Kogo wystawisz na Liverpool?

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Kogo wystawisz na Liverpool?

Post autor: Wybraniec »

Witam,

Ciekaw jestem co na miesiąc przed meczem z Liverpoolem kłębi się w głowie taktykow fcinter jeśli chodzi o obsadę linii pomocy. Transfer żaden się nien szykuje, Sensi odchodzi, a jak wiadomo na KFC nie będzie Barollo.

No więc słucham was - Gagliardini, Vecino czy Vidal?

Szczerze powiem, że dla mnie wybór w tej chwili musi się rozstrzygnąć między dwoma pierwszymi. Z anglikami trzeba będzie ostro zapierdalac, tempo będzie wysokie i stary Vidal mi tutaj nie pasuje.

Inna sprawa, ze Gagliardini gra ostatni tylko po lewej stronie, a raczej eksperymentów z Hakanem po prawej się nie spodziewam.

Teoretycznie mi by tutaj pasował bardziej Vecino, ale gość po meczu z Szachtarem dosłownie zniknął i przestal grać.

Finalnie więc, nie wiem, nienwiem.

Czekam na wasze opinie
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Kogo wystawisz na Liverpool?

Post autor: Dzyl »

Handa
Skriniar, De Vrij, Bastoni
Dumfries, Brozo, Gagliardini, Calhanoglu, Perisic
Dzeko, Lautaro

Tak to widzę. I na pewno zmiany - Vidal w drugiej połowie za Gaglardiniego, Darmian za Dumfiresa i Correa, Sanchez za Dzeko i Lautaro.
Liverpool będzie presował ostro, to pewne. Zagramy u siebie, może to doda motywacji, ale na pewno będzie cieżko i jak to wygramy to będę zdziwiony. Cel w LM osiągniety, wyszliśmy z grupy, w tym roku niczego więcej w tych rozgrywkach nie oczekuje, chodź mamy juz nieco ten mental zwycięzcy, ale niestety kadrowo jeszcze odstajemy od takich gigantów jak Liverpool.
ODPOWIEDZ