Milan Skriniar

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Milan Skriniar

Post autor: miniu86 »

Nie wiem jak Wy, ale jeśli Skriniar oczekiwał kwot rzędu 7,5 mln czy 8 mln netto na kontrakcie to ja i tak zastanowiłbym się czy warto mu tyle dawać. Inter to nie PSG i trzeba by zapytać czy klub Serie A stać na płacenie obrońcy 8 mln euro? Szanuje Słowaka za jego lata gry u nas, ale nie wiem czy nie rozglądałbym się za jakimś jego zastępcą.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: CzarodziejCzasu »

miniu86 pisze: 24 sty 2023, 15:00 Nie wiem jak Wy, ale jeśli Skriniar oczekiwał kwot rzędu 7,5 mln czy 8 mln netto na kontrakcie to ja i tak zastanowiłbym się czy warto mu tyle dawać. Inter to nie PSG i trzeba by zapytać czy klub Serie A stać na płacenie obrońcy 8 mln euro? Szanuje Słowaka za jego lata gry u nas, ale nie wiem czy nie rozglądałbym się za jakimś jego zastępcą.
Przecież to jest w głównej mierze efekt wprowadzenia Skriniara na rynek przez chińskiego *****. Jest to tylko i wyłącznie moje gdybanie, ale gdyby ktoś latem zeszłego roku złożył Słowakowi ofertę kontraktu, a nie próbował go sprzedawać - oczekiwania finansowe byłyby zupełnie inne.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Milan Skriniar

Post autor: VVujek »

Bremer potrafił pójść na rękę klubu , a Skriniar ma w dupie.Pretensji nie mam , ale stracił w oczach kibiców bo postrzegali go jako przyszłego kapitana.

PS.Czy ktoś w końcu zbanuje tego oszołoma członka Nowej Lewicy za wyzywanie Prezydenta klubu ?
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 25 sty 2023, 18:07 Bremer potrafił pójść na rękę klubu , a Skriniar ma w dupie.Pretensji nie mam , ale stracił w oczach kibiców bo postrzegali go jako przyszłego kapitana.

PS.Czy ktoś w końcu zbanuje tego oszołoma członka Nowej Lewicy za wyzywanie Prezydenta klubu ?
A z jakiej paki Skriniar ma iść na rękę klubowi skoro latem wystawili go na sprzedaż?

Prezydenta klubu? To jest chińska marionetka, gołodupiec i rak w tym klubie, który zamiast sprzedać nas komuś z kasą to spuści nas na dno.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Milan Skriniar

Post autor: VVujek »

Kolejnym już...
Sprzedać, a co Inter to czapka gruszek ? Musi pojawić się odpowiednia oferta , weźcie to w końcu zrozumcie, bo zachowujecie się jak dzieci. Sunning nam dużo dało i należy się im szacunek. Jest kryzys Zhang robi co może brał pożyczki itp. Gdyby oferta była odpowiednia Inter był by w innych rękach.

Mistrzowie z was , sprzedać i c*uj , no nie swoję najłatwiej xd I to jeszcze tak z niekorzyścią dla właściciela i korzyścią dla was :D Skąd wy się bierzecie, trzeba patrzeć realnie na takie sprawy ,a nie jak 5 letnie dzieci.

Powiedz mi proszę skąd ty masz informację, że Skriniar został wystawiony na listę transferową ?

Do klubu przyszła oferta i została ona rozważona i to jest naturalne , klub odrzucił ofertę PSG.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Milan Skriniar

Post autor: Towarzysz »

VVujek koncertowo opisał, można się rozejść
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Milan Skriniar

Post autor: miniu86 »

Też myślałem o Bremerze i o tym jak się zachował wobec Torino. Rozumiem Skriniara, że chce przytulić te 25 baniek za podpis jako wolny zawodnik, ale w oczach kibiców straci bardzo dużo. Można było to załatwić z klasą. PSG to nie biedaki.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Milan Skriniar

Post autor: tytusek25 »

....analogicznie ,odrzucając zbędne emocje i poruszając się wyłącznie w ramach biznesowych , do agenta Skriniara wpłynęła oferta i została ona rozważona i to jest naturalne.Skriniar odrzucil ofertę klubu.W czym problem?
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Milan Skriniar

Post autor: kulasiak »

tytusek25 pisze: 25 sty 2023, 21:33 ....analogicznie ,odrzucając zbędne emocje i poruszając się wyłącznie w ramach biznesowych , do agenta Skriniara wpłynęła oferta i została ona rozważona i to jest naturalne.Skriniar odrzucil ofertę klubu.W czym problem?
Problem w tym, że Skriniar od dłuższego czasu wali ściemę jak to Inter jest dla niego ważny. Bierze opaskę mimo iż wie, że za rok go tu nie będzie, a do tego jeszcze kłamie przez siebie czy tam agenta, że przedłużenie kontraktu jest możliwe. Raczej nikt tu nie ma pretensji, że odchodzi, ale jak. Do takie Perisica chyba nikt nie miał pretensji jak odszedł bo ten nie walił ściemy i nie deklarował od lat jak mu tu dobrze i jak chce być Hamsikiem Interu. Na prawdę ktoś jeszcze tu chce bronić Słowaka, który wypina się na klub i kibiców?
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Milan Skriniar

Post autor: tytusek25 »

Powiedzcie szczerze sami przed soba ilu z Was majac taką okazję i ofertę pracy odrzuciloby ją rezygnując z gry w( na tę chwilę) silniejszym, bogatszym i naszpikowanym gwiazdami klubie przy okazji rezygnujac z 50 % wiekszej pensji za robienie tego samego oraz kilkunastu milionow za sam banalny podpis ?
Ilu z Was mialo taka oferte pracy, ze wie o czym mówi i co powinno się zrobic w takiej sytuacji????
Jest 21 wiek.Światem nie od dziś rządzi pieniądz ."Heloł"
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Milan Skriniar

Post autor: Kredence »

tytusek25 pisze: 25 sty 2023, 21:56 Powiedzcie szczerze sami przed soba ilu z Was majac taką okazję i ofertę pracy odrzuciloby ją rezygnując z gry w( na tę chwilę) silniejszym, bogatszym i naszpikowanym gwiazdami klubie przy okazji rezygnujac z 50 % wiekszej pensji za robienie tego samego oraz kilkunastu milionow za sam banalny podpis ?
Ilu z Was mialo taka oferte pracy, ze wie o czym mówi i co powinno się zrobic w takiej sytuacji????
Jest 21 wiek.Światem nie od dziś rządzi pieniądz ."Heloł"
No to gdyby poinformował klub, że chce odejść i nie przedłuży i tak kontraktu, to już od tego sezonu by zarabial nie 4 mln jak u nas tylko te 9 w psg. Za podpis też by pewnie coś dostał. Pewnie nie 25, których i tak teraz nie dostanie bo to jakaś głupia plota ale kilka mln z pewnością.
Są piłkarze którzy z szacunku do klubu potrafią grać w otwarte karty i doceniają czas spędzony w klubie i mozliwosc rozwoju, w jego przypadku była to też możliwość pracy z fachowcami pokroju Spalettiego i Conte a są tacy którzy mają to w dupie.

Ja go już nawet nie chce oceniać, chce niech idzie ale każdy kibic Interu ma prawo czuc się rozczarowany jego postawa. Do tego teraz jego milczenie i brak zabrania glosu też pozwala przypuszczać że to nie wszystko wygląda jak jego agent przedstawił. Skriniar chce przeczekać sobie do lata i umyć raczki. Spoko niech już sobie idzie.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Milan Skriniar

Post autor: tytusek25 »

To klub odrzucil oferte Psg ,nie Skriniar to raz

Dwa byc moze Cairo z Bremerem okazał się bardziej rzutkim biznesmenem niz Marotta i Zhang razem wzięci ze Skriniarem.
Skriniar sam mial sobie zaproponowac ta oferte czy jak?Gdzie byl nasz kanonizowany Ceo z podobną ofertą? Dlaczego zdążyl z Lautaro i Barellą a Skriniar zamiast tego został zaproszenie do stolika handlowego?
Chcielismy miec przyszlego kapitana to trzeba go bylo traktowac jak przyszlego kapitana i na jego oczach z usmiechem na gębie wytrzec sobie tylek ofertą paryżan i przedlozyc mu od razu kapitanski kontrakt do podpisu w trybie pilnym( i tak rok za pozno).
Klub dal tu ewidentnie dupy.Nikt mnie nie przekona ze jest inaczej.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: CzarodziejCzasu »

Obłęd jak użytkownik tytusek25 wyjaśnił temat, Skriniar został potraktowany przez klub w sposób skandaliczny, Marotta skompromitował się w negocjacjach ws. Bremera i postanowił nie mając żadnej alternatywy zdjąć go z rynku i zaproponować nową umowę. Z jednej strony pokazujesz piłkarzowi, że jest na sprzedaż, a jak misterny plan się zesrał to proponujesz mu nową umowę xD Doprawdy trzeba mieć klapki na oczach żeby nie widzieć, że klub koncertowo spieprzył relacje ze Słowakiem. Winą za obecną sytuację obarczam Marotte i Zhanga, obaj niech się pakują i odchodzą.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Milan Skriniar

Post autor: VVujek »

Kredens tu bardzo dobrze wyjaśnił, Skriniar mógł grać z klubem w otwarte karty wtedy nikt by do niego nie miał żalu.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Milan Skriniar

Post autor: Kredence »

tytusek25 pisze: 25 sty 2023, 22:26 To klub odrzucil oferte Psg ,nie Skriniar to raz

Dwa byc moze Cairo z Bremerem okazał się bardziej rzutkim biznesmenem niz Marotta i Zhang razem wzięci ze Skriniarem.
Skriniar sam mial sobie zaproponowac ta oferte czy jak?Gdzie byl nasz kanonizowany Ceo z podobną ofertą? Dlaczego zdążyl z Lautaro i Barellą a Skriniar zamiast tego został zaproszenie do stolika handlowego?
Chcielismy miec przyszlego kapitana to trzeba go bylo traktowac jak przyszlego kapitana i na jego oczach z usmiechem na gębie wytrzec sobie tylek ofertą paryżan i przedlozyc mu od razu kapitanski kontrakt do podpisu w trybie pilnym( i tak rok za pozno).
Klub dal tu ewidentnie dupy.Nikt mnie nie przekona ze jest inaczej.
No Inter jak rozmawiał z psg to poinformował o tym agenta Słowaka. Potem poinformowali, że już nie gadają. Skoro Skriniar poczuł się tym tak bardzo urażony, opluty czy co tam jeszcze to mógł o tym powiedzieć, opluliscie mnie nie przedłuże kontraktu, chce odejść. Ale tak nie zrobił. Poczul się tak urazony, że nie ma problemu wychodzić z opaska kapitanska. Skriniar wykorzystal kontakt z psg i za plecami Interu dogadał się z nimi już w lecie, z wypowiedzi obozu paryzan, czy to trenera czy dyrektora jest to jasne teraz po czasie gdy widzimy więcej faktów że oni byli dogadani. To jest w porządku ? I pomijam fakt, że Inter to nie są dyrektorzy, to są przede wszystkim kibice czy szacunek do tej koszulki. Każdy wie jaka ma Inter sytuację i skriniar też to wiedzial. Inter zagrał z nim w otwarte karty powiedział gadamy z psg. Mogli tego nie robić tylko dogadać transfer za jego plecami a potem postawić go przed faktem dokonanym i to byłby brak szacunku i oplucie, ale klub go o wszystkim informowal. To skriniar później oplul Inter, jeśli można użyć takiej terminologii.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 25 sty 2023, 21:13
Powiedz mi proszę skąd ty masz informację, że Skriniar został wystawiony na listę transferową ?
Czytałeś wywiad z agentem czy dalej będziesz pajacować?
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Milan Skriniar

Post autor: Towarzysz »

Nie pojmuję czy do niektórych nie dociera, ale wytłumaczę to punkt po punkcie:
1. Marotta dopuszczał sprzedaż Skriniara w lecie, rozmawiał z PSG, zaprosił agenta Skriniara do rozmów o kontrakcie i czekał na adekwatną ofertę
2. Skriniar zrozumiał, że nie jest nietykalny w obecnej sytuacji klubu i powinien zrewidować swoje plany na przyszłość
3. Marotta nie zamierzał sprzedawać Milana po promocji, nie wypychał go nigdzie, dopuszczał sprzedaż jedynie po sowitej zapłacie ze strony kupującego.
4. Skriniar dogadał się z PSG co do ewentualnego kontraktu.
5. PSG zechciało wymusić na Interze transfer po korzystnych dla siebie warunkach, wykorzystując porozumienie z Milanem.
6. Marotta widząc, że negocjacje nie zmierzają w oczekiwanym kierunku, odrzucił ofertę i przeszedł do przedłużenia kontraktu ze Skriniarem.

I tutaj zaczyna się incydent kałowy. Milan przeciąga rozmowy o kontrakcie, nie mówiąc nie, nie mówiąc tak, mając wcześniejsze porozumienie z PSG. Wie, że nie przedłuży, mimo tego bierze opaskę kapitana, prowadzi udawane rozmowy o kontrakcie. Wystarczyło powiedzieć w lecie -Beppe, nie podoba mi się wasza wizja, w której mogę odejść przy pierwszej dobrej ofercie, a PSG oferuje więcej i w sumie chętnie bym tam poszedł. Nie zrobił tego. Oszukał klub. Nikt nie ma mu za złe że odchodzi, ma pełne prawo. Sposób w jakim to zrobił i fakt, że wyrządził tym sposobem krzywdę klubowi jest zdradą i nie będzie mu nigdy zapomniane. Gnida nie Hamsik.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Milan Skriniar

Post autor: VVujek »

Ok pomijając to, mógł poinformować , że nie zamierza przedłużać kontraktu skoro został wystawiony na listę transferową. Wtedy Inter miałby jasność , że musi go sprzedać.

Chłop aż tak się obraził , że Inter negocjuje z PSG znając sytuację klubu ? Dla mnie to słabe.

Towarzysz wyjaśnił.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Milan Skriniar

Post autor: tytusek25 »

Same domysły,spekulacje ,przypuszczenia.....Skąd ta dogłebna wiedza na temat przebiegu negocjacji powiedz.Tak z czystej ciekawosci.Piszesz z takim przekonaniem i niuansach negocjacji jakbys tam był.Mnie tam niestety nie bylo ,tak ze nie popisze sie taka wiedzą i.Dlatego trzymam sie faktow ,a
fakty sa takie ze agent Skriniara ma placone nie za najlepszy interes klubu Inter tylko swojego klienta,i takie rozwiazanie ,niestety ,z bolem serca ale wybrał( wybrali) Szkoda ze tak to sie konczy.Rozumiem Twoje bardzo emocjonalne podejscie do tego smutnego tematu ale wybacz,nie przekonales mnie zupelnie.Skriniar nic nie byl winien Interowi ponad to co w kobtrakcie.Reszta to nasze pobożne życzenia.Pozatym można zmienic zdanie na temat wlasnej przyszlosci.Albo nie?.Zostane jednak przy swoim zdaniu i osądzie tej sprawy. .Pozdrawiam
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: Tom_Hardy »

Towarzysz pisze: 26 sty 2023, 00:10 Nie pojmuję czy do niektórych nie dociera, ale wytłumaczę to punkt po punkcie:
1. Marotta dopuszczał sprzedaż Skriniara w lecie, rozmawiał z PSG, zaprosił agenta Skriniara do rozmów o kontrakcie i czekał na adekwatną ofertę
2. Skriniar zrozumiał, że nie jest nietykalny w obecnej sytuacji klubu i powinien zrewidować swoje plany na przyszłość
3. Marotta nie zamierzał sprzedawać Milana po promocji, nie wypychał go nigdzie, dopuszczał sprzedaż jedynie po sowitej zapłacie ze strony kupującego.
4. Skriniar dogadał się z PSG co do ewentualnego kontraktu.
5. PSG zechciało wymusić na Interze transfer po korzystnych dla siebie warunkach, wykorzystując porozumienie z Milanem.
6. Marotta widząc, że negocjacje nie zmierzają w oczekiwanym kierunku, odrzucił ofertę i przeszedł do przedłużenia kontraktu ze Skriniarem.

I tutaj zaczyna się incydent kałowy. Milan przeciąga rozmowy o kontrakcie, nie mówiąc nie, nie mówiąc tak, mając wcześniejsze porozumienie z PSG. Wie, że nie przedłuży, mimo tego bierze opaskę kapitana, prowadzi udawane rozmowy o kontrakcie. Wystarczyło powiedzieć w lecie -Beppe, nie podoba mi się wasza wizja, w której mogę odejść przy pierwszej dobrej ofercie, a PSG oferuje więcej i w sumie chętnie bym tam poszedł. Nie zrobił tego. Oszukał klub. Nikt nie ma mu za złe że odchodzi, ma pełne prawo. Sposób w jakim to zrobił i fakt, że wyrządził tym sposobem krzywdę klubowi jest zdradą i nie będzie mu nigdy zapomniane. Gnida nie Hamsik.
Zapomniałeś dodać w punktach, że Marotta nie sprzedał go w promocji bo zesrała się sprawa z Bremerem i wtedy wycofali Skriniara z rynku dając cenę zaporową.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: CzarodziejCzasu »

Użytkownik Towarzysz, przyznaj się, że jesteś reżyserem lub scenarzystą serialu Zdrady albo Policjantki, bo takie scenariusze to tylko w filmach tego typu widziałem. A jeśli nie reżyser to na pewno lubisz je oglądać zajadając crunchipsy i popijajac coca cole.

Skriniar nie jest nikomu nic winny, nikt nie ma prawa go hejtować, pracodawca dał dupy nie starając się zadbać lepiej o jego umowę i kończy współpracę. Żegnaj Skriniar, nieprędko zapomnę o Tobie <3
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Milan Skriniar

Post autor: Towarzysz »

Przecież to nie są żadne niuanse, ani dogłębna wiedza, tylko zwykła analiza sytuacji na podstawie wywiadów osób zamieszanych i opisów z rzetelnych źródeł (Di Marzio, Romano, Biasin). Taką wiedzę ma każdy kto śledzi temat. Nic tutaj nie zmyśliłem. To wy odrzucacie fakty i insynuujecie o rzekomym wypychaniu Milana przez klub, jakimś złym traktowaniu.

A czarodziej możesz mnie cmoknąć, kończę dyskusję bo przestała być merytoryczna
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Milan Skriniar

Post autor: Towarzysz »

Tom_Hardy pisze: 26 sty 2023, 00:20
Towarzysz pisze: 26 sty 2023, 00:10 Nie pojmuję czy do niektórych nie dociera, ale wytłumaczę to punkt po punkcie:
1. Marotta dopuszczał sprzedaż Skriniara w lecie, rozmawiał z PSG, zaprosił agenta Skriniara do rozmów o kontrakcie i czekał na adekwatną ofertę
2. Skriniar zrozumiał, że nie jest nietykalny w obecnej sytuacji klubu i powinien zrewidować swoje plany na przyszłość
3. Marotta nie zamierzał sprzedawać Milana po promocji, nie wypychał go nigdzie, dopuszczał sprzedaż jedynie po sowitej zapłacie ze strony kupującego.
4. Skriniar dogadał się z PSG co do ewentualnego kontraktu.
5. PSG zechciało wymusić na Interze transfer po korzystnych dla siebie warunkach, wykorzystując porozumienie z Milanem.
6. Marotta widząc, że negocjacje nie zmierzają w oczekiwanym kierunku, odrzucił ofertę i przeszedł do przedłużenia kontraktu ze Skriniarem.

I tutaj zaczyna się incydent kałowy. Milan przeciąga rozmowy o kontrakcie, nie mówiąc nie, nie mówiąc tak, mając wcześniejsze porozumienie z PSG. Wie, że nie przedłuży, mimo tego bierze opaskę kapitana, prowadzi udawane rozmowy o kontrakcie. Wystarczyło powiedzieć w lecie -Beppe, nie podoba mi się wasza wizja, w której mogę odejść przy pierwszej dobrej ofercie, a PSG oferuje więcej i w sumie chętnie bym tam poszedł. Nie zrobił tego. Oszukał klub. Nikt nie ma mu za złe że odchodzi, ma pełne prawo. Sposób w jakim to zrobił i fakt, że wyrządził tym sposobem krzywdę klubowi jest zdradą i nie będzie mu nigdy zapomniane. Gnida nie Hamsik.
Zapomniałeś dodać w punktach, że Marotta nie sprzedał go w promocji bo zesrała się sprawa z Bremerem i wtedy wycofali Skriniara z rynku dając cenę zaporową.

Tu masz trochę racji, ale przez całe lato Marotta zaprzeczał jakoby Bremer miał być w miejsce Skriniara. Mógł równie dobrze zająć miejsce De Vrija. Tutaj już spekulujemy
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Milan Skriniar

Post autor: VVujek »

Biedny Skriniar obraził się na pracodawcę , ale zapomniał że jego pracodawcą są również miliony kibiców którzy zawsze byli za nim. Sytuacja klubu jest jaka jest i nie jest mu obca. Dla mnieSłowak pozostawia niesmak, aczkolwiek życzę mu dobrze.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2023, 00:33 przez VVujek, łącznie zmieniany 1 raz.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: CzarodziejCzasu »

No i bardzo dobrze, idz już sobie. Jak mawiał klasyk:
Nie bądz taka jędza mała. Wszyscy chcą już żebyś spała.

Milan Skriniar TOP
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Milan Skriniar

Post autor: tytusek25 »

Odplywajac w swiat domyslow rownie prawdopodobna/ nieprawdopodobna moze byc druga strona tej historii np.
1)Słowak powiedzmy w ubiegłą zime informuje scisle kierownictwo klubu ze rozwazy inne propozycje jesli naplyna i zeby nie traktowac jego podpisu jako formalnosci.
2 ) Marotta wobec tego szybko nakreca Bremera i rozwaza a moze i prowokuje letnie oferty m.in z PSG.Ma w pamieci Brozovica i mysli ze nawet jak nie wypali sprzedaz za miliony monet z psg to znajdzie sie ktos inny.Pamietam jego teksty w stylu ze latwo jest zastapic obronce.Gorzej napastnika.Przygotowywal grunt. W ostatecznosci swoim doswiadczeniem w trakcie ostatniego sezonu nakloni Skriniara do podpisu , jak to mialo miejsce przed chwila z rownie kluczowym Chorwatem i sprawa sie przesunie o rok.To w koncu Pan Marotta.Nie takich już rzeźbił.
3) juve wkracza rzutem na tasme do gry i płonie plan z Bremerem,a
Psg siedzi dalej przy stole z ofertą i stuka palcami.Agencina i Skriniar czytają sobie oferte psg....

Ciąg dalszy juz znamy.Kto mi udowodni ze tak nie było.😉
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Milan Skriniar

Post autor: CzarodziejCzasu »

Moim zdaniem dobrze by było żeby orzeu zamknął ten temat, ponieważ Milan Skriniar w zasadzie nie jest już naszym piłkarzem. Zablokuj i zakończmy te dyskusje.

Po raz ostatni oddaje hołd Tobie, Milanie Skriniarze. To był zaszczyt móc obserwować twoja grę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Milan Skriniar

Post autor: miniu86 »

Pamięta ktoś kiedy PSG wystąpiło z oficjalną ofertą po Skriniara? To nie było czasem już pod koniec okienka?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Milan Skriniar

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: 26 sty 2023, 10:22 Pamięta ktoś kiedy PSG wystąpiło z oficjalną ofertą po Skriniara? To nie było czasem już pod koniec okienka?
w ostatni tydzień sierpnia
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: Milan Skriniar

Post autor: pablo77 »

Kredence pisze: 25 sty 2023, 23:20
tytusek25 pisze: 25 sty 2023, 22:26 To klub odrzucil oferte Psg ,nie Skriniar to raz

Dwa byc moze Cairo z Bremerem okazał się bardziej rzutkim biznesmenem niz Marotta i Zhang razem wzięci ze Skriniarem.
Skriniar sam mial sobie zaproponowac ta oferte czy jak?Gdzie byl nasz kanonizowany Ceo z podobną ofertą? Dlaczego zdążyl z Lautaro i Barellą a Skriniar zamiast tego został zaproszenie do stolika handlowego?
Chcielismy miec przyszlego kapitana to trzeba go bylo traktowac jak przyszlego kapitana i na jego oczach z usmiechem na gębie wytrzec sobie tylek ofertą paryżan i przedlozyc mu od razu kapitanski kontrakt do podpisu w trybie pilnym( i tak rok za pozno).
Klub dal tu ewidentnie dupy.Nikt mnie nie przekona ze jest inaczej.
No Inter jak rozmawiał z psg to poinformował o tym agenta Słowaka. Potem poinformowali, że już nie gadają. Skoro Skriniar poczuł się tym tak bardzo urażony, opluty czy co tam jeszcze to mógł o tym powiedzieć, opluliscie mnie nie przedłuże kontraktu, chce odejść. Ale tak nie zrobił. Poczul się tak urazony, że nie ma problemu wychodzić z opaska kapitanska. Skriniar wykorzystal kontakt z psg i za plecami Interu dogadał się z nimi już w lecie, z wypowiedzi obozu paryzan, czy to trenera czy dyrektora jest to jasne teraz po czasie gdy widzimy więcej faktów że oni byli dogadani. To jest w porządku ? I pomijam fakt, że Inter to nie są dyrektorzy, to są przede wszystkim kibice czy szacunek do tej koszulki. Każdy wie jaka ma Inter sytuację i skriniar też to wiedzial. Inter zagrał z nim w otwarte karty powiedział gadamy z psg. Mogli tego nie robić tylko dogadać transfer za jego plecami a potem postawić go przed faktem dokonanym i to byłby brak szacunku i oplucie, ale klub go o wszystkim informowal. To skriniar później oplul Inter, jeśli można użyć takiej terminologii.
Mógł się poczuć opluty tym, że Lautaro i Barella dostali kontrakt na stół 2-3 lata przed końcem kontraktu jako kluczowi zawodnicy a on został pominięty i zaproponowali mu kontrakt dopiero jak nie wypaliła próba jego sprzedaży.
"Skoro Skriniar poczuł się tym tak bardzo urażony, opluty czy co tam jeszcze to mógł o tym powiedzieć, opluliscie mnie nie przedłuże kontraktu, chce odejść. Ale tak nie zrobił." - Jak dla mnie zachował się tak samo jak klub czyli "ok, zobaczę i wysłucham innych ofert". Klub też zaproponował mu kontrakt po letnim oknie transferowym i do końca trzymał go w niepewności czy przyjmą ofertę czy nie. Poza tym nigdzie nie było powiedziane, że nie przyjmie oferty i ponoć zostały przedstawione jego oczekiwania finansowe. Padła kwota 8mln za sezon.

"Inter zagrał z nim w otwarte karty powiedział gadamy z psg. Mogli tego nie robić tylko dogadać transfer za jego plecami a potem postawić go przed faktem dokonanym i to byłby brak szacunku i oplucie, ale klub go o wszystkim informowal." - A Skriniar zagrał w otwarte karty i powiedział, że rozmawiam z PSG i z innymi klubami i wysłucham wszystkich ofert w tym Interu. Nie mogli dogadać transferu bez zgody piłkarza, który ma ważny kontrakt z klubem. To nie worek ziemniaków, że go przerzucisz jak Ci nie pasuje. Jak sobie to wyobrażasz podchodzi Marotta do Barelli i mówi "idziesz do Al-nassr bo dają nam 300mln za Ciebie..." to tak nie działa.

Skriniar jak dla mnie zachował się odpowiednio i z klasą. Nie mam mu nic do zarzucenia. Nie mam też problemu z tym, żeby zakładał opaskę kapitana bo jak dla mnie zwyczajnie na nią zasłużył. Nie mam wątpliwości, że klub zawdzięcza mu wiele i on klubowi również. On był moim zdaniem kluczową postacią w drodze do scudetto i powrotu Interu na szczyt. Ma prawo podjąć decyzje najlepszą w jego interesie, zwłaszcza po tym jak klub w lato handlował nim jak produktem. Musicie zrozumieć, że piłka nożna to przede wszystkim biznes, tu nie ma sentymentów. Jeżeli Skriniar grałby słabo to klub bez mrugnięcia okiem by się go pozbył. Tak jak do odstrzału jest Correa. Czy Lukaku jak nie wróci do formy to się z nim żegnamy. Nie mam wątpliwości, że żadna miłość do klubu czy inne takie, nie będą miały znaczenia. W drugą stronę działa tak samo i piłkarz też może mieć swoje ambicje, więc trzeba to zrozumieć.
ODPOWIEDZ