Radja Nainggolan

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

To już oficjalnie.
Nie mogłem się doczekać.

Żegnamy w tym Mercato definitywnie Samuraja a witamy Ninję.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Kusy »

Prowadź nas królu po same zwycięstwa.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Dzonyy »

Pan Radja poprowadzi nas do sukcesów z fajeczką w ustach!
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: fcinter.pl »

Nainggolan jest gościem, który idealnie pasuje do pomysłu na grę Spallettiego. Rafinha jest dobrym piłkarzem, gra atrakcyjniej, ale Radja będzie dużo lepiej pasował do układanki. 30 lat skończone w tym roku, nie ma co stękać, przy dobrych wiatrach co najmniej 2 sezony spokojnie zagra na najwyższym poziomie, a my potrzebowaliśmy wzmocnienia środka pola na teraz. No i w końcu pomocnik, co potrafi strzelić bramkę z dystansu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

Jak Ninja grał w Cagliari i się nim interesowaliśmy, to go nie chciałem (można sprawdzić w historii strony), bo to był: jeździec bez głowy, samolub i wariat.
ALE: Garcia go ogarnął, a Spall wyciągnął na wyżyny, z których miejmy nadzieję nie zejdzie.

A do tego nienawidzi Juventusu :)

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Radja Nainggolan

Post autor: sampam »

Mnie, jak zwykle, bardziej interesuje nie to co widac, a to czego nie widac.
Teoretycznie to jeden z najlepszych transferow ostatnich lat. O zaletach tego pomocnika nie trzeba nikogo przekonywac, bo to po prostu gracz klasy swiatowej. Mnie zastanawiaja okolicznosci sprzedazy. Belg mial troche slabszy sezon generalnie i ponoc jego pozaboiskowe zachowanie mogly byc przyczynami transferu.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Radja Nainggolan

Post autor: zemaria »

nie ma co sie oszukiwać ale u tenisisty w garniturze jakim jest trenerem Romy, to mógł robić co chciał. U Spalletiego będzie sztywniutko
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Radja Nainggolan

Post autor: maniekfci »

oby trzymał poziom, reszta mnie nie interesuje
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

"ponoc jego pozaboiskowe zachowanie mogly byc przyczynami transferu." - wrąbał raz żonie, bo naśmiewała się z fryzury Spalla :)

A serio: Roma chciała sprzedać kogoś z dwójki: Radja, Strootman, EDiF zdecydował pewnie że łatwiej będzie mu się pracować z Holendrem i poświęcił Belga. Ja tak to rozumiem.
Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: fcinter.pl »

Prędzej chodzi o poje bana polityke Monchiego aniżeli o pozaboiskowe zachowanie Radji.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Kusy »

Pewnie z czasem wyjdzie, jaka prawda była jak zadomowi się już w Mediolanie. Takie brudy zawsze wychodzą.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Radja Nainggolan

Post autor: maverik »

Mamy lidera obrony, Skriniara, mamy lidera ataku Icardiego, teraz przyszedł czas na lidera środka pola jakim jest Radja. Skład coraz bardziej kompletny. Potrzebowaliśmy tej turbiny do zdobywania bramek z dystansu. O kwocie transferu nie wspomne bo to jest więcej niż majstersztyk :D
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: Radja Nainggolan

Post autor: marcinek91081 »

Radja to prawdziwy dzik w pomocy, takiego grajka nam było potrzeba od czasów W. Snajdera. Po prostu rządź i dziel...

Witamy Ninja ! :inter:
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: TomHardy »

No i zajebiście kurwa. Marzyłem o nim od dawna, dziś będzie konik, a po nim drugi. O le le O la la Radzia Najngolan, Radzia Najngolan!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radja Nainggolan

Post autor: miniu86 »

Fajnie, dla mnie rok za późno, ale dobre i to.

Chciałem go już jak z Cagliari szedł do Romy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Klinsi64 »

Gdyby trafił prosto z Cagliari utonąłby w tym gównie i już by go raczej w Interze nie było,a tak trafia do poukładanej drużyny z ogarnietym trenerem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:Gdyby trafił prosto z Cagliari utonąłby w tym gównie i już by go raczej w Interze nie było,a tak trafia do poukładanej drużyny z ogarnietym trenerem.
Mądrego dobrze posłuchać. Racja w 100 %
Pozdr.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Mora »

Micha się cieszy jak ogląda się Nainggolana z szalikiem Interu :) Lubię taki typ piłkarzy, Belg jest waleczny, nieustępliwy i agresywny, w dodatku ma kapitalny strzał z dystansu, o czym wielokrotnie się przekonywaliśmy na własnej skórze.

Powodzenia w Interze Radja.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: MiRas. »

Transfer wybitny, takiego zawodnika brakowało w Interze.

Poza tym chylę czoła przed Ausilio... nie dość, że mamy kapitalnego pomocnika, osłabiliśmy bezpośredniego rywala to jeszcze w końcu pozbyliśmy się naszej największej porażki Primavery - Santona, człowieka od którego patrzenia oczy same chciały się wydrapać.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Radja Nainggolan

Post autor: mikruzzo »

Mamy Lidera z prawdziwego zdarzenia i gościa z wielką charyzmą. Nareszcie :brawo:
Radja współpracował ze Spalem, a więc nie biorę pod uwagę niewypału transferowego.
Juz nie mogę się doczekać meczu z Juve :cool: :inter:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Czarson »

Ludzie nie dajcie sobie wmówić, że Radja to jakiś mega trudny charakter. Na boisku i tak prezentował się bardzo dobrze a przy Spallettim może być tylko lepiej, forza.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: IlCapitano »

Nie wiem co mnie bardziej jara, De Vrij za darmo, czy Radja na takich warunkach. Tak czy inaczej, w końcu go mamy. Dla niego krok w przód w karierze, bo był już na to ostatni dzwonek, a dla nas niebywały wzrost jakości. Handanović-Skriniar-Nainggolan-Icardi, oceńcie ten kręgosłup drużyny. Nie do przetrącenia.

PS. Beka z kibiców na asroma.pl, którzy uważali przejście Nainggolana do Interu za niemożliwe XD Chyba odlecieli po tym przypadkowym półfinale LM i myślą, że coś znaczą.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Alfa »

teraz nie pozostaje nic innego jak po prostu NA PIER DALAC i zeby zadne torunie gowna z rzymu czy innego smieciowiska nam nie podskoczyly kurła!!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Imrahil »

Szrotman to sobie moze isc do Parmy leczyc sie z biabianym.
Warunki transfery az niesamowite. Chyba opętało ich tam w Romie. Przygarneli Santona O.o i to za ile ponoć ;D to jakas zemsta za Dodo xD z Interem się nie fika.
Co do Radja wybral calkiem sensownie. Widac ze Inter rosnie w sile, jest LM, pierwszy sklad zagwarantowany no i Spalletti. Będzie granie, jest z kim.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Kredence »

No cóż, wielki transfer. Oprócz oczywistych walorów czysto sportowych należy zwrócić również uwagę na aspekt wizerunkowy transferu Radjy. Przychodzi do nas wielki zawodnik , TOP 3 pomocników ligi , w formię być może nawet najlepszy. Jest to jasny sygnał że powoli wracamy do wielkiej piłki. Ten transfer zrobił ogromne wrażenie na naszych rywalach i próby umniejszania wagi tego transferu na polskich stronach przez kibiców rywali tylko to potwierdzają. A to wszystko przy powrocie do LM. Świetny początek mercato w naszym wykonaniu, chwała tobie Ausilio.Trzeba jasno powiedzieć że po tych wszystkich paskudnych latach , Inter nareszcie obrał odpowiedni kurs. Oby transfer Nainggolana był początkiem kapitalnego przyszłego sezonu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Stachoo »

Bardzo podoba mi się to, że praktycznie 3/4 nowo sprowadzonych zawodników to osłabienie zespołów walczących o te same cele w lidze włoskiej:

De Vrij - podstawowy środkowy obrońca Lazio Rzym

Asamoah - podstawowy [przynajmniej pod koniec minionego sezonu] lewy obrońca Juventusu Turyn

Nainggolan - podstawowy pomocnik As Romy [lider zespołu]

Oprócz znacznego wzmocnienia naszego składu, w swoisty sposób osłabiliśmy naszych rywali. Wyżej wymienione zespoły na pewno uzupełnią luki po tych graczach. Widać jednak, że w tym okienku transferowym działamy podobnie jak Juventus w poprzednich okienkach m.in. osłabienie Romy Pjaniciem czy Napoli Higuainem.

Milanu niestety osłabić nie możemy, bo po pierwsze, nie ma tam na chwilę obecną nikogo konkretnego do wyciągniecia, a po drugie, czy bardziej można ich osłabić?

Wracając do Radji. Kilka tygodni temu sceptycznie podchodziłem do tego transferu, ale w chwili obecnej przyznam, że takiego człowieka nam brakowało i nawet jakby pograł maksymalnie 2 lata na dobrym poziomie, to te dwa lata mogą być okresem, który wywinduje nas o przynajmniej poziom, dwa wyżej.

Brawo dla Ausilio, bo nie trzeba przyznać, że mimo wielu wpadek w przeszłości, w obecnym okresie wykonuje kawał dobrej roboty, której oczekiwano od niego jako Dyrektora Sportowego tak wielkiego zespołu.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Radja Nainggolan

Post autor: BAGGIO1 »

Stachoo pisze: Brawo dla Ausilio, bo nie trzeba przyznać, że mimo wielu wpadek w przeszłości, w obecnym okresie wykonuje kawał dobrej roboty, której oczekiwano od niego jako Dyrektora Sportowego tak wielkiego zespołu.
Dokładnie! Piterek spisuje się rewelacyjnie i mam nadzieję, że nie spier**i tego czymś głupim kiedy okno faktycznie się zacznie. Cieszy również to, że jest duża szansa, że Spalletti będzie miał kompletny zespół od samego początku okresu przygotowawczego (poza oczywiście zawodnikami, którzy będą odpoczywać po MŚ).

Forza Inter :inter: :flaga:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Skepta »

To nie Auzyljo sie dobrze spisuje, tylko Monchi sie dobrze spisał.

Wiekszosc transferow w zeszlym sezonie do nas takich jak Cancelo czy Skriniar to ręka Sabatiniego, pzdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

Stachoo pisze: Milanu niestety osłabić nie możemy, bo po pierwsze, nie ma tam na chwilę obecną nikogo konkretnego do wyciągniecia, a po drugie, czy bardziej można ich osłabić?
Nie pogniewałbym się na Suso, ale przyjście Politano też mnie zadowoli.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
Stachoo pisze: Milanu niestety osłabić nie możemy, bo po pierwsze, nie ma tam na chwilę obecną nikogo konkretnego do wyciągniecia, a po drugie, czy bardziej można ich osłabić?
Nie pogniewałbym się na Suso, ale przyjście Politano też mnie zadowoli.
Pozdr.
Tak, osobiście też bym się nie pogniewał. W kręgu kibiców milanu, Suso uważany był za zbawienie minionego sezonu. Jako piłkarz do rotacji na skrzydla byłby ciekawą opcją. Dobre uderzenie z dystansu i dynamika na plus. Do Suso można by dodać jeszcze Cutrone, który niewątpliwie jest jeszcze nieoszlifowanym talentem, który przy dobrej ręce trenera, mógłby się fajnie rozwinąć.
ODPOWIEDZ