Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Sempre_Inter »

Dzyl pisze: 14 lip 2020, 14:39 Na samych doświadczonych piłkarzach 30+ nie zbudujemy składu bo za 2 lata by trzeba połowę wymieniać. Musi być odpowiedni balans, mieszanka młodości i polotu z doświadczeniem.
To samo miałem na myśli.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Antonio Conte

Post autor: Alfa »

z tego co ostatnio podawali w mediach to marotta z ałzylio beda chcieli kupic conte 2-3 'weteranow' max typu vidal/żiru/dzeko a reszte uzupełnić mlodszymi graczami, żeby za 1-2 lata znowu nie trzeba było wymieniać całego składu bo dziadki
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: KoBa »

No i to jest najlepsze rozwiązanie Dzeko, Vidal + Kumbulla, Tonali.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Antonio Conte

Post autor: Speaker »

Do tego co piszecie jeszcze myślę jest w planach drugi wahadlowy, a kto wie, bo z tego co się czyta to tylko Young pewny na przyszły rok
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Antonio Conte

Post autor: Alfa »

Speaker pisze: 14 lip 2020, 20:38 Do tego co piszecie jeszcze myślę jest w planach drugi wahadlowy, a kto wie, bo z tego co się czyta to tylko Young pewny na przyszły rok
lewy wahadlowy ze przyjdzie to bardziej oczywista oczywistosc niz to ze jutro wzejdzie slonce, pytanie kto, czy firpo w rozliczeniu za martineza, czy ten emerson/alonso a moze gosens, trzeba czekac
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Antonio Conte

Post autor: Speaker »

Alfa pisze: 14 lip 2020, 20:43
Speaker pisze: 14 lip 2020, 20:38 Do tego co piszecie jeszcze myślę jest w planach drugi wahadlowy, a kto wie, bo z tego co się czyta to tylko Young pewny na przyszły rok
lewy wahadlowy ze przyjdzie to bardziej oczywista oczywistosc niz to ze jutro wzejdzie slonce, pytanie kto, czy firpo w rozliczeniu za martineza, czy ten emerson/alonso a moze gosens, trzeba czekac
Mnie się coś zdaje, że Martinez zostanie, a Skriniar i Eriksen na wylocie u Conte
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Antonio Conte

Post autor: Raffal »

Nie jestem za częstym zwalnianiem trenerów ale prawda jest taka ze nie podoba mi sie prawie nic co Conte ma do zaproponowania. Od taktyki przez styl gry po wybory personalne. Jedyny pozytyw jaki widze to lepsze transfery ale nie wiem ile w tym jego zaslugi a ile zarządu. Widzę dużo haosu , brak schematow, powtarzalności i ogolnie znakowanie na indywidualności lukaku czy martineza. Nie wydaje mi sie aby Conte wypracował z nami ani pewności siebie ani powtarzalności ani nie wyciągnął z tej druzyny nic więcej niz minimum z jej możliwości.

Mamy drugie miejsce bo Napoli to nie to Napoli co rok temu, bo Lazio sie pogubiło. Nawet taka Atalanta przewyższa nas wlasnym stylem gry.

Właśnie jeżeli mowa o stylu to czy my mamy jakiś? Ok 60procent posiadania pilki ale prawda jest taka ze wiekszanjego czesc to we wlasnym polu karnym albo tuz przed nim.

Nie rozumiem troche tez zarządu który nie wprowadza ciągłości stylu tzn zmieniamy trenera? Ok ale następca powinien kontynuować dzieło poprzednika i udoskonalać je. Wybiera sie profil trenera który ma pasować do tego co jest zbudowane i poprawi tobco niedziela a my wybieramy co chwilę trenera który robi rewolucję i nowy projekt.

Jezeli Conte chce polowe składy Chealse to trzeba bylo isc do Chealse , po co odchodzi jeżeli później chce tego samego gdzie indziej.

Conte powinien zostać na jeszcze rok ale nastepny sezon to nie ma zadnych wymowek albo mistrzostwo albo naprawde swietna gra i walka do ostatniej kolejki z pelna dominacja z resztą tabeli. Nie będzie dla mnie zadnych wymowek przy takich seriach głupich strat punktów i przypadkowych meczach jak Helas czy Parma.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

kolejny klub krula grzywki i kolejny klub w którym ten człowiek robi szambo
jeszcze tylko wpierdol w LE i możemy żegnać betona
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Conte oszczędnie wykorzystywał Eriksena od wznowienia gry. Czasami nawet wolał używać pomocników nie na swojej pozycji takich jak Marcelo Brozovic, Borja Valero czy Nicolò Barella, w roli trequartisty za napastnikami.
no to żegnamy grzywkę :lol: straszny beton trenerski, dostać takiego piłkarza i nie potrafić go wykorzystać xd
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Antonio Conte

Post autor: Seba »

Piter pisze: 3 sie 2020, 09:02
Conte oszczędnie wykorzystywał Eriksena od wznowienia gry. Czasami nawet wolał używać pomocników nie na swojej pozycji takich jak Marcelo Brozovic, Borja Valero czy Nicolò Barella, w roli trequartisty za napastnikami.
no to żegnamy grzywkę :lol: straszny beton trenerski, dostać takiego piłkarza i nie potrafić go wykorzystać xd
Potrafi go wykorzystać, tylko nie chce. Po dobrym meczu z Napoli oraz Sampdorią szybko przyspawał go do ławki, aby tylko Duńczyk za bardzo się nie rozkręcił i był pretekst, aby na niego nie stawiać. Musiał jakoś wylać swoją frustrację, że dostał nie tego cukierka.
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzonyy »

Au Revoir , Goodbye, Adeus, Arrivederci, Auf Wiedersehen, Dowidzenia!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: MiRas. »

Dobra panie Conte, dostajesz pan astronomiczną pensję i jeszcze srasz do swojego ogródka, no to jest jakiś cyrk. Wypad. Nie znam bardziej toksycznego trenera. Od początku nie zaskarbił sobie mojej sympatii, chciałem go polubić, ale nie potrafiłem... nie będzie mi go szkoda. Każdy trener na świecie gdyby dostał Eriksena to by skakał z radości, ale nasz wybredny mr Conte dla zasady jest niezadowolony. Idź i nie wracaj.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Antonio Conte

Post autor: Speaker »

Nie wiem, nie śledzę tak medialnego szumu, co on tam gada. Rok temu nie byłem za tym żeby on przychodził, ale przekonał przez ten rok. Przekonał zmiana stylu gry i mentalem. Ożywi grę, wdrożył wiele wariantów rozegrania. Wiele razy traciliśmy pierwsi gola ale wychodzilismy na swoje. Powiem szczerze podczas meczu z Milanem 0-2do szatni, byłem spokojny że po przerwie będzie inny zespół. Są niedoróbki, są rzeczy do poprawy, do rozwoju, ale wiele się zmieniło za Conte i ja wierzę, że będzie jeszcze lepiej jeżeli sytuacja się ułoży i będzie dalej trwać współpraca.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: KoBa »

A ja na ten przykład jestem za Conte bardziej, niż jeszcze tydzień temu. Albo dajemy prowadzić ten klub charakterniakom, albo wracamy do czasów Morasia, który potrafił zwolnić Beniteza zaraz po wygranych KMŚ bo on też nie preferował lizania się po jajkach.

Stramaccioniego proponuje ponownie zatrudnić, ależ on szanował Inter.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

KoBa pisze: 4 sie 2020, 09:35 Albo dajemy prowadzić ten klub charakterniakom
straszny charakterniak który robi burdel w każdym klubie :lol:
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: KoBa »

Piter pisze: 4 sie 2020, 09:38
KoBa pisze: 4 sie 2020, 09:35 Albo dajemy prowadzić ten klub charakterniakom
straszny charakterniak który robi burdel w każdym klubie :lol:
Jednak racja.
Mieliśmy eleganckiego, spokojnego Spalla i żadnych burdeli nie było w szatni.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

O tak, bardzo charakterny trener. Wysrywanie się na zarząd kilkukrotnie w ciągu sezonu jest bardzo charakterne.

A to jeszcze nie koniec. Jak będzie wtopa w LE to czeka nas powtórka z rozrywki. Ja tam taki pewny przyszłości Conte nie jestem i osobiście liczę że w przyszłym będzie Max
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Antonio Conte

Post autor: Ljarro »

witam

Obrazek
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Antonio Conte

Post autor: maniekfci »

Ljarro pisze: 4 sie 2020, 17:36 witam

Obrazek

RANDAMA OPUŚCIŁA GRUPĘ.

XDDDDD nokaut roku lekko i to w biały dzień
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Antonio Conte

Post autor: Kredence »

IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Wyniesiony z ringu jak Szpilka, leży nieprzytomny na oiom-ie

https://www.youtube.com/watch?v=koe4Sm8nQPU
Ostatnio zmieniony 4 sie 2020, 17:55 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzonyy »

NOKAUT DEKADY! Sędzia nawet nie zaczynał liczyć. Pacjent w drodze na OIOM.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Antonio Conte

Post autor: Piekarz »

Jezus maria taki piękny nokaut out of fuckin' nowhere
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Miałem coś odpowiedziec, ale spojrzalem na zdjęcie twojego ryja na LinkedIn

https://www.goldenline.pl/

I stwierdziłem że rodzice wystarczająco krzywdę ci zrobili ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Mora »

Ljarro pisze: 4 sie 2020, 17:36 Obrazek
Obrazek

Randama słabiutka riposta, bardzo, bardzo płytko...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Kondzik »

Lyska kto komu krzywdę zrobil to zrobil idź zobacz w lustro. Słaby pojazd... bardzo słaby jak w podstawówce
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Więc na pewno się nim nie przejmie
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Antonio Conte

Post autor: Ljarro »

Ale to slabe naprawde, w sensie jako riposta, bo zdjecie calkiem dobre
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Kondzik »

No napewno xD pisz póki możesz
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Antonio Conte

Post autor: ddamiann17 »

To takie typowe - Ljarro Cię zaorał, a Ty jak pięciolatek postanowiłeś pośmiać się z jego zdjęcia i włączyć w to rodziców. Zawsze byłeś żałosny, ale teraz to aż wywaliło skalę :) chwała Bogu, że odszedłeś z redakcji, bo widząc jaki jesteś śmiem twierdzić, że doprowadziłbyś tę stronę do ruiny. Nie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ