Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

Zdecydowanie nr 7. Dlatego, bo zaczynam weekend. Wieczorem uczta w postaci trzech punktów z romkami.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Żenujące zachowanie Conte po meczu i olanie konferencji prasowej. Przegrywać szanowny Panie też trzeba umieć. Dziecinne i debilne zachowanie.

Dotrwa do lata, a potem? Kto wie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

Obraził sie i sobie poszedł. Tak samo jak kiedyś w Chelsea. Trzeba umieć zwyciężać i przegrywac :) tego drugiego pan Conte nie potrafi :)
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Antonio Conte

Post autor: miko »

Piszecie, że nie potrafi przegrywać. Prawda jest taka, że nie potrafi tego większość ludzi. Ja również. Jakby się pojawił na konferencji to pojechałby po arbitrze - bo był zagotowany. Dostałby karę i byłoby jeszcze gorzej. No chyba że wolicie pier o zjednoczeniu i innych pierdolach jak za Spalla. Ja wolę to. Jestem dalej wkur za ten wynik. Spuściliśmy z intensywności, Barella i Sensi daleko z formą w lesie a w środku nasz wielki- mały "dyrygent" Valero. My powinniśmy mieć zjadł w grudniu jak mieliśmy w środku łysego i patałacha Vecino, o Gagli nie wspomnę. Dziś okazję były, zabrakło precyzji. Narobił nam apetytu i czujemy rozczarowanie. On też.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Dajcie spokój, za Spala mogliśmy pomarzyć o takich wynikach jakie robi Conte więc nie jest źle mimo wszystko, jest progres w porównaniu z zeszłym sezonem gdzie ledwo 4 miejsce ugralismy
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Klinsi64 »

ManOnFire pisze: 26 sty 2020, 19:19 Trzeba umieć zwyciężać i przegrywac :) tego drugiego pan Conte nie potrafi :)
no nie umie,dlatego ma tylko jedną porażkę w lidze
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 26 sty 2020, 16:32 Przegrywać szanowny Panie też trzeba umieć. Dziecinne i debilne zachowanie.
Jeśli jest się życiowym przegrywem to dochodzisz się do takiej wprawy, że porażka jest dla Ciebie chlebem powszednim i potrafisz się z nią pogodzić. Życiowi zwycięzcy na porażki reagują właśnie tak jak Conte.

W szkole było to samo, przegrywy cieszyły się, że dostały "3", tylko zwycięzcy reagowali na "3" smutkiem i złością.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Panie Conte, co z Panem? Dlaczego żyje Pan poprzednia epoka i nie zbuduje się Pan tak jak zbudował się Pan z Juventusem? W Turynie wykreowales Pogbę czy Vidala, odbudowales Teveza i Pirlo. Co stoi na przeskodzie byś zbudował wielki Inter że Skriniarem, Brozo, Eriksenem czy Sanchezem, a nie z Wertongenem, Vidalem czy Morata? Panie trenerze, postawmy sprawę jasno. Bierzesz się Pan za robotę albo wypierdalaj
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Woo-cash »

Wybraniec pisze: 16 cze 2020, 09:19 Panie trenerze, postawmy sprawę jasno. Bierzesz się Pan za robotę albo wypierdalaj
:szal:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Twój czas w Interze powoli dobiega końca.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Orzeu »

nie wyobrażam sobie żeby Conte nie prowadził Interu w następnym sezonie. Zbyt dużo zainwestowano w jego projekt.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Conte miał być trenerem który lubi rzeźbić i wyciska maksa z każdego piłkarza. Wypiszę teraz zawodników Interu Spalla, którzy grają teraz u Conte i porównam czy mamy do czynienia z progresem i regresem umiejętności:

Handanovic - bez zmian
Skriniar - regres
De Vrij - progres
Ranocchia - bez zmian
D'Ambrosio - regres
Candreva - progres
Vecino - regres
Valero - bez zmian
Gagliardini - regres
Asamoah - regres
Lautaro - progres

Madafaka proszę
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

Pozwolę sobie przedstawić moją wstępną ocenę Interu Conte uzależnioną od potencjalnego miejsca w tabeli:

2. msc - ok, adekwatnie do posiadanego materiału w kadrze i na ławce trenerskiej
3. msc - jednak rozczarowanie
4. msc - kompromitacja
wszystko dalej - poniżej wszelkiej krytyki, zejdźcie mi z oczu.
cdn
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Dokładnie miniu, ale z oczu ci nie zejdziemy a tym bardziej Inter ten cały zrozum. Ten klub jest prawie tak żałosny jak ja.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: Endru »

Cieszy, ze krul jeszcze przeżywa gre tych amatorow. Zalezy mu na dobrze płatnej pracy.
kalor3212
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 19:24

Re: Antonio Conte

Post autor: kalor3212 »

Ja bym dał jeszcze Conte czas. Przypomnę że to jest jego pierwszy sezon. Bardziej liczę że coś ruszy od następnego. Co do samego zachowania z wczoraj to moim zdaniem on nie olał wcale konferencji, tylko no lepiej aby się wypowiadał ktoś kto był na ławce trenerskiej a nie ten co przesiedział 90 minut.
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: pusiek900 »

Oczywiście,że Conte powinien zostać na kolejny sezon. To nie pierwszy sezon kiedy dostajemy zadyszki w drugiej rundzie. Czas pozbyć sie odpadów, wzmocnić sie i jechac od nowa.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

Po 30. kolejkach można już zacząć konstruować listę rzeczy, które się nie podobają, a które się regularnie powtarzają w Interze 19/20:

- problemy ze skutecznością w kluczowych momentach meczy i co za tym idzie niezdolność do ich zabijania odpowiednio szybko
- obsrane zbroje w starciach z głównymi rywalami w lidze i w kluczowych momentach w LM
- kulejąca gra defensywna, która powoduje, że nie potrafimy dowieźć, żadnego skromnego prowadzenia
- brak odpowiedniego nastawienia do meczu i woli zwycięstwa za wszelką cenę do ostatniego gwizdka, nie potrafimy przepychać kolanem meczy, w których nam się nie chce - sztuka którą opanował Juventus.
- zdarzające się momenty kompletnego blackoutu i zidiocenia - patrz mecz z Bolonią
- bardzo mało dłuższych serii wygranych, ostanie 3 wygrane z rzędu w listopadzie

To wszystko powoduje, że chociaż możemy być drudzy, za juvkami, to najpewniej dążymy obecnie do lokaty nr 4 - trzeciej z rzędu. To zaś będzie spoooooorą rysą na projekcie Suning, które pakuje pieniądze, sprowadza zawodników i sponsorów, a wyniki sportowe i jakość mentalna drużyny stoi w miejscu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Zatrudniamy Allegriego, na liście płac Spalletti i Conte plus Max, a na boisku dalej biegają te jebane debile i łajzy bez mentalności. Aco, stać nas i sobie możemy pozwolić.

A za rok o tej porze: "Ło Panie, ja to już nie mam sił do tego betona Allegrego, nie na darmo Juventus go pogonił w cholerę, cóż za beton, nigdy więcej włoskiego trenera."

Żenujące.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Antonio Conte

Post autor: Alfa »

IlCapitano pisze: 10 lip 2020, 16:24 Zatrudniamy Allegriego, na liście płac Spalletti i Conte plus Max, a na boisku dalej biegają te jebane debile i łajzy bez mentalności. Aco, stać nas i sobie możemy pozwolić.

A za rok o tej porze: "Ło Panie, ja to już nie mam sił do tego betona Allegrego, nie na darmo Juventus go pogonił w cholerę, cóż za beton, nigdy więcej włoskiego trenera."

Żenujące.
szrot szrotem i jebane debile, ale przychodza rok w rok nowi pilkarze i co, tez mentalnosci nie maja? dostosowuja sie do reszty czy co? za cos ten trener jednak musi odpowiadać, chociażby za wybory personalne i to ze grajac co 3 dni w 30 stopniach robi zmiany w 80 minucie albo w ogole gdzie byle slepy ktokolwiek z sb widzi ze w 60 minucie oni juz zdychaja, no ale conte tego nie widzi. Wiadomo na 99% go nie zwolnia takze spokojnie, ponownie dostanie lepszy sklad i zobaczymy co dalej
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: pusiek900 »

IlCapitano pisze: 10 lip 2020, 16:24 Zatrudniamy Allegriego, na liście płac Spalletti i Conte plus Max, a na boisku dalej biegają te jebane debile i łajzy bez mentalności. Aco, stać nas i sobie możemy pozwolić.

A za rok o tej porze: "Ło Panie, ja to już nie mam sił do tego betona Allegrego, nie na darmo Juventus go pogonił w cholerę, cóż za beton, nigdy więcej włoskiego trenera."

Żenujące.
Amen

Wywalić zawsze można, ale kogo ściągnąć? Conte zna tą lige i nadal wierze w jego umiejetności trenerskie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

A ja nie wierze w jego umiejętności trenerskie, zupełnie. Przereklamowany trenerzyna. Tytuły z Juve w słabej lidze włoskiej i kompromitujące wyniki w LM, liga angielska wygrana ale w sytuacji w której grał 1 mecz w tygodniu, a jak doszła LM to skompromitował się i zajął 5 miejsce. Wszyscy pamiętają fajna repke wloch tylko to zupełnie inna polka, patrz przykład scolariego w Chelsea.

Gość nie wyciąga wniosków, nerwy w zasadzie już mu puściły, w jego gownianej strategii musi dostawać piłkarzy o konkretnej charakterystyce. Czy jakikolwiek trener byłby niezadowolony z faktu posiadania Eriksena?

Skriniar i Godin kompromitują się, Eriksen nie gra swojego, Brozo zatracil wszystko co wypracował że Spallettim, jest mnóstwo argumentow za zwolnieniem Conte, mnóstwo. Jedyne co za nim stoi to fakt, że to dopiero 1 sezon i jesień wygląda dobrze poza liga mistrzow, co jakoś rokuje na przyszłość, ale dobra jesień to i Spalletti miał. Jeśli będzie 4 miejsce to decyzja winna być tylko jedna. Allegro pasuje mi jako następca, Mourinho też poradzi sobie lepiej
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

ligę angielską to i Ranieri wygrał z leicester także krul chyba jednak nie taki król
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Moldar3 »

Mnie głównie martwi trzymanie się jego zasady trzech obrońców z tyłu i granie wahadłami, gdzie wygląda to od samego początku jak wygląda. 3-4 miejsce to żaden progres, kiedy gra nie powala kompletnie. Zostać musi, ale sam musi w głowie sobie poprzestawiać pewne rzeczy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Eriksen na 10 minut :lol:

Brak słów na tego betona. Większej klasy piłkarza w Interze póki co nie dostanie.

Sanchez też miał ciężko, ale wystarczyło postawić na niego i już teraz widać, że jego jakość piłkarska przewyższa pozostałych o kilka klas. Z Eriksenem byłoby to samo.

Eriksen z piłką na 20-25 metrze to zawsze szansa na oddanie groźnego strzału. Do okazji strzeleckich dochodzi. Trzeba poprawić pierdolniecie.

Swoją droga to czy w swojej karierze trenerskiej Conte kiedykolwiek korzystał z 10? Chyba nie.

Ani Eriksenowi nie będzie zależeć na odejściu ani zarząd się na to nie zgodzi. Conte nie ma innego wyjścia niż zmienić ustawienie w przyszłym sezonie i oprzeć grę na duńczyku.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Antonio Conte

Post autor: Nasir »

Oczywiscie ze ma wyjscie, obrazic sie, odejsc i zrobic miejsce dla trenera ktory wprowadzi mental i jakosc.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: Sempre_Inter »

Conte, Marotta oraz Ausilio zdiagnozowali problem Interu. Brak zawodników z mentalnością, którzy coś w życiu wygrali.
Conte powiedział, że Sensi i Barella mają papiery na granie, ale do tej pory nic nie osiągnęli w swojej karierze. Wyciągneliśmy ich z Cag i SAS + Tonalli ze spadkowicza (prawdopodobnie). Ich trzech to przy Vidalu, który w każdym tygodniu gra o coś, to koty którzy mają mleko pod nosem. Wiem, ze gardzicie graczami +30, ale mamy efekty w meczach o stawkę, gdzie nasi obsrywają przysłowiową zbroję.
Jeśli przyjdzie w następnym sezonie Vidal, Dzeko to sądzę że zmniejszymy dystans to Juve. O mistrzostwie na razie nie wypowiadam się głośno, bo to mrzonki.
Poczekajmy spokojnie na kolejne mercato, dołączył już Hakimi. Mamy Lukaku oraz Eriksena. Jeszcze kilka lat temu nawet rok temu mogliśmy co najwyżej pomarzyć o takich nazwiskach. W koszulkach Nerazurrich biegali Mudzyngaj, Kharja, Rocci, Nagamoto.
Pobądźmy się przygrywów lub zawodników bez odpowiedniej mentalności/umiejętnościach jak Rano, Vecino, gags. Dajmy trenerowi kolejny rok pracy.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Antonio Conte

Post autor: Dzyl »

Na samych doświadczonych piłkarzach 30+ nie zbudujemy składu bo za 2 lata by trzeba połowę wymieniać. Musi być odpowiedni balans, mieszanka młodości i polotu z doświadczeniem.
ODPOWIEDZ