Simone Inzaghi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Chuchu »

Stramaccioni przegrał 16, Szymon go dogoni?
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Chuchu pisze: 15 kwie 2023, 22:40 Stramaccioni przegrał 16, Szymon go dogoni?
Tylko jaki skład miał Strama a jaki ma ten pionek?
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

No cóż szybka aktualizacja. 11 porażka w seoznie na 30 gier. 1,7 pkt na mecz. Umacniany się na 5 pozycji.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Kredence »

3 ligowa porażka z rzędu na własnym stadionie, w żadnym z tych meczów nie strzeliliśmy bramki.

Wypadniecie z top4 coraz bardziej realne. Lazio i Napoli poza zasięgiem, juve ma ogromną szansę prześcignąć nas nawet jeśli im pkt nie zwrócą.

Cos co przed sezonem wydawało się absolutnie nie możliwe lada moment może się dokonać. Brak top4 z taką kadra i takimi piłkarzami będzie niesamowitym dokonaniem podgardlaka.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

L'UOMO DI CHAMPIONS zrozumcie xD
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

Kredence pisze: 15 kwie 2023, 23:49 Wypadniecie z top4 coraz bardziej realne.
to juz bym powiedział, że nic nie wskazuje na to, że to top 4 będzie
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Simone Inzaghi

Post autor: andyvdm »

Zeby chlop wyszedl po tej kompromitujacej serii, uderzyl sie w piers i przyznal ze robi cos nie tak. Ze seria porazek bez strzelonych goli i 11 przegranych w sezonie to jego wina i postara sie cos z tym zrobic. Mamy zamiast tego wytlumaczenie ze to wina bramkarzy rywali bo pilki lapia zamiast wpuszczac. No kurwa. Won z tym durniem
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Seba »

Inzaghi w tym sezonie.

Obrazek
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

No i co teraz? Za tydzień znowu w mordę? Przecież Empoli zagra dokładnie tak samo, odda piłkę i zaczeka na kontrę, a ta przyjdzie na pewno.

Daruje sobie ten mecz i tylko sprawdzę wynik, już mnie tak ten sezon emocjonalnie wyczerpał.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze: 16 kwie 2023, 15:20 Daruje sobie ten mecz i tylko sprawdzę wynik, już mnie tak ten sezon emocjonalnie wyczerpał.
Nie rób tego. Może być ciekawie. Ja czuję, że będzie się działo. Oglądaj.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

17 kwietnia, 5 meczów za nami.

Mogło być 5-0-0
Jest 1-2-2

Nie oceniam, nie komentuję, nie krytykuję. Zróbcie to sami.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

Żeby było bardziej absurdalnie jedyna wygrana w Lizbonie nad Benficą XD
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Uomo della coppa prowadź wodzu po puchary, zwłaszcza po uszatego a wybaczę wszystko

Obrazek
MKS1948
Posty: 3
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: MKS1948 »

Czego tu tak cicho? Gdzie są teraz wszyscy Ci co zwalniali i o wszystko obwiniali Inzaghiego? Panowie powinniśmy się cieszyć i doceniać, bo prędko możemy nie doczekać sezonu z takimi końcowymi wynikami.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

MKS1948 pisze: 6 maja 2023, 20:39 Czego tu tak cicho? Gdzie są teraz wszyscy Ci co zwalniali i o wszystko obwiniali Inzaghiego? Panowie powinniśmy się cieszyć i doceniać, bo prędko możemy nie doczekać sezonu z takimi końcowymi wynikami.
Jaśnie Panie zwolnij troche, wyszedłeś po 3 mscach z jaskinii i kozaczysz. Było tragicznie, ale jest w końcu forma. Skoro jest forma i wyniki to po cholere mamy krytykować? Dodam jeszcze, że kadra wcale nie jest taka słaba jak niektórzy to wmawiali.
Bartez
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2010, 09:14

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Bartez »

Poczekajmy z ocenami na koniec sezonu. Mamy szansę na 2 trofea i TOP4, ale przed nami naprawdę niełatwe mecze.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Simone Inzaghi

Post autor: tytusek25 »

Jak narazie to koncertowo przewalone scudetto i wygrany superpuchar. Tyle Ci starcza do satysfakcji z trenera? .Jeszcze gowno wygralismy a tu niektorzy widze juz namiot w spodniach.Ochłoń emkaesie
bonjovi100
Posty: 60
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: bonjovi100 »

tytusek25 pisze: 6 maja 2023, 20:53 Jak narazie to koncertowo przewalone scudetto i wygrany superpuchar. Tyle Ci starcza do satysfakcji z trenera? .Jeszcze gowno wygralismy a tu niektorzy widze juz namiot w spodniach.Ochłoń emkaesie
Gość pomimo gorszej kadry niż City, Bayern, PSG Barcelona gra na WSZYSTKICH frontach gdzie Ci giganci poodpadali + wygrał Superpuchar.. a tu jakie irracjonalne wpisy.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Simone Inzaghi

Post autor: tytusek25 »

Co jest irracjonalnego w stwierdzeniu ze jeszcze niczego oorócz superpucharu nie wygralismy, a
o scudetto nawet nie podjelismy walki?

Btw...Wszyscy z twojej listy maja mistrza a my nie.....o lidze mistrzow pisz moze po meczu finalowym😄
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

bonjovi100 pisze: 6 maja 2023, 22:31
tytusek25 pisze: 6 maja 2023, 20:53 Jak narazie to koncertowo przewalone scudetto i wygrany superpuchar. Tyle Ci starcza do satysfakcji z trenera? .Jeszcze gowno wygralismy a tu niektorzy widze juz namiot w spodniach.Ochłoń emkaesie
Gość pomimo gorszej kadry niż City, Bayern, PSG Barcelona gra na WSZYSTKICH frontach gdzie Ci giganci poodpadali + wygrał Superpuchar.. a tu jakie irracjonalne wpisy.
To stwierdzenie robi sie żałosne na prawdę. W listopadzie wyeliminował sie z walki o SCUDETTO to o jakiej walce na WSZYSTKICH frontach ty piszesz? Bo według mnie to on skompromitował się w lidze nie podejmując rękawic nawet, a teraz walczy o honor i tlen dla tego klubu aby wystąpić w kolejnej edycji. Na prawdę słaby masz mental razem z Inzaghim skoro kompromitacje ligową z 11 porażkami próbójecie przekuć w sukces, grając tylko i aż o Top 4, które z taką kadrą powinno być formalnością i spokojnie zaklepane jakieś 2 miesiące temu.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Piekarz »

A tu się z majonezem zgodzę: walka na wszystkich frontach to pewne przekłamanie, bo na froncie ligowym walczymy nie o zwycięstwo, a o uniknięcie katastrofy. To nie był i nie będzie dobry sezon w Serie A: ale jeśli skończymy w czwórce, to w kontekście sukcesów w pozostałych rozgrywkach (już osiągniętych) będzie się dawał nazwać satysfakcjonującym i w pewnym sensie udanym.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Jaszczu91 »

Po remisie z Salernitaną byłem tak zły, że nie miałem ochoty w ogóle oglądać już Interu w tym sezonie. Perspektywa meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów wcale mnie nie grzała. Inzaghi był dla mnie największym winowajcą takiego stanu rzeczy. Wydawało mi się, że ta formuła się po prostu wyczerpała i zmiana na stanowisku trenera jest koniecznością. No i nagle z tą drużyną zadziało się coś, co wydawało mi się nie miało się prawa zdarzyć. Inzaghi w zasadzie nie zrobił nic innego niż wcześniej a zespół został odmieniony. Cały czas gramy tymi samymi ludźmi i w tej samej formacji. Pytanie... dalczego wcześniej było tak źle, a teraz jest tak dobrze? Najbardziej logiczna odpowiedź to mental. Całe to zamieszanie ze Skriniarem, niemoc napastników i kilka kontuzji złożyło się na tą całą degrengoladę. Teraz wreszcie mam radość z oglądania meczów Interu. Już jutro derby i zaczynam odliczać godziny, bo uważam, że to Inter jest faworytem tego dwumeczu. Co do samego Inzaghiego i jego przyszłości, to wstrzymuje się z osądem do końca maja. Sytuacja się poprawiła, ale w dalszym ciągu niczego jeszcze nie mamy w garści. Miesiąc temu bym Szymona pogonił. Teraz uważam, że zapracował sobie na spokojne dogranie tego sezonu, bez dywagacji na temat jego przyszłości. Zobaczymy co przyniesie końcówka tego sezonu.
Cele mam jasne: Finał Ligi MIstrzów, Wygrana w Coppa Italia i spokojne top4 w lidze.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Lubię gościa.
Teraz patrzę i czytam że ci sami którzy jeszcze niedawno mówili że Inter musi przewietrzyć kadrę , jakiś tam Adani, jakiś Vieri, -teraz znowu mówią że Inter jest najsilniejszy we Włoszech. 🙈 Jeśli tak jest, to tylko dzięki Inzaghiemu, ale też nie kwestionuje roli jaką odegrał dla budowy tego zespołu Antonio Conte i Marotta oraz Ausilio. Natomiast to jest fenomen, bo my z takich piłkarzy już niechcianych, podstarzałych, szemranych ; Onana, Acerbi, Miki, Darmian, Dżeko , Lukaku, Hakan oraz mocno kwestionowanych czy nadają się do takiego klubu jak Inter: Dimarco, Denzel -z takiego zbiorowiska Simone Inzaghi skonstruował druzynę, która w ostatnich 5 meczach zrobiła bilans 5-0-0, 15-1, kładąc Juve,Lazio i Romę, dlatego wierzę że uda się dostać do następnej edycji Ligi Mistrzów. :)
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

Wieszczyłem kwiecień 2023 ostatecznym upadkiem Interu, tymczasem zaczęliśmy źle, za to skończyliśmy cudownie.
Pogonienie Juve w CI, awans w LM, no i ciągle szansa na top4.
Forza Inter Przenajświętszy.
Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 8 maja 2023, 09:42 Lubię gościa.
Teraz patrzę i czytam że ci sami którzy jeszcze niedawno mówili że Inter musi przewietrzyć kadrę , jakiś tam Adani, jakiś Vieri, -teraz znowu mówią że Inter jest najsilniejszy we Włoszech. 🙈 Jeśli tak jest, to tylko dzięki Inzaghiemu, ale też nie kwestionuje roli jaką odegrał dla budowy tego zespołu Antonio Conte i Marotta oraz Ausilio. Natomiast to jest fenomen, bo my z takich piłkarzy już niechcianych, podstarzałych, szemranych ; Onana, Acerbi, Miki, Darmian, Dżeko , Lukaku, Hakan oraz mocno kwestionowanych czy nadają się do takiego klubu jak Inter: Dimarco, Denzel -z takiego zbiorowiska Simone Inzaghi skonstruował druzynę, która w ostatnich 5 meczach zrobiła bilans 5-0-0, 15-1, kładąc Juve,Lazio i Romę, dlatego wierzę że uda się dostać do następnej edycji Ligi Mistrzów. :)
kadra i tak Speaker ze wzgl na metryke powinna zostac odswiezona.Nie chce strzelac, ale chyba z czolowki serieA mamy najstarszy sklad. Gracze w pewnym wieku nawet jesli dzisiaj wygladaja dobrze to moga zaliczyc zjazd jakosci w kazdym momencie na dlugi czas. Przykladem jest Dzeko. O ile nie martwilbym sie o Acerbiego , Mikitariana , Darmiana i ich na kolejny sezon spokojnie bym widzial w skladzie tak z Edinem bym sie powaznie zastanowil a najlepiej juz bym go pozegnal patrzac na to jakiej wysokosci ma kontrakt.
Jesli chodzi o siłe naszej kadry od poczatku twierdze, ze mamy drugi sklad w lidze ( po Juventusie ) i nie powinna miec miejsca sytuacja , ze druzyna nie potrafi grac w pilke przez 3 miesiace w lidze , bylem bardzo krytyczny wobec Inzaghiego , jest z nami dalej i jak widac to byla dobra decyzja poniewaz nie upadlismy totalnie na dno a dalej walczymy. O Ile Liga mistrzow jest czyms naprawde extra , czyms czego nikt sie nie spodziewal i to jest bardzo duzy sukces tej druzyny z trenerem wlacznie tak to co sie dzieje teraz w serieA to jest to ratowanie sezonu prze katastrofa i oby tej katastrofy nie było.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

SETE, przecież ja cały czas piszę, że ta kadra pozostawia sporo do życzenia. :) Tym bardziej szacun za ostatnie wyniki
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Speaker pisze: 8 maja 2023, 11:20 SETE, przecież ja cały czas piszę, że ta kadra pozostawia sporo do życzenia. :) Tym bardziej szacun za ostatnie wyniki
Ok, ale to sie nie kłoci z tym co ja napisałem :) jasne, mamy wiele słabych pkt w druzynie natomiast pozostałe druzyny w lidze ( oprocz moze Juve, ktore problemy ma z ilościa kontuzji ) maja tych slabych pkt jeszcze wiecej ;)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Simone Inzaghi

Post autor: mio85 »

Ja też kwestię ewentualnej zmiany trenera zostawiłbym na koniec sezonu. Zobaczymy z czym skończymy i kto będzie dostępny na rynku po rozsądnej cenie. Jedną zagwostkę tu zostawię. Czyste gdybanie. Sam nie wiem jakby należało wtedy ocenić takiego gościa jak Inzaghi. Gdyby on jakimś cudem zdołał dla nas wygrać LM, i skończył sezon powiedzmy na siódmym miejscu dostając teraz po drodze jeszcze kilka bęcków w lidze to jakbyśmy go oceniali? Czy moglibyśmy mówić, że jest jednym najwybitniejszych trenerów w historii klubu? W końcu tylko dwóch sięgało po najważniejsze w Europie trofeum.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

Wielu z Was się widzę zastanawia czy powinniśmy zostawić Simone?
Ja się zaczynam zastanawiać; Co się stanie jeżeli trener Simone Inzaghi wygra ligę Mistrzów, czy ktoś go prędzej nie podkupi? 😊

Powiem szczerze ja nie jestem zwolennikiem zmiany trenerów co chwila, zawsze życzyłem sobie fajnego trenera na lata. Myślałem że takim trenerem będzie Mou, ale okazuje się że większość trenerów idzie w kierunku pomnażania własnych osiągnięć, taki trener, który by chciał być w jednym klubie na lata i jednocześnie osiągałby sukcesy musiałby być naprawdę związany z klubem.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze: 16 kwie 2023, 11:45
Kredence pisze: 15 kwie 2023, 23:49 Wypadniecie z top4 coraz bardziej realne.
to juz bym powiedział, że nic nie wskazuje na to, że to top 4 będzie
jak wiele może się zmienić w 3 tygodnie.

Top-4 coraz bardziej realne. Czy Inzaghi powinien zostać? Poczekajmy z takimi decyzjami do końca sezonu
ODPOWIEDZ