Giuseppe Marotta

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: miniu86 »

Doceniam jego prace, wiem że z Suning nie pracuje się najłatwiej na świecie, ale patrząc na obecny Inter, który cierpi na brak charakteru zaczynam się zastanawiać czy nie zbyt pochopnie poddano Perisicia, Sancheza i Vidala. Ci panowie byli szefami na i poza boiskiem.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Dzonyy »

miniu86 pisze: 7 kwie 2023, 21:11 Doceniam jego prace, wiem że z Suning nie pracuje się najłatwiej na świecie, ale patrząc na obecny Inter, który cierpi na brak charakteru zaczynam się zastanawiać czy nie zbyt pochopnie poddano Perisicia, Sancheza i Vidala. Ci panowie byli szefami na i poza boiskiem.
Perisic dostał super ofertę, więc jego bym tu nie wliczał. Dodatkowo podobno kopie się po czole w Anglii.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Kredence »

Giroud właśnie podpisał kontrakt z Milanem na rok z pensja 3,5 mln.

Marotta podobno w przypadku awansu do LM w przyszłym sezonie już kilka tygodni temu oferował Dzeko kontrakcik 4+ 1 mln w dość latwym do spełnienia bonusie.

Biorąc pod uwagę, że Giroud łapie się na dekret to przy tych kwotach byłby +/- połowę tańszy od bośniaka.

Potem płacz, że Inter dalej notuje potężne straty i trzeba sprzedawac. Sprzedawac będzie trzeba dalej przy takim braku poszanowania pieniądza.

Przy problemach Suning byłem absolutnie przekonany, że Marotta będzie tym najmocniejszym ogniwem, które pozwoli nam bez większych problemów utrzymac się w kilku następnych sezonach w TOP4 co pozwoli klubowi utrzymywać się na powierzchni. Okazało się dokładnie odwrotnie.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: miniu86 »

Spokojnie, póki co nic nie wskazuje, że zagramy w LM.
ODPOWIEDZ