Giuseppe Marotta

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: miniu86 »

Dobry agent w takiej sytuacji dążyłby do jak najszybszego powrotu Icardiego do gry, ponieważ każdy kolejny dzień takiego focha, powoduje straty zarówno wizerunkowe jak i później finansowe. Piłkarz jest na przegranej pozycji, a kolejne plotki, prawdziwe czy nie, powodują eskalację konfliktu na linii piłkarz - zarząd, kibice. Teraz to nawet jakby Marotta ogłupiał i chciał mu oddać opaskę to tego zrobić już nie może. Emocjonalne i zupełnie nieprofesjonalne podejście Icardiego i Wandy zwiększają jedynie groteskowość tej sytuacji. Jest środa, ciekawe ile jeszcze.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: bobogol »

dopiero teraz zobaczyłem, że jestem wymieniony w pierwszym poście.
otóż w zamykanie mordy jestem średni, nieźle za to szczekam a to pozwala unikać kompromitacji doszczętnych jeśli koniec końców umiesz coś przetrawić.
Jeśli w rocznej lub dluzszej perspektywie wyjdzie nam cokolwiek na dobre z działań Beppe to będę tu pierwszy z przyznaniem racji i że ciężko przychodzą mi zmiany czego jestem świadomy.
Komfort polega na tym, że jeśli miałem rację - a póki co w mojej konspiracyjnej głowie nic nie wskazuje, że jest inaczej - to będę ten temat nosił zalaminowany na szyi jak medal.
Postawa niektorych tutaj przypomina mi jaranie się Monopolem - Na melanżu - nie pamiętając, że to był ku*wa Jędker!!! I nikt Wam pretensji z tego nie robi tylko dyskutuje, proszę zatem po raz kolejny o nie piętnowanie ludzi, którzy nie potrafią zmenić kompletnie poglądów w kwadrans.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

bobogol pisze: 5 mar 2019, 09:51 proszę zatem po raz kolejny o nie piętnowanie ludzi, którzy nie potrafią zmenić kompletnie poglądów w kwadrans.
Będzie pewnie o to ciężko, ale nie ma się co przejmować. Mi też tak robią.

Tymczasem, wygląda na to, że genialny Giuseppe Marotta dokonuje kolejnego w swoim życiu cudu: mianowicie robi z Ranocchii napastnika. Wszak to Żabka wchodzi jako wsparcie Lautaro i wtedy gdy trzeba gonić wynik.
Kibice Interu (w tym timon i inni) zapewne w ekstazie.
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Orzeu »

że genialny Giuseppe Marotta dokonuje kolejnego w swoim życiu cudu: mianowicie robi z Ranocchii napastnika.
o_0 ?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Kusy »

Marotta tylko ładnie się prezentuje w swoich wypowiedziach, dawno takiego burdelu nie było w klubie, ale dla niektórych użytkowników jest on Bogiem i robi porządek, jak na razie robi wielki bałagan. Po sezonie zostanie wszystko zweryfikowane, czy rozwiąże wszystkie problemy.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Imrahil »

kusy pisze: 5 mar 2019, 12:36 Marotta tylko ładnie się prezentuje w swoich wypowiedziach, dawno takiego burdelu nie było w klubie, ale dla niektórych użytkowników jest on Bogiem i robi porządek, jak na razie robi wielki bałagan.
Bogiem? Zdecydowanie nie. Nawet nie kaznodzieją. Z pewnością się zgodzę, że od kiedy przyszedł, to ilość szamba wybiła w większej ilości niż przewidują sezonowe standardy w tym klubie. Tylko właśnie o to chodzi, że u nas co roku wybija gówno na powierzchnie. Z każdym rokiem historia się powtarza, ten sam schemat: fajne mercato, wydawanie siana, kadra silniejsza niż rok wcześniej -> dobry początek sezonu, wzrasta nadzieja że to będzie ten przełomowy sezon a wraz z nadejściem zimy wszystko się sypie, bo ktoś znów ma muchy w nosie. Wiadomo, algorytm ten ma wiele zmiennych, ale końcowy efekt zawsze jest ten sam: wielkie rozczarowanie.
kusy pisze: 5 mar 2019, 12:36 Po sezonie zostanie wszystko zweryfikowane, czy rozwiąże wszystkie problemy.
Bardzo małe szanse. Pewnych rzeczy nie da się naprawić w trzy miesiące. Spajanie zespołu, budowanie szacunku, wprowadzenie wizji trenera, dobieranie odpowiednich zawodników, ustalanie zasad i reguł dotyczących wszystkich w klubie, wyrównanie płac i wyznaczanie celów (nie tylko tych sportowych) - to wszystko wymaga czasu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Wybraniec »

KUSY ILE RAZY UŻYJESZ JESZCZE SŁOWA "ZWERYFIKUJE"? CZY TWÓJ BRODZIK INTELEKTUALNY STAĆ NA JAKIŚ SYNONIM?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 5 mar 2019, 16:35 KUSY ILE RAZY UŻYJESZ JESZCZE SŁOWA "ZWERYFIKUJE"? CZY TWÓJ BRODZIK INTELEKTUALNY STAĆ NA JAKIŚ SYNONIM?
Wyłącz Caps Lock, jeśli nie potrafisz pisz na pw. Będę pisał tyle razy ile będę chciał.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Wybraniec »

HEJ MARTA (...) TRZYMAJ SIĘ
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Giuseppe Marotta został zapytany przez dziennikarzy przed meczem o przyszłość Milana Skriniara:

- Milan Skriniar nie odejdzie, zostaje z nami z całą pewnością. Właściciele zdecydowali, że nie skuszą się na ofertę Paris Saint-Germain. Mogę potwierdzić, że jest dla nas kluczowym zawodnikiem i zostanie w naszej drużynie.

- Transfer za darmo? Ich groźby nie robią na nas wrażenia, Skriniar to wartościowy i poważny człowiek. Wkrótce rozpoczniemy rozmowy dotyczące odnowienia kontraktu, aby związać go z nami na lata.


News z sierpnia zeszłego roku, kompromitacja Marotty.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Towarzysz »

CzarodziejCzasu pisze: 21 sty 2023, 15:00 Giuseppe Marotta został zapytany przez dziennikarzy przed meczem o przyszłość Milana Skriniara:

- Milan Skriniar nie odejdzie, zostaje z nami z całą pewnością. Właściciele zdecydowali, że nie skuszą się na ofertę Paris Saint-Germain. Mogę potwierdzić, że jest dla nas kluczowym zawodnikiem i zostanie w naszej drużynie.

- Transfer za darmo? Ich groźby nie robią na nas wrażenia, Skriniar to wartościowy i poważny człowiek. Wkrótce rozpoczniemy rozmowy dotyczące odnowienia kontraktu, aby związać go z nami na lata.


News z sierpnia zeszłego roku, kompromitacja Marotty.
Jak żona zdradzi to też kompromitacja męża
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Klinsi64 »

Marotta stary chłop,a robi z siebie debila chroniąc tę chińską wydmuszkę i pierdząc o jakiejś decyzji właścicieli.Zostaliśmy wydymani przez PSG i nie ma się co dziwić,że Skriniar tam odejdzie,bo w Interze żadnych perspektyw nie ma,poza tymi,że z roku na rok będziemy piłkarsko słabsi tak jak cała liga włoska.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Towarzysz pisze: 23 sty 2023, 01:42
CzarodziejCzasu pisze: 21 sty 2023, 15:00 Giuseppe Marotta został zapytany przez dziennikarzy przed meczem o przyszłość Milana Skriniara:

- Milan Skriniar nie odejdzie, zostaje z nami z całą pewnością. Właściciele zdecydowali, że nie skuszą się na ofertę Paris Saint-Germain. Mogę potwierdzić, że jest dla nas kluczowym zawodnikiem i zostanie w naszej drużynie.

- Transfer za darmo? Ich groźby nie robią na nas wrażenia, Skriniar to wartościowy i poważny człowiek. Wkrótce rozpoczniemy rozmowy dotyczące odnowienia kontraktu, aby związać go z nami na lata.


News z sierpnia zeszłego roku, kompromitacja Marotty.
Jak żona zdradzi to też kompromitacja męża
Ale porównanie :lol: jednak celnie trafiłem z przekazem, że masz problemy z myśleniem (obraźliwa wypowiedź - BAN).
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Towarzysz »

No mam straszne problemy z myśleniem, bo ciągle wierzę że z takimi ludźmi jak ty można poprowadzić dyskusję na jakimkolwiek poziomie poza wycieczkami personalnymi czy obrażaniem.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Marotta robi się już stary i podejmuje dużo błędnych decyzji, wiadomo że Zhangowizna to najgorszy możliwy partner do współpracy, ale nadszedł czas na innych. Żegnaj Beppe.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Piekarz »

Klinsi64 pisze: 23 sty 2023, 08:07 Marotta stary chłop,a robi z siebie debila chroniąc tę chińską wydmuszkę i pierdząc o jakiejś decyzji właścicieli.Zostaliśmy wydymani przez PSG i nie ma się co dziwić,że Skriniar tam odejdzie,bo w Interze żadnych perspektyw nie ma,poza tymi,że z roku na rok będziemy piłkarsko słabsi tak jak cała liga włoska.
Boże człowieku, może od razu kamień młyński na szyję i hop do Wisły. Żadnych perspektyw, coraz słabsi, liga coraz słabsza... o jezu, jezu...

Liga włoska jest najbardziej atrakcyjną na świecie. Grają tu najbarwniejsze drużyny, kibicują najlepsi kibice (z większych lig), są najpiękniejsze koszulki, aż trzy kluby o wielkiej historii (w Hiszpanii dwa, w Anglii dwa, w Niemczech jeden, we Francy zero), najbardziej klimatyczne stadiony, pyszne jedzenie, największe legendy klubowe jak Zanetti, Maldini czy Totti, najwyższy poziom taktyczny, piękne derby Mediolanu, Genui, Rzymu czy nawet tego Turynu obrzydliwego, transmisje na Eleven, piłkarze o wielkich nazwiskach, świetne występy na arenie europejskiej. Zamiast zjeść coś pysznego, napić się, pospacerować, poczytać dobrą książkę i na koniec dnia delektować się świetnym włoskim meczem, to Ty wolisz smutno popiardywać i próbować psuć atmosferę innym. Nie popsujesz.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Towarzysz »

Najpiękniejsze koszulki :D Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale też nie trawie pieprzenia o tym że liga włoska jest słaba, kiedy jest drugą najsilniejszą ligą na świecie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze: 24 sty 2023, 16:08
Klinsi64 pisze: 23 sty 2023, 08:07 Marotta stary chłop,a robi z siebie debila chroniąc tę chińską wydmuszkę i pierdząc o jakiejś decyzji właścicieli.Zostaliśmy wydymani przez PSG i nie ma się co dziwić,że Skriniar tam odejdzie,bo w Interze żadnych perspektyw nie ma,poza tymi,że z roku na rok będziemy piłkarsko słabsi tak jak cała liga włoska.
Boże człowieku, może od razu kamień młyński na szyję i hop do Wisły. Żadnych perspektyw, coraz słabsi, liga coraz słabsza... o jezu, jezu...

Liga włoska jest najbardziej atrakcyjną na świecie. Grają tu najbarwniejsze drużyny, kibicują najlepsi kibice (z większych lig), są najpiękniejsze koszulki, aż trzy kluby o wielkiej historii (w Hiszpanii dwa, w Anglii dwa, w Niemczech jeden, we Francy zero), najbardziej klimatyczne stadiony, pyszne jedzenie, największe legendy klubowe jak Zanetti, Maldini czy Totti, najwyższy poziom taktyczny, piękne derby Mediolanu, Genui, Rzymu czy nawet tego Turynu obrzydliwego, transmisje na Eleven, piłkarze o wielkich nazwiskach, świetne występy na arenie europejskiej. Zamiast zjeść coś pysznego, napić się, pospacerować, poczytać dobrą książkę i na koniec dnia delektować się świetnym włoskim meczem, to Ty wolisz smutno popiardywać i próbować psuć atmosferę innym. Nie popsujesz.
Cmoknij mnie w pompkę,tyle Ci powiem
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Serie A drugą ligą świata :lol: Nie wiem jakie przeliczniki zastosowałeś, ale jesteś w gigantycznym błędzie. Mogę się bowiem zgodzić, że być może jest tą najbardziej wyrównaną - aczkolwiek zadaj sobie pytanie czy którakolwiek drużyna włoska byłaby w stanie sięgnąć w tej chwili po mistrzostwo Hiszpanii, a co jeszcze gorsze- czy którakolwiek drużyna Włoska beż żadnych problemów sięgnęłaby po mistrzostwo Portugali - w mojej opinii żadna.

Natomiast sam urok ligi nigdy zmianie nie uległ, być może nawet Calcio stało się pod tym kątem jeszcze bardziej atrakcyjne niż w latach ubiegłych, ale (bo często z tym się spotykam) wyznaczanie poziomu ligi na podstawie liczby drużyn, ktore znalazły się w TOP 16 LM, gdzie de facto znalazły się takie śmieciowe drużyny jak Club Brugge, Eintracht czy Borussia Dortmund - uważam za skandaliczne.

Premier League odjechała reszcie świata pod każdym kątem. Potem jest słaba jak gówno laliga, a dalej to nie wiem.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Towarzysz »

Jeśli żaden z zespołów serie a nie miałby jak konkurować z PSG o mistrzostwo Francji to znaczy, że francuska jest lepsza? Liga włoska jako całokształt ma najwięcej silnych drużyn, tuż po premier league.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

No nie, silne drużyny to jest Inter, Juventus i Milan, a aktualnie te silne drużyny są pogrążone w olbrzymim kryzysie, doprawdy nie wiem jak możesz mówić, że Calcio posiada silne drużyny, jeśli liderem tabeli jest gówniane Napoli, Roma jest kandydatem do gry w Champions League, a Inter przegrywa u siebie z jakąś drużyną na E której nazwy już nie pamietam lol
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Sempre_Inter »

|Orzeu - czy możesz zbanować to indywiduum? Nie wiem, czy ten człowiek dołączył do partii biedronia, bo w każdym poście sra tęczą. Nie da się wejść na forum i normalnie poczytać posty normalnych użytkowników, bo nawet scrolowanie nie pomaga, takie to oczojebne.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Administracja umożliwia z korzystania z edytora tekstu, a ty sugerujesz bana? Skąd przeciętny użytkownik miałby wiedzieć, że nie może z niego korzystać?

Może warto się zastanowić - o ile komukolwiek poza tobą to przeszkadza - czy ten edytor tekstu nie powinien po prostu zniknąć?

Żeby nie było że spamuje to powiem, że Marotta powinien odejść z Interu.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: andyvdm »

Marotta musi odejść
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Żegnaj Beppe. Dziękujemy za scudetto.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

https://fcinter.pl/news/le-parisien-por ... a-za-darmo

Ależ Marotta wydymany, wyruchany bez mydła. Brak mi słów wręcz
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: CzarodziejCzasu »

Podsumujmy ostatnie dokonania Marotty:

- Ściągnięcie Correi za 30 baniek
- Zakontraktowanie amatora pokroju Bellanovy
- Olanie Dybali i wydanie zgody na powrót zdrajcy Lukaku
- Doprowadzenie do odejścia za darmo najlepszego piłkarza zespołu
- Odrzucenie oferty PSG latem 2022 i przegrana walka za Bremera
- Wystawienie Brozovicia na sprzedaż

Beppe, dziękujemy za Scudetto, Hakimiego i Eriksena, ale pora pomyśleć o emeryturze, moze jakieś Hawaje?
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: andyvdm »

Niestety to prawda. Marotta słynął w wyciągania za darmo lub za grosze pereł a ostatnio jedyne co potrafi to wyrzucac ciężkje miliony w błoto i zatrudniać przeterminowane odpady z Romy za grube kontrakty które Romie nie opłaca się dawać leciwym juz piłkarzom. Za podobna lub mniejszą kasę która rozstała przetopiona Napoli nie dość że odmłodziło skład to jeszcze z miejsca zostali czołowymi zawodnikami serie A.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: kibix »

Powinniście się za Gomułkę przebrać bo gadacie i gadacie bez sensu
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: coco »

Zgadzam się, Marotta ostatnio zrobił więcej złego niż dobrego, w dodatku gość jest zapatrzony tylko we włoski rynek trenerów, nigdy w trakcie sezonu nie zwolnił żadnego szkoleniowca. Mówiło się że to wybitny dyrektor na ciężkie czasy, no jak widać nie, zawód bardzo duży zawód przez ostatni rok.
ODPOWIEDZ