Christian Eriksen

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Orzeu »

wrak


// a tak serio to beka z typów co próbują trollować i oceniać zawodnika po 1 meczu w nowej lidze
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Christian Eriksen

Post autor: Piter »

Orzeu pisze: 7 lut 2020, 19:09 wrak


// a tak serio to beka z typów co próbują trollować i oceniać zawodnika po 1 meczu w nowej lidze
To my w końcu trollujemy czy oceniamy zawodnika po 1 meczu w nowej lidze? :lol:

i sie nie pucuj orzełku
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Christian Eriksen

Post autor: Stachoo »

Dobra skończmy Panowie, bo później te leszcze z judepoland będą to łykać jak pelikany ryby
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Np Joachim :lol:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Orzeu »

Piter pisze: 7 lut 2020, 19:30
Orzeu pisze: 7 lut 2020, 19:09 wrak


// a tak serio to beka z typów co próbują trollować i oceniać zawodnika po 1 meczu w nowej lidze
To my w końcu trollujemy czy oceniamy zawodnika po 1 meczu w nowej lidze? :lol:

i sie nie pucuj orzełku
Ty trollujesz, Yascarr ocenia, a Randama sam nie wie co robi
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Trzeba powiedzieć, że nie ma przyszłości dla Eriksena w Interze. Chłopak jest wypalony, nie gra kompletnie nic. Pojawiają się plotki o Castrovilim, Tonalim czy Vidalu. To koniec Duńczyka. Ta historia długo nie po trwała. Trudno się jednak dziwić. Gorzej od typa gra tylko Gagliardini. Na dzień dzisiejszy najmocniejsze trio to Vecino, Borja iBrozo. Zresztą nie ma innego wyjścia. Przepisy mówią, że po 30.06 zawodnicy którym kończą się umowy grać nie będą. Czyli mowa tu o Barelli, Sensim, Sanchezie, Padellim, Bernim, Biraghim, Valero, Mosesie i Youngu. Gratuluję Marotta. Koncertowo rozegrales. Jak na kreta przystało
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: Klinsi64 »

stać cię zdecydowanie na więcej
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Christian Eriksen

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze: 17 kwie 2020, 14:25 stać cię zdecydowanie na więcej
Powątpiewam, ostatnio strasznie dolnolotne te jego wypowiedzi :(
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Christian Eriksen

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 17 kwie 2020, 14:13 Trzeba powiedzieć, że nie ma przyszłości dla Eriksena w Interze. Chłopak jest wypalony, nie gra kompletnie nic. Pojawiają się plotki o Castrovilim, Tonalim czy Vidalu. To koniec Duńczyka. Ta historia długo nie po trwała. Trudno się jednak dziwić. Gorzej od typa gra tylko Gagliardini. Na dzień dzisiejszy najmocniejsze trio to Vecino, Borja iBrozo. Zresztą nie ma innego wyjścia. Przepisy mówią, że po 30.06 zawodnicy którym kończą się umowy grać nie będą. Czyli mowa tu o Barelli, Sensim, Sanchezie, Padellim, Bernim, Biraghim, Valero, Mosesie i Youngu. Gratuluję Marotta. Koncertowo rozegrales. Jak na kreta przystało
Mimo wszystko błędów ortograficznych się nie spodziewałem. Faktycznie coraz słabsza forma łysego jegomościa
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Wspaniały piłkarz. Szczęście w nieszczęściu ten koronawirus, bo Eriksen miał kiedy odbudować kondycję, a Conte czas by trenować nowe ustawienie. W końcu nie ma tej dziury jaka była między środkiem pola a napastnikami w 352. Czekać tylko jak Eriksen poprawi skuteczność w strzelaniu z dystansu, ale do sytuacji dochodzi, więc kwestia czasu.

Szkoda tylko, że nie ma żadnej wartościowej alternatywy i jak Eriksena nie ma to wracamy do tej gownianej strategii. Naturalnym zmiennikiem Duńczyka winien być Ninja za rok.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kondzik »

Szybko zdanie zmieniłeś xD kapitalna wizja zawodników, marnujesz się panie kojak
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Dotychczasowa postawa piłkarza nie zasługuje na pochwały. Aktualna tak, poprzednia nie. Należy się zastanowić czy piłkarzowi nie brakuje profesjonalizmu, ponieważ nie uważam że to rozsądne tak się zapuścić jak przez ostatnie 6 m-cy w Spurs. Dbając o swoją karierę powinien utrzymać wysoka formę. Na szczęście przyszedl ten wirus i był czas odbudować kondycje, ale kto wie jakby to wyglądało teraz gdyby tego wirusa nie było.

Oczywiście należy się cieszyć, że jest w formie, ale należy zakładać, że Duńczykowi chodziło po głowie przebimbanie całego roku w Tottenham i odbudowanie się dopiero latem w nowym klubu. Biorę to za pewnik.

Koniec końców jest dobrze, mamy lidera środka pola i Brozovicia, teraz tylko kogoś kto w końcu posadzi Barelle i powrót Ninjy i będzie całkiem nieźle
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: Klinsi64 »

Wybraniec pisze: 22 cze 2020, 15:18...ponieważ nie uważam że to rozsądne tak się zapuścić jak przez ostatnie 6 m-cy w Spurs.
pokaż jak Ty się zapuściłeś
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Nie jestem profesjonalnym sportowcem szanowny kolego
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Christian Eriksen

Post autor: maverik »

Nie wiem czy tylko ja zwróciłem na to uwagę, ale po końcowym gwizdku w meczu z Bologną wszyscy piłkarze sobie przybijali piątki, a Eriksen poszedł sam do szatni co widać na zdjęciu niżej.

Obrazek

Później jeszcze zobaczyłem taki post.

Obrazek

Można sobie mówić wiele czy Eriksen zasługuje na grę i ile czy też nie, ale moim zdaniem Conte tak traktując Duńczyka zachowuje się mocno nieprofesjonalnie i złośliwie. Wie, że Duńczyk chce grać, to mu daje wejść na kilka minut żeby go bardziej zirytować. Normalny na głowę trener by robił wszystko by drużynę zjednoczyć, a tutaj jest wyraźne "ja mam rację i moja racja jest mojsza bo ja tu rządzę". Jeszcze pare tygodni i gość będzie mentalnym wrakiem o ile już nie jest.
Eriksen musowo odejdzie zimą, bo do lata w takiej atmosferze tu nie da rady, choć ja bym chciał żeby odszedł na wypożyczenie z opcją powrotu do klubu gdy Conte odejdzie. W tamtym półroczu dawał radę, strzelał asystował, w tym się niestety popsuło, ale nie wiemy co dokładnie jest za kulisami. Może przy innym trenerze by odżył.
Ostatnie takie problemy mieliśmy za De Boera, który sobie nie radził z Kondogbią, a także chyba swoje oberwał Barbosa.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Orzeu »

to nie jest jego oficjalne konto.
Klinsi64 pisze: 6 gru 2020, 08:53 Ps. 14 dni za nazwanie kieleckiego dzbana cwelem?Orzeu jak się czujesz w roli azora?
Przy PS bez kropki, natomiast co do treści to ja nikogo nie banowałem, ale jak widać po tym Twoim dopisku slusznie siedzisz na banicji
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Christian Eriksen

Post autor: Speaker »

A może jest tak; fakt, wczorajsza sytuacja jest niezłą pożywką by dalej krecic tę sprawe z Eriksenem, ale dlaczego ciągle się podejrzewa o złe intencje? Te zdjęcia, które udostepnileś pokazują, że pilkarz się nie inte(r)gruje 😐 Widziałem wczoraj fajne reakcje zespołu po golach Hakimiego. Jest różnica między np Bologna, a Interem. Druzyny przy dobrym wyniku robią zmianę w doliczonym czasie. My na ławce nie mamy 18-latków, tylko Eriksena, Sensiego czy Naingolana. Ok, Conte mógł może wiedząc jak jest być bardziej zapobiegliwy dla opinii publicznej, no ale taki już jest, że nie patrzy na to.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2020, 11:48 przez Speaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Yascarr »

Yascarr pisze: 7 lut 2020, 18:56 To chyba już wiemy dlaczego tylko Inter walczył sam ze sobą o transfer Eriksena. Jest duże prawdopodobieństwo, że to jednak wypalony piłkarz.
Jak zwykle to ja miałem rację :lol:
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: IlCapitano »

Yascarr pisze: 6 gru 2020, 11:47
Yascarr pisze: 7 lut 2020, 18:56 To chyba już wiemy dlaczego tylko Inter walczył sam ze sobą o transfer Eriksena. Jest duże prawdopodobieństwo, że to jednak wypalony piłkarz.
Jak zwykle to ja miałem rację :lol:
Śmierdzisz kupą brzydką coś to ją nafajdał w swe brudne galoty dawno temu.
Yascarr pisze: 28 lip 2017, 18:15 Dobrze, wiecie swoje. Na siłę próbujecie udowodnić, że Valero jest lepszy od Biglii, Gagliardini od Kessiego, Skriniar czy Miranda od Musacchio itd. Nie wiem skąd takie wnioski, no ale dobrze. Równie dobrze ja sobie mogę coś takiego stworzyć: Donnaruma - Bonucci Musacchio Romagnoli - Conti Valero Biglia Kessie Rodriguez - Cahlanoglu - Icardi. I co teraz?
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Yascarr »

Ma boleć :*
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: IlCapitano »

Boleć to może, ale czemu tak śmierdzi gównem? Fetor irracjonalny, ach tak, to jaskar...
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Christian Eriksen

Post autor: Endru »

Orzeu czekam na numer konta na priw i zalatwimy to inaczej ja po prostu musze byc na szachtar
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kusy »

Endru pisze: 6 gru 2020, 14:00 Orzeu czekam na numer konta na priw i zalatwimy to inaczej ja po prostu musze byc na szachtar
Lopec obudź się, Wisła to nie wszystko.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: ZnawcaCalcio »

Ile można o tym Eriksenie? Ten piłkarz jest skończony, gra tragicznie w naszych barwach, a i tak znajdą się osoby, które będą go bronić i zganiać winę na Conte :D. Rozumiem, że ta zmiana była może niepotrzebna, ale na litość... On zagrał może jedną dobrą połowę w naszych barwach i ma czelność sapać do mediów, że nie gra? Jakim prawem? Jest bezużyteczny, zawodnicy nie chcą grać z podwieszonym pomocnikiem pod napastnikami. Conte długo próbował grać 3-4-1-2 i nikt nie czuł się komfortowo w tym ustawieniu. Ja rozumiem, że duża część wolałabym żebyśmy przegrali 4 kolejne spotkania i odpadli z walki o scudetto żeby tylko zwolnić Conte, ale te wasze wysrywy zaczynają być męczące.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Christian Eriksen

Post autor: Jaszczu91 »

Eriksen miał swoje szanse i każda zmarnował. Po za pierwszym meczem po wznowieniu rozgrywek z Sampdoria nic nie pokazał u nas. Conte od początku nie był jego zwolennikiem. Jak wiadomo ceni piłkarzy o zupełnie innym profilu. Największym problemem nie jest to jak się Eriksena traktuje tylko że w ogóle go ściągnięto do drużyny Conte. To od początku nie miało prawa się udać.
Do momentu kiedy Eriksen nie udzielał się w mediach to Conte dawał mu jeszcze szansę. Ale teraz jest już spalony. Nie ma wyjścia to musi skończyć się transferem.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Christian Eriksen

Post autor: Dzyl »

Nie przesadzajcie z tą ilością szans, bo za wiele ich tak na prawdę nie dostał od pierwszej minuty. Za to np. Gagliardini gra cały czas, mimo, że większość jego występów jest kiepska i to jest niepoważne, widać, że u Conte są równi i równiejsi. Może gdyby Eriksen był Włochem, lub miał tak z minimum 5 lat więcej to Conte by mu dawał szanse...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Mora »

Słabszą formę miał już pod koniec swojej przygody w Tottenhamie i niestety nie był to przypadek. Duńczyk na boisku wygląda po prostu słabo, jakby był puzzlem z zupełnie innej układanki. Dużo niedokładności, niepewność w grze, jakaś taka bojaźliwość...Nie wiem jaki ma na to wpływ specyfika ligi czy ustawienia, może w jakimś Evertonie czy Dortmundzie grałby lepiej, a może po prostu Christian zalicza zjazd do bazy. Pokładałem w nim spore nadzieje, ale jego czas w Interze chyba dobiega końca, najnormalniej w świecie szkoda chłopa.

Choć na miejscu Conte nie wpuszczałbym go w 91 minucie i 30 sekundzie meczu, z perspektywy TV wyglądało to na policzek/szpileczkę wymierzoną w Duńczyka.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: G3nesis »

Zgodzę się z tym, że gra słabo, ale czy tak naprawdę dostał pod rząd kilka spotkań by złapać jakiś rytm? Niezależnie od postawy na boisku nikt nie zasługuje na takie traktowanie. Szczególnie, że przychodził tutaj jako wielkie nazwisko. W jakim świetle to ukazuje klub? Ukazuje go niekorzystnie. Jakie zmienianie pozycji, dostosowywanie do taktyki to trener jest niereformowalny i tu jest problem. Niestety mam obawy, że obu Panów już w styczniu nie zobaczymy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: Klinsi64 »

G3nesis pisze: 6 gru 2020, 22:38 Niestety mam obawy, że obu Panów już w styczniu nie zobaczymy.
:hahaha:
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Christian Eriksen

Post autor: bobogol »

Typ został powitany w La Scali i (cokolwiek tu nie zostanie napisane, w opiniach nie-kibiców Interu) potraktowany jak śmieć - tylko u nas takie sytuacje.
Nie zmienia to jednak faktu, że chyba raczej ciężko rozprawiać i martwić się w ogóle o Eriksena obecnie jako piłkarza.
Wygląda na ziomka w ciężkiej depresji, na jakimś grubym zakręcie, na spacer go krwa weźcie, zapytajcie co słychać a nie czego słucha, nie wiem
Aż żal patrzeć na gościa kucze
Ostatnio zmieniony 7 gru 2020, 03:28 przez bobogol, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ