Nicolo Barella

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nicolo Barella

Post autor: Piter »

Barella 10/10
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Nicolo Barella

Post autor: SETE »

Barella najlepszy dzisiaj. Chłopak nie do zajechania
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Woo-cash »

Nikoś od kilku spotkań pokazuje tendencję wzrostową. Szkoda że tylko on.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Mora »

To talent czystej wody, pod okiem Conte pięknie się rozwija. Czasami brakuje mu chłodnej głowy, zdarzają mu się głupie straty i faule, niepotrzebne próby wymuszenia rzutów wolnych, ale w tym wieku to normalne. Przy Conte okrzepnie i mam nadzieję, że będziemy mieli z niego wiele pociechy na lata, włoska kadra zresztą też.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Nicolo Barella

Post autor: Piekarz »

Gratulacje Panie Mistrzu. Nie był może Barella kluczowy dla Włochów na tym turnieju, z podstawowej trójki pomocników właściwie był najmniej istotny, co jednak nie znaczy, że mało istotny. Arcyważna bramka w arcytrudnym meczu z Belgią na zawsze w naszej pamięci.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Nicolo Barella

Post autor: andyvdm »

Bramka zostanie zapamiętany aczkolwiek szkoda że Nicolo nie był sobą w tym turnieju.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Nicolo Barella

Post autor: forzaragazzi »

Barella zagrał bardzo słabe spotkania z Hiszpanią i Anglią. Nie był sobą. Swój potencjał pokazał w meczu z Belgią. Szkoda, bo uważam że jest to piłkarz stworzony do wielkich meczy ponieważ potrafi zrobić różnicę w takich potyczkach (podobnie jak Chiesa). Niech teraz odpoczywa bo wakacje należą mu się jak psu buda. Będzie niezbędny nam przy ewentualnej obronie scudetto i Włochom za rok na mundialu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Nicolo Barella

Post autor: Dzonyy »

forzaragazzi pisze: 12 lip 2021, 09:04 Barella zagrał bardzo słabe spotkania z Hiszpanią i Anglią. Nie był sobą. Swój potencjał pokazał w meczu z Belgią. Szkoda, bo uważam że jest to piłkarz stworzony do wielkich meczy ponieważ potrafi zrobić różnicę w takich potyczkach (podobnie jak Chiesa). Niech teraz odpoczywa bo wakacje należą mu się jak psu buda. Będzie niezbędny nam przy ewentualnej obronie scudetto i Włochom za rok na mundialu.
Słabe mistrzostwa w wykonaniu Barelli, a druga połowa meczu z Hiszpania to był kryminał. Jakbyś wstawił za niego Krychowiaka to by nie było widać różnicy. Wydaje mi się, że to kwestia zmęczenia sezonem.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Nicolo Barella

Post autor: Saff »

To pewnie dlatego, że to jest zwykły placek, a nie piłkarz.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Mora »

Dwa ostatnie mecze takie sobie w wykonaniu Nicolo, ale w fazie grupowej i zwłaszcza w ćwierćfinale grał dobrze. Jeśli Simone zadba o jego rozwój, to Barella będzie kluczową postacią kadry Italii na mundialu u Arabów. No i oby zdrowie mu dopisywało.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Absolutnie genialny piłkarz, co jeszcze bardziej widać teraz gdy jest pod formą fizycznie i to właśnie jemu Szymon powinien przekazać opaskę po Handzie.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Nicolo Barella

Post autor: Dzonyy »

Speaker pisze: 12 wrz 2022, 09:09 Absolutnie genialny piłkarz, co jeszcze bardziej widać teraz gdy jest pod formą fizycznie i to właśnie jemu Szymon powinien przekazać opaskę po Handzie.
Osobiście nie widzę go w roli kapitana. Zdecydowanie bardziej bym widział Skriniara.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Dzonyy pisze: 12 wrz 2022, 10:29
Speaker pisze: 12 wrz 2022, 09:09 Absolutnie genialny piłkarz, co jeszcze bardziej widać teraz gdy jest pod formą fizycznie i to właśnie jemu Szymon powinien przekazać opaskę po Handzie.
Osobiście nie widzę go w roli kapitana. Zdecydowanie bardziej bym widział Skriniara.
Wiesz no jeżeli Milan zostanie nie mam nic przeciwko, ale coś mi mówi, że Barella jest optymalnym wyborem na ten moment. Jest w optymalnym wieku Ani za młody, ani za stary. Ma dobrą opinię poza boiskiem, poukładane życie rodzinne. We Włoszech wygrał już z Interem wszystko i można powiedzieć, że jest wzorem do młodych piłkarzy, bo jest jednym z liderów nie tylko Interu ale i reprezentacji Włoch. Można śmiało powiedzieć, że jest to wraz z LM10 nasz najbardziej wartościowy piłkarz, a że jest to piłka nożna to uważam że też trzeba promować zawodników, którzy tak jak Barella grają w piłkę. Ostatnim takim argumentem jest to że on w ostatnich latach był pierwszym który dawał znak do ostrego presingu, w tym sezonie trochę odpuścił być może ma jakiś lekki kryzys mentalny może też fizyczny i myślę sobie że jakby dostał takiego kopa pozytywnego w postaci opaski to mogłoby mu dobrze zrobić.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Sempre_Inter »

Speaker pisze: 12 wrz 2022, 11:49
Dzonyy pisze: 12 wrz 2022, 10:29
Speaker pisze: 12 wrz 2022, 09:09 Absolutnie genialny piłkarz, co jeszcze bardziej widać teraz gdy jest pod formą fizycznie i to właśnie jemu Szymon powinien przekazać opaskę po Handzie.
Osobiście nie widzę go w roli kapitana. Zdecydowanie bardziej bym widział Skriniara.
Wiesz no jeżeli Milan zostanie nie mam nic przeciwko, ale coś mi mówi, że Barella jest optymalnym wyborem na ten moment. Jest w optymalnym wieku Ani za młody, ani za stary. Ma dobrą opinię poza boiskiem, poukładane życie rodzinne. We Włoszech wygrał już z Interem wszystko i można powiedzieć, że jest wzorem do młodych piłkarzy, bo jest jednym z liderów nie tylko Interu ale i reprezentacji Włoch. Można śmiało powiedzieć, że jest to wraz z LM10 nasz najbardziej wartościowy piłkarz, a że jest to piłka nożna to uważam że też trzeba promować zawodników, którzy tak jak Barella grają w piłkę. Ostatnim takim argumentem jest to że on w ostatnich latach był pierwszym który dawał znak do ostrego presingu, w tym sezonie trochę odpuścił być może ma jakiś lekki kryzys mentalny może też fizyczny i myślę sobie że jakby dostał takiego kopa pozytywnego w postaci opaski to mogłoby mu dobrze zrobić.
Zgadzam się z Tobą. Ja bym zwrócił jeszcze uwagę na jeden aspekt. Mianowicie który z zawodników ma tak zwany posłuch, renomę, szacunek w szatni. Moim zdaniem dużo lepszym wyborem będzie każdy zawodnik z pola, byle nie bramkarz. Tym bardziej taki bezjajeczny jak Samir.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

No zobaczymy, jeżeli potwierdzą się doniesienia medialne i jutro będzie grał Onana to pojawi się okazja, choć tymczasowo, o ile Szymon podejmie w końcu jakąś progresywną decyzję, bo ostatnio oddanie opaski DD było bezproduktywne.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Niesamowity frustrat, uważam że czas się pożegnać. 60 mln+Naby Keita i deal z Lfc byłby idealny. Od razu 35-40 mln z tego przerzucić na Fratesiego i jeszcze 20 mln by było na obrońcę.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kredence »

Speaker pisze: 20 mar 2023, 22:03 Niesamowity frustrat, uważam że czas się pożegnać. 60 mln+Naby Keita i deal z Lfc byłby idealny. Od razu 35-40 mln z tego przerzucić na Fratesiego i jeszcze 20 mln by było na obrońcę.
Keicie kończy się kontrakt po sezonie, reszty głupot nie będą nawet komentowal.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Kredence pisze: 20 mar 2023, 22:15
Speaker pisze: 20 mar 2023, 22:03 Niesamowity frustrat, uważam że czas się pożegnać. 60 mln+Naby Keita i deal z Lfc byłby idealny. Od razu 35-40 mln z tego przerzucić na Fratesiego i jeszcze 20 mln by było na obrońcę.
Keicie kończy się kontrakt po sezonie, reszty głupot nie będą nawet komentowal.
Okej, to nie wiedziałem o Nabim.

Powiem tak, ja zawsze ceniłem Mauro Icardiego, bo to był piłkarz, który co by nie mówić robił różnice. Potwór w ataku, mimo wątpliwości że nie ma dryblingu i jest surowy ale mimo wszystko potwór. Żal że nagle zgasł w psg choć pokazał nawet tam klasę. Natomiast dobrze że go sprzedaliśmy i czasami, a nawet zawsze dobro zespołu powinno być ważniejsze niż sentyment do poszczególnych zawodników. I moim zdaniem Barella jest hamulcowym co raz bardziej -niby czasami potrafi zrobić coś ekstra ale częściej nie. Psuje atmosferę i co raz mniej daje zespołowi. Sprawia wrażenie, że jest na tyle ciężki że posadzić go na ławce to by był w ogóle dramat i płacz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nicolo Barella

Post autor: miniu86 »

Sprzedawanie Barelli to głupota, to piłkarz, który będzie pierwszym beneficjentem jeśli przyjdzie bardziej rozgarnięty trener. On sam wczoraj mógł strzelić 2 gole, a przynajmniej jednego. Tak na prawdę jest jednym z niewielu naszych zawodników, którzy potrafią złamać schemat i zrobić coś ekstra.

Nie ma o czym mówić, tym bardziej jeśli prawdą jest, że drogi Interu i Brozo się niechybnie rozejdą. Dodać do tego Lukaku; Dzeko, Corree, Skriniara czy Dumfriesa. Nie wymienimy w jedno okienko całej drużyny bo to niemożliwe.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Mógł strzelić, ale nie strzelił i tak naprawdę jak dla mnie to poniżej oczekiwań, co raz mniej można powiedzieć że on rozstrzyga losy jakiegoś meczu. Chciałbym zobaczyć w kilku spotkaniach na jego miejscu na boisku Asllaniego np.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nicolo Barella

Post autor: Towarzysz »

Przecież Barella to nasz najlepszy zawodnik, jedyny motor napędowy obecnie, który gra przyzwoicie niezależnie od innych.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Towarzysz pisze: 20 mar 2023, 22:56 Przecież Barella to nasz najlepszy zawodnik, jedyny motor napędowy obecnie, który gra przyzwoicie niezależnie od innych.
Był motorem napędowym, ale tendencja spadkowa co raz bardziej i po prostu jest to piłkarz, na którym można zarobić mówiąc wprost i mam nadzieję zainwestować :) , dlatego tym bardziej rozważyłbym oferty. O Brozo też się mówiło, że bez niego Inter nie istnieje, a tymczasem okazuje się że istnieje.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 20 mar 2023, 22:31
Kredence pisze: 20 mar 2023, 22:15
Speaker pisze: 20 mar 2023, 22:03 Niesamowity frustrat, uważam że czas się pożegnać. 60 mln+Naby Keita i deal z Lfc byłby idealny. Od razu 35-40 mln z tego przerzucić na Fratesiego i jeszcze 20 mln by było na obrońcę.
Keicie kończy się kontrakt po sezonie, reszty głupot nie będą nawet komentowal.
Okej, to nie wiedziałem o Nabim.

Powiem tak, ja zawsze ceniłem Mauro Icardiego, bo to był piłkarz, który co by nie mówić robił różnice. Potwór w ataku, mimo wątpliwości że nie ma dryblingu i jest surowy ale mimo wszystko potwór. Żal że nagle zgasł w psg choć pokazał nawet tam klasę. Natomiast dobrze że go sprzedaliśmy i czasami, a nawet zawsze dobro zespołu powinno być ważniejsze niż sentyment do poszczególnych zawodników. I moim zdaniem Barella jest hamulcowym co raz bardziej -niby czasami potrafi zrobić coś ekstra ale częściej nie. Psuje atmosferę i co raz mniej daje zespołowi. Sprawia wrażenie, że jest na tyle ciężki że posadzić go na ławce to by był w ogóle dramat i płacz.
To dlaczego nie możemy pozbyć się Inzaghiego skoro dobro zespołu jest zawsze ważniejsze? Co do wysrywów o sprzedaży Barelli to nawet nie będę komentował tego debilnego pomysłu. Wystarczy wypjerdolić Inzaghiego i dać trenera zamiast wuefisty, a Barella wróci na swoje tory. Więc proszę Cie zamilcz już kurva bo takich bredni jakie ty na całym forum wypisujesz to dawno nie czytałem.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Drogi @Tomie Hardy, po to jest forum żeby dyskutować.
Szkoda, że Orzeu nie ma odwagi by natychmiastowo kasować takich jak Ty, no bo wyżej w poście pokazujesz przede wszystkim brak kultury i że nie potrafisz uszanować zdania innych.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Tom_Hardy »

Speaker pisze: 20 mar 2023, 23:58 Drogi @Tomie Hardy, po to jest forum żeby dyskutować.
Szkoda, że Orzeu nie ma odwagi by natychmiastowo kasować takich jak Ty, no bo wyżej w poście pokazujesz przede wszystkim brak kultury i że nie potrafisz uszanować zdania innych.
To nie jest zdanie tylko debilizmy. Jak inaczej nazwać to skoro chcesz sprzedać najlepszego pomocnika bo jest pod formą jak to cały skład jest bez formy, a za to wine ponosi trener. To co wszystkich sprzedajmy. A to, że macha łapami to też wkurza, ale widać że mu zależy.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nicolo Barella

Post autor: Towarzysz »

Speaker pisze: 20 mar 2023, 23:06
Towarzysz pisze: 20 mar 2023, 22:56 Przecież Barella to nasz najlepszy zawodnik, jedyny motor napędowy obecnie, który gra przyzwoicie niezależnie od innych.
Był motorem napędowym, ale tendencja spadkowa co raz bardziej i po prostu jest to piłkarz, na którym można zarobić mówiąc wprost i mam nadzieję zainwestować :) , dlatego tym bardziej rozważyłbym oferty. O Brozo też się mówiło, że bez niego Inter nie istnieje, a tymczasem okazuje się że istnieje.
Ja szczerze tego nie pojmuję, jak to jest, że zawsze jak oglądam Inter, to Barella jest naszym najlepszym pomocnikiem (poza momentami Hakana), a ludzie tutaj ciągle piszą, że Barella źle gra. Może nie pojmuję calcio, a może ludzie nie widzą jego wkładu w grę poza liczbami. Kazdemu krytykowi Barelli polecam zrobić taki eksperyment - uważnie obserwować mecze i zwracać uwagę na to, jak zmienia się nasza gra po jego zejściu lub wejściu.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Nicolo Barella

Post autor: SETE »

Towarzysz to raczej dla większości nie ulega wątpliwości ze Barella to jest serce Interu. Ja natomiast zadałbym pytanie czy Barella dzisiaj 1,5 roku prawie 2 po zdobyciu scudetto jest lepszym piłkarzem , czy on się dalej rozwija, wchodzi na wyzszy poziom ?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

Towarzysz pisze: 21 mar 2023, 00:34
Speaker pisze: 20 mar 2023, 23:06
Towarzysz pisze: 20 mar 2023, 22:56 Przecież Barella to nasz najlepszy zawodnik, jedyny motor napędowy obecnie, który gra przyzwoicie niezależnie od innych.
Był motorem napędowym, ale tendencja spadkowa co raz bardziej i po prostu jest to piłkarz, na którym można zarobić mówiąc wprost i mam nadzieję zainwestować :) , dlatego tym bardziej rozważyłbym oferty. O Brozo też się mówiło, że bez niego Inter nie istnieje, a tymczasem okazuje się że istnieje.
Ja szczerze tego nie pojmuję, jak to jest, że zawsze jak oglądam Inter, to Barella jest naszym najlepszym pomocnikiem (poza momentami Hakana), a ludzie tutaj ciągle piszą, że Barella źle gra. Może nie pojmuję calcio, a może ludzie nie widzą jego wkładu w grę poza liczbami. Kazdemu krytykowi Barelli polecam zrobić taki eksperyment - uważnie obserwować mecze i zwracać uwagę na to, jak zmienia się nasza gra po jego zejściu lub wejściu.
Hmm :)
No okej, ja nie jestem krytykiem Barelli, nawet jakbyś przewinął posty, to byś zobaczył ile razy go chwaliłem, uważam że to świetny piłkarz.

Wiesz może to jest tak, że właśnie nie często mamy okazję zobaczyć Inter bez Barelli, bo on ciągle gra. Na szybko przychodzą mi na myśl mecze z Liverpoolem, gdzie moim zdaniem zagraliśmy jedne z najlepszych spotkań za Inzaghiego.

Co więcej, wczoraj po zejściu Nicolo nie zauważyłem żeby nasza gra siadła, a sam Miki powinien załadować z 2x piłkę do siatki.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Nicolo Barella

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 21 mar 2023, 00:39 Towarzysz to raczej dla większości nie ulega wątpliwości ze Barella to jest serce Interu. Ja natomiast zadałbym pytanie czy Barella dzisiaj 1,5 roku prawie 2 po zdobyciu scudetto jest lepszym piłkarzem , czy on się dalej rozwija, wchodzi na wyzszy poziom ?
Dobre pytanie 👍
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kredence »

Piszesz o tych dwóch sytuacyjnych ultra ciężkich strzałach Mikiego że powinien załadować ? Bez żartów

Jedynie dwie naprawdę dobre szansę w meczu mieliśmy bo akcjach Barelli, najpierw kiedy poklepał z Lukaku i potem kiedy przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i wyłożył praktycznie patelnie Hakanowi. Po jego zejściu nasza gra kompletnie siadła, był tylko i wyłącznie chaos.

Barella obok skriniara to jedyny gracz w tym klubie, który mógłby grać z powodzeniem w prawie każdym zespole świata, prześciga inny naszych pomocników o kilka długosci intensywnością, dynamika, chęcią i umiejętnościami do gry kombinacyjnej, słowem piłkarz z innej półki.

Jak ktoś pisze, żeby go sprzedać to nie rozumie piłki nożnej. A pisanie, żeby go sprzedac i zastąpić Frattesim wydając przy tym na niego 35-40 mln to jakis wyższy poziom odlotu.
ODPOWIEDZ