Nicolo Barella

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nicolo Barella

Post autor: Mora »

Szczęśliwy koniec transferowej telenoweli - Nicolo Barella przenosi się z Cagliari do Interu. Na papierze wygląda to obiecująco - zawodnik młody i perspektywiczny, dużo widzi na boisku, waleczny i nieustępliwy, w dodatku Włoch i ponoć Interista. Obyśmy mieli z niego wiele pożytku i uciechy, niech pokaże na boisku, że jest wart niemałych pieniędzy, które trafią na konto klubu z Sardynii.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Nicolo Barella

Post autor: mikruzzo »

Witamy, witamy. A już byly przeczucia że nic z tego nie będzie :)
Ciesze się fest i mam nadzieje że pociągniesz ten zespół. Powodzenia :szal:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

Barilla nie zagrał dobrego meczu od jakichś 16 miesięcy, dziś bardzo słabo z Armenią.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

ddamiann17 beka z Ciebie. Pytasz gdzie się pochował Windykator to patrz - tutaj jestem.

Na razie to Barilla zagrał jeden konkretny mecz i strzelił jedną fartowną bramkę ze Slavia, w pozostałych albo go nie było albo się kompromisował, nie zamierzam więc popadać w huraoptymizm. W derbach swego czasu dobre występy notowali Vecino czy Lautaro więc to gówno nie wyznacznik.

Jakby ktoś miał wątpliwości, że Barilla to placek to odsyłam do poniższego linku. Placek = ciasto, ciastko. Dziękuje dobranoc.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/cias ... 67009.html
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Nicolo Barella

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec z tego co widzę, to większa jednak beka jest z Ciebie, skoro nawet nie znasz nazwiska zawodnika Interu. Barilla to może placek - nie wiem, nie znam go, nie wypowiem się. Nasz zawodnik ma na nazwisko Barella, więc jak znajdziesz placka = ciasto, ciastko o nazwie Barella, to podeślij proszę linka.

A tymczasem zamiast przekręcać nazwiska bez powodu, zajmij się może czymś bardziej pożytecznym - np. ściąganiem długów.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Orzeu »

no niestety Mateusz znokautowany.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Klinsi64 »

BARELLA 8: Partita semplicemente clamorosa. Recupera decine e decine di palloni, sventaglia lanci perfetti sulla corsa dei compagni e si mangia anche un gol. Dominatore del centrocampo

no i co kierwa?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nicolo Barella

Post autor: Piter »

Czytam krytykę Barelli i trochę się dziwię bo cały Inter był dziś mocno rozkojarzony, a on brał dużo gry na siebie i był po prostu w centrum uwagi, gdzie popełniał również błędy. Brozović i weciniak przebrzydły mu dziś nie pomagali i wyglądało to tak jak wyglądało
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Woo-cash »

Klinsi64 pisze: 25 wrz 2019, 23:12 BARELLA 8: Partita semplicemente clamorosa. Recupera decine e decine di palloni, sventaglia lanci perfetti sulla corsa dei compagni e si mangia anche un gol. Dominatore del centrocampo

no i co kierwa?
No i co? No i nic.
Zawsze sie znajda malkontenci którzy mimo widocznych znaków na niebie bez ogródek napiszą że jest plackiem 😉
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Nicolo Barella

Post autor: Stachoo »

Dla mnie kozak
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Nicolo Barella

Post autor: Kredence »

Barella jest fascynujący i wiedział to każdy( no prawie każdy ;) ) kto zadał sobie troche trudu i obejrzał chociaż kilka spotkań Cagliari na przestrzeni ostatnich 2 lat. Ten chłopak ma wszystko żeby zostać sercem tej drużyny, dynamika, siła, wielka agresja, chęć walki o każdą piłkę, jest dosyć szybki, dużo widzi i ma te niesamowite długie piłki których jeszcze za dużo u nas nie pokazał ale jest to tylko kwestia czasu. Jest to w dalszym ciągu głównie ogromny potencjał do obróbki dla Conte, ale kto jak nie on potrafił będzie zrobić z niego czołowego pomocnika w europie. Jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy podczas spotkań z Milanem i Lazio to ta niesamowita umiejętność podkręcania tempa przez Barelle. Kiedy młody Włoch jest na boisku gramy dużo szybciej, swoją energią i ciągłym szukaniem gry niejako wymusza na reszcie zespołu bycie bardziej aktywnym , jednymi słowy z Barella na boisku nie ma opierdalania. Wierze, że za kilka lat to właśnie transfer Nicolo będziemy postrzegać jako najlepszy z tego okienka. Nie wiem jak was ale mnie fascynuje ten zawodnik i możliwości jakie daje zespołowi.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Nicolo Barella

Post autor: ddamiann17 »

Kredence pisze: 26 wrz 2019, 07:58 Barella jest fascynujący i wiedział to każdy( no prawie każdy ;) ) kto zadał sobie troche trudu i obejrzał chociaż kilka spotkań Cagliari na przestrzeni ostatnich 2 lat. Ten chłopak ma wszystko żeby zostać sercem tej drużyny, dynamika, siła, wielka agresja, chęć walki o każdą piłkę, jest dosyć szybki, dużo widzi i ma te niesamowite długie piłki których jeszcze za dużo u nas nie pokazał ale jest to tylko kwestia czasu. Jest to w dalszym ciągu głównie ogromny potencjał do obróbki dla Conte, ale kto jak nie on potrafił będzie zrobić z niego czołowego pomocnika w europie. Jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy podczas spotkań z Milanem i Lazio to ta niesamowita umiejętność podkręcania tempa przez Barelle. Kiedy młody Włoch jest na boisku gramy dużo szybciej, swoją energią i ciągłym szukaniem gry niejako wymusza na reszcie zespołu bycie bardziej aktywnym , jednymi słowy z Barella na boisku nie ma opierdalania. Wierze, że za kilka lat to właśnie transfer Nicolo będziemy postrzegać jako najlepszy z tego okienka. Nie wiem jak was ale mnie fascynuje ten zawodnik i możliwości jakie daje zespołowi.
Zgadzam się z każdym słowem. Wystarczy trochę interesować się Serie A i oglądać nie tylko mecze Interu, żeby dostrzec 'perełki'. O Sensim zresztą wypowiadalem się w podobny sposób tuż po jego transferze. Barella to przede wszystkim nasza przyszłość, ale już teraz pokazuje grę na wysokim poziomie. Jedyne, z czym się nie zgodzę to kwestia najlepszego transferu - każdy Interista będzie uważał, że najlepszym transferem był Conte :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Ja pamiętam, że tylko Kredence i Ja od początku chcieliśmy Barelle w Interze, mimo ceny (zresztą tłumaczyłem skąd taka cena jego i Verattiego). A jak pisałem, że mamy szczęście żyć w czasach Barelli w Interze to był śmiech :-)
Teraz się okazuje, że wszyscy pragnęli Barelli.
Ehhh internety...

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Nicolo Barella

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 26 wrz 2019, 08:15 Ja pamiętam, że tylko Kredence i Ja od początku chcieliśmy Barelle w Interze, mimo ceny (zresztą tłumaczyłem skąd taka cena jego i Verattiego). A jak pisałem, że mamy szczęście żyć w czasach Barelli w Interze to był śmiech :-)
Teraz się okazuje, że wszyscy pragnęli Barelli.
Ehhh internety...

Pozdr.
Amen. Ja mam bekę jeszcze z tych co pisali o kretach w postaci Conte i Marotty. Jeszcze z miesiąc dobrych winików i się okaże, że nikt tak nie pisał.

Barella ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskakuje bo wątpiłem, że od razu bedzie wzmocnieniem. Oby tak dalej.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Dzonyy pisze: 26 wrz 2019, 08:22 Ja mam bekę jeszcze z tych co pisali o kretach w postaci Conte i Marotty. Jeszcze z miesiąc dobrych winików i się okaże, że nikt tak nie pisał.

Mocne :) bo ja tak pisałem (o Maroccie).
Tzn nie dokładnie tak, bo dopuszczałem możliwość kreta (Marotta) i radziłem poczekać na efekty pracy Cobry, a nie zachwycać się samym przyjściem byłego dyr Juventusu.
Po przyjściu Sensiego, Godina, Barelli i warunkach transferu Lukaku przekonałem się do Marotty.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Nicolo Barella

Post autor: Stachoo »

Odet pisze: 26 wrz 2019, 08:30
Dzonyy pisze: 26 wrz 2019, 08:22 Ja mam bekę jeszcze z tych co pisali o kretach w postaci Conte i Marotty. Jeszcze z miesiąc dobrych winików i się okaże, że nikt tak nie pisał.

Mocne :) bo ja tak pisałem (o Maroccie).

Pozdr.
Zdarza się najlepszym, powiedz, że się poprawisz i będzie wszystko ok :P
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nicolo Barella

Post autor: Odet »

Stachoo pisze: 26 wrz 2019, 08:54
Zdarza się najlepszym, powiedz, że się poprawisz i będzie wszystko ok :P
Nie muszę, bo napisałem to w dalszej części poprzedniego posta :-D

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: IlCapitano »

To typowe tutaj, jak pożądałem w opór Sensiego od lutego to byłem szykanowany, zastraszany i opluwany. A teraz podniecaja się nim niezwykle, ale to typowe. Natomiast Barella będzie to istny Pan Piłkarz, choć ja ze względu na cenę wolałem Pellegriniego. Z kolei jakość Barelli nie podlegała dyskusji. Maniegfcj oraz Windykator opiszcie co czujecie na ten moment czekamy
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: KoBa »

Ja jeszcze przypomnę lamenty, jak to pozbywamy się walczaka, szarpaka Nainggolana i zastępujemy go ligowymi średniakami Barellą i Sensim.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nicolo Barella

Post autor: Piter »

IlCapitano pisze: 26 wrz 2019, 09:04 Maniegfcj oraz Windykator opiszcie co czujecie na ten moment czekamy
Przecież Windykator to właściciel mańgafci więc karakan zaśpiewa tak jak łyska mu zagra
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Nicolo Barella

Post autor: Orzeu »

ależ serducho ma ten chłopak. Początkowo mieszane uczucia miałem do niego, ale ostatnie 2 mecze mnie w pełni przekonały
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Nicolo Barella

Post autor: maniekfci »

Piter pisze: 26 wrz 2019, 09:30
IlCapitano pisze: 26 wrz 2019, 09:04 Maniegfcj oraz Windykator opiszcie co czujecie na ten moment czekamy
Przecież Windykator to właściciel mańgafci więc karakan zaśpiewa tak jak łyska mu zagra

Dyktuję rzeczywistość tego forum, to ze napisałeś powyższy post, jest efektem moich działań. Kolejny Twój krok także widzę, patusku
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: IlCapitano »

Co tam wankore lumpie, coś ciebie nie widać na SB ostatnimi czasy co opisz dlaczego błagamy, pewno jesteś zapracowany albo masz miesiąc miodowy
Za te bluzgi letnie pod adresem Barelli jak go wyzywałeś od śmieci jesteś skończony, lepiej się tu nie pokazuj dobrze ci radzę
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

Noa a Vancore ma to w dupie, a ty sobie garujesz. Hehe
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: IlCapitano »

Ty Tam też pyszczek króciutko bo Cię Kredendz poniewiera na SB jak nowicjusza, ogarnij się
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

xDDD zdanie tej pchełki nic dla mnie nie znaczy zrozum.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: Klinsi64 »

uwielbiam jak rzeczywistość wyjaśnia pseudoznawców...Nikoś będzie lepszy niż Stankovic
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

A Alvaro Pereira miał potencjał. Wiemy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Nicolo Barella

Post autor: IlCapitano »

Mówiłem Ci już w czerwcu, że chujowy sposób na trolling wybrałeś i prosiłem abyś się opamiętał, bo stać Ciebie na zdecydowanie więcej, to nie, jeszcze rozkazałeś swej niewolnicy mazurskiej, aby pożądała za Tobą aż do śmierci. Po co to wszystko, ta maskarada co
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Nicolo Barella

Post autor: Wybraniec »

Czekam na jakąś wpadkę Barilli niestety to pewne
ODPOWIEDZ