Pan Walter Mazzarri

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Pan Walter Mazzarri

Post autor: Wybraniec »

Wczoraj siódmy raz wyleciał na trybuny (a może szósty), ale nieprawdopodobnie wypunktował Milan, fenomenalny strateg.

29 goli straconych w tym sezonie przez Torino!
Tylko jedna więcej od Interu. Jakby dostał Skriniara, Godina i De Vrija do dyspozycji to czuje, że -20 lekko. No i w Interze lepszy atak.

Walter Mazzari to mój kandydat na trenera Interu na sezon 2019/2010. Zasługuje na tę szansę.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: IlCapitano »

Wybitny trener, wizjoner, strateg, filantrop. Nie ma lepszego kandydata na trenera Interu w kolejnym sezonie, no chyba że Pochettino, ale on nie ma doświadczenia w Calciu i mogłoby go to wszystko przerosnąć. Jakiś Adani by wysapał do niego po meczu w telewizji Sky i zapragnąłby powrotu do Anglii.

3-4-2-1 i Pan Mazzarri Trener Walter, to najlepsze co może nas spotkać. Oto moja wizja: Handanović - Skriniar, Godin, de Vrij - Hateboer, Kroos, Gundogan, Tagliafico - Nainggolan, Sarabia - Icardi.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: zemaria »

dopiero poniedziałek , a widzę niektórym już nieźle prąd odcięło
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: Kusy »

zemaria pisze: 29 kwie 2019, 14:56 dopiero poniedziałek , a widzę niektórym już nieźle prąd odcięło
Po prostu zaczęli wcześniej długi majowy weekend.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: Piter »

To był zawsze gość, wariat. A wylatuje na trybuny bo ma jaja. Taki Rino Gatudz nie ma jaj w ogóle, on stoi przy linii i bełkocze coś pod nosem mając minę jakby zaraz miał się popłakać, a Pan Mazzarri trener to przy linii ciągle aktualizuje dane taktyczne. W takim Torino to sobie na spokojnie rzeźbi swój system gry jak kiedyś w Napoli i żadne debile nie męczą mu dupy, jak to było gdy był w świecie Interu. Myślę, że gdyby był bez klubu jak conte odszedł z juve, to on przejąłby wtedy tych złodziei bo renomę miał ogromną.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: Stachoo »

I ten jego pozaziemski spokój, kiedy wypowiadał się w języku angielskim. Przeciwieństwo tego, co prezentuje przy linii bocznej.

Miód na moje uszy...

https://www.youtube.com/watch?v=TRrq-abA99g
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: Wybraniec »

Liczę po cichu, że Walter Mazzari zostanie trenerem Milanu.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Pan Walter Mazzarri

Post autor: Orzeu »

są w ogóle takie plotki?
ODPOWIEDZ