Luciano Spalletti

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Wybraniec »

Nie widzę na boisku nic pozytywnego co dałoby mi pewność, że Spalletti zagwarantuje nam miejsce w pierwszej czwórce. Nie mamy stylu w ataku, gramy coraz gorzej w obronie, w drużynie nie ma takiego samego zaangażowania jak wcześniej, a jeszcze doszedł ten kabaret w trakcie dogrywki, kiedy trener nie ma wpływu na rozmowę motywacyjną ani na to, kto uderza karne. Chemia się skończyła.

Mieliśmy komfortową sytuację w LM i odpadliśmy z niej jak ostatni frajerzy. Teraz kiedy w Pucharze Włoch odpadły wszystkie silne drużyny mieliśmy naprawdę duże szansę na wygranie tego trofeum. I znowu Spalletti spierdolił robotę. Być może nie jesteśmy w stanie wygrać Ligi Europy, ale na pewno jesteśmy w stanie dojść co najmniej do czołowej czwórki, ale nie mam wątpliwości, że ze Spalem tego nie ogarniemy. Wogóle ten sezon w wykonaniu Interu to jawna katastrofa i jedyny pozytywny moment drużyny to moment w którym ogrywaliśmy PSV, Tottenham, Milan i remisowaliśmy z Barceloną na GM, reszta to dramat.

Efekt nowej miotły zapewni nam to 4 miejsce, pod warunkiem, że będzie nią Conte.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Jaszczu91 »

Do tej pory byłem za zatrzymaniem Łysego do końca sezonu, ale już nie jestem!
Ostatnie 11 spotkań Interu nie licząc pojedynku ze śmiesznym Benevento:
Tottenham - Inter 1-0
Roma - Inter 2-2
Juventus - Inter 1-0
Inter - PSV 1-1
Inter- Udinese 1-0
Chievo - Inter 1-1
Inter- Napoli 1-0
Empoli - Inter 0-1
Inter- Sassuolo 0-0
Torino - Inter 1-0
Inter- Lazio 0-0 d. 1-1

11 spotkań z bilansem 3-5-3 i uwaga 8 strzelonych bramek w tym 2 Icardiego z karnych i jedna po rożnym z Romą czyli z gry. 5 goli z gry w 11 meczach!
Odpadnięcie z Ligi Mistrzów, odpadniecię z Coppa Italia i jedno zwycięstwo w ważnym meczu z Napoli po golu z przypadku w 93 minucie. Taki jest obraz Interu Spallettiego. Dobrze piłkarsko Inter wyglądał jedynie przez pierwsze 45 minut w meczu z juve czyli około dwa miesiące temu.

Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce rok temu. Wtedy też od grudniowego meczu w Turynie Inter przestał grać na dwa miesiące. Może teraz fartownie udało się zdobyć parę punktów więcej ale gra wygląda chyba nawet gorzej.

Na koniec moich wywodów na pocieszenie szalenie istotny fakt. Rok temu wszystko udało się przełamać meczem z Bologną po golu Karamoaha. Wiadomo z kim gramy w niedzielę :lol:
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Luciano Spalletti

Post autor: BAGGIO1 »

Nie jestem/byłem za zwalnianiem Spallettiego zimą. Zresztą jeśli nie mamy godnego zastępcy na już tj. szkoleniowca który będzie z nami również w kolejnym sezonie to nadal uważam, że żadne półśrodki nie są nam potrzebne. Po cholerę brać jakiegoś "strażaka" na 5 miesięcy? Znowu burdel i budowanie wszystkiego od początku. Mam nadzieję, że tacy ludzie jak Marotta i Zanetti mają jakiś autorytet i mogą wejść do szatni i zjeb*ć ich należycie za to co kolejny raz serwują sympatykom Interu.

Inna sprawa jeśli Conte (o nim się spekuluje najwięcej) zgodzi się wejść do zespołu już teraz, sprawdzić sobie przez ten czas kto mu będzie potrzebny, a komu należy podziękować tudzież wypierdol*ć na zbity ryj tych co naszych barw nie szanują. Jeśli tak to należy Luciano podziękować już teraz, niestety okazało się, że to nie jest trener, który cokolwiek z nami ugra.
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Kujon88 »

Jeżeli Conte by się zgodził wziąć Nas teraz to myślę, że nie ma się co zastanawiać.

W skrócie odpadamy z LM, odpadamy z CoppaItalia, gramy strasznie, 8 bramek w ostatnich 11 meczach :oops:

Spaletti u Nas:

69 meczów:
35 wygranych
20 remisów
14 porażek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Dzyl »

Podejrzane, że Conte ciągle jest w Mediolanie i udmawia udzielania wypowiedzi dziennikarzom. Może jest coś na rzeczy. Jeśli miałby nas objąć to te jego śmieszne 3-5-2 u nas by nie przeszło bo nie ma do tego wykonawców. Mamy skład pod 4-2-3-1 i taką formacja powinniśmy grać najczęściej
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Alfa »

Dzyl pisze: 1 lut 2019, 17:48 Podejrzane, że Conte ciągle jest w Mediolanie i udmawia udzielania wypowiedzi dziennikarzom. Może jest coś na rzeczy. Jeśli miałby nas objąć to te jego śmieszne 3-5-2 u nas by nie przeszło bo nie ma do tego wykonawców. Mamy skład pod 4-2-3-1 i taką formacja powinniśmy grać najczęściej
4231? i niby kto na 10, bo ja nie widze w tym klubie zadnego grajka ala sneijder, eriksen czy kdb

predzej wlasnie pod 352 mamy teraz graczy z candreva/cedriciem oraz asa na wingbakach, cos co conte juz przerabial czy to w juve czy kadrze
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Luciano Spalletti

Post autor: and1 »

Jeżeli ewentualna porażka z Bologna miałaby konsekwencje w postaci zwolnienia Spala i wzięcia Conte to niestety, ale bym był za takim 0:2 😁 czytam tak te wszystkie wpisy i chyba napisano już wszystko o zaistniałej sytuacji. Też nie byłem zwolennikiem zmiany trenera w środku sezonu, ale sprawy zaczynają przybierać niepokojący obrót. Z jednym się tylko nie zgodzę. Spalletti w niczym się nie pogubił. On na dobrą sprawę nic w Interze nie ogarnął.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Klinsi64 »

and1 pisze: 1 lut 2019, 20:57 Jeżeli ewentualna porażka z Bologna miałaby konsekwencje w postaci zwolnienia Spala i wzięcia Conte to niestety, ale bym był za takim 0:2 😁... Z jednym się tylko nie zgodzę. Spalletti w niczym się nie pogubił. On na dobrą sprawę nic w Interze nie ogarnął.
kolega już chyba zapomniał,że na koniec sezonu każdy punkt będzie na wagę złota...można tu wymieniać wszystkie błędy Spala te prawdziwe i wyimaginowane,jedno jest pewne,jeśli kolejny dobry trener łamie sobie zęby na Interze to chyba znak,że coś nie tak jest w samej organizacji i w tym środowisku,samymi słowami nie da się zbudować silnego klubu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luciano Spalletti

Post autor: miniu86 »

Te styczniowe kryzysy to jakaś magia jest, czary, mówię wam to nie jest normalne.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Seba »

miniu86 pisze: 2 lut 2019, 11:07 Te styczniowe kryzysy to jakaś magia jest, czary, mówię wam to nie jest normalne.
Oj tam od razu magia. Po prostu ustawiają mecze, żeby szybciej pozbyć się FFP ;)
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Piter »

a może mamy po prostu chuiowych piłkarzy, którzy nie potrafią rozgrywać piłki co
bo dziwne, że gramy w obronie na światowym poziomie, a jak przychodzi do ataku to pomocnicy nie wyprowadzają piłki do przodu, tylko ciągle backpass
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: TomHardy »

"Perisić dobrze trenował, zwłaszcza wczoraj. Jest do naszej dyspozycji i z przyjemnością na niego postawię, jeśli zaprezentuje to czego od niego oczekuję i na co go stać. Przeczytałem w gazetach, że zawodnik miał być na mnie zły, ale to ja na niego ciągle stawiałem , pomimo różnych komentarzy."

No kurwa nie wierzę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luciano Spalletti

Post autor: miniu86 »

A propos Spalla i jego ulubieńców. Wiecie, że jak trwała ta drama z Perisiciem i szukaniem mu zastępstwa jakby na prawdę odszedł, to pomyślałem przez chwilę: A może tak Gervinho ściągnąć??
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Klinsi64 »

Zdaję sobie sprawę, że fani nie mają już cierpliwości, ponieważ Inter nie wygrał nic od wielu lat, ale nie mogę wziąć na siebie całej winy za lata, w których Inter oddalił się bardziej od trofeów, niż się do nich zbliżył. Na wszystko potrzeba czasu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Orzeu »

Zachęcam także fanów do trzymania się razem i stawania w obronie naszego zespołu...


Zdaję sobie sprawę, że Perisic był zaangażowany w pewne sytuacje, które mogły irytować niektórych, ale on jest naszym graczem. W przeciwnym razie ryzykujemy osłabienie drużyny i danie przewagi tym, którzy chcą nas rozerwać na strzępy. A jest ich naprawdę wielu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luciano Spalletti

Post autor: miniu86 »

Panie Spalletti pokaż Pan różnicę między tym a poprzednim sezonem i przelam tą złą serię dzisiaj. W takich meczach Inter bez względu na wszystko powinien po prostu wygrać. Zostawmy chociaż ten jeden zły zwyczaj za sobą w tyle.
TomikoPTB
Posty: 126
Rejestracja: 25 sty 2014, 19:52

Re: Luciano Spalletti

Post autor: TomikoPTB »

zwalniamy ?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Mora »

Ciekawe co tym razem zwolennicy Spalla wymyślą na jego obronę...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Luciano Spalletti

Post autor: PioFCI »

niedawno stracił szatnie..dzisiaj stracił wszystko. Kurwa, jak my tracimy czas...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Dzonyy »

Ciao , Ciao Luciano
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: TomHardy »

Zaraz przyjdą maveriki i capitany i powiedzą, że mamy chujową kadrę na Bolonie
:lol: :lol: :lol:
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: KoBa »

Tak, to Spall kazał Icardiemu się dwa razy skompromitować w polu karnym Bologny po prezentach z ich strony.. on kazał Lautaro spartolić kolejną setkę. Największa bękę miałem jak ratował wynik Ranocchią mając Politano i Keitę na ławce.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Orzeu »

TomikoPTB pisze: 3 lut 2019, 19:48 zwalniamy ?
Spalletti w Interze - tego już się nie da uratować moim zdaniem. Powinni zwolnić, ale pytanie czy Conte jest gotów się podjąć.
Największa bękę miałem jak ratował wynik Ranocchią mając Politano i Keitę na ławce.
a to ciekawe nie wiedziałem, że Keita jednak ozdrowiał, a Politano cofnęli karę.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: KoBa »

Orzeu pisze: 3 lut 2019, 21:40 a to ciekawe nie wiedziałem, że Keita jednak ozdrowiał, a Politano cofnęli karę.
To była ironia.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luciano Spalletti

Post autor: miniu86 »

To wpuszczanie obrońcy do ataku by ratować wynik zdarzało się nam już w przeszłości. Przeważnie nic nie pomagało. Szkoda mi Ranocchi, ze Skorupski to wyjął, komu jak komu ale Andrei taki gol się należał.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: 3 lut 2019, 21:53 To wpuszczanie obrońcy do ataku by ratować wynik zdarzało się nam już w przeszłości. Przeważnie nic nie pomagało. Szkoda mi Ranocchi, ze Skorupski to wyjął, komu jak komu ale Andrei taki gol się należał.
dokładnie. Mourinho też Materazziego tak wpuszczał.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Seba »

KoBa pisze: 3 lut 2019, 21:38 Tak, to Spall kazał Icardiemu się dwa razy skompromitować w polu karnym Bologny po prezentach z ich strony.. on kazał Lautaro spartolić kolejną setkę. Największa bękę miałem jak ratował wynik Ranocchią mając Politano i Keitę na ławce.
Wiadomo, że trener nie odpowiada za pojedyncze kiksy piłkarzy. Tutaj chodzi o całokształt. Drużyna jest na fatalnym poziomie. Piłkarze nie wiedzą co mają robić, sprawiają wrażenie, jakby grali ze sobą od kilku dni. Stąd właśnie granie jednego i tego samego. Podanie na skrzydło i wrzutka. Trener jest pierwszą osobą odpowiadającą za wyniki. Tak było, jest i będzie. Jego największym szczęściem było przywrócenie czterech ekip do LM. Można, więc rzec, iż nie zrobił niczego więcej od Manciniego. Druga sprawa, że piłkarze już w niego nie wierzą i nic dobrego z tego nie będzie. Przykład Mourinho i Manchesteru idealnie to obrazuje.
Obrazek
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Luciano Spalletti

Post autor: TomHardy »

Seba. pisze: 3 lut 2019, 22:48
KoBa pisze: 3 lut 2019, 21:38 Tak, to Spall kazał Icardiemu się dwa razy skompromitować w polu karnym Bologny po prezentach z ich strony.. on kazał Lautaro spartolić kolejną setkę. Największa bękę miałem jak ratował wynik Ranocchią mając Politano i Keitę na ławce.
Wiadomo, że trener nie odpowiada za pojedyncze kiksy piłkarzy. Tutaj chodzi o całokształt. Drużyna jest na fatalnym poziomie. Piłkarze nie wiedzą co mają robić, sprawiają wrażenie, jakby grali ze sobą od kilku dni. Stąd właśnie granie jednego i tego samego. Podanie na skrzydło i wrzutka. Trener jest pierwszą osobą odpowiadającą za wyniki. Tak było, jest i będzie. Jego największym szczęściem było przywrócenie czterech ekip do LM. Można, więc rzec, iż nie zrobił niczego więcej od Manciniego. Druga sprawa, że piłkarze już w niego nie wierzą i nic dobrego z tego nie będzie. Przykład Mourinho i Manchesteru idealnie to obrazuje.
Z taką małą różnicą, że Mancini miał 2 x gorszą kadrę.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Luciano Spalletti

Post autor: Wybraniec »

Inter, dopo il k.o. contro il Bologna confronto tra Spalletti e Marotta: nessun ultimatum al tecnico


no i dobranoc panstwu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luciano Spalletti

Post autor: miniu86 »

Nie wierzę, że go zwolnią. Rok temu byliśmy bez wygranej w lidze chyba 8 meczy i tego nie zrobili. Wiadomo, ze teraz miało być lepiej podczas gdy przegraliśmy już tyle spotkań co całym ostatnim sezonie(6), ale mimo to myślę, że zmiana trenera to ostatnie co chce zrobić Zhang z Marottą.

Pytanie jaki Spalletti ma pomysł by przywrócić ten zespół do życia bo ofensywnie jesteśmy trupem. Prawie 300 minut w lidze bez gola. Ostatniego strzelił Keita 29 grudnia w Empoli. Za tydzień Parma, która poczyna sobie całkiem nieźle i na moje to jedziemy tam po bicie. Zapewne każdy chciałby teraz mieć mecz z Interem, no bo czyste konto zapewnione, a może coś wpadnie. Tak jak wpadło Torino i Boloni.
ODPOWIEDZ