Malcom

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Malcom

Post autor: Skepta »

Jak wiadomo z newsów napisanych przez redaktora Czarodzieja, myślę że można już nazywać Malcoma PRAWIE zawodnikiem Interu, tworze ten temat juz teraz, gdyż nie moge się doczekać i nie mogłem wytrzymać dłużej. Malcom witamy na pokładzie mam nadzieje że będziesz rozkurwiał co najmniej jak Douglas Costa w juve albo i lepiej bo masz wiekszy talent niz ten paź z juventusu! :inter: :inter: kocham Inter, transfery miodzio jak na razie
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Malcom

Post autor: Dzonyy »

Odell pisze:Jak wiadomo z newsów napisanych przez redaktora Czarodzieja, myślę że można już nazywać Malcoma PRAWIE zawodnikiem Interu, tworze ten temat juz teraz, gdyż nie moge się doczekać i nie mogłem wytrzymać dłużej. Malcom witamy na pokładzie mam nadzieje że będziesz rozkurwiał co najmniej jak Douglas Costa w juve albo i lepiej bo masz wiekszy talent niz ten paź z juventusu! :inter: :inter: kocham Inter, transfery miodzio jak na razie
Srogi mefedron w Nowym Sączu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Malcom

Post autor: Stachoo »

Dzonyy pisze:
Odell pisze:Jak wiadomo z newsów napisanych przez redaktora Czarodzieja, myślę że można już nazywać Malcoma PRAWIE zawodnikiem Interu, tworze ten temat juz teraz, gdyż nie moge się doczekać i nie mogłem wytrzymać dłużej. Malcom witamy na pokładzie mam nadzieje że będziesz rozkurwiał co najmniej jak Douglas Costa w juve albo i lepiej bo masz wiekszy talent niz ten paź z juventusu! :inter: :inter: kocham Inter, transfery miodzio jak na razie
Srogi mefedron w Nowym Sączu.
Poniosło chłopaka jak łódkę Starego człowieka w książce "Stary człowiek i morze".
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Malcom

Post autor: TomHardy »

Dzonyy pisze:
Odell pisze:Jak wiadomo z newsów napisanych przez redaktora Czarodzieja, myślę że można już nazywać Malcoma PRAWIE zawodnikiem Interu, tworze ten temat juz teraz, gdyż nie moge się doczekać i nie mogłem wytrzymać dłużej. Malcom witamy na pokładzie mam nadzieje że będziesz rozkurwiał co najmniej jak Douglas Costa w juve albo i lepiej bo masz wiekszy talent niz ten paź z juventusu! :inter: :inter: kocham Inter, transfery miodzio jak na razie
Srogi mefedron w Nowym Sączu.

Pewnie jego klata mu sie podoba.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Malcom

Post autor: Skepta »

prawilnie przypominam : https://www.youtube.com/watch?v=wI-eRDrN3-4

kto z was oglądał Zwariowany Świat Malcoma za młodu? :)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Malcom

Post autor: Jaszczu91 »

Odell pisze:prawilnie przypominam : https://www.youtube.com/watch?v=wI-eRDrN3-4

kto z was oglądał Zwariowany Świat Malcoma za młodu? :)
Nie byłbym sobą gdybym tego nie napisał... Cytując klasyk ,,Panie widzisz Pan tam L na końcu?" Nasz Malcolm jest bez L :D
ODPOWIEDZ