Simone Inzaghi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

SETE pisze: 27 lut 2023, 15:37
Orzeu pisze: 27 lut 2023, 14:51 jeżeli ukończy w top 4 to żadnego zwolnienia nie będzie.
Orzeł nie byłbym taki pewny. Bo jednak ukończyć w top4 można na dwa sposoby. Albo spokojne punktowanie na drugim miejscu bez presji wypadnięcia i to było IMo celem wizyt Marotty w Apiano a co innego np walka do ostatniej kolejki . W tym drugim przypadku myśle ze Zarząd powinien poszukać innego rozwiązania bo to jest już ewidentny regres a na to się zanosi.

Myśle , ze gdybyśmy dzisiaj byli 8 pkt za Napoli a 10 przed Milanem nikt nie robiłby tragedii.
Otóż to. Kosmiczny sezon Napoli i tego nikt nie kwestionuje, ale -18 w lutym z tak tragiczną grą to jest ogromny regres. Mam tylko nadzieję, że przejdziemy Porto bo w obecnej sytuacji mam znak zapytania...
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Simone Inzaghi

Post autor: VVujek »

timon pisze: 26 lut 2023, 10:22
VVujek pisze: 26 lut 2023, 10:02 Timon Wczoraj na stronie to się skompromitowałaś dziewczyno, pisałeś bez sensu. Tych ludzi to ja regularnie gaszę jak pety. Jestem zdecydowanie ekspertem w dziedzinie piłki nożnej,a szczególnie SerieA osobą stanowcza,asertywna , a ty jesteś osobą która mogę manipulować jak marionetka.

Nie myl beki z frustracja, te osoby chcą mnie zgasić nie udaje się to im i zaczynają wyzywać dostają bany i potem mają uraz psychiczny do mnie. Natomiast ja przyjmuje wszystko że stoickim spokojem niczym Brucc Lee bo tego zostałem nauczony.. Tym bardziej mi to przychodzi z łatwością bo mam was w dupie.
Każdy by przyjmował ze spokojem, gdyby był źródłem beki od najmłodszych lat. Urojenia przejmują nad Tobą kontrolę, ale przynajmniej wiemy już z jakiego powodu na rencie siedzisz.
Masz poważny problem skoro musisz się chwytać wymyślania farmazonów na temat mego życia prywatnego. W przeciwieństwie do ciebie i do twoich kolegów ja oddzielen gruba linia życie prywatne od tego co na FCI. Tacy jak ty i inni zbanowani wpadają w amok zaczynając wyzywać czy też pisać jakieś niestworzone rzeczy na mój temat. To są cechy malutkich ludzi.

Ja wielokrotnie się nie zgadzam np. z Pablo i jego niektóre wpisy wydają mi się wręcz absurdalne, ale nie zamierzam go wyzywać czy też wymyślać niestworzonych historii na jego temat. Każdy ma swoje zdanie i CH*j w to.

To nas różni , ja mam klasę, a ty możesz co najwyżej puścić kleksa wraz z grupą incydentu kałowego.

Na siłę próbujesz być fajny, ale jesteś totalnym bezbekiem.

Wcale bym się nie zdziwił , że to co wymyślasz na mnie jest projekcją.
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Obrazek

tyle w temacie, do końca sezonu uzbiera przynajmniej 10 porażek, na radarze mamy jeszcze Juventus, Napoli, Romę, Lazio ... powodzenia :lol:
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 27 lut 2023, 18:48
timon pisze: 26 lut 2023, 10:22
VVujek pisze: 26 lut 2023, 10:02 Timon Wczoraj na stronie to się skompromitowałaś dziewczyno, pisałeś bez sensu. Tych ludzi to ja regularnie gaszę jak pety. Jestem zdecydowanie ekspertem w dziedzinie piłki nożnej,a szczególnie SerieA osobą stanowcza,asertywna , a ty jesteś osobą która mogę manipulować jak marionetka.

Nie myl beki z frustracja, te osoby chcą mnie zgasić nie udaje się to im i zaczynają wyzywać dostają bany i potem mają uraz psychiczny do mnie. Natomiast ja przyjmuje wszystko że stoickim spokojem niczym Brucc Lee bo tego zostałem nauczony.. Tym bardziej mi to przychodzi z łatwością bo mam was w dupie.
Każdy by przyjmował ze spokojem, gdyby był źródłem beki od najmłodszych lat. Urojenia przejmują nad Tobą kontrolę, ale przynajmniej wiemy już z jakiego powodu na rencie siedzisz.
Masz poważny problem skoro musisz się chwytać wymyślania farmazonów na temat mego życia prywatnego. W przeciwieństwie do ciebie i do twoich kolegów ja oddzielen gruba linia życie prywatne od tego co na FCI. Tacy jak ty i inni zbanowani wpadają w amok zaczynając wyzywać czy też pisać jakieś niestworzone rzeczy na mój temat. To są cechy malutkich ludzi.

Ja wielokrotnie się nie zgadzam np. z Pablo i jego niektóre wpisy wydają mi się wręcz absurdalne, ale nie zamierzam go wyzywać czy też wymyślać niestworzonych historii na jego temat. Każdy ma swoje zdanie i CH*j w to.

To nas różni , ja mam klasę, a ty możesz co najwyżej puścić kleksa wraz z grupą incydentu kałowego.

Na siłę próbujesz być fajny, ale jesteś totalnym bezbekiem.

Wcale bym się nie zdziwił , że to co wymyślasz na mnie jest projekcją.
Przyjmujesz wszystko na spokojnie i nie chcesz podpaść administracji, ponieważ ta strona jest ostatnim miejscem gdzie możesz wypisywać swoje głupoty na tematy związane z Interem i piłką nożną. Na tej drugiej zostałeś zbanowany, a na żadną konwersację czy czat grupowy ludzi stąd nie zostałbyś wpuszczony.

Docinki związane z byciem rencistą czy też bezrobotnym nie wzięły się z powietrza. Nikt pracujący czy posiadający firmę nie ma czasu na pisanie dzień i noc na SB czy też na oglądanie meczów absolutnego marginesu piłkarskiego gdzie po boisku biega Esposito.

Co do tematu to absolutnie nie wyobrażam sobie, żeby człowiek, który przeniósł Lazio do Mediolanu został w klubie na kolejny sezon. Niestety wyjście z ciężkiej grupy w LM zamazuje niektórym obraz tragicznej postaci w lidze i stagnacji / regresu piłkarzy pod jego wodzą.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Simone Inzaghi

Post autor: timon »

VVujek pisze: 27 lut 2023, 18:48
timon pisze: 26 lut 2023, 10:22
VVujek pisze: 26 lut 2023, 10:02 Timon Wczoraj na stronie to się skompromitowałaś dziewczyno, pisałeś bez sensu. Tych ludzi to ja regularnie gaszę jak pety. Jestem zdecydowanie ekspertem w dziedzinie piłki nożnej,a szczególnie SerieA osobą stanowcza,asertywna , a ty jesteś osobą która mogę manipulować jak marionetka.

Nie myl beki z frustracja, te osoby chcą mnie zgasić nie udaje się to im i zaczynają wyzywać dostają bany i potem mają uraz psychiczny do mnie. Natomiast ja przyjmuje wszystko że stoickim spokojem niczym Brucc Lee bo tego zostałem nauczony.. Tym bardziej mi to przychodzi z łatwością bo mam was w dupie.
Każdy by przyjmował ze spokojem, gdyby był źródłem beki od najmłodszych lat. Urojenia przejmują nad Tobą kontrolę, ale przynajmniej wiemy już z jakiego powodu na rencie siedzisz.
Masz poważny problem skoro musisz się chwytać wymyślania farmazonów na temat mego życia prywatnego. W przeciwieństwie do ciebie i do twoich kolegów ja oddzielen gruba linia życie prywatne od tego co na FCI. Tacy jak ty i inni zbanowani wpadają w amok zaczynając wyzywać czy też pisać jakieś niestworzone rzeczy na mój temat. To są cechy malutkich ludzi.

Ja wielokrotnie się nie zgadzam np. z Pablo i jego niektóre wpisy wydają mi się wręcz absurdalne, ale nie zamierzam go wyzywać czy też wymyślać niestworzonych historii na jego temat. Każdy ma swoje zdanie i CH*j w to.

To nas różni , ja mam klasę, a ty możesz co najwyżej puścić kleksa wraz z grupą incydentu kałowego.

Na siłę próbujesz być fajny, ale jesteś totalnym bezbekiem.

Wcale bym się nie zdziwił , że to co wymyślasz na mnie jest projekcją.
Patrząc po czasie, który spędzasz na stronce tego życia prywatnego za wiele nie ma więc i z rozdzielaniem problemów brak.

Jedyną klasę jaką miałeś to ta w podstawówce, a co do ,,projekcji" to widzę, że kilka sesji w nurcie psychoanalitycznym zaliczone ;)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Simone Inzaghi

Post autor: VVujek »

Jednym z mistrzów pisania głupot i wymyślania bajek na stronie jesteś ty kebo , co najśmieszniejsze potem płaczesz jak Dzony zrobił dokładnie to samo tobie. Wypisaywaleś ,że nie zna cię prywatnie ,że nie powinien tak pisać itp.

Bogaty jest ten kto ma czas na to na co ma ochotę, przykro mi że ty go nie masz, nie zazdroszczę....
Ludzie mają czas oglądać różne mecze, ja obserwuję rozwój Esposito i CH*UJ ci do tego, naprawdę masz z tym jakiś problem ?

Przyjmuje na spokojnie bo mam was w dupie , nie jesteście dla mnie kimś ważnym bym się przejmował.

Tak dla twojej informacji to oczywiście , że byłem zapraszany,ale nie chciałem dołączyć i byłem już członkiem takiej grupy "prawilneSB" Oczywiście , że teraz bym nie został zaproszony bo spuściłem w kiblu incydenty kałowe.Nawet bym nie chciał bo wystarcza mi FCI które po czasie i tak mi się nudzi i odstawiam je na półkę.

Masz problem, że mam dużo czasu z kolei do Dzonego ,że ma go mało i że zapierd*ala od rana do nocy.

Weź rozbieg i zapie*dół głową w ścianę to może wtedy nabierzesz rozumu bo ewidentnie straciłeś kontakt z bazą.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Towarzysz »

Widzę, że zaczęły się docinki na tle aktywności na forum. Proszę o szybkie banicje dla takich osób, za passionshaming. Co to w ogóle za ocenianie ludzi po tym co robią. Zazdrościcie komuś, że nie musi harować na etacie? Czy boli Was to, że ktoś tak jak Wy, korzysta z forum? Dawno większego absurdu na tej stronie nie przeczytałem. Proszę jakiegoś administratora o wyczyszczenie tego wątku bo to nie jest miejsce na kłótnie zakompleksieńców
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Simone Inzaghi

Post autor: VVujek »

Zdecydowanie wolałbym ,żeby te posty zostały przeniesione aby zachować idiotyczne i zawistne zachowanie incydentów kałowych.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

Wydaje mi się, że ta gadka o Top 4 gwarantującym pozostanie SI na stołku to tylko taki fortel.
Zgadzam się, że ten cel można osiągnąć na 2 sposoby i jeśli rzeczywistością stanie się ten zdecydowanie gorszy sposób to zarząd straci zaufanie do Włocha i go latem pożegna. Walka o Top 4 i niepewność do ostatnich kolejek na prawdę nam nie przystoi w sytuacji gdy peleton jest tak słaby. To zdecydowanie pokaże regres drużyny.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Towarzysz »

coco pisze: 27 lut 2023, 19:07 Obrazek

tyle w temacie, do końca sezonu uzbiera przynajmniej 10 porażek, na radarze mamy jeszcze Juventus, Napoli, Romę, Lazio ... powodzenia :lol:
Czekam na grafikę z wynikami w Lidze mistrzów, grafikę z budżetem transferowym
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Simone Inzaghi

Post autor: timon »

Oho widzę znowu vvujek sprowokował zadymę i biegnie po ochronkę... zresztą zgadzam się, że nie ma xo się ścierać.

Co do Inzaghiego to jak na razie ma średnią 1,9 pkt na mecz i jeżeli z taką średnią zakończy to punktacja w czterech ostatnich sezonach będzie wyglądała następująco: 82- 91- 84- 74 czyli spory zjazd. Rozumiem naszą sytuacje, ale skład mamy na poziomie tego z pierwszego sezonu Conte i wynik poniżej 80pkt będzie sporym przypałem
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Towarzysz pisze: 27 lut 2023, 20:38
coco pisze: 27 lut 2023, 19:07 Obrazek

tyle w temacie, do końca sezonu uzbiera przynajmniej 10 porażek, na radarze mamy jeszcze Juventus, Napoli, Romę, Lazio ... powodzenia :lol:
Czekam na grafikę z wynikami w Lidze mistrzów, grafikę z budżetem transferowym
Ja to nie rozumiem niektórych. Piszecie tak jakby Szymon conajmniej zrobił półfinał w zeszłym sezonie. Gość wyszedł z grupy i nic więcej póki co. Conte się kompromituje w LM? To oczywiste, ale wole nie wychodzić z grupy i dopisywać seryjnie mistrzostwa niż odpadać w 1/8 i drżeć o top4.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Towarzysz »

jaszczomb pisze: 28 lut 2023, 00:43
Towarzysz pisze: 27 lut 2023, 20:38
coco pisze: 27 lut 2023, 19:07 Obrazek

tyle w temacie, do końca sezonu uzbiera przynajmniej 10 porażek, na radarze mamy jeszcze Juventus, Napoli, Romę, Lazio ... powodzenia :lol:
Czekam na grafikę z wynikami w Lidze mistrzów, grafikę z budżetem transferowym
Ja to nie rozumiem niektórych. Piszecie tak jakby Szymon conajmniej zrobił półfinał w zeszłym sezonie. Gość wyszedł z grupy i nic więcej póki co. Conte się kompromituje w LM? To oczywiste, ale wole nie wychodzić z grupy i dopisywać seryjnie mistrzostwa niż odpadać w 1/8 i drżeć o top4.
Zacznijmy od tego, że nigdy nie staliśmy, i póki nie zmieni się właściciel, to przed takim wyborem stać nie będziemy. Mi chodzi o non sens ciągłego porównywania Inzaghiego do Conte, jakby on był dla nas obecnie jakimkolwiek punktem odniesienia. Nie jest, uciekł, mamy sytuację jaką mamy i trzeba patrzeć realnie na to, co jest. Najłatwiej wszystko uprościć do kilku liczb, przyrównać je do siebie i ocenić kto lepszy. Ale życie to nie FIFA czy FM, wszyscy to dobrze wiemy, ale czasem zapominamy, w końcu najlepszym przyjacielem kibica są statystyki.

Conte gra prostszy futbol od Inzaghiego i nigdy w życiu nie podjąłby się takiego wyzwania jakim jest prowadzenie Interu w obecnej sytuacji finansowej, bo by zepsuło mu to CV. Szymon pokazał, że jako trener może być pretendentem do topu meczami z Liverpoolem czy Realem w poprzednim sezonie, w obecnym z Barceloną. Popełnił kilka błędnych decyzji personalnych z Correą, Sanchezem i Dybalą, ale Conte nie był święty z Kolarovem i Vidalem.

Szymon po prostu potrzebuje lepszych wykonawców.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

Mi chodzi o non sens ciągłego porównywania Inzaghiego do Conte, jakby on był dla nas obecnie jakimkolwiek punktem odniesienia. Nie jest, uciekł, mamy sytuację jaką mamy i trzeba patrzeć realnie na to, co jest. Najłatwiej wszystko uprościć do kilku liczb, przyrównać je do siebie i ocenić kto lepszy. Ale życie to nie FIFA czy FM, wszyscy to dobrze wiemy, ale czasem zapominamy, w końcu najlepszym przyjacielem kibica są statystyki.

Conte gra prostszy futbol od Inzaghiego i nigdy w życiu nie podjąłby się takiego wyzwania jakim jest prowadzenie Interu w obecnej sytuacji finansowej, bo by zepsuło mu to CV. Szymon pokazał, że jako trener może być pretendentem do topu meczami z Liverpoolem czy Realem w poprzednim sezonie, w obecnym z Barceloną. Popełnił kilka błędnych decyzji personalnych z Correą, Sanchezem i Dybalą, ale Conte nie był święty z Kolarovem i Vidalem.

Szymon po prostu potrzebuje lepszych wykonawców.
o dokładnie.

2 całkiem inne sytuacje. Z jednej strony Conte obdarowywany drogimi, wielomilionowymi wzmocnieniami, z drugiej strony Inzaghi, który może co najwyżej liczyć na próbę utrzymania konkurencyjności drużyny. Całkiem inne warunki do pracy, niestety nie mamy kadry odpowiedniej do gry na 3 frontach, nie mamy takiej jakości na ławce jaką miał Conte.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Odet »

Towarzysz pisze: 28 lut 2023, 02:23

Szymon po prostu potrzebuje lepszych wykonawców.
Ponieważ nie będzie środków na lepszych wykonawców dla Szymona, powinno się go wypieprzyć po sezonie i sprowadzić kogoś kto da radę grać bardzo dobrze tymi piłkarzami.
Pozdr.
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Conte jest trenerem który zjada tę ligę na śniadanie i powinien być wzorem dla każdego trenera grającego w tej lidze, dlatego jest stawiany za punkt odniesienia. Kadra Szymona z tego sezonu nie różni się zbytnio od tej Conte z pierwszego sezonu. Przegraliśmy wtedy ligę o pkt z dorobkiem ponad 80 pkt. Jeżeli Szymon z porównywalna kadra zrobi gorszy wynik to wniosek można wysnuć taki, ze jest gorszym trenerem albo nie potrafiącym wykorzystać potencjału obecnej kadry. W obu przypadkach zarząd może i powinien rozglądać się za alternatywami (oczywiście tylko jeśli te podniosą poziom).
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Dzonyy »

jaszczomb pisze: 28 lut 2023, 10:40 Conte jest trenerem który zjada tę ligę na śniadanie i powinien być wzorem dla każdego trenera grającego w tej lidze, dlatego jest stawiany za punkt odniesienia. Kadra Szymona z tego sezonu nie różni się zbytnio od tej Conte z pierwszego sezonu. Przegraliśmy wtedy ligę o pkt z dorobkiem ponad 80 pkt. Jeżeli Szymon z porównywalna kadra zrobi gorszy wynik to wniosek można wysnuć taki, ze jest gorszym trenerem albo nie potrafiącym wykorzystać potencjału obecnej kadry. W obu przypadkach zarząd może i powinien rozglądać się za alternatywami (oczywiście tylko jeśli te podniosą poziom).
Przegrał lige 1 pkt bo juve miało wysrane po zapewnieniu sobie scudetto.

Inzaghi w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale na rozliczenia przyjdzie czas na koniec sezonu.
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Dzonyy pisze: 28 lut 2023, 11:35
jaszczomb pisze: 28 lut 2023, 10:40 Conte jest trenerem który zjada tę ligę na śniadanie i powinien być wzorem dla każdego trenera grającego w tej lidze, dlatego jest stawiany za punkt odniesienia. Kadra Szymona z tego sezonu nie różni się zbytnio od tej Conte z pierwszego sezonu. Przegraliśmy wtedy ligę o pkt z dorobkiem ponad 80 pkt. Jeżeli Szymon z porównywalna kadra zrobi gorszy wynik to wniosek można wysnuć taki, ze jest gorszym trenerem albo nie potrafiącym wykorzystać potencjału obecnej kadry. W obu przypadkach zarząd może i powinien rozglądać się za alternatywami (oczywiście tylko jeśli te podniosą poziom).
Przegrał lige 1 pkt bo juve miało wysrane po zapewnieniu sobie scudetto.

Inzaghi w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale na rozliczenia przyjdzie czas na koniec sezonu.
Może wysrane a może początek zjazdu który trwał do połowy pierwszej rundy tego sezonu. Tak czy inaczej koniec sezonu da odpowiedz czy poleci. Jeśli chodzi o to czy powinien to moim zdaniem nie ma wątpliwości.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Orzeu »

Ja uważam, że w tym sezonie zawaliło przygotowanie fizyczne drużyny do rozgrywek. Każdy pamięta jak fatalnie wyglądaliśmy w sparingach, w 5 tygodni pomiędzy meczem z Lazio a meczem z Romą przegraliśmy 4 na 6 spotkań ligowych. Później jak już drużyna fizycznie doszła do siebie to punktowaliśmy dobrze, choć też należy zwrócić uwagę na to, że jest jakiś problem z meczami ze słabszymi przeciwnikami. Czy to motywacyjny czy fizyczny, ciężko powiedzieć. Słaba jakość zmienników powoduje to, że niektórzy są zajeżdżani i później ciężko oczekiwać, że taki Barella czy Lautaro będą nas 3x w tygodniu ciągnąć za uszy do zwycięstwa.
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: jaszczomb »

Za przygotowanie fizyczne odpowiada sztab wybierany przez trenera. Zmiennicy są tylko trzeba z nich korzystać. Nic dziwnego, ze miki jest absolutnie zajechany skoro po powrocie brozovic gra po 30 minut a aslani wcale. Zmiennikiem Lautaro byłby pewnie Dybala ale trener wolał inne rozwiązania i siedzimy z jedna z największych parodii piłkarskich w postaci Correi. Ten jegomość to 100% niewypał a odpowiedzialny za niego teraz musi zajeżdżać od dechy do dechy Lautaro.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Simone Inzaghi

Post autor: timon »

Akurat poprzedni sezon również przegraliśmy przez słabe przygotowanie. To co się działo z nami styczeń- marzec to skandal. Dlatego uważam, że powinniśmy z góry odpuścić już wcześniej puchar Włoch bo to zawsze dodatkowe 4-5 ciężkich meczów. Fajnie podnosi się do góry puchar pieroga, ale jestem pewny, że gdyby nie on, to w poprzednim sezonie mielibyśmy mistrza. Napoli jasno sprecyzowało, że chodzi im o ligę i LM i świetnie na tym wychodzą.

Kadry do walki na trzech frontach nie mamy, przygotowanie do sezonu to najsłabsze ogniowo Inziego, więc głupotą jest pchanie do końca we wszystkich rozgrywkach
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

Monza, Sampdoria, Empoli, Bologna - 10 straconych pkt na tych przeciwnikach jest nie do obrony. O ile z Monzą przekręcił nas sędzia, o tyle w tych pozostałych 3 meczach Inter powinien zrobić minimum 6 pkt, a zrobił tylko 1. Zamiast spokojnego 2 miejsca, zaraz wdamy się w bijatykę z Milanem i resztą z niewiadomym finałem - myślę, że co by Inzaghi nie zrobił w LM to finał w Serie A będzie decydował o jego losie i dobrze, żeby szybko zdał sobie z tego sprawę.
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Simone Inzaghi

Post autor: coco »

Obrazek

GDS - Sos Simone: troppi ko in stagione, una costante in carriera.
🔸 Lazio
- 10 ko nel 2016/17
- 8 ko nel 2017/18
- 13 ko nel 2018/19
- 8 ko nel 2019/20
- 12 ko nel 2020/21
🔸 Inter
- 4 ko nel 2021/22
- 7 ko nel 2022/23 (stagione in corso)


Inzaghi zrobił sobie Lazio z Interu, nic dodać nic ująć.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Stop Lazializacji Interu
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Speaker »

2 lata temu wydarzyło się coś co spowodowało ogromny wstrząs finansowy. Odeszli Hakimi,Lukaku oraz Conte(to na szczęście). Mówiło się, że Inter czeka ciężka walka o top4. Przybył Simone Inzaghi i.... uważam, że przeprowadza Inter przez ten kryzys naprawdę w miarę suchą stopą. Myśle, że nie tylko ja nie wstydzę się za ten Inter trenera Inzaghiego (ja o tych co trolluja trenera i klub po każdym przegranym meczu, a po zwycięstwach nie mają nic do powiedzenia! nawet nie wspominam). W pierwszym sezonie byliśmy momentami zjawiskowi, troszkę szczęścia zabrakło i sił, by sięgnąć po włoską triplete. W tym sezonie Napoli zdystansowało wszystkich w lidze, no ale co poza tym to jeszcze zobaczymy. Jesteśmy w grze. Dzięki trenerze.

Piszecie kochani co po niektórzy jako główny zarzut do Simone brak scudetto, ale mi się wydaje że wbrew medialnym pogłoskom 1/4 CL i top4 sprawi, że Zhang nawet nie pomyśli o zwolnieniu Szymka, bo? Bo przez 2 lata wynikami zarobi on znacznie więcej dla Interu niż ktokolwiek się spodziewał i czego Conte by raczej nie zarobił, a ile by trzeba było na niego wydać to myślę, że mogliby to przemyśleć najwięcej ci co tak żałują tych 30 mln na Corree. Pozdro :)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Speaker patrząc tylko i wyłącznie na serieA jako wyznacznik formy zespołu to podzielmy prawie 2 lata Inzaghiego w Interze na części bo fajnie widać jaka jest tendencja. 1 pół roku rewelacja , 2 pół roku generalnie dobrze ale przewalaliśmy scudetto , 3 półrocze już bardzo słabe a 4 półroczne zaczęło się tez słabo i zarząd zaczyna interweniować.
Zgadzam się , ze na dzisiaj patrząc na podstawowe cele Zarządu czyli top4 to pewnie powodów do zwolnienia Inzaghiego nie ma natomiast to jak wyglądamy na tle słabych przeciwników do top4 czyli Milanu, Romy, Lazio i przez to argumentów , których Inzaghi podsuwa do tego, ze nawet w tym sezonie lub następnym możemy się w tej 4-Ce nie znaleźć to myśle , ze Zarząd musi przemyśleć zmianę w lecie na ławce trenerskiej jeśli byłaby okazja.
Napisze to co już pisałem wcześniej , gdybyśmy dzisiaj mieli Speaker 10 pkt nad Milanem i 8 pkt straty do Napoli nikt by myśle z Zarządu nie odwiedzał Simone w Appiano a na forum byłby względny spokój.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Simone Inzaghi

Post autor: miniu86 »

Zgadzam się z przedmówcą. Przeważnie bronię naszego Limone przed nadmierną krytyką bo jak na to co dostaje od zarządu to generalnie spisuje się ok, ale musi przestać podsuwać argumenty i budzić wątpliwości. Nawet +5 pkt względem tego co mamy obecnie dałoby tutaj zupełny spokój. Z obecną kadrą Inter nie może co 2 mecze bać się o top 4.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Tom_Hardy »

Gags i Ambroży....znowu super zmiany. Mecz pod kontrolą i beton obsrany nie może dać kilkunastu minut Asllaniemu. Pieprzony Inzaghi. Boże spraw żeby go wypieprzyli po sezonie. Błagam
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Simone Inzaghi

Post autor: Towarzysz »

Dostaję nerwowej czkawki, gdy widzę zmiany wg Simone Inzaghiego. Poproszę o komentarz nicolasa80, bo nie wiem co sądzić o tym.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Simone Inzaghi

Post autor: SETE »

Nicolas napisze , ze gra jest siermiężna ponieważ brakuje Joaqina Correi.
ODPOWIEDZ