Edin Dżeko

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Edin Dżeko

Post autor: andyvdm »

Ile jeszcze tak żałosnych występów będziemy musieli oglądać, panie Inzaghi zlituj się bo oczy krawia patrząc na tego piłkarskiego trupa
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Edin Dżeko

Post autor: Kebo »

Wrak i absolutna degrengolada piłkarska. Kolega amatora szymka. Wyjazd obaj.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Edin Dżeko

Post autor: Dzyl »

Pograł sezon, dał nam na początku sezonu dużo goli, po sezonie rozwiązać kontrakt i brać Scamacce w jego miejsce lub niech wraca Pinamonti.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Edin Dżeko

Post autor: nicolas80 »

Edin klasa w tym sezonie. Wbrew wszystkim hejterom pokazuje wielką formę i jest jednym z kluczowych zawodników w tym sezonie.
Wszystko wskazuje na to że te liczby z poprzedniego sezonu jest w stanie jeszcze poprawić.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Orzeu »

faktycznie jest w dobrej formie i gra dobrze. Oby nie było jak sezon temu, że wiosnę miał katastrofalną. Zmiennik w takiej formie byłby ok.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edin Dżeko

Post autor: Endru »

Fantastyczny zawodnik. Dobrze, że gra dla Interu Mediolan
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Edin Dżeko

Post autor: CzarodziejCzasu »

Naprawdę dobra postawa Edina Dzeko w ostatnich meczach. Wziął sobie do serca uwagi co do swojej kiepskiej gry i dziś jest bardzo wartościowym pilkarzem
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Jest to mistrz, a to że latka lecą No jest naturalną koleją rzeczy każdego człowieka.
Jest to mistrz i zasługuje na ogromny szacunek. Forza Dżeki! :szal:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Edin Dżeko

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 16 wrz 2022, 14:56 faktycznie jest w dobrej formie i gra dobrze. Oby nie było jak sezon temu, że wiosnę miał katastrofalną. Zmiennik w takiej formie byłby ok.
Myślę, że będzie ok. Teraz ma czas na regenerację, a dodatkowo Lukaku pewnie już będzie grał to Edin nie będzie tak eksploatowany.

Jeśli faktycznie Marottcie uda się go dogadać na mniejszym kontrakcie to może być super rezerwowym na kolejny sezon.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Dzonyy pisze: 14 lis 2022, 09:09

Myślę, że będzie ok. Teraz ma czas na regenerację, a dodatkowo Lukaku pewnie już będzie grał to Edin nie będzie tak eksploatowany.
Dokładnie tak. Myślę też, że ta cała sytuacja z Lukaku bardzo go mobilizuje. Przecież "9" została u niego na plecach i wiemy jak bardzo on chce grać, a biorąc pod uwagę jego bośniacki charakter, widać, że tak jakby porusza się dużo więcej po boisku w tym sezonie, jakby grał bardziej dla drużyny i jakby właśnie miał te siły na więcej! Bardzo ambitny facet.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Edin Dżeko

Post autor: Jaszczu91 »

Dzeko ma już swoje lata ale mimo to należy z nim ten kontrakt przedłużyć. Nikogo lepszego nie znajdziemy. Ma braki motoryczne, często traci piłkę bo za wolno myśli, ale mimo to ma ten instynkt snajpera i zdobył kilka bardzo istotnych bramek. Dał drużynie więcej niż Correa i Lukaku razem wzięci. W poprzednim sezonie wiosną zgasł bo grał zbyt dużo. Teraz ma czas na regeneracje więc powinien wiosną wyglądać dobrze. Wszystko wskazuje na to, że Lukaku zostanie u nas także na następny sezon, jeśli będzie zdrowy to Dzeko jako trzeci napastnik będzie świetnie się sprawdzał.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Edin Dżeko

Post autor: mio85 »

Mam do niego szacunek i podziw za to jak obecnie wygląda, ale jak przedłużymy z nim kontrakt na obecnych warunkach to strzelimy sobie nie w stopę, a w głowę. To jest dziadek, który będzie miał coraz rzadziej już takie zrywy, a w wielu meczach mino niezłej dyspozycji i tak nie dojeżdża. Na wiosnę może znów wyglądać tak jak jeszcze niedawno, kiedy nie grał słabo tylko wręcz się kompromitował. Nie róbmy nic na siłę. Dodatkowy rok i pensja 2,5 mln to powinien być nasz sufit, a i tak obstawiam, że przez ten rok za dużo nie da.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Edin Dżeko

Post autor: andyvdm »

Należy podziękować Dzeko bo i tak dał więcej niż ktokolwiek by się spodziewał ale przedłużanie kontraktu z taką pensja emerytowi nie powinno mieć miejsca
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Edin Dżeko

Post autor: Odet »

Jak wszyscy wiedzą, chciałem Dzeko w Interze i cieszyłem się z jego przyjścia, ale mój Boże wystarczy już...
Bardzo dobre mecze jak z Napoli czy Milanem przeplata z komicznymi wręcz występami.

Kontrakt się kończy i NIE powinien zostać przedłużony. Poza tym ta kwota której podobno chce Dzeko to kosmos dla Interu w obecnej sytuacji. Można by się ewentualnie zgodzić na 1,5mln kontraktu na rok (i umowa na rok), ale rola Dzeko musiałaby sie ograniczyć do jokera, mentora w szatni, a dobrze wiemy że Dzeko na taką rolę się nie zgodzi, a trener nie będzie mieć też odwagi przyspawać go do ławki.

Żegnaj (wkrótce) Dzeko i dziękuję za wszystko.

Pozdr.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Mora »

Gdyby Inter był normalnym klubem to byłby to ostatni sezon Bośniaka, ale...Inter normalnym klubem nie jest. W klubowej kasie nie ma pieniędzy na wzmocnienia, nawet taki Thuram to tylko sfera marzeń. Dżeko wielokrotnie irytował, piłka odbijała mu się od konarów, potrafił pudłować z 2-3 metrów, ale w tym sezonie wygląda nieźle i obok Lautaro jest naszym najlepszym napastnikiem. W lecie nie wiadomo czy zostanie przedłużone wypożyczenie Lukaku, który głownie się leczy, a jak już gra to wygląda koszmarnie. Correa natomiast nigdy nie powinien trafić do Interu - duży kamyczek do ogródka Inzaghiego, który go chciał. Na ten moment Dżeko jest lepszy od obu napastników i przy obniżce zarobków podpisałbym go na rok, nie dłużej.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Orzeu »

znowu idzie wiosna a Dżeko się zgównił.

Chyba powinniśmy go brać tylko na jesień, a wiosną gdzieś wypożyczać. Bardzo słaby okres Bośniaka.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Edin Dżeko

Post autor: mio85 »

Po tym co dziś uskuteczniał, żądania 5 milionów i dwuletniego kontraktu brzmią, jak objawy schizofrenii i mam nadzieję, że jedyne co dostał od zarządu to skierowanie na terapię.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Edin Dżeko

Post autor: SETE »

Dzeko trzeba koniecznie pożegnać z dwóch powodów. Pierwszy , ze to już jest trup a drugi , ze to zmusi zarząd to ściągnięcia w jego miejsce nowego napastnika
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: Edin Dżeko

Post autor: pablo77 »

Won z tym kuternogą.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Edinie, czas dołączyć do CR7 w Al-Nassr. :)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Edin Dżeko

Post autor: Jaszczu91 »

Jak patrze na ostatnie wyczyny Dzeko to bardzo tęsknie za Alexisem Sanchezem. Mam nadzieję, że pożegnamy pana Edina po sezonie bo stał się wrakiem piłkarza. Fizycznie już nie dojeżdża. Może jako zmiennik by się przydał. Ale na pewno nie na takich warunkach o jakich oczekuje.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Edin Dżeko

Post autor: mio85 »

Najlepszą akcję w barwach naszego klubu Edin zaliczył dziś już poza boiskiem. Piękne zachowanie, zagrał na emocjach💪
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Mora »

Umknęło mi chyba, co zrobił?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Edin, wiadomo 37 lat, ale od czasu do czasu nadal mnie imponuje, świetny mecz rozegrał i chyba miał ochotę dalej biegać dzisiaj, zmiana była niesłuszna.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Edin Dżeko

Post autor: Jaszczu91 »

Ten gest z pokazaniem herbu Interu na koszulce był w stronę kibiców jude czy Interu? Bo nie wiem czy kibice gospodarzy go wyzywali i prowokowali i ostentacyjnie im pokazał herb czy to nasi na niego gwizdali?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Orzeu »

Speaker pisze: 4 kwie 2023, 23:20 Edin, wiadomo 37 lat, ale od czasu do czasu nadal mnie imponuje, świetny mecz rozegrał i chyba miał ochotę dalej biegać dzisiaj, zmiana była niesłuszna.
Dobrze, że dostał zmianę, bo ma 37 lat i lepiej jak na ostatnie minuty wejdzie ktoś ze świeżym zapasem sił, niż mamy dziadka Dżeko zajeżdżać. Wczoraj bardzo dobry mecz, szkoda, że te strzały mu nie wychodzą.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 5 kwie 2023, 09:10
Speaker pisze: 4 kwie 2023, 23:20 Edin, wiadomo 37 lat, ale od czasu do czasu nadal mnie imponuje, świetny mecz rozegrał i chyba miał ochotę dalej biegać dzisiaj, zmiana była niesłuszna.
Dobrze, że dostał zmianę, bo ma 37 lat i lepiej jak na ostatnie minuty wejdzie ktoś ze świeżym zapasem sił, niż mamy dziadka Dżeko zajeżdżać. Wczoraj bardzo dobry mecz, szkoda, że te strzały mu nie wychodzą.
Strzały anemiczne , nie wiem dlaczego , a potrafi huknać tak jak kiedyś z Bologną np.
Co do zmiany ...no Dżeko to teraz specyficzny piłkarz, jak już ma dobry dzień to trzeba cisnąć go jak cytrynę uważam, bo on może następne 3 mecze grać padake, bez względu na wszystko. Szkoda tylko, że za niego wszedł londyński obwarzanek i gra w ataku wyraźnie po tej zmianie siadła. Był taki meksykański napastnik pamiętam Cuauthemoc Blanco , który jak był po 30. to zawsze miał kilka dobrych kg w zapasie, ale za bardzo mu to nie przeszkadzalo , pamiętanie strzelał bramki na Copa America. :) Tutaj jeśli chodzi o Belga, to poszło w kierunku Boba Sappa i siła rażenia nieporównywalnie spadła.

Atak na Benfikę, jeśli nic się nie wydarzy, wydaje się oczywisty. 10 -9.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Edin Dżeko

Post autor: Orzeu »

Speaker pisze: 5 kwie 2023, 11:57
Orzeu pisze: 5 kwie 2023, 09:10
Speaker pisze: 4 kwie 2023, 23:20 Edin, wiadomo 37 lat, ale od czasu do czasu nadal mnie imponuje, świetny mecz rozegrał i chyba miał ochotę dalej biegać dzisiaj, zmiana była niesłuszna.
Dobrze, że dostał zmianę, bo ma 37 lat i lepiej jak na ostatnie minuty wejdzie ktoś ze świeżym zapasem sił, niż mamy dziadka Dżeko zajeżdżać. Wczoraj bardzo dobry mecz, szkoda, że te strzały mu nie wychodzą.
Strzały anemiczne , nie wiem dlaczego , a potrafi huknać tak jak kiedyś z Bologną np.
Co do zmiany ...no Dżeko to teraz specyficzny piłkarz, jak już ma dobry dzień to trzeba cisnąć go jak cytrynę uważam, bo on może następne 3 mecze grać padake, bez względu na wszystko. Szkoda tylko, że za niego wszedł londyński obwarzanek i gra w ataku wyraźnie po tej zmianie siadła. Był taki meksykański napastnik pamiętam Cuauthemoc Blanco , który jak był po 30. to zawsze miał kilka dobrych kg w zapasie, ale za bardzo mu to nie przeszkadzalo , pamiętanie strzelał bramki na Copa America. :) Tutaj jeśli chodzi o Belga, to poszło w kierunku Boba Sappa i siła rażenia nieporównywalnie spadła.

Atak na Benfikę, jeśli nic się nie wydarzy, wydaje się oczywisty. 10 -9.

ja to patrzę na to też tak, że jakby nie zmiana Lukaku to by Lautaro strzelał karnego, a wtedy wiadomo jakby się mecz skończył ;)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Edin Dżeko

Post autor: Speaker »

Dzięki Edin! To mimo wszystko były fajne 2 sezony. Na pewno z tego w pamięci zostanie brama półfinałowa z Milanem, bardzo ważna! no i też ładne trafienie z Bologną. Powodzeńia! :) ⚫🔵

https://youtu.be/XER_dIzIkSU
ODPOWIEDZ