Romelu Lukaku

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Mora »

Mora pisze: 2 sty 2022, 19:35 Marotta działaj tam i ogarniaj wypożyczenie Big Roma za jakieś grosze. Potężny Lukaku ponownie w Interze, a w kasie 115 baniek na plusie - to byłby majstersztyk Pana Marotty :)
Dzięki Beppe ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Imrahil »

Policzek w twarz zaliczył Marotta. Miał być za darmo. :cool:
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Romelu Lukaku

Post autor: mio85 »

mio85 pisze: 2 cze 2022, 12:09 Coraz częściej można przeczytać, że są szanse na Lukaku. Moim zdaniem dla nas Lukaku>Dybala. Belg już się u nas sprawdził, Dybala to niewiadoma.
Dybala na 99% w Romie co świadczy o tym, że musi być naprawdę na mocnym zjeździe. Nikt z szejków poza włoską się nim nie zainteresował. Zdecydowanie cena niewspółmierna do jakości i koniec końców jestem zadowolony, że trafił do nas Romelu.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Mora »

Romelu 66 gol dla Interu w 99 oficjalnym meczu. Pod względem ilości bramek zrównał się z Ibrahimoviciem, który potrzebował do tego 117 występów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Speaker »

Masz nam powrócić scudetto i bez kontuzji! :) :szal:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Romelu Lukaku

Post autor: miniu86 »

Jakie dziwne scenariusze potrafi pisać sezon. Lukaku był okazem zdrowia i nagle tracimy go na całą jesień. Inzaghi coś nie może się na niego doczekać, rok temu odszedł do Chelsea, a jak już wrócił to i tak go nie ma. Inter byłby z nim w ataku jeszcze silniejszy, ale zawsze jakaś karta z talii musi się okazać zgnita, żeby nie było za dobrze.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Romelu Lukaku

Post autor: nicolas80 »

Romelu wracaj do zdrowia bo jesteś potrzebny. Jednak dobrze, że mamy czwórkę świetnych napastników i absencja jednego z nich nie wpływa negatywnie na grę i wyniki całej drużyny.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Speaker »

Jeśli chodzi o Bigroma to nic mnie już nie zdziwi.
Nawet może być tak, że pojedzie na mundial i zostanie królem strzelców mundialu. A jak było z Ronaldo w 2002?
Natomiast piłkarsko Rom to nieporównywalny kaliber do Il fenomeno, a jego stan zdrowotny dziś to wielka zagadka.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Romelu Lukaku

Post autor: miniu86 »

Romelu Lukaku oficjalnie już nie zagra w tym roku w Interze. Podsumowanie piłkarskiej jesieni Belga.
4 mecze na 15 możliwych w Serie A.
248 minut na 1350.
1 gol i 1 asysta.
W Lidze mistrzów:
1 mecz na 6
7 minut na 540 możliwych.
1 gol w tych rozgrywkach.

Łącznie 5 meczy na 21 mozliwych(!)
255 minut na 1890.
2 gole i 1 asysta.
Praktycznie rzecz ujmując nie było go w ogóle, ale wciąż może zmienić wiele jeśli wystąpi przed szereg w głównej części tego sezonu, która rozpocznie się już w styczniu. Wiele od tego zależy.

Nie ma już w składzie Sancheza, Dzeko ma swoje wiekowe limity, Correa jest Correą, więc wkład takiego napastnika jak Lukaku powinien być znaczący i na taki liczył zarząd gdy zatwierdzał kadrę na ten sezon.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Jaszczu91 »

Mi się wydaję, że zdecydowanie bliżej do tego, że Lukaku zagra do końca sezonu 7 spotkań i strzeli 2 gole. Jakoś nie mam przekonania, że po ponad półtora rocznej przerwie od gry na wysokim, nagle zacznie być zdrowy i wypracuje topową formę. W piłce nie ma przypadków a Tuchel nie jest idiotą. Widocznie Lukaku bez odpowiedniego przygotowania fizycznego nie jest w stanie grać na topowym poziomie. Chciałbym się mylić ale nie nastawiam się na nic wielkiego ze strony Lukaku po powrocie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Orzeu »

Jaszczu91 pisze: 12 lis 2022, 11:56 W piłce nie ma przypadków
właśnie: w piłce nie ma przypadków, a Lukaku jest bardzo dobrym zawodnikiem, więc w końcu wróci do zdrowia i wiosną da nam wiele dobrego. Tej klasy zawodnik po prostu musi sobie poradzić w Serie A.
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Romelu Lukaku

Post autor: coco »

Te pół roku co mu zostanie to się musi doprawdy postarać, bo po tym co pokazał do tej pory, to spakować, odesłać i zapomnieć.
Ja się dyrektorom nie dziwię że może im przez myśl przejść, żeby go odesłać do Chelsea, zarabia najwięcej, a ni jak nie pomógł drużyny w najważniejszych meczach, wiecznie nieobecny, wiecznie ociężały.
Niech mu się wiedzie przez te pół roku i wróci do tego co reprezentował w mistrzowskim sezonie, ale ja osobiście jestem sceptyczny i na ten moment odesłałbym go bez żalu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Stachoo »

coco pisze: 12 lis 2022, 17:07 po tym co pokazał do tej pory, to spakować, odesłać i zapomnieć.
Ja prdl...a co ma pokazywać jak jest kontuzjowany?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Dzonyy »

Niesamowite jak piłkarz może sięs stoczyć w rok. Absolutny dramat.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: CzarodziejCzasu »

Skedutto wygrał nam nie kto inny a Conte Antonii. Powiedzmy sobie szczerze - miałem rację mówiąc, że Icardi>Lukaku.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Mora »

Karykaturalny występ Lukaku dzisiaj. Raptem jedno dobre zgranie głową i...to chyba tyle z udanych zagrań. Całe mnóstwo złych przyjęć piłki, która odskakiwała mu na wszystkie strony. Żadnego rajdu, żadnego udanego dryblingu. Cień piłkarza, potężny zjazd.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: CzarodziejCzasu »

Mogliśmy mieć pięknego dybale za free, który może i łamliwy, ale w tym morzu gówna swoją grą porywalby trybuny. Za rok zostajemy ze starym Dzeko, reszta się nie nadaje i niech wypierdala po prostu
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: CzarodziejCzasu »

Won!!! Won!!!
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Romelu Lukaku

Post autor: andyvdm »

W dobie Suiningowej biedoty wydanie 20 mln za roczne wypożyczenie połamanego klocowatego wozu z węglem brzmi jak sabotaż
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Romelu Lukaku

Post autor: mikruzzo »

Ja pier**** kolejny uraz... Ja myślałem że na tym etapie Romelu bedzie miał już z 10 bramek na koncie, a jak na razie to ciągle leży w szpitalu. Gdy już się łaskawie pojawi na boisku to oglądanie Belga przypomina ekstraklase. Jak ma to tak dalej wyglądać to trza się pozbyć typa i koniec przygody Mediolanie
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Romelu Lukaku

Post autor: miniu86 »

Liczyłem, że runda rewanżowa będzie znacznie lepsza w jego wykonaniu i że odciąży Lautaro w strzelaniu goli, ale tak się nie dzieje. Strzelił coś po karnych co zawsze jest na plus, do tego gol z Porto, ale to za mało. Jeśli do końca sezonu Romek będzie wyglądał tak jak teraz, to nie widzę sensu w przedłużaniu tego wypożyczenia. Dzeko jest tradycyjnie trupem w drugiej części sezonu, ale nawet z tym co zrobił jesienią bije go na głowę.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Tom_Hardy »

miniu86 pisze: 22 mar 2023, 19:18 Liczyłem, że runda rewanżowa będzie znacznie lepsza w jego wykonaniu i że odciąży Lautaro w strzelaniu goli, ale tak się nie dzieje. Strzelił coś po karnych co zawsze jest na plus, do tego gol z Porto, ale to za mało. Jeśli do końca sezonu Romek będzie wyglądał tak jak teraz, to nie widzę sensu w przedłużaniu tego wypożyczenia. Dzeko jest tradycyjnie trupem w drugiej części sezonu, ale nawet z tym co zrobił jesienią bije go na głowę.
Był wrakiem jak przybył, do tego kontuzja, a po 3 przy Inzaghim nie ma szans wyjść na prostą. Dodatkowo podejście całej drużyny nie pomaga. Szkoda Pawła Dybali choć cholera wie jak by sie prezentował pod wodzą Szymonka...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Dzonyy »

Odesłać jak najdalej od Interu. Parodia piłkarza.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: Romelu Lukaku

Post autor: pablo77 »

Nie przesadzaj Dzonyy dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz ale skuteczność marna.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Romelu Lukaku

Post autor: miniu86 »

Strzelił 4 gole na reprezentacji by wrócić do Mediolanu i się skompromitować w najbardziej żałosny sposób.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Tom_Hardy »

Dzonyy pisze: 1 kwie 2023, 19:56 Odesłać jak najdalej od Interu. Parodia piłkarza.
Przypominam że to on uratował awans do ćwierćfinała w LM i dupe Inzaghiemu. Dzięki niemu może pieprzyć na konferencjach że Inter zasługuje na to miejsce.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Speaker »

Do samolotu i na Londyn!
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Towarzysz »

Na wielkiego Mazzara, daliśmy mu przekoczować w naszym klubie kosztem Pawła Dybały, zmarnował nam pół roku, wyszedł na ludzi i kiedy wszyscy myśleli, ze jego kariera wychodzi na prostą, ten cholerny idiota zadbał o to, żeby sobie to zepsuć. Niereformowalny murzyn, do samolotu i na Londyn, won, won, won. Jesteś skończony w poważnej piłce i nikt więcej sie na Ciebie nie na bierze. Brak żalu, raczej zażenowanie. Mamy wolny wakat dla jakiegoś utalentowanego piłkarza, a on spalone mosty.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Tom_Hardy »

Byłeś zbójem, jesteś ch*jem. Won
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Romelu Lukaku

Post autor: Jaszczu91 »

Nie wyobrażam sobie aby ta kreatura nadal nosiła nasze barwy. Zawdzięcza Interowi bardzo dużo a nie ma do klubu i jego kibiców za grosz szacunku. Niech wypierdala gdzie kolwiek. Wszędzie byle nie tu. Pękam z dumy czytając pogłoski o tym jak Piero Ausilio wyjaśnił temu gorylowi co to znaczy szacunek, zaufanie i godność.

Mieliśmy dać za niego 40mln i wysoki kontrakt. Jestem pewien że znajdziemy tańszego i młodszego piłkarza na jego miejsce. Natomiast Lukaku obudzi się z ręką w nocniku na ławce Chelsea.
ODPOWIEDZ