Dalbert

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Dalbert

Post autor: Skepta »

Obrazek

Mysle ze odpowiedni moment na zalozenie tematu dotyczacego tego piłkarza. Ponizej zamieszczam jego pierwszy występ w naszej koszulce:
https://www.youtube.com/watch?v=pcAaMkrkl-E

Powiem tak - facet na obecny moment wygląda tragicznie, robili go jak chcieli na tej lewej stronie. Betis też to wyczuł i ciągle atakowali tą stroną Dalberta, bo wyczuli najslabsze ogniwo. Masakra, nie myslalem ze to powiem ale wygladal wczoraj gorzej niż Dodo i Jonathany, a ma być ponoć nowym Maiconem!!

Jak tak dalej bedzie grał, to jeszcze długo będziemy oglądać naszą maskotkę z Japonii w podstawie

zapraszam do dyskusji
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Dalbert

Post autor: Stachoo »

Wyluzuj pory. Gościu od 3 dni jest w Mediolanie. Po 3 dniach zagrał w pierwszym składzie, zaliczył 1 trening z drużyną.

Przed meczem to pewnie mu z portków ściekało tak był zestresowany, więc nie wiem po co to gadanie o jego tragiczności.

Po za tym boisko wołało o pomstę do nieba.

Zagra 3-4 mecze dopiero będzie można wysuwać pierwsze oceny.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, 13:23 przez Stachoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dalbert

Post autor: Dejwid »

Nie ma co oceniać po jednym meczu. W drugiej połowie miał kilka pewnych interwencji w defensywie. W ofensywie nie miał szansy się wykazać. Też nie ma co wymagać cudów, bo od początku było wiadomo, że ma troche chaotyczny styl, więc na postępy w jego grze trzeba będzie poczekać.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Dalbert

Post autor: Claudio »

Po jednym sparingu...a zresztą wszystko opisał Stachoo.
Myślę, że na Romę będzie odpowiednio przygotowany.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

do NORMALNEGO podania najblizszemu koledzy z druzyny (z czym mial problem) nie trzeba myślę przygotowania fizycznego albo zgrania. Do wchodzenia za kazdym razem na raz jak cymbał w przeciwnika rowniez
Ja rozumiem nie wyróżniać sie jakoś zbytnio, nie grać nic specjalnego itp ale kazdy jego kontakt z pilka wczoraj to bylo sabotowanie...
poza tym Borja Valero jakos nie mial problemu by przyjsc i od razu trzymac fason

wiec może tak nie broncie NAJLEPSZEGO LO LIGUE 1 ZA ZESZŁY SEZON co
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Dalbert

Post autor: Claudio »

Jak gość który bez problemu to robił w L1, teraz nagle nie potrafi nawet podać na 2 metry to wskazuje na to brak treningów+zdenerwowanie. A to jest do nadrobienia. Jak za 2 tygodnie będzie kaleczył to będzie można pisać, że prawdopodobna wtopa.
Porównujesz młokosa z innej ligi, ze starą wygą SerieA? Szacun...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

mnie ten pilkarz nawet na kompilacjach nie zachwycał (a nawet z nagatomo mozna zrobic swietnego LO na kompilkach) . Czy to wszystko jest do nadrobienia? to sie okaże.

co do borji valero to sie czepiasz rownie dobrze moge w to miejsce dać Skryniara, ktory tez jest gowniarzem a jakos gra przyzwoicie od poczatku.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Dalbert

Post autor: Stachoo »

Dziwne, żeby w 45 minut z LO wybranego do 11 sezonu stał się słabeuszem. Daj spokój i poczekaj do 5 kolejki. Ja osobiście też nie byłem zadowolony z jego występu, ale nie przesadzajmy.

Swoją drogą całkiem dobry mecz Ansaldiego.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Dalbert

Post autor: Kusy »

Jakiej 11 sezonu??? Drugi Waldek ? Zorientuj się w temacie dobra co
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Dalbert

Post autor: Adriano_forever »

Co? Gdzie on niby został wybrany do 11 sezonu? Skąd wy takie bajki bierzecie i puszczacie w świat. Mendy był najlepszym LO w lidze. No a Dalbertowi dużo brakowało do Mendyego czy chociażby Kurzawy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: Klinsi64 »

przypominam że w niektórych 11 sezonu Serie A znaleźli się Zukanovic,a rok później Ansaldi...tego pierwszego na szczęście nie udało się nam zgarnąć,zrobił to Sabatini :D
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Dalbert

Post autor: Adriano_forever »

Oficjalna "11" sezonu Ligue 1 2016/2017:
Danijel Subašić (AS Monaco) – Djibril Sidibe (AS Monaco), Kamil Glik (AS Monaco), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Benjamin Mendy (AS Monaco) – Marco Verratti (Paris Saint-Germain), Bernardo Silva (AS Monaco), Jean Seri (OGC Nice) – Kylian Mbappe (AS Monaco), Edinson Cavani (Paris Saint-Germain), Alexandre Lacazette (Olympique Lyon).
Gdzie wy tu widzicie Dalberta to ja nie wiem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

nie wiem kuzynki ale odkad ploty zaczely sie pojawiac nt. dalberta czyli jakies 3 miesiace temu to za kazdym razem mowilo sie ze byl w 11stce sezonu ligue 1, jakiej gazety? nie mam pojecia :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Dalbert

Post autor: Kusy »

Dlatego czekam na znak życia od Waldka, który na grupie na fb twierdził, że był w 11 i kazał się zorientować w temacie, bo był przecież. Może posiada informacje jaka to gazeta :D lecz niestety Waldek zapadł się pod ziemię ze wstydu. Ewentualnie może szuka tej gazety, albo drukuje nakład.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

Święcicki z Eleven powiedział, że w zeszłym sezonie był bezkonkurencyjny jeśli chodzi o lewych obrońców we Francji. Ale to tylko jedna opinia, zresztą mało ważne to jest teraz bo z tego co widziałem chłopakowi nie wyszły 2-3 pierwsze interwencje i ewidentnie się obsrał: bardzo chciał się pokazać, a co interwencja to gorszej.

Ale nie wysnuwałbym jakiś daleko idących wniosków po jednym słabym sparingu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: KoBa »

Troche bez sensu właściwie ta dyskusja, wszystkim zebranym z całego serca życzę, aby Dalbert za tydzień pozamykał im japy. Prawdziwiego Dalberta zobaczymy z Violą, oby zgoła odmiennego niż wczoraj.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Dalbert

Post autor: Stachoo »

kusy pisze:Jakiej 11 sezonu??? Drugi Waldek ? Zorientuj się w temacie dobra co
Nie sraj ogniem, bo spłoniesz.

Tyle razy wielu pisało w różnych miejscach, że był wybrany do 11. sezonu to sądziłem, że tak było. Mało ważny fakt, żebym przeszukiwał francuskie strony, aby potwierdzić tą informację.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dalbert

Post autor: miniu86 »

Hehe, sraka w gaciach była ostra, ale też nie przesadzajmy. Nie widzę w nim drugiego Maicona, ale wystarczy mi jeśli będzie poziom wyżej od tego co mieliśmy przez ostatnie 5 lat.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Dalbert

Post autor: Kusy »

KoBa pisze:Troche bez sensu właściwie ta dyskusja, wszystkim zebranym z całego serca życzę, aby Dalbert za tydzień pozamykał im japy. Prawdziwiego Dalberta zobaczymy z Violą, oby zgoła odmiennego niż wczoraj.
Oby tak było i tego się trzymajmy :) Ja byłem za tym transferem i liczę, że da nam dużo radości :)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: Klinsi64 »

Myślę że na 99% Dalbert nie wyjdzie z Fiorą,co do życzenia pozamykania jap to raczej wszyscy kibice,no może po za Van Dallem chętnie to zrobią ;)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wciągu 3 dni ciężko się zaaklimatyzować tym bardziej, że musiał jeszcze wrócić do Nice żeby załatwić jakieś sprawy wizowe. Tak naprawdę Dalbert był więcej w podróży niż na treningu. Należy dać mu czas i szansę
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Dalbert

Post autor: Raffal »

czy zawodnik jest coś wart to zobaczymy za 6 miesiecy.

Tutaj nikt nie ma cierpliwosci do mlodych zawodników.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Dalbert

Post autor: Pjerun »

Wiadomo, że po jednym meczu nie ma co oceniać, ale mam obawy co do jednej rzeczy.
Zachęcam wszystkich do obejrzenia całego meczu i skupieniu się głównie na ustawieniu Dalberta w defensywie.
Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie. Gdyby nie wracający Perisic niemal w każdej akcji to mogłoby się inaczej skończyć.
Rozumiem, że sytuacja Dalberta jest trudna, długo czekał, jest niezgrany, ale mam duże obawy, że takie mankamenty jak ustawianie się w obronie ciężko usprawiedliwić rzeczami tego typu. Wiadomo, że wszystko da się poprawić, ale boje się, że nie potrwa to tydzień czy miesiąc tylko zdecydowanie dłużej.
W każdym razie są to tylko moje spostrzeżenia, być może był bardzo rozkojarzony i stad taki występ.
Życzę mu jak najlepszych występów, a co do jego ogólnej oceny radzę wszystkim poczekać przynajmniej z 10 kolejek.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie.
a ile treningów taktycznych zdążył zaliczyć? Dodaj do tego barierę językową (akurat nie z Mirandą, ale pozostałymi zawodnikami). W tym tygodniu potrenują to pewnie na Violę to lepiej będzie wyglądać - jestem o tym przekonany.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dalbert

Post autor: Bart »

Swoją drogą, Maicon po przyjściu z Ligue 1 odpalił dopiero w październiku, listopadzie.
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Lubuszanin »

Orzeu pisze:
Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie.
a ile treningów taktycznych zdążył zaliczyć? Dodaj do tego barierę językową (akurat nie z Mirandą, ale pozostałymi zawodnikami). W tym tygodniu potrenują to pewnie na Violę to lepiej będzie wyglądać - jestem o tym przekonany.

Orzeł masz racje !! dajmy mu troche czasu :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

Mam oczywiście nadzieje że będzie dla nas wielkim wzmocnieniem #FM xD
póki co nie napawa to optymizmem, gość ewidentnie biegał z kupą w majtkach, grał od początku meczu, jakby puścił kleksa w pory juz od 1 minuty
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

no i chyba można udać oficjalny debiut ligowy za udany co?

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... M7c6duTOBA
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

Czy nasz nowy Maicon jest aż tak żałosny, że przegrał rywalizacje nie tyle z Nagatomem, co dodatkowo jeszcze z jego zmiennikiem, czyli Santonem? (który uchodzi tutaj za goscia, który na dobrą sprawe nie powinien sie nazywac piłkarzem).

To niezły transfer tibijski
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

Dzisiejszym meczem pokazał, że naprawdę warto uwierzyć w tego chłopaka - czuję, że przy odrobinie wsparcia mógłby odpalić.
ODPOWIEDZ