Przewidywane składy - sezon 18/19

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Przewidywane składy - sezon 18/19

Post autor: Speaker »

Witam. Postanowilem założyć taki wątek, bo rozmowa na temat składów personalnych i ustawień drużyny to chyba to co my kibice lubimy najbardziej :smile: Często z resztą w różnych wątkach piszemy swoje wizje itp ale myślę, że w tym sezonie ze względu na misz masz jaki się w tej chwili zrobił gdzie w związku z zamieszaniem związanym z Mundialem i sporą aktywnością Interu na rynku transferowym, opcji do gry jest bardzo wiele. Ciekaw jestem czy na podstawie dotychczasowych sparingów jak i ogólnych przemyśleń macie swoje typy jeśli chodzi o podstawową 11. i ustawienie na nowy sezon?
Myślę sobie że Spaletti mając dobra i szeroka kadrę będzie więcej rotował, chociaż... :smile:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Przewidywane składy - sezon 18/19

Post autor: fcinter.pl »

Przede wszystkim to postawiliśmy na WSZECHSTRONNOŚĆ. Kadra prawdopodobnie będzie 23 osobowa lub 24 osobowa, jeśli liczyć Emmersa.

De Vrij Miranda i Skriniar to obrońcy, którzy idealnie pasują do gry trójką z tyłu. Taki D'Ambrosio też odnajdzie się w tym systemie.

Prawy obrońca, który zostanie ściągnięty powinien ogarniać także wing backa, bo D'Ambrosio w systemie 3-4-2-1 widzę jako rezerwowego dla środka obrony. Być może nie próbujemy grać trójką z tyłu, bo mamy tylko Candreve na prawego wingbacka i został tam ustawiony w drugiej połowie meczu z Sheffield.

Jakby spojrzeć na naszych skrzydłowych to praktycznie każdy z nich poza Perisiciem może zagrać 10, lewe i prawe skrzydło, bo przecież Candreva jest próbowany na lewej stronie, Karamoh też już tam grał, a Politano rozegrał nawet więcej meczów właśnie na lewej stronie. Lautaro pasuje o wiele lepiej jako partner Icardiego niż Eder.

Generalnie do całej układanki brakuje klasowej światy pomocnika i właśnie Vrsialko. Jeśli będziemy mieli Vidala z Brozoviciem w środku pola to nawet ewentualny brak typowej 10 poza Nainggolanem nie powinien być problemem, bo Spalletti ma mnóstwo wariantów wyboru.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Przewidywane składy - sezon 18/19

Post autor: Dzyl »

Przewidywany skład?
Handanovic - Asamoah, De Vrij, Skriniar, Vraljsko - Brozovic, Vidal, Nainggolan - Perisic, Icardi, Politano
Tak to widzę. Rezerwa:
Carrizo - Dalbert, Ranocchia, Miranda, D'Ambrosio - Gaglardini, Vecino, Valero/Emmers - Karamoh, Lautaro, Candreva

Jak dopną Vidala i Vrsaljko to okienko mega. Truskawką na torcie byłby tylko transfer dobrego skrzyldowego w miejsce Candrevy.
Gość

Re: Przewidywane składy - sezon 18/19

Post autor: Gość »

Randama pisze:Przede wszystkim to postawiliśmy na WSZECHSTRONNOŚĆ. Kadra prawdopodobnie będzie 23 osobowa lub 24 osobowa, jeśli liczyć Emmersa.

De Vrij Miranda i Skriniar to obrońcy, którzy idealnie pasują do gry trójką z tyłu. Taki D'Ambrosio też odnajdzie się w tym systemie.

Prawy obrońca, który zostanie ściągnięty powinien ogarniać także wing backa, bo D'Ambrosio w systemie 3-4-2-1 widzę jako rezerwowego dla środka obrony. Być może nie próbujemy grać trójką z tyłu, bo mamy tylko Candreve na prawego wingbacka i został tam ustawiony w drugiej połowie meczu z Sheffield.

Jakby spojrzeć na naszych skrzydłowych to praktycznie każdy z nich poza Perisiciem może zagrać 10, lewe i prawe skrzydło, bo przecież Candreva jest próbowany na lewej stronie, Karamoh też już tam grał, a Politano rozegrał nawet więcej meczów właśnie na lewej stronie. Lautaro pasuje o wiele lepiej jako partner Icardiego niż Eder.

Generalnie do całej układanki brakuje klasowej światy pomocnika i właśnie Vrsialko. Jeśli będziemy mieli Vidala z Brozoviciem w środku pola to nawet ewentualny brak typowej 10 poza Nainggolanem nie powinien być problemem, bo Spalletti ma mnóstwo wariantów wyboru.

swego czasu Perisić grywał w reprezentacji również na 10.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Przewidywane składy - sezon 18/19

Post autor: Speaker »

Dzyl pisze:Przewidywany skład?
Handanovic - Asamoah, De Vrij, Skriniar, Vraljsko - Brozovic, Vidal, Nainggolan - Perisic, Icardi, Politano
Tak to widzę.
Powiem Ci, że gdybyśmy mieli grać 4-2-3-1 to ten skład wydaje się przy transferach Wersalki i Vidala taki po prostu oczywisty :smile:

Mnie się też wydaje tak jak napisałeś Randama że 3 obrońców będzie grane.

Skriniar-de Vrij-miranda
Vrsalijko-Brozović-Vidal-Perisić
Radja
Martinez-Icardi

Mój typ 3-4-1-2. Myślę, że będziemy grali na dwóch napastników i 3 z tylu. Radja za napastnikami bo to było mówione. Perisić? Nie wiem gdzie, ból głowy Spalla może być, ale pamiętam że chyba w Fifie14 Pero w Bvb byl ustawiony w środku pola, w formacji z 4. zawodników na lewej stronie właśnie :D Liczę, że zostaną wprowadzone zmiany w przepisach o których dziś słyszałem czyli 5 zmian w meczach + bramkarz.
ODPOWIEDZ