Simone Inzaghi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

No i to jest ta różnica między nami - że ty jesteś typowym januszem, kierującym się zwykłymi, dyplomatycznymi wypowiedziami w oficjalnych wywiadach, kierującym się wyłącznie pojedynczym przekazem informacyjnym, bez spojrzenia na całość sytuacji od każdej strony.

Zhang król mercato, bo nie sprzedał Skriniara 31 sierpnia wbrew Czarodziejskim zapowiedziom. No brawo. A w szerszej w perspektywie po raz enty doprowadza do sytuacja w której zawodnik może opuścić nas za darmo już za dwa miesiące, robi smród wokół mercato doprowadzając do sytuacji w której żaden piłkarz nie może być pewien swojej przyszłości.

Porównywanie pierwszego sezonu pod wodzą Conte do pierwszego sezonu Inzaghiego to już wogole kabaret, jeden gość rzeźbi od zera, po burdlu jakiego narobił Spalletti, Nainggolan i Icardi, a drugi dostaje gotowa drużynę. Jak można wogole kusić się o takie błazeńskie opinie?

Naprawdę jesteś aż tak upośledzony?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Smród robiły jakieś włoskie brukowce, które już szybciutko zmieniły narrację :) ale wtedy urządziły sobie niezłą nagonkę na Inter, bo ma chińskiego właściciela? 😏 Do spóły z dużą częścią narcystycznego włoskiego środowiska, za którym właśnie dlatego nie przepadam. Dla mnie tacy kibice, którzy plują po kilku gorszych meczach to nie kibice. Wczoraj mega sukces -niecałe 100 komentarzy pod postem meczowym, ale jakby była kompromitacja byłoby 200. Gdzie jesteście kibice tego kochanego klubu, hm?
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

Hahahaha ilość komentarzy wyznacznikiem poziomu kibicowskiego 🤣🤣🤣 jakbyś miał choć trochę oleju w głowie to byłbyś świadomy, że piłka nożna to przede wszystkim emocje - i fakt, że hejt i komentarze wylewaja się właśnie po porażkach jest zupełnie naturalnym zjawiskiem.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

CzarodziejCzasu pisze: 27 paź 2022, 11:21 Hahahaha ilość komentarzy wyznacznikiem poziomu kibicowskiego 🤣🤣🤣 jakbyś miał choć trochę oleju w głowie to byłbyś świadomy, że piłka nożna to przede wszystkim emocje - i fakt, że hejt i komentarze wylewaja się właśnie po porażkach jest zupełnie naturalnym zjawiskiem.
No dobra, ja to wszystko rozumiem, ale emocje są negatywne i pozytywne, dlaczego te drugie tak trudno wylewać? :)

https://sjp.pwn.pl/sjp/kibicowac;2470577.html
Jak się spojrzy na definicję ze słownika języka polskiego, to słowo "kibicować" bardziej powinno się kierować ku pozytywnym emocjom przelewanym na obiekt sympatii. :)
mebel
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mebel »

Speaker pisze: 27 paź 2022, 11:33

No dobra, ja to wszystko rozumiem, ale emocje są negatywne i pozytywne, dlaczego te drugie tak trudno wylewać? :)
Pewnie dlatego, że trener Inzaghi posiada prawdopodobnie najmocniejsza kadrę w lidze, a już z pewnością kadre top3. Nikt kto ma jakiekolwiek wymagania względem tego zespołu nie powinien się podniecać wyszarpanymi zwyciestwami z Fiorentina czy Sassuolo. Inter takie mecze musi poprostu wygrywać i tyle. Jak zagrali świetne mecze z Barcelona to wszyscy się jarali i chwalili, normalna sprawa. Jak gwałci nas udinese, jak lazio wbija nam 3 gole, jak przegrywają z roma na własnym boisku to ludzie będą krytykować i to jest całkowicie normalne. Jak dodamy do tego fakt, grania Handanoviciem i kilka bardzo wątpliwych decyzji Inzagiego na starcie sezonu to efekt jest oczywisty. Kibice krytykuja. Jak chcesz żeby kibice podniecali się 3pkt z Fiorentina czy Sassuolo to musisz kibicować Salernitanie czy Lecce. Na ten moment Inzaghi przegrał scudetto ze słabszym kadrowo Milanem, teraz zaliczył katastrofalny start w lidze. Krytyka jest całkowicie zasłużona. Wyszedł z grupy śmierci i niejako dostał nowe życie, on i cały klub. Zobaczymy co z tym zrobia.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Pjerun »

Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.

Z drugiej strony ta gadka, że Milan z gorsza kadra wygrał to też jest ściema.
Różnica w zeszłym sezonie była taka, że mieli bramkarza w przeciwieństwie do nas oraz mieli gracza pokroju Leao, który nawet jak Milan grał gówno (a zdarzało się to często) to i tak potrafił w pojedynkę wygrac mecz.

Inzaghi jest mega niedoceniany przez wielu tutaj moim zdaniem. Prawda, popełnia błędy, ale wydaje mi się, że docenilibyscie jego robotę dopiero wtedy gdy przyszedłby inny trener i próbował ogarnąć to na swoj sposób.
mebel
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mebel »

Pjerun pisze: 27 paź 2022, 12:36 Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.

Z drugiej strony ta gadka, że Milan z gorsza kadra wygrał to też jest ściema.
Różnica w zeszłym sezonie była taka, że mieli bramkarza w przeciwieństwie do nas oraz mieli gracza pokroju Leao, który nawet jak Milan grał gówno (a zdarzało się to często) to i tak potrafił w pojedynkę wygrac mecz.

Inzaghi jest mega niedoceniany przez wielu tutaj moim zdaniem. Prawda, popełnia błędy, ale wydaje mi się, że docenilibyscie jego robotę dopiero wtedy gdy przyszedłby inny trener i próbował ogarnąć to na swoj sposób.
Dopiero co, czasowo w okolicy przed meczami z barcelona pisałeś, że Inter nie może grać z kontry bo nie ma do tego zawodnikow, Inter pojechał na camp nou i jechali na kontrze aż się morda cieszyła. Tyle jest z tych Twoich teorii.

Nikt nie napisał, że Inter mial w zeszłym sezonie potężna kadrę. To już Twoje dopowiedzenia, które pasuje Ci do narracji, która chcesz narzucac. Inter miał najbardziej kompletna kadrę w zeszłym sezonie ze wszystkich drużyn serie a, najlepsza pierwsza 11. Oczywiście, że ta kadra nie była potężna, takiej nikt nie ma w serie a.

Ciągle przywołujesz tego leao jako powód dla którego Milan wygrywał mecze. Spoko, to ja Ci przywołam lewe skrzydło gdzue grał alexis salemale lub 30 letni Brazylijczyk który kilka lat temu jeszcze nosił na plecach pralki do klientów.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Pjerun pisze: 27 paź 2022, 12:36 Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Na scudetto wystarczająca. Najsilniejsza od 12 lat.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.
Martinez, Barella, Lukaku, Dumfries to tak na szybko. Oczywiście muszą być zdrowi i w formie ale za formę i przygotowanie fizyczne to już odpowiada trener, a do meczu z Barcą nasza forma to było dno. Każdy widział oddychanie rękawami na początku sezonu.

Nie rozumiesz jednego jak i inni którzy uwielbiają Inzaghiego, a mianowicie bez krytyki pod jego adresem nie próbował by zmienić nic z jego betonowej myśli szkoleniowej, lecz ta fala krytyki sprawiła, że wyciągnął w końcu wnioski i zaczął zmieniać.

Nie mowię, że to patałach ale do wielkiej piłki jeszcze mu daleko bo podrzędne Lazio to każdy może prowadzić.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

@mebel , jeden z najlepszych finałów Ligi Mistrzów jaki pamiętam Bayern-MU 1-2. To co cechuje najlepsze drużyny, zwycięzców, że grają do końca. W piłce na najwyższym poziomie bardzo ważne są takie aspekty jak dobre zarządzanie meczem i kontrola tempa. Po golu na 3-3 w doliczonym czasie meczu my zrobiliśmy jeszcze trzy bardzo dobre akcje i strzeliliśmy zwycięskiego gola. Zrobiliśmy bo byliśmy na to przygotowani bo jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie, ale nie możemy każdego meczu wygrywać po 5-0 i forsować tempa bo nie wystarczyłoby nam na resztę sezonu (Być może nawet w tamtym sezonie niektóre mecze zagraliśmy zbyt koncertowo). I nie mówię, że takie dramatyczne końcówki są zaplanowane, tylko mówię że najlepsze drużyny są przygotowane by walczyć o zwycięstwo do końca. W tamtym sezonie Violka w 1. poł cisneli nas ile mieli, a w 2. poł. na spokojnie ich wyjaśniliśmy, bo mecz trwa 90 min+ doliczony czas.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Dzonyy »

Tom_Hardy pisze: 27 paź 2022, 12:52
Pjerun pisze: 27 paź 2022, 12:36 Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Na scudetto wystarczająca. Najsilniejsza od 12 lat.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.
Martinez, Barella, Lukaku, Dumfries to tak na szybko. Oczywiście muszą być zdrowi i w formie ale za formę i przygotowanie fizyczne to już odpowiada trener, a do meczu z Barcą nasza forma to było dno. Każdy widział oddychanie rękawami na początku sezonu.

Nie rozumiesz jednego jak i inni którzy uwielbiają Inzaghiego, a mianowicie bez krytyki pod jego adresem nie próbował by zmienić nic z jego betonowej myśli szkoleniowej, lecz ta fala krytyki sprawiła, że wyciągnął w końcu wnioski i zaczął zmieniać.

Nie mowię, że to patałach ale do wielkiej piłki jeszcze mu daleko bo podrzędne Lazio to każdy może prowadzić.
Wydaje mi się, że jednak w drugim sezonie Conte kadra była lepsza. Hakimi to półka wyżej niz Dumfries, a Lukaku był bo dobrym sezonie u nas, a nie po roku kiszenia się na ławce w Chelsea.

Z robieniem różnicy przez Dumfriesa też bym nie przesadzał.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Pjerun »

mebel pisze: 27 paź 2022, 12:51
Pjerun pisze: 27 paź 2022, 12:36 Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.

Z drugiej strony ta gadka, że Milan z gorsza kadra wygrał to też jest ściema.
Różnica w zeszłym sezonie była taka, że mieli bramkarza w przeciwieństwie do nas oraz mieli gracza pokroju Leao, który nawet jak Milan grał gówno (a zdarzało się to często) to i tak potrafił w pojedynkę wygrac mecz.

Inzaghi jest mega niedoceniany przez wielu tutaj moim zdaniem. Prawda, popełnia błędy, ale wydaje mi się, że docenilibyscie jego robotę dopiero wtedy gdy przyszedłby inny trener i próbował ogarnąć to na swoj sposób.
Dopiero co, czasowo w okolicy przed meczami z barcelona pisałeś, że Inter nie może grać z kontry bo nie ma do tego zawodnikow, Inter pojechał na camp nou i jechali na kontrze aż się morda cieszyła. Tyle jest z tych Twoich teorii.

Nikt nie napisał, że Inter mial w zeszłym sezonie potężna kadrę. To już Twoje dopowiedzenia, które pasuje Ci do narracji, która chcesz narzucac. Inter miał najbardziej kompletna kadrę w zeszłym sezonie ze wszystkich drużyn serie a, najlepsza pierwsza 11. Oczywiście, że ta kadra nie była potężna, takiej nikt nie ma w serie a.

Ciągle przywołujesz tego leao jako powód dla którego Milan wygrywał mecze. Spoko, to ja Ci przywołam lewe skrzydło gdzue grał alexis salemale lub 30 letni Brazylijczyk który kilka lat temu jeszcze nosił na plecach pralki do klientów.
To, że szły kontry z Barca to efekt ich fatalnej obrony. Z Bayernem czy innymi drużynami z solidnymi, szybkimi defensorami taka gra nie ma prawa działać. Patrz mecze z Liverooolem rok temu, gdzie Dzeko i Lautaro próbowali się ścigać z Van Dijkiem.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Co do kadry -czy wy co piszecie że teraz mamy najlepszą kadrę bierzecie pod uwagę, że lukaku wrócił nędzny z Anglii (wczoraj kumpel mi się pyta co on taki gruby? 😂), Czy wy bierzecie pod uwagę że Lukaku ostatnie dwa miesiące miał kontuzję, że ostatnio na dwa miejsca w napadzie mieliśmy dwóch napastników? Czy wy bierzecie pod uwagę że z sześciu pomocników dwóch odeszło i mamy dwóch nowych? Że odszedł najlepszy piłkarz tamtego sezonu Perisić? No kochani. :)
mebel
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mebel »

Speaker pisze: 27 paź 2022, 13:07 Co do kadry -czy wy co piszecie że teraz mamy najlepszą kadrę bierzecie pod uwagę, że lukaku wrócił nędzny z Anglii (wczoraj kumpel mi się pyta co on taki gruby? 😂), Czy wy bierzecie pod uwagę że Lukaku ostatnie dwa miesiące miał kontuzję, że ostatnio na dwa miejsca w napadzie mieliśmy dwóch napastników? Czy wy bierzecie pod uwagę że z sześciu pomocników dwóch odeszło i mamy dwóch nowych? Że odszedł najlepszy piłkarz tamtego sezonu Perisić? No kochani. :)
Nie wiem o czym tu ludzie piszą, ale ja napisałem o zeszłym sezonie. Inter miał najlepsza kadrę w zeszłym sezonie i przegrał mistrzostwo z zespołem slabszym kadrowo co moim zdaniem nie jest powodem do chwalenia Inzagiego. Można chwalić za rozne rzeczy ale z pewnością jest za co krytykowac
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Dzonyy pisze: 27 paź 2022, 13:01
Tom_Hardy pisze: 27 paź 2022, 12:52
Pjerun pisze: 27 paź 2022, 12:36 Skończcie już z tą mityczną, potężną kadrą Interu.
Na scudetto wystarczająca. Najsilniejsza od 12 lat.
Brakuje kilku aspektów - szybkości, gry 1vs1, ogólnie graczy robiących różnice.
Według mnie tutaj jest duża zasługa trenera, że bez graczy o tej charakterystyce potrafił stworzyć drużyne, która jest bardzo groźna w ofensywie.
Martinez, Barella, Lukaku, Dumfries to tak na szybko. Oczywiście muszą być zdrowi i w formie ale za formę i przygotowanie fizyczne to już odpowiada trener, a do meczu z Barcą nasza forma to było dno. Każdy widział oddychanie rękawami na początku sezonu.

Nie rozumiesz jednego jak i inni którzy uwielbiają Inzaghiego, a mianowicie bez krytyki pod jego adresem nie próbował by zmienić nic z jego betonowej myśli szkoleniowej, lecz ta fala krytyki sprawiła, że wyciągnął w końcu wnioski i zaczął zmieniać.

Nie mowię, że to patałach ale do wielkiej piłki jeszcze mu daleko bo podrzędne Lazio to każdy może prowadzić.
Wydaje mi się, że jednak w drugim sezonie Conte kadra była lepsza. Hakimi to półka wyżej niz Dumfries, a Lukaku był bo dobrym sezonie u nas, a nie po roku kiszenia się na ławce w Chelsea.

Z robieniem różnicy przez Dumfriesa też bym nie przesadzał.
O Dumfriesa chodzi mi o szybkość, jeśli gościu przestanie być non stop rotowany to też wskoczy na wyższy poziom, nie mówię że poziom Hakimiego ale na pewno lepszy niż obecnie. Co do kadry to na pewno obecna nie wiele ustępuje od tej za Konciaka, a jeśli już to na scudetto i tak wystarczająca. Chyba nie chcecie mi powiedzieć że Naplety Spalla mają kosmiczną kadrę?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

mebel pisze: 27 paź 2022, 13:12
Speaker pisze: 27 paź 2022, 13:07 Co do kadry -czy wy co piszecie że teraz mamy najlepszą kadrę bierzecie pod uwagę, że lukaku wrócił nędzny z Anglii (wczoraj kumpel mi się pyta co on taki gruby? 😂), Czy wy bierzecie pod uwagę że Lukaku ostatnie dwa miesiące miał kontuzję, że ostatnio na dwa miejsca w napadzie mieliśmy dwóch napastników? Czy wy bierzecie pod uwagę że z sześciu pomocników dwóch odeszło i mamy dwóch nowych? Że odszedł najlepszy piłkarz tamtego sezonu Perisić? No kochani. :)
Nie wiem o czym tu ludzie piszą, ale ja napisałem o zeszłym sezonie. Inter miał najlepsza kadrę w zeszłym sezonie i przegrał mistrzostwo z zespołem slabszym kadrowo co moim zdaniem nie jest powodem do chwalenia Inzagiego. Można chwalić za rozne rzeczy ale z pewnością jest za co krytykowac
Zgadzam się, że absolutnie to mistrzostwo powinno w tamtym sezonie być i to nie wyszło, tylko przed rozpoczęciem pracy Inzaghiego było inaczej -raczej wszyscy marzyli tylko żeby było top 4, dopiero jak zaczęliśmy grać i zaczęliśmy grać dobrze, bo Szymek to jakoś wszystko poukładał to apetyty się zmieniły.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Pjerun »

Gdyby Inzaghi tak jak jego poprzednik Conte odpadł z europejskich pucharów to daje głowę, że wygralibyśmy Scudetto. Mecze z Liverpoolem były mega wyczerpujące fizycznie i mentalnie, wtedy wypadł również Brozovic.
Ponadto wystarczyło zamienić Milan z Interem bramkarzami i też wyglądałoby to kompletnie inaczej.
Ja chwalę Inzaghiego, bo co prawda nie zdobył Scudetto, ale drużyna prezentowala się według mnie lepiej niż za Conte. Widać było ciekawe schematy w ofensywie, dużo lepsza gra bez piłki, no i też nie zabierajmy mu Pucharu i Superpucharu Włoch. Trochę bardziej ofensywny i mniej sztywny styl gry odbił się na defensywie, ale coś za coś.

Nie chce mi się dłużej dyskutować.
Według mnie Inzaghi, przy obecnych ograniczeniach transferowych Interu to jest trener idealny.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

W superpucharze zagrał dzięki Conte. Ograniczenia, ograniczeniami ale Scudetto było na wyciągnięcie ręki z tamtą kadrą.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia odnośnie naszego trenera. Z jednej strony dużo winy leży po stronie zawodników bo wczoraj mogli wygrać mecz w 1 połowie, z drugiej, po przerwie drużyna źle zareagowała, spieszyła się i była niechlujna, a to już wina trenera.
No bo to nie pierwszy raz w tym sezonie kiedy dostajemy ostrzeżenie, a mimo to nadmiernie się odkrywamy i dążymy do jak najszybszego odrobienia strat, przez co tylko je powiększamy. Jestesmy pod tym względem bardzo mało ‚włoscy” i dobrzy trenerzy to wykorzystują, tak jak zrobił to Sarri, Mourinho czy Allegri.
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Wypad, i to jak najprędzej, MEGA rozczarowanie, mega.
Można mieć kryzys, można się pomylić, ale nie przegrać 5 z 12 kolejek. Już mamy pięć, a gdzie rewanże ? a Bergamo i Neapol jeszcze przed nami, tu nie ma się co rozczulać, tylko wywalić na zbity pysk, inny trener z taką kadrą przynajmniej wygrałby jakiś mecz z rywalem na poziomie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

A najlepsze jest to, że on przejdzie to Porto i wprowadzi Inter do ćwierćfinałów.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Mora »

coco pisze: 7 lis 2022, 16:27wywalić na zbity pysk
No dobra i kto za niego? Widzę, że jest tu paru krzykaczy pierwszych do zwalniania, ale żaden nie podał choć jednej sensownej kandydatury. Przypominam, że Stanković jest już zajęty ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Dziesięć razy już pisałem, Marcelino. Obecnie z tygodnia na tydzień przybywa nowych nazwisk, tylko jeśli ktoś zaczyna wybrzydzać na takie nazwiska a marzą mu się Tuchele czy inne Poczettina to niech zejdzie na ziemię, jesteśmy obecnie postrzegani jako średniak włoski i Europejski. Nie wiem czy nawet czy Porto nie cieszy się bardziej że na nas trafili, niż my na nich.

Jeśli sądzisz że COKOLWIEK broni Inzaghiego to z chęcią przeczytam ten elaborat, jedynym czynnikiem który go tutaj trzyma jest brak kasy, ale i Zhangowi zaświeci się lampka jak do końca roku wpadnie jeszcze strata punktów w Bergamo i do 4 miejsca będzie brakować 11 punktów, a nie do lidera.
Inzaghi zawiódł na całej linii, jesteśmy karykaturalni w obronie, silni tylko na słabych, za słabi na mocnych (w naszym podwórku na naszym poziomie).
Fatalne przygotowanie drużyny co zaowocowało samymi porażkami na starcie, beznadziejne decyzje personalne, mamy najgorszą defensywę obok Cremonese i Sampdorii. Nic, kompletnie nic nie broni Inzaghiego, ten awans w LM to jedynie na otarcie łez, bo miał przed sobą amatora który poszedł na ciosy tak jak chciał.

Z wolnych trenerów są obecnie Lage, Hasenhüttl, czy młody Tedesco. Radzę obudzić się ze snu że wpadnie tu Tuchel czy Poch z kontraktem MINIMUM 10 baniek i zażyczy sobie transferów za kolejne 150. Myślmy realnie i rozsądnie, mamy po tym sezonie znakomitą okazję odejść od tego z*ebanego 352, trener typu Marcelino to obecnie kandydat 10/10, był już tu blisko tylko głupi Thohir wybrał De Boera. Zresztą każdy z wymienionych przeze mnie byłby w jakimś stopniu lepszym rozwiązaniem niż Inzaghi który chce grać tiki takę.

tu jeszcze taka ciekawostka

https://twitter.com/pisto_gol/status/15 ... 4wNaCLnZCA

nie ma nawet o czym rozmawiać.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Mora »

coco pisze: 7 lis 2022, 20:53Jeśli sądzisz że COKOLWIEK broni Inzaghiego to z chęcią przeczytam ten elaborat
Heh nie będę tu przelewać krwi za Inzaghiego, bo widzę jaka jest sytuacja w tabeli i też mi się ona nie podoba. Spytałem po prostu kto za niego.

coco pisze: 7 lis 2022, 20:53trener typu Marcelino to obecnie kandydat 10/10
W sensie, że tani i zajebisty? 8 miejsce zajął w zeszłym sezonie, od pół roku jest bez pracy, nigdy nie pracował we Włoszech...Nie oglądam ligi hiszpańskiej, więc nie znam gościa. Jakim ustawieniem on w ogóle gra?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Jedyny trener w ostatnich latach który postawił się wielkiej trójce w Hiszpanii, z mega słaba Valencią wygrał puchar.
Gra 442, świetny taktycznie, stawia na wytrzymałość i pressing, jego drużyny grają świetnie na małej przestrzeni. Zbalansowany trener, bardzo dobrze ogarnia obronę, to nie trener z tych ofensywnych, takiego teraz mamy i wyniki jakie są każdy widzi.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

coco pisze: 7 lis 2022, 23:40 Jedyny trener w ostatnich latach który postawił się wielkiej trójce w Hiszpanii, z mega słaba Valencią wygrał puchar.
Coco wiesz , ze w czasach dekady panowania Juventusu w serieA Inzaghi był tym który potrafił im najwiecej dokuczać. Jak widać nie musi to być wyznacznik. Nie mówię,ze Marcelino nie dałby rady na bank ale nie sadze, ze daje jakiekolwiek gwarancje. Patrząc na nasze możliwości finansowe to chyba wysunalbym kandydaturę naszego najbliższego rywala w LM czyli Sergio Conceicao a marzeniem ściętej głowy jest Tuchel albo powrót Conte :)
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Za Conceicao trzeba zapłacić klauzulę, on nie przyjdzie trenować za 3 bańki.
Ja nie twierdzę że przyjdzie Marcelino, pokazuję go jako przykład poziomu trenerów na jaki możemy sobie pozwolić. A że jest najlepszy z tych co dostępni i stosunkowo tani to go tu umieszczam. Jego nazwisko pojawiało się już za pierwszym razem jak Inzaghi zaczął przegrywać w tym sezonie, więc ktoś z zarządu o nim pomyślał.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

Niestety, Inzaghi cierpi na depresję i notorycznie tyje. Ewidentnie presja pracy w Interze go przerosła, oto dowód:

https://zapodaj.net/4775578226d42.jpg.html
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: CzarodziejCzasu »

Twój czas w Interze powoli dobiega końca.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Pan trener Simone Inzaghi po prostu.
bonjovi100
Posty: 58
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: bonjovi100 »

W lidze jesteśmy w topie i coś czuje, ze na Napoli przyjdzie jeszcze czas
Superpuchar nasz!
Puchar Włoch. Inni przegrywają z ogórkami, a my przeszliśmy dalej.
LM znowu wyszliśmy z grupy i jest nadzieją na walkę o kolejną rundę.
Fakty świadczą, że jest bardzo dobrze pomimo osłabień.

Mnie dodatkowo cieszy, że w bardzo małej ilości zespołów mogę zobaczyć, iż najbardziej wysuniętym zawodnikiem jest ostatni obrońca (w tym meczu Acerbi). Uwielbiam tak kreatywną taktykę i swobodę (a zarazem odpowiedzialność) taktyczną.

Jesteśmy w grze na wszystkich frontach w przeciwieństwie do wszystkich pozostałych zespołów.
Brawo zespół. Brawo TRENER INZAGHI!!
ODPOWIEDZ