Inter gra teraz grubo poniżej poziomu swojej kadry. Wystarczy porównać potencjał Interu i klubów, z którymi teraz sąsiadujemy.

Przykładowo gra Interu na normalnym poziomie to takie 3-0 z Crotone u siebie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Piekarz »

Dobra miniu przekonałeś mnie w sumie, jaram się teraz
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: maniekfci »

miniu86 pisze:Jednego chyba można oczekiwać od Piolego. Zna ligę, zna trenerów, wie jak grają, wie jakie triki pomagają tutaj wygrywać, nie zacznie wprowadzać jakiejś innej filozofii rodem z Holandii, ma w kadrze takich pomocników jak Brozovic, Jao Mario, Banega czy nawet Kondogbia, w ataku, supersnajpera Icardiego, do tego do wyboru Perisicia, Candrevę, Jovetica, Edera czy Barbosę. Wydaję mi się, że na prawdę można od niego oczekiwać gry na NORMALNYM poziomie. Bo chyba wszyscy zgodzimy się, że Inter gra teraz grubo poniżej poziomu swojej kadry. Wystarczy porównać potencjał Interu i klubów, z którymi teraz sąsiadujemy.

Przykładowo gra Interu na normalnym poziomie to takie 3-0 z Crotone u siebie.

Amen
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Kebo »

Jak dla mnie amator, ale z głową na karku co odróżnia go od ostatnich 2 kreatur. Najbardziej cieszą mnie plotki o sprowadzeniu przez nas Vidala i Rodrigueza na boki obrony. Jeśli to prawda, że Stefek poprosił Piero o te transfery to chwała mu za to bo widać, że wie jak ważna jest pozycja fullbacka w dzisiejszym futbolu. Olać skrzydła itd. bo tam mamy moc, ale niech ktoś wywali amatorów z boków obrony.
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: dawid123784 »

Co do Vidala nie jestem przekonany, żeby nie było jak z Montoyą
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: pietri »

ja gorąco liczę na pokaźną zsyłkę amatorów do chin. Około pięciu parodystów powinno odpaść, to minimum
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Kusy »

pietri pisze:ja gorąco liczę na pokaźną zsyłkę amatorów do chin. Około pięciu parodystów powinno odpaść, to minimum
Masz na myśli pokrake nagatomo, sabotażyste ranokja, melo, palacio i brzozowskiego?
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: r-nadir »

^ prędzej Eder za Brzozę
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Stefano Pioli trener,lecz czy na Inter?

Post autor: Lopez »

Biabiany odejdzie z Interu prawdopodobnie do Chin,Melo pewnie pójdzie do Brazylii.Palacio raczej zostanie do końca umowy czyli do końca sezonu.Brozovic pewnie też pójdzie,no chyba ,że przekona SP do siebie.Nagatomo prędzej zejdzie z tego świata niż odejdzie z Interu.Eder nie odejdzie,prędzej Barbosa odejdzie na wypożyczenie
ODPOWIEDZ