Andre Onana

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Andre Onana

Post autor: forzaragazzi »

W końcu dobry mecz Onany. Gracz meczu w spotkaniu Algeria - Kamerun. 120 minut, 10 interwencji.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Andre Onana

Post autor: CzarodziejCzasu »

Nadchodzi czas Andre Onany. To jest ten moment. Pora na czarnucha na bramce.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andre Onana

Post autor: Endru »

Czekam na Ciebie w bramce Onana
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andre Onana

Post autor: Endru »

Dobry mecz Onany z Bayernem w sobotę w nagrodę ławka z Torino. Brawo Trenerze.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Andre Onana

Post autor: Dzyl »

Onana bronił takie strzały, gdzie Handa by pewnie nawet nie drgnął i odprowadził piłkę wzrokiem. Z Handą w bramce Bayern by nas oklepał z 5-0.
W dodatku widać, ze Onana zyje w bramce, krzyczy do naszych zawodników, jest ruchliwy.
A Handa? szkoda gadac, i to jeszcze nasz kapitan...
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Andre Onana

Post autor: nicolas80 »

W mojej ocenie Onana zagrał dobry mecz jednak przesadą jest stwierdzenie że Handa w bramce byłoby 5-0.
Ogólnie Kameruńczyk wygląda efektownie tylko widać że nie ma zrozumienia jeszcze z zawodnikami. Zaletą na pewno jest jego długie podanie które jest precyzyjne i dokładne. Kwestia czasu jak zostanie numerem 1 w Interze.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Andre Onana

Post autor: Sempre_Inter »

Otóż nikolas, żeby Kameruńczyk uzyskał większe zrozumienie z kolegami z linii defensywnej, musi więcej grać w podstawie. wow to takie proste! Siedząc na ławce rezerwowych i obserwując naszego bezjajecznego kapitana, nabawi się tylko hemoroidów.
Nie chcę się bawić w hejtera handy oraz Szymonka, ale jeden i drugi sprawia wrażenie ciepłej kluchy.
Bramkarz musi mieć pierwiastek szaleństwa. Ergo jestem zwolennikiem radykalnej zmiany, odnośnie pozycji bramkarza w Interze.
Handa niech przekaże pałeczkę Onanie, a opaskę Panu Milanowi.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Andre Onana

Post autor: Odet »

Sempre_Inter pisze: 9 wrz 2022, 09:49
Handa niech przekaże pałeczkę Onanie, a opaskę Panu Milanowi.
Amen.
Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Andre Onana

Post autor: Speaker »

Szymku daj mu więcej grać, bo chłopak na to zasługuje.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Andre Onana

Post autor: Orzeu »

Mora pisze: 16 mar 2022, 14:17 Na ten moment transfer Onany pachnie, a w zasadzie śmierdzi kompromitacją. Czarny Benny Hill.
Takie były oczekiwania wobec Kameruńczyka po obejrzeniu jakiejś tam wpadki rok temu w meczu towarzyskim. Tymczasem Kameruńczyk właśnie wygryzł Handanovicia z bramki i nagle Inter zaczął notować dobre wyniki.

Często wypluwa piłkę i boję się, że zaraz jakiś babol wpadnie, ale trzeba mu przyznać, że ostatnie kilkanaście dni spisuje się bardzo dobrze. Wczoraj super mecz i świetny wykop na kilkadziesiąt metrów po którym bramkę zdobył Gosens. Bardzo dobrze to wygląda Endru!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Andre Onana

Post autor: Odet »

Musi się trochę wiecej ograć i będzie pewniejszy.
Świetnie się go ogląda, wulkan energii, bardzo pozytywny gracz.

Mnie wypluwanie piłek nie razi, bardziej to że chce je czasem złapać, a złapać podkręconą piłke po strzale jakiegoś topowego piłkarza jest trudno. Z tym, że ja się aż tak na bramkarskim fachu nie znam.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Andre Onana

Post autor: Speaker »

Kolejny strzał w 10 Marotty.
No po prostu nasza nowa gwiazda :!: 🤩
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Andre Onana

Post autor: CzarodziejCzasu »

Zwykły, normalny bramkarz. Do najlepszych mu brakuje, czarnuch z Milanu to zupełnie inny poziom. Ogółem niektóre jego zachowania w bramce przypominają klauna - ale pomijając to, prezentuje się nie najgorzej. W wyjściach do górnych piłek nadal jest amatorem.

Ot, zwykły solidny bramkarz. Cudów się po nim nie spodziewam - nie dziwię mnie trochę, że Inzaghi liczył na cudowne przebudzenie Handanovicia, bo Onana nie dorasta do pięt Słoweńcowi, kiedy ten był w formie.

Co się lubi to sie ma. Powodzenia, Andre Onana.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Andre Onana

Post autor: Dzonyy »

Murzynek bardzo pozytywnie zaskakuje. Myślałem, że będzie flopem i muszę przyznać, że byłem w błędzie. Oby tak dalej!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Andre Onana

Post autor: Seba »

CzarodziejCzasu pisze: 23 paź 2022, 13:11 Zwykły, normalny bramkarz. Do najlepszych mu brakuje, czarnuch z Milanu to zupełnie inny poziom.
Zgadza się. Jeden stanowi o sile defensywy, a drugi ma problem z opuszczeniem szpitala.
Obrazek
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Andre Onana

Post autor: Speaker »

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z naszego nowego bramkarza. 👍👍
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Andre Onana

Post autor: CzarodziejCzasu »

Sprzedać latem, w bramce potrzebny jest bramkarz, a nie klaun
ODPOWIEDZ