Lautaro Martinez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

Nie każdy zawodnik odpala od razu i można podać wiele przykładów,Lautaro kosztował 14 mln co w dzisiejszych czasach jest śmieszną kwotą ,a niektórzy oczekują już teraz gry ala Aguaro,Crespo...
Tak czy siak to świetnie zainwestowane pieniądze.
14 mln źródło transfermarkt
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kredence »

DonDawido pisze: 3 paź 2019, 09:21 Gdyby strzelił na 2:0 to... gdyby strzelił na 2:0 tamto... a gdyby nie strzelił na 1:0 to co? :D
Dodam tylko, że Aguero w wieku Martineza też nie był mistrzem wykańczania sytuacji, a wszyscy wiemy jak to wygląda teraz. Martinez ma potencjał, żeby być graczem właśnie z półki Aguero i wczoraj to pokazał. Wierzę, że tam bramka go przełamie i będzie już tylko lepiej.
DonDawido musisz zrozumieć, że tłumaczysz to ludziom którzy nie chcą niczego zrozumieć, mają klapki na oczach i bez względu na wszystko będą brnąć w narracje którą narzucili. Lautaro strzela w bardzo trudnej sytuacji na 1-0 na początku meczu co w konsekwencji ustawia nam pierwszą połowę i nakręca grę, co czytamy tutaj? no gdyby strzelił na 2-0 to byłoby łatwiej XD . Gościu na Camp Nou , na jednym z najtrudniejszych stadionów świata był obok Barelli ( pamiętajmy, że placek ) naszym najlepszym zawodnikiem. Pokazał że może być zawodnikiem na Inter. Martinez ma tylko 22 lata i wiele pracy przed nim to oczywiste, ale pewne grono ludzi tutaj bez względu na wszystko będzie widziało tylko złe zagrania, proponuje ignorować.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Ja proponuje ignorować ludzi, którzy uważają że jedna jaskółka wiosnę uczyni...

Nawet gabidupa strzelił nam zwycięzką bramkę. Niech typ pokaże coś w ciągłości to go ocenie pozytywnie, do wczorajszego meczu miał same chuyowe występy i jakoś nikt z #teammartinez nie przyznał, że gra słabo. A teraz oczekujesz po 1 spotkaniu, że zesramy się z wrażenia na widok jego opalonego ciała?

Pierwszy przykład z brzegu, z Sampą był najgorszy na boisku, ale o tym nie pamiętasz.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kredence »

TomHardy pisze: 3 paź 2019, 10:33
A teraz oczekujesz po 1 spotkaniu, że zesramy się z wrażenia na widok jego opalonego ciała?
Jedyne czego od Ciebie oczekuje to fakt, że bez względu na wszystko będziesz brnął dalej i pisał jedno i to samo o Martinezie. Nie jesteś wstanie chociaż postarać się spojrzeć obiektywnie na sprawy. Lukaku z Sampą zmarnował identyczną sytuacje jak Lautaro, co robi Majonec? Ciśnie po Lautaro o Lukaku ani słowa. Lautaro wypracowuje super sytuacje w derbach dla Lukaku którą ten marnuje i co ? Majonec również tego nie widział. Pokemon i uj, bo tak .

I jeszcze porównanie gola Barbosy chyba z Bologny gdzie dołożył noge z 2 metrów do gola Lautaro na Camp Nou ..... XD
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: KoBa »

TomHardy pisze: Pierwszy przykład z brzegu, z Sampą był najgorszy na boisku, ale o tym nie pamiętasz.
Z Dorią zaliczył asystę przy bramce na 1:0
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Kredence pisze: 3 paź 2019, 10:42
TomHardy pisze: 3 paź 2019, 10:33
A teraz oczekujesz po 1 spotkaniu, że zesramy się z wrażenia na widok jego opalonego ciała?
Jedyne czego od Ciebie oczekuje to fakt, że bez względu na wszystko będziesz brnął dalej i pisał jedno i to samo o Martinezie. Nie jesteś wstanie chociaż postarać się spojrzeć obiektywnie na sprawy. Lukaku z Sampą zmarnował identyczną sytuacje jak Lautaro, co robi Majonec? Ciśnie po Lautaro o Lukaku ani słowa. Lautaro wypracowuje super sytuacje w derbach dla Lukaku którą ten marnuje i co ? Majonec również tego nie widział. Pokemon i uj, bo tak .

I jeszcze porównanie gola Barbosy chyba z Bologny gdzie dołożył noge z 2 metrów do gola Lautaro na Camp Nou ..... XD
Ja nie porównałem okoliczności zdobycia gola tylko, po prostu gola jako trafienia. Ogarniasz? Lukaku zrobił więcej przez pół h z Sampą niż Martinec przez caly sezon i co?

Ps. Spojrzałem obiektywnie i napisałem w temacie meczowym w pierwszym swoim poście po 1 połowie bodajże. Chyba nie sprawi Ci problemu odnaleźć tę wypowiedź co?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kredence »

TomHardy pisze: 3 paź 2019, 11:25
Ja nie porównałem okoliczności zdobycia gola tylko, po prostu gola jako trafienia. Ogarniasz?
Szczerze ? Kompletnie nie rozumiem co miało na celu przywołanie bramki Barbosy w tej dyskusji.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

Lautaro wczoraj fajny mecz. Niech to tylko teraz utrzyma i zacznie częściej strzelać to może co niektórych uciszy
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Tak jak Skriniarowi zdarza się słabszy mecz tak takiemu Lautaro może zdarzyć się lepszy. Niech zagra chociaż dwa mecze dobre z rzędu i strzela przez 2-3 spotkania, a nie co 10-15.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

mastersnake pisze: 3 paź 2019, 13:25
TomHardy pisze: 3 paź 2019, 10:33 Ja proponuje ignorować ludzi, którzy uważają że jedna jaskółka wiosnę uczyni...
Sprzedać pokemona w pizdu za czapkę gruszek. A co!
Skoro szczelił barsie na camp nou to niech troche dorzucą. Chociaż kilka śliwek.

A tak serio za dobrą kase 70+ won. No co skoro taki talent to chyba tyle dadzą?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Karakan Messi nie pozwoli, bo wie, że Lautaro kumpluje się z Mauro :D
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Woo-cash »

Napisałem to z ironią. Trudno no najlepiej sprzedać lekką ręką zamiast dać szansę. Bo przecież nie strzela co mecz i jest pokemonem.
Już nie raz pozbywaliśmy się zawodników bez skrupułów którzy to nie odpalili w Interze a w innych klubach okazywali się kluczowi.
Owszem może tamci trenerzy mieli klapki na oczach bądź najzwyczajniej ich warsztat im na to nie pozwalał. Ale teraz mamy do czynienia z trenerem z topu który potrafi tchnąć w zawodnika drugie życie.
Także z oceną wstrzymał bym się do konca sezonu. Wtedy będzie czas na rozliczanie każdego z osobna pod kazdym względem.

Ale nie ma to jak sobie ponarzekać i popierdolić coś pod nosem. Taka nasza cecha narodowa. Że nawet jak jest dobrze to zawsze sie znajdzie okazja aby coś znaleźć.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

mastersnake pisze: 3 paź 2019, 16:56 Napisałem to z ironią. Trudno no najlepiej sprzedać lekką ręką zamiast dać szansę. Bo przecież nie strzela co mecz i jest pokemonem.
Już nie raz pozbywaliśmy się zawodników bez skrupułów którzy to nie odpalili w Interze a w innych klubach okazywali się kluczowi.
Owszem może tamci trenerzy mieli klapki na oczach bądź najzwyczajniej ich warsztat im na to nie pozwalał. Ale teraz mamy do czynienia z trenerem z topu który potrafi tchnąć w zawodnika drugie życie.
Także z oceną wstrzymał bym się do konca sezonu. Wtedy będzie czas na rozliczanie każdego z osobna pod kazdym względem.

Ale nie ma to jak sobie ponarzekać i popierdolić coś pod nosem. Taka nasza cecha narodowa. Że nawet jak jest dobrze to zawsze sie znajdzie okazja aby coś znaleźć.
Nie kolego, zwyczajnie póki co nie pokazał nic co pozwalało by myśleć o nim inaczej niż przeciętnym napastniku, a wy kreujecie z niego bohatera domu jak z reklamy Leroy Merlin.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Woo-cash »

Ja tam jestem wstrzemięźliwy z oceną zawodnika. Nie będę podejmował pochopnych decyzji i po kilku meczach skreślał zawodnika. Ze swoją oceną wstrzymam się do końca sezonu. Jeśli okaże się plackiem i tak samo uzna zarząd to najzwyczajniej w świecie zostanie sprzedany bądź wypożyczony.
A jak było z Icardim na początku jego przygody w Interze. Był drewniany marnował setki a jak się potoczyła jego kariera każdy wie.

Jeśli klub postępowałby podobnie to co sezon mielibyśmy wymianę pół składu bo przecież ktoś tam się nie sprawdził to od razu wypad.
Zawodnik grający w klubie potrzebuję wsparcia i zaufania sztabu szkoleniowego ale wiadomo że taki stan rzeczy nie będzie trwał w nieskończoność i wszystko ma swoje swoje granice.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

mastersnake pisze: 3 paź 2019, 20:10 Ja tam jestem wstrzemięźliwy z oceną zawodnika. Nie będę podejmował pochopnych decyzji i po kilku meczach skreślał zawodnika. Ze swoją oceną wstrzymam się do końca sezonu. Jeśli okaże się plackiem i tak samo uzna zarząd to najzwyczajniej w świecie zostanie sprzedany bądź wypożyczony.
A jak było z Icardim na początku jego przygody w Interze. Był drewniany marnował setki a jak się potoczyła jego kariera każdy wie.

Jeśli klub postępowałby podobnie to co sezon mielibyśmy wymianę pół składu bo przecież ktoś tam się nie sprawdził to od razu wypad.
Zawodnik grający w klubie potrzebuję wsparcia i zaufania sztabu szkoleniowego ale wiadomo że taki stan rzeczy nie będzie trwał w nieskończoność i wszystko ma swoje swoje granice.
Ale i tak co letnie mercato wymieniamy pół składu, sezon w sezon bo ciągle mamy nie wypały (choc coraz mniej) lub wywalamy szrot, ktory dawno sie wypalił. Ten argument jest akurat nietrafiony.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Raffal »

Sprzedać Martineza a w jego miejsce kupic Salaha. Jedyne wyjście.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Woo-cash »

TomHardy pisze: 3 paź 2019, 20:14
mastersnake pisze: 3 paź 2019, 20:10 Ja tam jestem wstrzemięźliwy z oceną zawodnika. Nie będę podejmował pochopnych decyzji i po kilku meczach skreślał zawodnika. Ze swoją oceną wstrzymam się do końca sezonu. Jeśli okaże się plackiem i tak samo uzna zarząd to najzwyczajniej w świecie zostanie sprzedany bądź wypożyczony.
A jak było z Icardim na początku jego przygody w Interze. Był drewniany marnował setki a jak się potoczyła jego kariera każdy wie.

Jeśli klub postępowałby podobnie to co sezon mielibyśmy wymianę pół składu bo przecież ktoś tam się nie sprawdził to od razu wypad.
Zawodnik grający w klubie potrzebuję wsparcia i zaufania sztabu szkoleniowego ale wiadomo że taki stan rzeczy nie będzie trwał w nieskończoność i wszystko ma swoje swoje granice.
Ale i tak co letnie mercato wymieniamy pół składu, sezon w sezon bo ciągle mamy nie wypały (choc coraz mniej) lub wywalamy szrot, ktory dawno sie wypalił. Ten argument jest akurat nietrafiony.
To nie był argument. Podałem to jako przykład a Ty dopisałeś do tego już swoją ideologię.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

mastersnake pisze: 5 paź 2019, 01:12
TomHardy pisze: 3 paź 2019, 20:14
mastersnake pisze: 3 paź 2019, 20:10 Ja tam jestem wstrzemięźliwy z oceną zawodnika. Nie będę podejmował pochopnych decyzji i po kilku meczach skreślał zawodnika. Ze swoją oceną wstrzymam się do końca sezonu. Jeśli okaże się plackiem i tak samo uzna zarząd to najzwyczajniej w świecie zostanie sprzedany bądź wypożyczony.
A jak było z Icardim na początku jego przygody w Interze. Był drewniany marnował setki a jak się potoczyła jego kariera każdy wie.

Jeśli klub postępowałby podobnie to co sezon mielibyśmy wymianę pół składu bo przecież ktoś tam się nie sprawdził to od razu wypad.
Zawodnik grający w klubie potrzebuję wsparcia i zaufania sztabu szkoleniowego ale wiadomo że taki stan rzeczy nie będzie trwał w nieskończoność i wszystko ma swoje swoje granice.
Ale i tak co letnie mercato wymieniamy pół składu, sezon w sezon bo ciągle mamy nie wypały (choc coraz mniej) lub wywalamy szrot, ktory dawno sie wypalił. Ten argument jest akurat nietrafiony.
To nie był argument. Podałem to jako przykład a Ty dopisałeś do tego już swoją ideologię.
Nie ideologię tylko podważylem Twój argument.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Na chwilę obecną Lautaro jest napastnikiem numer jeden w naszej kadrze. Niestety Pan Lukaku coraz słabiej. Lautaro - Sanchez powinien wyglądać nasz atak na najbliższe spotkanie.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Lautaro Martinez

Post autor: DonDawido »

To co? Jak wrażenia po ostatnim meczu naszego placka/pazia/pokemona?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

Fizycznie widać, że doszedł do siebie (początek sezonu tragicznie wyglądał), pewność siebie wzrosła po ostatnich bramkach (mimo że nadal nie wykorzystuje często sytuacji), wczoraj zagrał najlepszy mecz w swojej karierze w Interze. Oby tak dalej ale nie ma się co podniecać na wyrost.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Niech zagra chociaż 3-4 razy z rzędu na podobnym poziomie bo zagranie jednego porządnego meczu nie czyni z niego wielkiego piłkarza.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Na razie delikatnie odrywa się z pozycji pokemona na przeciętniaka, zobaczę co będzie dalej.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Lautaro Martinez

Post autor: DonDawido »

Zagrał bardzo dobrze z Barceloną, dobrze z Juventusem, teraz świetnie z Sassuolo. Czyli potrzebuje jeszcze jednego spotkania do przekonania do siebie Wybrańca! :D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

DonDawido pisze: 21 paź 2019, 11:24 Zagrał bardzo dobrze z Barceloną, dobrze z Juventusem, teraz świetnie z Sassuolo. Czyli potrzebuje jeszcze jednego spotkania do przekonania do siebie Wybrańca! :D
dla mnie jeszcze kilku
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Piekarz »

TomHardy pisze: 21 paź 2019, 11:15 Na razie delikatnie odrywa się z pozycji pokemona na przeciętniaka, zobaczę co będzie dalej.
Zastanawiam się, czy zdobyłeś się na ironiczny żart z własnych wcześniejszych opinii, czy jesteś aż tak zacietrzewiony i po trzech ostatnich meczach piszesz coś takiego na poważnie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze: 21 paź 2019, 13:01
TomHardy pisze: 21 paź 2019, 11:15 Na razie delikatnie odrywa się z pozycji pokemona na przeciętniaka, zobaczę co będzie dalej.
czy jesteś aż tak zacietrzewiony i po trzech ostatnich meczach piszesz coś takiego na poważnie.
A ktoś go jeszcze traktuje ogólnie na poważnie? :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Piter »

Mając do wyboru Lautaro i Piątka to kogo byście wzięli? I dlaczego?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

TomHardy pisał o Spallu, że to będzie porażka, jak wszyscy go wielbiliśmy i wierzyliśmy w projekt.
Przewidział to co większość z nas zobaczyła dopiero zimą/wiosną.

Tak więc już nie przesadzajcie.
Forum to miejsce wymiany opinii, a nie miejsce do obrażania.

Pozdr.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Lautaro Martinez

Post autor: DonDawido »

Piter pisze: 21 paź 2019, 14:36 Mając do wyboru Lautaro i Piątka to kogo byście wzięli? I dlaczego?
Martinez.
Młodszy, z większym potencjałem, bardziej nowoczesny i wszechstronny.
ODPOWIEDZ