Joao Cancelo

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Joao Cancelo

Post autor: miniu86 »

Ten zawodnik nie miał jeszcze swojego tematu podczas gdy zalicza całkiem udane wejście do Interu. Zastanawia mnie czy Inter zdecyduje się go wykupić.

Tymczasem Joao(nie mylić z J. Mario, który jest pokemonem) na jednej z bardziej popularnych włoskich stron o Interze wygrywa 5 z rzędu sondę na najlepszego zawodnika meczu. Śledzę to od dłuższego czasu i nie przypominam sobie czegoś podobnego.

http://www.fcinternews.it/sondaggi/sondaggio-469

http://www.fcinternews.it/il-pallone-d- ... rzo-267556
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Joao Cancelo

Post autor: Orzeu »

podoba mi się jego ciąg na bramkę. Cały mecz aktywny, robi zamieszanie - mam nadzieję, że posadzi D'Ambrosio na ławce.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joao Cancelo

Post autor: KoBa »

Koledzy trochę ułatwiają mu zadanie trzeba to obiektywnie przyznać.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Joao Cancelo

Post autor: davidoffzmc »

Cancelo grając na prawej obronie potrzebuje przed sobą skrzydłowego, który zejdzie do środka. Obecnie wygląda to karykaturalne jak Cancelo z Candrevą w jednym momencie wbiegają na skrzydło...To jest rola bocznego obrońcy i to Candreva powinien zacząć w końcu myśleć i zbiegać do środka, poklepać, zrobić tam zamieszanie i ewentualnie wypuścić Cancelo do skrzydła.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Joao Cancelo

Post autor: Stachoo »

davidoffzmc pisze:Cancelo grając na prawej obronie potrzebuje przed sobą skrzydłowego, który zejdzie do środka. Obecnie wygląda to karykaturalne jak Cancelo z Candrevą w jednym momencie wbiegają na skrzydło...To jest rola bocznego obrońcy i to Candreva powinien zacząć w końcu myśleć i zbiegać do środka, poklepać, zrobić tam zamieszanie i ewentualnie wypuścić Cancelo do skrzydła.
Zgadza się. Podwajają się w akcjach. Cancelo bardzo dobrze wygląda ostatnio, ale ma duże zapędy do ofensywy przez co tak jak wspomniałeś, często źle to wygląda jak praktycznie oboje walczą o jedną piłkę.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Joao Cancelo

Post autor: Dzyl »

W końcu mamy dobrego bocznego obrońcę. Mam nadzieję, że Suning tego nie spieprzy i go wykupi.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Joao Cancelo

Post autor: pietri »

jak go nie wykupimy to będzie kolejna poważna kompromitacja zarządu. powinien dostać takiego chiese do współpracy na skrzydło i moglibyśmy być przed dłuższy czas spokojni o prawą stronę
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Joao Cancelo

Post autor: Lopez »

No wczoraj najlepszy na boisku.Podobała mi się jego współpraca z Candrevą,owszem nie wyglądała idealnie,ale uważam,że z każdym meczem będzie jeszcze lepiej.Fajnie ,że gdy wchodzi w pole karne podnosi głowe i stara się wrzucić "adresowaną"piłke a nie wali na ślepo.

Spokojnie go wykupimy,bo oddając Kondo musimy dopłacić tylko 10mln.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joao Cancelo

Post autor: Klinsi64 »

CarlitosLopez pisze:Spokojnie go wykupimy,bo oddając Kondo musimy dopłacić tylko 10mln.
Kondogbia to realne 25 mln w budżecie,więc trudno traktować ten deal jako 10 milionowy wydatek
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joao Cancelo

Post autor: fcinter.pl »

No fascynuje mnie wasz optymizm odnośnie tego gracza.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Joao Cancelo

Post autor: Kredence »

Mateusz_Dusinski pisze:No fascynuje mnie wasz optymizm odnośnie tego gracza.
Fascynująca to jest ignorancja większości ludzi na SB . Każdy kto umiał spojrzeć obiektywnie na Cancelo potrafił przyznać i zdawał sobie sprawe od dawna że Portugalczyk posiada umiejętności i potencjał przewyższający wszystkich naszych bocznych obrońców razem wziętych. Większość nie ogarniętych ludzi pisało tu że Cancelo nie gra bo nie daje rady w obronie .... i co teraz powiecie? jednak ogarnia a w ataku mimo że jeszcze nie jest to poparte asystami czy bramkami to daje nieporównywalnie więcej niż Dambrosio. A najlepsze jest to że gdyby nie kontuzje to Cancelo pewnie dalej grzałby ławę a co większe zjeby pisałyby Cancelo won.. Tego nie ogarniesz.
I tak jak Dambrosio gwarantuje solidność na zmianę z przeciętnością tak Cancelo pokazuje nam ile brakuje Danilo do nowoczesnego bocznego obrońcy.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joao Cancelo

Post autor: Sempre_Inter »

Cancelo wraz z Gagliarinim po 10 strat w pierwszej połowie. Najwięcej z całego zespołu.
ODPOWIEDZ