Denzel Dumfries

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Awatar użytkownika
Seba

Re: Denzel Dumfries

Post autor: Seba »

Wybraniec pisze: 6 sty 2022, 14:42 Brawo dla debila Dumfriesa który podczas rozgrzewki sfaulował Dimarco, gość się polamal.

Regularny kretyn
Po pierwsze nie połamał się, a po drugie ciekawe gdzie byłeś jak Dumfries strzelał bramki Romie i Torino. Typowy frustrat czekający na potknięcia.
Obrazek
Speaker

Post autor: Speaker »

Kochany chłopak, świetnie się spisuje! Jest coraz lepszy. Dziś razem z Brozo zagrali kapitalną 1. połowę, to było coś nieprawdopodobnego! Ja w niego wierzyłem I on ma jeszcze rezerwy, dlatego nie ma mowy o sprzedawaniu.
Atseif

Post autor: Atseif »

Gość perfekcyjnie zastapił Hakimiego, fakt, ze na starcie sezonu może wyglądać ospale, ale spokojnie. Klasa i tyle w temacie
CzarodziejCzasu

Post autor: CzarodziejCzasu »

Zwykły ogor. Nadaje się jedynie przy długich podaniach za linię obrony w pojedynkach szybkościowych i nieźle gra głową.

Nogami ogólnie grać nie potrafi. Jeśli nie umie do tej pory to już się nie nauczy. 1 na 1 czasem próbuje, ale zwyczajnie nie potrafi.

Trzeba zaryzykować i postawić w łatwiejszych meczach na Bellanove. Musi się poprawić siłowo, ale w przeciwieństwie do murzyna używa mózgu i piłka przy nodze mu nie przeszkadza. A nuż zaskoczy.

30 mln na stół i oddać z pocalowaniem ręki
Stachoo

Post autor: Stachoo »

Czy ktoś może odebrać temu człowiekowi prawo do publikowania swoich wypocin na forum?
pusiek900

Post autor: pusiek900 »

Typowe nabijanie postów.
CzarodziejCzasu

Zanim komukolwiek coś zasugerujesz udowodnij mi gdzie się mylę specjalisto od Spekulacji xddd
Piter

Post autor: Piter »

w genui tak pięknie ze trzeba posty na fci pisać :lol:
CzarodziejCzasu

Haha, no bodaj kawal świata zobaczę, bo tobie niemiecki pan nie pozwoli :lol:
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 »

Ja akurat mam podobne zdanie. Dumfries fajny zawodnik i dobrze się wkomponowal w Inter ale ma swoje ograniczenia. Potrafi dobrze sie podłączyć i zagrac z napastnikiem na klepkę i wyjść na wolne pole. Ma dobra dynamike i wyskok przez co wygrywa pojedynki glówkowe. Mimo tych zalet czesto jego gra mnie irytuje. W roli wahadlowego powinien grać często 1na1 a tego nie robi, bo nie potrafi. Zbyt czesto gra do tylu albo do najbliższego. Pewnego poziomu nie przeskoczy. Gdybym musiał koniecznie wybrać gracza z pierwszej jedenastki do sprzedania, to stawiam bez wątpienia na Denzela.
ODPOWIEDZ