Joaquín Correa

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

nicolas80 pisze: 13 lut 2023, 10:26
DonDawido pisze: 13 lut 2023, 09:58
SETE pisze: 10 lut 2023, 14:21 DonDawido. To jest niestety bardziej zlozony problem , nie jest to do konca zero jedynkowe. Jesli chodzi o to, ze za Corree moglo byc 2 lub 3 zawodnikow to nie do konca tak to dziala gdyz wtedy z automatu masz wiecej pensji do wypłaty a Inter niestety te koszty płac musi ciąc i to dosc mocno. Chyba 15 % bylo w tamtym roku, teraz nie wiem ile jeszcze bedą musieli przyciac. Niektorzy pisali, ze Correa był na szczycie listy zyczen Inzaghiego, ktorego Zarzad chcial uspokoic po kastracji z Lukaku i Hakimiego. Nie do konca kupuje w calosci te narracje ale cos w tym tez prawdy moze byc.
Temat transferu Correi do Interu zawsze powinien być zero-jedynkowy i zawsze powinno to być zero. On swoją pensję też pobiera i zgaduję, że z tej listy wciąż dałoby się zebrać przynajmniej dwóch zawodników, których całkowity koszt netto nie byłby wyższy od kosztu Correi, a wkład w grę byłby większy (o co akurat nietrudno).
nicolas80 pisze: 12 lut 2023, 21:18 Niestety kontuzje nie pozwalają Tucu pokazać pełni swoich możliwości. Bardzo szkoda ponieważ ten chłopak ma duże umiejętności. Trzeba go wspierać żeby szybko wrócił na boisko i pokazał pełnię swoich walorów.
Jakie to możliwości, jakie to duże umiejętności, opisz proszę, bo może czegoś nie dostrzegam.
El Tucu jest znany ze swojej kontroli nad piłką, umiejętności dryblingu, szybkości i zwinności na boisku. To tylko niektóre z jego najbardziej korzystnych cech.
Ja bym jeszcze dodał, że jest pjemkny. To jego najkorzystniejsza cecha w relacjach z naszym Trenerem Szymonem.
Sądzę, że mógłby się realizować na jakiś pokazach mody, zamiast kaleczyć rzemiosło piłkarskie.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Joaquín Correa

Post autor: nicolas80 »

Sempre_Inter pisze: 13 lut 2023, 11:16
nicolas80 pisze: 13 lut 2023, 10:26
DonDawido pisze: 13 lut 2023, 09:58
SETE pisze: 10 lut 2023, 14:21 DonDawido. To jest niestety bardziej zlozony problem , nie jest to do konca zero jedynkowe. Jesli chodzi o to, ze za Corree moglo byc 2 lub 3 zawodnikow to nie do konca tak to dziala gdyz wtedy z automatu masz wiecej pensji do wypłaty a Inter niestety te koszty płac musi ciąc i to dosc mocno. Chyba 15 % bylo w tamtym roku, teraz nie wiem ile jeszcze bedą musieli przyciac. Niektorzy pisali, ze Correa był na szczycie listy zyczen Inzaghiego, ktorego Zarzad chcial uspokoic po kastracji z Lukaku i Hakimiego. Nie do konca kupuje w calosci te narracje ale cos w tym tez prawdy moze byc.
Temat transferu Correi do Interu zawsze powinien być zero-jedynkowy i zawsze powinno to być zero. On swoją pensję też pobiera i zgaduję, że z tej listy wciąż dałoby się zebrać przynajmniej dwóch zawodników, których całkowity koszt netto nie byłby wyższy od kosztu Correi, a wkład w grę byłby większy (o co akurat nietrudno).
nicolas80 pisze: 12 lut 2023, 21:18 Niestety kontuzje nie pozwalają Tucu pokazać pełni swoich możliwości. Bardzo szkoda ponieważ ten chłopak ma duże umiejętności. Trzeba go wspierać żeby szybko wrócił na boisko i pokazał pełnię swoich walorów.
Jakie to możliwości, jakie to duże umiejętności, opisz proszę, bo może czegoś nie dostrzegam.
El Tucu jest znany ze swojej kontroli nad piłką, umiejętności dryblingu, szybkości i zwinności na boisku. To tylko niektóre z jego najbardziej korzystnych cech.
Ja bym jeszcze dodał, że jest pjemkny. To jego najkorzystniejsza cecha w relacjach z naszym Trenerem Szymonem.
Sądzę, że mógłby się realizować na jakiś pokazach mody, zamiast kaleczyć rzemiosło piłkarskie.
Jeszcze dodam, że Tucu ma doskonałą umiejętność rozpoczynania kontrataków, biorąc pod uwagę, że ma bardzo dobrą szybkość z piłką przy nodze. Charakteryzuje go ponadto znakomita wizja gry, co pozwala mu odgrywać ważną rolę również w konstrukcji gry.
Jego naturalną rolą jest rola drugiego napastnika ale ma możliwości również gry na lewym skrzydle oraz jako ofensywny pomocnik.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Joaquín Correa

Post autor: Odet »

Znakomicie też grilluje. To jest właśnie cecha, która wyróżnia go na tle piłkarzy Interu.
Tylko 30mln za kucharza (pana od obsługi grilla), to chyba trochę za dużo. Trzeba było Lazio zapłacić za kucharza Correę 1 mln, a resztę przeznaczyć na jakiegoś piłkarza.
Pozdr.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 13 lut 2023, 11:33
Sempre_Inter pisze: 13 lut 2023, 11:16
nicolas80 pisze: 13 lut 2023, 10:26
DonDawido pisze: 13 lut 2023, 09:58
SETE pisze: 10 lut 2023, 14:21 DonDawido. To jest niestety bardziej zlozony problem , nie jest to do konca zero jedynkowe. Jesli chodzi o to, ze za Corree moglo byc 2 lub 3 zawodnikow to nie do konca tak to dziala gdyz wtedy z automatu masz wiecej pensji do wypłaty a Inter niestety te koszty płac musi ciąc i to dosc mocno. Chyba 15 % bylo w tamtym roku, teraz nie wiem ile jeszcze bedą musieli przyciac. Niektorzy pisali, ze Correa był na szczycie listy zyczen Inzaghiego, ktorego Zarzad chcial uspokoic po kastracji z Lukaku i Hakimiego. Nie do konca kupuje w calosci te narracje ale cos w tym tez prawdy moze byc.
Temat transferu Correi do Interu zawsze powinien być zero-jedynkowy i zawsze powinno to być zero. On swoją pensję też pobiera i zgaduję, że z tej listy wciąż dałoby się zebrać przynajmniej dwóch zawodników, których całkowity koszt netto nie byłby wyższy od kosztu Correi, a wkład w grę byłby większy (o co akurat nietrudno).
nicolas80 pisze: 12 lut 2023, 21:18 Niestety kontuzje nie pozwalają Tucu pokazać pełni swoich możliwości. Bardzo szkoda ponieważ ten chłopak ma duże umiejętności. Trzeba go wspierać żeby szybko wrócił na boisko i pokazał pełnię swoich walorów.
Jakie to możliwości, jakie to duże umiejętności, opisz proszę, bo może czegoś nie dostrzegam.
El Tucu jest znany ze swojej kontroli nad piłką, umiejętności dryblingu, szybkości i zwinności na boisku. To tylko niektóre z jego najbardziej korzystnych cech.
Ja bym jeszcze dodał, że jest pjemkny. To jego najkorzystniejsza cecha w relacjach z naszym Trenerem Szymonem.
Sądzę, że mógłby się realizować na jakiś pokazach mody, zamiast kaleczyć rzemiosło piłkarskie.
Jeszcze dodam, że Tucu ma doskonałą umiejętność rozpoczynania kontrataków, biorąc pod uwagę, że ma bardzo dobrą szybkość z piłką przy nodze. Charakteryzuje go ponadto znakomita wizja gry, co pozwala mu odgrywać ważną rolę również w konstrukcji gry.
Jego naturalną rolą jest rola drugiego napastnika ale ma możliwości również gry na lewym skrzydle oraz jako ofensywny pomocnik.
Ja jeszcze dodam, że ty chyba z Inzgahim i Tucu kąpiesz się w jednej wannie dlatego tak pięknie o nim piszesz.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

Odet pisze: 13 lut 2023, 12:56 Znakomicie też grilluje. To jest właśnie cecha, która wyróżnia go na tle piłkarzy Interu.
Tylko 30mln za kucharza (pana od obsługi grilla), to chyba trochę za dużo. Trzeba było Lazio zapłacić za kucharza Correę 1 mln, a resztę przeznaczyć na jakiegoś piłkarza.
Pozdr.
W rzeczy samej. Piękny kucharz, ze specjalizacją grill za 30M €. Jesteśmy bogaci jak PSG, skoro nas stać wydawać 30M € za specjalistę od grilla...
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Joaquín Correa

Post autor: SETE »

Na ten dzień czekaliśmy nie mniej niż zakończenie kontraktu Gagliardiniego.
Correa ląduje w Marsyli i świat od razu staje się piękniejszy.
Jako cała społeczność Interowa ( No może z wyjątkiem Nicolasa ) będziemy teraz trzymać kciuki za Marsylię aby za rok dokonała ostatecznego wykupu Tucu.
Koncowa ocena mercato przez ten ruch zdecydowanie wzrosnie jeśli nie skończy się jak z Lazarem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Joaquín Correa

Post autor: Piekarz »

No i out.

Cieszy mnie odejście Tuka, ale transfer Sancheza nie aż tak bardzo. Nawet 2-4 lata młodszy nie robił u nas szału i trochę mam obawy, że będzie słabiutko. No ale na czwartego napastnika i za bezużytecznego zupełnie Koreę może być. No i jest coś romantycznego w tym powrocie, a to zawsze fajne. Z Alexisem związałem się emocjonalnie pod sam koniec jego przygody w Interze, jak strzelił rozstrzygającą bramkę Juventusowi w Superpucharze. Miło będzie go znowu zobaczyć w tej koszulce.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

Piekarz pisze: 24 sie 2023, 02:16 No i out.

Cieszy mnie odejście Tuka, ale transfer Sancheza nie aż tak bardzo. Nawet 2-4 lata młodszy nie robił u nas szału i trochę mam obawy, że będzie słabiutko. No ale na czwartego napastnika i za bezużytecznego zupełnie Koreę może być. No i jest coś romantycznego w tym powrocie, a to zawsze fajne. Z Alexisem związałem się emocjonalnie pod sam koniec jego przygody w Interze, jak strzelił rozstrzygającą bramkę Juventusowi w Superpucharze. Miło będzie go znowu zobaczyć w tej koszulce.
Alexis moim zdaniem jak na trzeciego napastnika, jego pierwsza przygoda była bardzo udana.
109 spotkań: 20 bramek i 23 asysty. Same liczby go bronią, nie mówiąc juz o przyjemności oglądania zawodnika, któremu piłka nie przeszkadzała u nogi.
Zmiana AS na tego parodystę z Argrentyny za 30M € to był prawdziwy strzał w kolano. Sanchez jest już starszy, ale sądzę że da nam jeszcze sporo radości. On i Austriak to zmiana na plus względem poprzedniego sezonu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Joaquín Correa

Post autor: Dzonyy »

Piekarz pisze: 24 sie 2023, 02:16 No i out.

Cieszy mnie odejście Tuka, ale transfer Sancheza nie aż tak bardzo. Nawet 2-4 lata młodszy nie robił u nas szału i trochę mam obawy, że będzie słabiutko. No ale na czwartego napastnika i za bezużytecznego zupełnie Koreę może być. No i jest coś romantycznego w tym powrocie, a to zawsze fajne. Z Alexisem związałem się emocjonalnie pod sam koniec jego przygody w Interze, jak strzelił rozstrzygającą bramkę Juventusowi w Superpucharze. Miło będzie go znowu zobaczyć w tej koszulce.
Ja cudów po Sanchezie nie oczekuje, ale Tucu był u nas tak fatalny, że gorzej nie będzie :)
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

Dzonyy pisze: 24 sie 2023, 08:38
Piekarz pisze: 24 sie 2023, 02:16 No i out.

Cieszy mnie odejście Tuka, ale transfer Sancheza nie aż tak bardzo. Nawet 2-4 lata młodszy nie robił u nas szału i trochę mam obawy, że będzie słabiutko. No ale na czwartego napastnika i za bezużytecznego zupełnie Koreę może być. No i jest coś romantycznego w tym powrocie, a to zawsze fajne. Z Alexisem związałem się emocjonalnie pod sam koniec jego przygody w Interze, jak strzelił rozstrzygającą bramkę Juventusowi w Superpucharze. Miło będzie go znowu zobaczyć w tej koszulce.
Ja cudów po Sanchezie nie oczekuje, ale Tucu był u nas tak fatalny, że gorzej nie będzie :)
W rzeczy samej, zgadzam się z Tobą :)
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Joaquín Correa

Post autor: DonDawido »

Oby ta Marsylia coś ugrała w lidze i musieli go od nas kupić, bo w przeciwnym wypadku będziemy się z nim bujać jak z Lazaro czy innym Dalbertem. To będzie wspaniały dzień, kiedy opuści Mediolan i przeniesie swój zagubiony wzrok gdzie indziej.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

F. Romano - Joaquin Correa HERE WE GO!

Napastnik Interu przenosi się na wypożyczenie do Olimpique Marsylia, które zapłaci za to 2 mln euro oraz będzie zobligowane wykupić Argentyńczyka jeśli klub zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów 2024/2025. Jutro odbędą się badania medyczne Tucu.

Piękne mercato - odeszli Gags i najdroższy kucharz, który nas kosztował 30M €, a jedynie się sprawdził na grillu w Appiano.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Joaquín Correa

Post autor: Dzonyy »

Sempre_Inter pisze: 24 sie 2023, 15:13 F. Romano - Joaquin Correa HERE WE GO!

Napastnik Interu przenosi się na wypożyczenie do Olimpique Marsylia, które zapłaci za to 2 mln euro oraz będzie zobligowane wykupić Argentyńczyka jeśli klub zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów 2024/2025. Jutro odbędą się badania medyczne Tucu.

Piękne mercato - odeszli Gags i najdroższy kucharz, który nas kosztował 30M €, a jedynie się sprawdził na grillu w Appiano.
33 banki + pensja drogi kolego.

Zastanawia mnie tylko kto uzupełni luki po nim? Na ławce będzie Sanchez, ale kto zajmie się grillem?
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Joaquín Correa

Post autor: DonDawido »

Dzonyy pisze: 25 sie 2023, 08:59 kto zajmie się grillem?
Salt Bae to Inter Milan HERE WE GO!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Joaquín Correa

Post autor: miniu86 »

Szczerze przyznam, że aż ciężko uwierzyć, że udało się go oddać do OM i wziąć "w zamian" Sancheza. Świetna robota.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Joaquín Correa

Post autor: Piekarz »

No i stało się: po raz chyba pierwszy w życiu będę się w tym sezonie interesował ligą francuską.

Jedna z największych wtop transferowych, choć nie chcę się znęcać nad Correą: myślę, że gdyby omijały go kontuzje, to mógłby być ciekawym i przydatnym zawodnikiem. Super, że w końcu odchodzi. Go go OM.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Joaquín Correa

Post autor: nicolas80 »

Powodzenia w nowym sezonie. Będę uważnie śledził poczynania w nowym klubie.
Tucu udowodnił kilkoma meczami że ma duże umiejętności jednak kontuzje nigdy nie pozwoliły mu rozwinąć skrzydeł.
Widać że nie zadowala go kasa tylko chce grać i dlatego zmienia. Dla mnie to żadna wtopa bo jestem pewien że jeszcze się odrodzi i będzie wartościowym zawodnikiem.
faninter
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: faninter »

nicolas80 pisze: 26 sie 2023, 13:15 Powodzenia w nowym sezonie. Będę uważnie śledził poczynania w nowym klubie.
Tucu udowodnił kilkoma meczami że ma duże umiejętności jednak kontuzje nigdy nie pozwoliły mu rozwinąć skrzydeł.
Widać że nie zadowala go kasa tylko chce grać i dlatego zmienia. Dla mnie to żadna wtopa bo jestem pewien że jeszcze się odrodzi i będzie wartościowym zawodnikiem.
Rozumiem że teraz na stronie Maryslii będziesz się udzielał i wypisywał swoje urojenia na temat tego pazia. Może odejdź razem z Tucu.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Joaquín Correa

Post autor: Sempre_Inter »

nicolas80 pisze: 26 sie 2023, 13:15 Dla mnie to żadna wtopa bo jestem pewien że jeszcze się odrodzi i będzie wartościowym zawodnikiem.
XD
ODPOWIEDZ