Lautaro Martinez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

Kiedy trzeba milczeć wtedy my mówimy,kiedy trzeba mówić wtedy my mulczymy,brak odwagi często nas paraliżuje,człowiek ten w panice głupio reaguje.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Drugi sezon Lautaro w Interze i nadal jego nieskuteczność trwa w najlepsze. Teraz już nie może być taryfy ulgowej, jeśli nie odpali w tym sezonie, trzeba będzie go wypożyczyć, lub sprzedać. W mojej opinii nie zagra on nawet minuty w najbliższym spotkaniu. Conte fajnie rotuje składem i wszystko wskazuje, że na najbliższe spotkanie zobaczymy Lukaku i Sancheza w pierwszej jedenastce, a na drugą połowę zawita Politano.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzonyy »

kusy pisze: 26 wrz 2019, 08:58 Drugi sezon Lautaro w Interze i nadal jego nieskuteczność trwa w najlepsze. Teraz już nie może być taryfy ulgowej, jeśli nie odpali w tym sezonie, trzeba będzie go wypożyczyć, lub sprzedać. W mojej opinii nie zagra on nawet minuty w najbliższym spotkaniu. Conte fajnie rotuje składem i wszystko wskazuje, że na najbliższe spotkanie zobaczymy Lukaku i Sancheza w pierwszej jedenastce, a na drugą połowę zawita Politano.
Sanchez to chyba jest w kiepskij dyspozycji bo jak narazie to dostał 2x 10 minut. Przypuszczam, ze Lautaro znowu zagra od pierwszej minuty.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: KoBa »

Lautaro z Dorią zagra na 90% od pierwszej minuty i musi po prostu coś w tym meczu strzelić, bo ciężko o lepszą okazję niż ostatnia drużyna w tabeli z najgorszą (obok Lecce) defensywą w lidze i to jeszcze bez podstawowego stopera.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

KoBa pisze: 26 wrz 2019, 09:24 Lautaro z Dorią zagra na 90% od pierwszej minuty i musi po prostu coś w tym meczu strzelić, bo ciężko o lepszą okazję niż ostatnia drużyna w tabeli z najgorszą (obok Lecce) defensywą w lidze i to jeszcze bez podstawowego stopera.
A jak znowu spierdzieli sety to będzie dalej pierdzenie, że młody i ma czas.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Piter »

TomHardy pisze: 26 wrz 2019, 09:34
KoBa pisze: 26 wrz 2019, 09:24 Lautaro z Dorią zagra na 90% od pierwszej minuty i musi po prostu coś w tym meczu strzelić, bo ciężko o lepszą okazję niż ostatnia drużyna w tabeli z najgorszą (obok Lecce) defensywą w lidze i to jeszcze bez podstawowego stopera.
A jak znowu spierdzieli sety to będzie dalej pierdzenie, że młody i ma czas.
jebie mnie jego wiek i jego czas, mnie interesują gole, których strzelenie sprawia mu ogromne problemy
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wirtuoz »

Może i potrzebuje czasu żeby wejść i zacząć strzelać, ale w drużynie walczącej o mistrzostwo każdy mecz jest ważny i tutaj nie ma miejsca na czekanie, aż ktoś się ogarnie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Wirtuoz pisze: 26 wrz 2019, 10:33 Może i potrzebuje czasu żeby wejść i zacząć strzelać, ale w drużynie walczącej o mistrzostwo każdy mecz jest ważny i tutaj nie ma miejsca na czekanie, aż ktoś się ogarnie.
Otóż tak, bo czasami są takie spotkania, że ma się jedna sytuację, która trzeba zamienić na bramke.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019, 10:35 przez Kusy, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Orzeu »

jeśli nie zacznie strzelać to proste, że odejdzie. Na chwilę obecną ma jeszcze duży kredyt zaufania, ale ja też uważam, że obecnie jest w słabej formie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Lautaro Martinez

Post autor: maniekfci »

Obecna forma Martineza i Alexisa powoduje, że coraz bardziej żałuję, że nie kupiliśmy tego Dżeko.

Lukaku-Dżeko, to byłaby miazga.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Lautaro Martinez

Post autor: SETE »

Dzeko w marnej Romie robi taka robote , jakiej Martinez może nie robic nigdy. Zgadzam się z Mankiem i zawsze pisałem, ze nie dobrze się stało, ze nie dolozylismy tych kilku ( chyba 5 ) mln i nie wzielismy go do Apiano. Dzeko na lawce posadzilby każdego z obecnych napastnikow Interu.
Generalnie atak Dzeko-Lukaku bylby bardzo prawdopodobny.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Czarson »

Lautaro Martineziak wybiegnie z Sampdorią w pierwszym składzie i to jest niemal pewne. Jaką on ma rywalizację? Tylko grzecznościowo można tak ją nazwać. Sanchez jest gotowy na 15min a Politano ma jeszcze większe problemy ze strzeleniem gola + nie ma pomiędzy nim a Lukaku chemii na boisku. Duet Romelu - Lautaro uzupełnia się lepiej.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

Dzeko to klasowy napastnik ,wielka szkoda że nie ma go w naszej kadrze.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Taki nie za mocny w dzisiejszym spotkaniu Lautaro.... Tyle co on sytuacji zmarnował, takie coś jest niedopuszczalne na takim poziomie. Trzeba go wypożyczyć lub sprzedać. Jak tak można nałogowo marnować sytuacje klarowne, które dzisiaj miał. Masakra jakaś.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

Fajny ten pogromca Meksyku, co nie Klinsi64??? taki nie napastnik...

Waleczny, przebojowy, może zróbmy z niego bocznego obrońcę lub def. pomocnika...

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzonyy »

Patrzac na marnowanie sytuacji przez Lautaro, aż mi sie przypomniało:

https://www.youtube.com/watch?v=epqblLpH2iM
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Seba »

W reprezentacji strzela jak na zawołanie, a w Interze odwala jakiś niesmaczny kabaret. Wszystko psuje, podejmuje złe decyzje i ogólnie gra strasznie niechlujnie. Wiele akcji z jego udziałem jest dziełem przypadku. Brawa za genialne podanie przy bramce Candrevy i to wszystko. Sanchez jest na dobrej drodze, aby wskoczyć do pierwszego składu.
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Biega, walczy, ale ta skutecznosc...dramat.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Ja to składam oficjalny wniosek o zmianę ksywy Martineziaka z El Toro na El Pokemon.

Lautaro "El Pokemon" Martinez.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

TomHardy pisze: 28 wrz 2019, 20:43 Ja to składam oficjalny wniosek o zmianę ksywy Martineziaka z El Toro na El Pokemon.

Lautaro "El Pokemon" Martinez.
Po dzisiejszym spotkaniu taka ksywka jak najbardziej uzasadniona :)
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Endru »

W tym sezonie ten nasz El Pokemon to jeden dobry mecz z Cagliari, a tak to najgorszy na boisku w kazdym innym co za fatalny gosc, czekam na oferte z Barcelony.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Klinsi64 »

Lautaro zamyka mordy wszytkim...przepraszamy i dziękujemy ;)
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stryjek »

TomHardy pisze: 2 paź 2019, 21:53
Klinsi64 pisze: 2 paź 2019, 21:47 Lautaro zamyka mordy wszytkim...przepraszamy i dziękujemy ;)
Doczekałes sie co? Wyszedles z jaskini, nareszcie wolność, huraaaaa!
Po ostatnim meczu wywołałeś mnie do tablicy,chciałeś bym się wypowiedział na temat Lautaro,teraz ja wywołuje ciebie.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: TomHardy »

Stryjek pisze: 2 paź 2019, 23:09
TomHardy pisze: 2 paź 2019, 21:53
Klinsi64 pisze: 2 paź 2019, 21:47 Lautaro zamyka mordy wszytkim...przepraszamy i dziękujemy ;)
Doczekałes sie co? Wyszedles z jaskini, nareszcie wolność, huraaaaa!
Po ostatnim meczu wywołałeś mnie do tablicy,chciałeś bym się wypowiedział na temat Lautaro,teraz ja wywołuje ciebie.
Krótko, strzelił w końcu, walczył i koncertowo spjerdolił główkę na 2-0 strzelając w środek. Tyle
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Skepta »

Lautaro akurat spoko dzis gral, natomiast Alexis to kupa.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kredence »

Świetny mecz Lautaro, dzisiaj było widać już nie tylko talent, ale i konkretne umiejętności. W dalszym ciągu będę twierdził, że nie można ignorować tego jak on przyciąga te sytuacje , piłka go szuka w polu karnym i nie da się tego nauczyć albo to masz, albo nie. Lautaro to ma. Do tego klasycznie bardzo waleczny, agresywny i grający pressingiem . Pewnie jeszcze nie raz i nie dwa będziemy wyzywać na niego jak zmarnuje sytuacje, ale moim zdaniem warto na niego poczekać bo będzie z niego klasowy napastnik.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Lautaro Martinez

Post autor: SETE »

Zgadzam się z Kredencem ze Lautaro to wszystko ma , ma tez to ze potrafi koncertowo spierdolic idealna sytuacje ( tak .. podanie Candrevy było idealne , odległość od bramkarza była idealna , strzał nastąpil w TerStegena ) , przez co całemu zespołowi gra się później zle.
Główka na 2:0 prawdopodobnie dałaby nam punkt/punkty na CN ale było pudło i wracamy z 0 zdobyczą.
Ja Lautaro nie skreślam , widze potencjał , ale musi się ogarnąć a czas ma do końca sezonu.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

SETE pisze: 3 paź 2019, 00:03 Zgadzam się z Kredencem ze Lautaro to wszystko ma , ma tez to ze potrafi koncertowo spierdolic idealna sytuacje ( tak .. podanie Candrevy było idealne , odległość od bramkarza była idealna , strzał nastąpil w TerStegena ) , przez co całemu zespołowi gra się później zle.
Główka na 2:0 prawdopodobnie dałaby nam punkt/punkty na CN ale było pudło i wracamy z 0 zdobyczą.
Ja Lautaro nie skreślam , widze potencjał , ale musi się ogarnąć a czas ma do końca sezonu.
Dokładnie.Gdyby strzelił na 2-0 mecz ułożyłby się może zupełnie inaczej, ale nie ma co gdybać. Ten sezon jest dla niego kluczowy, musi poprawić skuteczność... Jeśli tego nie zrobi, trzeba go wypożyczyć. Jesteśmy Interem, walczymy o wielkie cele, musimy mieć skuteczność, kiedy gramy z topem. Powodzenia Lautaro, trzymam kciuki 🤞
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Lautaro Martinez

Post autor: DonDawido »

Gdyby strzelił na 2:0 to... gdyby strzelił na 2:0 tamto... a gdyby nie strzelił na 1:0 to co? :D
Dodam tylko, że Aguero w wieku Martineza też nie był mistrzem wykańczania sytuacji, a wszyscy wiemy jak to wygląda teraz. Martinez ma potencjał, żeby być graczem właśnie z półki Aguero i wczoraj to pokazał. Wierzę, że tam bramka go przełamie i będzie już tylko lepiej.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Porównywanie do Aguero, czy jak wcześniej do Icara, jest bez sensu,szukanie na siłę argumentów.Nie ma co gdybać, musi poprawić skuteczność i tyle. Napisałem przecież, że nie ma co gdybać :) powodzenia Lautaro.
ODPOWIEDZ